Hide.me VPN Review – Najděte hloubkovou analýzu

[ware_item id=33][/ware_item]

Hide.me VPN (Umístění - Malajsie)

Země: 28 | Umístění serveru: 36 | Počet serverů: 100 | Více zařízení: 5

Hide.me VPN reviewPřehled - Skrýt mě Recenze:

Hide.me VPN se sídlem v Malajsii patří mezi výběrové řízení v odvětví VPN. Získal popularitu pro své vynikající funkce zabezpečení, soukromí a transparentnosti. Anonymita nabízená skriptem VPN VPN je zaručena a úžasné úrovně výkonu mohou být uživatelem vyzkoušeny prostřednictvím bezplatné zkušební verze dostupné pro testování před použitím..


Server však nenabízí integrovanou podporu pro OpenVPN a Premium plán jej nedokáže doplnit do seznamu „Rozpočet VPN“.

Zde je podrobná recenze VPN Hide.me, která osvětluje různé aspekty poskytovatele VPN Hide.me:

PROFESIONÁLOVÉ:

 • Zásady nulových protokolů
 • Vynikající rychlost stahování
 • Skvělý výkon
 • 256bitové šifrování vojenské třídy
 • Funkce živého chatu
 • Dobře navržené pro jednoduchost
 • 24/7 odborná podpora zákazníků

NEVÝHODY:

 • Měsíční prémiový plán je trochu dražší
 • Omezení umístění serveru

Hide.me Funkce VPN

Cenové plány:

Hide.me má 3 různé plány včetně bezplatné služby a dva placené plány. Cenové plány zahrnují:

 • Volný, uvolnit
 • Pojistné
 • Plus Hide.me VPN review

Doporučujeme vám použít balíček Premium, chcete-li mít s Hide.me nejlepší zkušenosti. Tento balíček Premium umožňuje pět současných připojení a nemá také limit přenosu dat.

Plán zdarma je však v některých aspektech omezený, ale je dost užitečné, abyste vás provedli, když máte málo prostředků nebo když chcete posoudit služby Hide.me VPN.

Balíček Plus vám bude nejlépe vyhovovat, pokud nejste stálým uživatelem VPN a jste ochotni čas od času používat Hide.me VPN.

Tyto cenové plány nabízené technologií Hide.me VPN přicházejí s rostoucími slevami a záleží na tom, jak dlouho se zaregistrujete. Například balíček Premium se pohybuje od 20 $ / měsíc a může dosáhnout až 11,67 $. Podobně se Plus pohybuje od 10 dolaru za měsíc a může dosáhnout až 5,42 dolaru. Tyto cenové plány visí uprostřed rozsahu střední až vysoké rozpětí VPN, ale nedovolují vám trpět kompromisem v kvalitě služeb.

Zásadní věc, kterou je třeba poznamenat, je to, že VPN Hide.me nabízí celkovou politiku vrácení peněz do 14 dnů a pokud bylo použito méně než 500 MB. Pomocí tohoto kritéria můžete snadno ověřit kvalitu služby VPN.

Zabezpečení a soukromí:

VPN je považována za nejlepší nástroj pro šifrování mimo jiné nástroje a služby. Při přenosu dat přes internet putuje ve formě paketů. Tyto pakety může kdokoli snadno zachytit pomocí jednoduchých nástrojů dostupných na internetu. Vezměme si zde příklad odemčeného mobilního telefonu, protože je odemčený, takže jej může kdokoli použít a získat vaše citlivé informace, ale pokud je mobilní telefon uzamčen, nikdo se nebude moci snadno podívat na vaše data..

Šifrování funguje stejným způsobem, takže hackerům nebo snoopersům poskytuje těžkou práci při čtení vašich konverzací nebo sledování a sledování vašich online aktivit. VPN je proto jediným nástrojem, který poskytuje ironické šifrování AES 256bitové šifrování pomocí 8192bitového klíče. Tento 256bitový šifrovací algoritmus AES je považován za nejbezpečnější šifrovací metody proti útokům hrubou silou v rozporu s argumenty a přesvědčeními..

Hide.me VPN prošla našimi testy ochrany osobních údajů také tím, že neustále maskuje naše online aktivity.

Dostupné protokoly:

Podle naší recenze VPN Hide.me poskytovatel VPN podporuje různé protokoly, které jsou stejně populární. Dostupné protokoly zahrnují IPSec (IKEv1 a IKEv2 spolu s šifrováním AES-128 a AES-256), podporu OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP a SoftEther s šifrováním v rozsahu od 128bitového, 160bitového a 256bitového algoritmu AES také. Hide.me VPN také podporuje SOCKS proxy.

Uživatelé plánu Premium a Plus jsou schopni vybrat jakýkoli protokol pro připojení k VPN. Pokud jste však uživatelem VPN zdarma, jste omezeni na PPTP, SSTP, L2TP a IPsec (IkEv1 a IKEv2). Uživatelé jsou schopni používat vynikající rychlosti s nízkým časem ping, jakmile jsou připojeni k nejlepším umístěním serveru.

Podpěra, podpora:

Prostřednictvím naší VPN skripty Hide.me jsme se dozvěděli, že zákazníci, kteří potřebují pomoc, jsou kdykoli k dispozici více možností podpory, protože pracovníci podpory jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Uživatelé jsou také schopni přidávat přílohy ke svým dotazům, požadavkům a stížnostem. Hlavní nevýhodou je však časové zpoždění, které uživatelé utrpí, než konečně obdrží odpověď zpět.

Pro okamžitou odpověď a řešení vašeho dotazu si však můžete vždy pomoci se službou Live Chat, která je k dispozici na webu. Prostřednictvím služby live chat můžete rychle a rychle vyřešit vaše dotazy nebo získat odpověď na vaše otázky.

Kromě toho má Hide.me VPN také stránku komunity, kde jsou podle naší recenze Hide.me velmi aktivní administrátoři a vývojáři. Pokud tedy chcete položit obecnou otázku, můžete ji položit na komunitní stránce, kde získáte řadu odpovědí a řešení všech vašich dotazů. Pro přihlášení do komunity budete muset vytvořit další účet, který se provádí výhradně z bezpečnostních důvodů.

Hide.me VPN má také stránku FAQ. Tato stránka FAQ je užitečná v mnoha ohledech a rozděluje se do dvou kategorií, tj. Obecné a fakturační. Stránka FAQ, i když má omezený soubor otázek, poskytuje svým uživatelům stručné a snadno srozumitelné odpovědi.

Sekce blogů Hide.me VPN také poskytuje svým uživatelům podrobné odpovědi na téměř všechny otázky, které mohou mít ohledně služby, funkcí, protokolů, cen, umístění serveru a zabezpečