Lista najlepszych torrentów: uTorrent i BitTorrent

[ware_item id=33][/ware_item]

Narzędzie do śledzenia torrentów to sposób, który pomaga wzajemnym użytkownikom znaleźć się. Uczestnik / użytkownik wysyła komunikat do trackera, aby zarejestrować swoje zainteresowanie torrentem. Tracker odpowiada później listą innych użytkowników / rówieśników, którzy wykazali to samo zainteresowanie tym torrentem. Element równorzędny jest następnie bezpośrednio podłączony do każdego elementu równorzędnego otrzymanego od modułu śledzącego.


Co to jest Torrent Tracker?

Narzędzie do śledzenia torrentów przypomina serwer komunikujący się między dwoma użytkownikami / użytkownikami. Narzędzie do śledzenia torrentów umożliwia użytkownikom torrentów przesyłanie plików przez protokół BitTorrent. Pobrany plik torrent z dowolnej strony torrent jest zawarty w oprogramowaniu klienta torrent.

W tej sytuacji rola oprogramowania klienckiego torrent staje się niezbędna i niezbędna. Oprogramowanie klienta torrent zażąda pobrania pliku w innych systemach. Wiele osób uważa te inne systemy za równorzędne. W związku z tym użytkownik może łatwo pobrać część pliku od równorzędnych użytkowników.

Rodzaje Torrent Tracker:

Zasadniczo istnieją dwa rodzaje trackerów torrentowych, tj. Trackery publiczne i prywatne. Każdy użytkownik torrenta może użyć tych adresów trackerów do zwiększenia prędkości pobierania w celu opracowania nowych plików torrent. Co więcej, stosując tę ​​samą taktykę, użytkownik torrenta może zwiększyć prędkość pobierania istniejących plików torrent.

Public Torrent Tracker:

Publiczny tracker torrentów jest łatwo dostępny dla każdego użytkownika, bez żadnych zakłóceń ani procesu rejestracji. Ponieważ publiczny moduł śledzenia torrentów jest łatwo dostępny dla każdego użytkownika, użytkownicy mogą napotkać problemy z niską prędkością podczas pobierania.

Podczas korzystania z tych narzędzi do śledzenia torrentów, ilekroć użytkownik pobiera preferowane pliki, inni użytkownicy mogą z łatwością monitorować działania związane z pobieraniem, dlatego te urządzenia śledzące nie zapewniały pożądanego i pożądanego poziomu prywatności użytkownika. Zaleca się, aby użytkownik torrent używał VPN do torrentowania, ponieważ zapewnia on pełną ochronę swoim użytkownikom.

Private Torrent Tracker:

Podobnie jak publiczny tracker torrentów, nie każdy może uzyskać dostęp do prywatnego trackera torrentów. Aby korzystać z prywatnego urządzenia śledzącego torrent, najpierw musisz się zarejestrować, zanim uzyskasz adresy urządzenia śledzącego. Co więcej, te moduły śledzące nie zachęcają potencjalnych użytkowników na swoich stronach. Dlatego obecni użytkownicy muszą poprosić nowych użytkowników o członkostwo.

Prywatny tracker torrentów oferuje znacznie lepszą prędkość pobierania niż trackery publiczne. Te moduły śledzące mają określone reguły dotyczące prędkości, a użytkownik torrenta musi przestrzegać tych zasad i wytycznych dotyczących pobierania żądanych plików.

Prywatne torrenty zapewniają użytkownikom większą anonimowość i prywatność. Dlatego jest to lepsza opcja niż publiczne narzędzia do śledzenia torrentów.

Jak korzystać z Torrent Tracker?

Krótko mówiąc, narzędzie do śledzenia torrentów może być używane tak samo, jak strony z torrentami. Istnieją jednak szczegółowe zasady korzystania z narzędzia do śledzenia torrentów, a użytkownik może stosować się do tych zasad, aby korzystać z urządzenia do śledzenia torrentów, o które marzył.

uTorrent Tracker:

Moduł śledzący uTorrent to rodzaj serwera, który odbiera żądania od klientów uTorrent. Te żądania użytkowników odzwierciedlają metryki i umożliwiają śledzenie torrenta w zapisywaniu pełnych statystyk torrenta. Użytkownik może rozważyć uTorrent tracker, aby zwiększyć prędkość pobierania plików torrent.

Użytkownik torrenta może wykonać poniższe kroki, aby dodać moduły śledzące dla uTorrent, aby zwiększyć prędkość pobierania i łatwo udostępnić pobrane pliki większej liczbie użytkowników.

 • Otwórz torrent obok uTorrent i rozpocznij proces pobierania.
 • Korzystając z karty „Under Speed”, możesz sprawdzić szybkość pobierania.
 • Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy nazwę pobierania wybierz właściwości.
 • Teraz możesz wkleić potrzebne narzędzia do śledzenia, aby dodać uTorrent.
 • Kliknij przycisk „OK”.

BitTorrent Tracker:

Tracker BitTorrent jest taki sam jak tracker uTorrent. Jedyną różnicą jest to, że moduł śledzący BitTorrent to usługa sieciowa, która odbiera żądania od klientów BitTorrent. Podobnie jak trackery uTorrent, tracker BitTorrent służy do przyspieszenia procesu pobierania.

Lista najlepszych torrentów:

Narzędzia do śledzenia torrentów pomagają najlepszym klientom torrentów, takim jak uTorrent lub BitTorrent, w łatwej komunikacji za pośrednictwem urządzeń równorzędnych. Korzystając z tych trackerów torrentowych, użytkownik może zwiększyć prędkość pobierania pożądanego pliku torrentowego. Oto lista najlepszych trackerów torrentowych.

 1. udp: // open.stealth.si:80/ ogłaszają
 2. udp: // tracker.kicks-ass.net:80/ ogłaszają
 3. udp: // tracker.yoshi201.com:6969/announce
 4. udp: // tracker.internetwarriors.net: 1337 / announce
 5. udp: // tracker.aletorrenty.pl:2710/ ogłaszają
 6. udp: // tracker.filetracker.pl:8089/announce
 7. udp: // tracker.ex.ua:80/announce
 8. udp: // tracker. grepler.com:6969/ ogłaszają

Wniosek: Urządzenia śledzące torrent mają różne zalety i dlatego są zalecane użytkownikom. Działają jak serwer, a także pomagają użytkownikowi zwiększyć prędkość pobierania pliku torrent. Te moduły śledzące ułatwiają życie użytkownikowi i są z powodzeniem używane przez użytkowników na całym świecie.

Możesz kliknąć ten link, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych trackerach torrentowych.