Najlepsza aplikacja Torrent dla Androida 10 Najlepsze opcje

[ware_item id=33][/ware_item]

Uważa się, że aplikacje torrent na Androida mają pewne czynniki, które mogą negatywnie wpłynąć na funkcjonalność urządzenia za pośrednictwem złośliwego oprogramowania lub innego rodzaju wirusów. Pomimo tego rozgłosu trend korzystania z aplikacji torrent na Androida jest wyjątkowy.


Dlatego konieczne jest użycie najlepszej aplikacji torrent dla Androida, aby zminimalizować ryzyko potencjalnego zagrożenia.

Programy pobierające torrent dla Androida są różne dla najlepszych klientów torrent dla komputerów stacjonarnych, ponieważ potrzeby Androida są różne. Dlatego większość aplikacji, które omówimy w tym artykule, to takie, które mają takie funkcje, jak kontrola przepustowości, umożliwiając pobieranie tylko przez Wi-Fi.

10 najlepszych aplikacji Torrent na Androida

Oto najlepsze i najlepsze aplikacje Torrent do pobierania torrentów na urządzenia z Androidem.

1 - Flud | Pobierz aplikację

aplikacja torrent na AndroidaFlud to najbardziej popularna i chwalona aplikacja wśród użytkowników Androida. Dzięki tej torrentowej aplikacji na Androida możesz pobrać dowolny plik hostowany w protokole bezpośrednio na swój telefon lub tablet z Androidem.

Ma prosty i przejrzysty interfejs, który jest bardzo potrzebny podczas korzystania z Androida. Ponadto funkcja pomaga w lepszym zarządzaniu i pobieraniu dużych plików torrent.

Poza tym Flud obsługuje różne protokoły, linki magnetyczne, różnorodne motywy, obsługę kanałów RSS i obsługę dużych plików.

Flud ma zarówno darmowe, jak i płatne wersje, które mają prawie taką samą funkcjonalność. Jednak wersja płatna nie zawiera reklam, a bezpłatna wersja Flud jest obsługiwana.

2 - aTorrent | Pobierz aplikację

atorrent aplikacja na AndroidaaTorrent to nowoczesna aplikacja o zaawansowanym, ale prostszym designie, która zdecydowanie zasługuje na to, aby być jednym z najlepszych wyborów najlepszej aplikacji torrent na Androida.

Podobnie jak inne wspomniane aplikacje, aTorrent pozwala również na pobieranie tylko w trybie Wi-Fi. Ta aplikacja nie jest przeładowana funkcjami, ale zawiera istotne wymagania, takie jak obsługa zewnętrznej karty SD, lokalizacje pamięci, pobieranie równoległe i wiele innych.

Co więcej, aTorrent ma okno dialogowe wyszukiwania torrentów, obsługę linków magnetycznych, opcję otwierania torrentów bezpośrednio z przeglądarki, obsługę różnych protokołów, DTH i Advanced DTH.

Jest bezpłatny z reklamami, ale jeśli chcesz mieć wersję bez reklam, musisz zapłacić 1,99 USD.

3 - FrostWire | Pobierz aplikację

Najlepsza aplikacja Torrent dla Androida 10 Najlepsze opcjeJeśli potrzebujesz nowoczesnej aplikacji na torrent dla Androida, to FrostWire jest prawdopodobnie najlepszym wyborem dla Ciebie. Oprócz podstawowych funkcji, ta aplikacja oferuje odtwarzacz muzyki, przeglądarkę multimediów i rozmowy online podczas pobierania plików torrent.

Jedną z cech wyróżniających, których możesz nie uzyskać w większości aplikacji torrentowych, jest brak reklam. FrostWire to oprogramowanie typu open source, w tym obsługa plików .torrent i linków magnetycznych.

Istnieje wbudowana wyszukiwarka, obsługa słuchania radia internetowego i udostępnianie plików użytkownikom FrostWire.

4 - FuTorrent | Pobieranie

fu-torrent androidFuTorrent jest jedną z nowych aplikacji, ale nadal jest jedną z najlepszych aplikacji torrentowych na Androida. Aplikacja obsługuje niektóre podstawowe protokoły wraz z wieloma dostosowaniami pobierania.

Dzięki tej aplikacji torrentowej możesz ustawić maksymalną prędkość pobierania i wysyłania torrentów, maksymalną liczbę aktywnych torrentów i pobieranie tylko w trybie Wi-Fi oraz inne podstawowe funkcje.

Istnieje wyszukiwanie torrentów, ale nie jest tak naprawdę skuteczne. Darmowa wersja zawiera reklamy i nie jest dostępna w sklepie Google Play. Możesz jednak pobrać bezpłatną wersję FuTorrent pro ze sklepu Google Play.

5 - tTorrent | Pobieranie

Najlepsza aplikacja Torrent dla Androida 10 Najlepsze opcjetTorrent jest prosty, a także aktywną aplikacją torrent na Androida, która zawiera różne funkcje. Najlepszą funkcją tTorrent jest szyfrowanie wraz z interfejsem internetowym obsługującym Transdrone i Transdroid.

Ta aplikacja pozwala zmieniać ustawienia pobierania i obsługuje różne protokoły, w tym obsługę linków magnetycznych, torrentless torrent (DHT), RSS, filtrowanie adresów IP, proxy (HTTP, SOCKS) itp..

tTorrent oferuje również wersję profesjonalną, która jest stosunkowo tańsza w cenie 1,99 USD.

6 - uTorrent | Pobieranie

utorrent - aplikacja na AndroidauTorrent to klient torrent, który jest najbardziej znany i używany wśród wszystkich downloaderów torrentów. Jest to jeden z najstarszych klientów torrent, który jest bardzo lekki. Dzięki tej funkcji działa naprawdę dobrze po pobraniu jako klient torrent dla Androida.

Funkcje obejmują tylko pobieranie Wi-Fi, obsługę różnych protokołów oraz opcję wyboru lokalizacji przechowywania.

uTorrent to prosta aplikacja torrentowa, która umożliwia uruchamianie, zatrzymywanie, wstrzymywanie, nagrywanie, a nawet dodawanie i upuszczanie łącza magnesu torrentowego za pomocą przycisków na górze klienta. Istnieje wyraźny obraz statystyk torrenta, w tym szczegółowe informacje o prędkości pobierania i wysyłania.

W przeciwieństwie do wersji komputerowej, aplikacja uTorrent na Androida pozwala na nieograniczone pobieranie. Jednak darmowa wersja uTorrenta jest obsługiwana przez reklamy, a wersja pro kosztuje 3,99 USD.

7 - TorrDroid | Pobieranie

Najlepsza aplikacja Torrent dla Androida 10 Najlepsze opcjeAplikacja określa się w wyszukiwarce jako klient torrent. Jest tak, ponieważ TorrDroid zapewnia bezproblemowy sposób wyszukiwania i pobierania torrentów.

Ta aplikacja na torrent dla systemu Android obsługuje wybór pojedynczych plików do pobrania z torrenta, udostępnianie linków magnetycznych, ustawianie limitów pobierania i wysyłania oraz różne protokoły.

Ponadto klient TorrDroid obsługuje sekwencyjne pobieranie, którego można użyć do odtwarzania plików wideo przed ich zakończeniem.

TorrDroid jest prosty i łatwy w użyciu.

8 - Vuze | Pobieranie

Najlepsza aplikacja Torrent dla Androida 10 Najlepsze opcjeVuze to ulubiony klient torrentów na komputery stacjonarne i platformy Android. Posiada wbudowany moduł wyszukiwania wraz z licznymi plikami w bazie danych oraz możliwość łączenia się z P2P i innymi sieciami torrentowymi. Dzięki temu wyszukiwanie plików do pobrania jest łatwe i znacznie zwiększone dla użytkowników.

Za pomocą Vuze możesz kontrolować prędkość pobierania i wysyłania torrentów, jednak daje to możliwość strumieniowego przesyłania obrazu i dźwięku na żywo bez pobierania.

Vuze ma wydajne funkcje udostępniania plików i odtwarzacz multimedialny w jakości HD.

9 - aDownloader | Pobieranie

Najlepsza aplikacja Torrent dla Androida 10 Najlepsze opcjeaDownloader umożliwia przesyłanie plików torrent z komputera na kartę SD telefonu Android i otwieranie ich za pomocą aDownloader.

Ponadto w przeglądarce Androida możesz pobrać link do torrenta przez długie naciśnięcie, a następnie wybierając „udostępnij link”, a na końcu aDownloader.

Jest to prosta aplikacja na Androida torrent, która powiadamia o zakończeniu pobierania, a także jest obszar powiadomień, w którym wyświetlane są trwające programy. Darmowa wersja tej aplikacji zawiera reklamy.

10 - Torrnado | Pobieranie

Najlepsza aplikacja Torrent dla Androida 10 Najlepsze opcjeTorrnado działa nieco inaczej w porównaniu do innych klientów torrentowych na Androida. Oznacza to, że łączy Cię z komputerem zamiast pobierać torrent na własną rękę.

Głównym powodem takiej pracy jest wyeliminowanie obciążenia komputera poprzez zwolnienie miejsca i energii. Torrnado współpracuje z ulubionym klientem torrentowym, Transmission.

Torrnado pozwala wyświetlać, filtrować, wyszukiwać i sortować torrenty. Poza tym można było zobaczyć statystyki sesji i cyklu życia oraz możliwość monitorowania i ograniczania globalnych prędkości. Jego darmowa wersja to wersja próbna. Jednak pełna wersja kosztuje 2,90 USD.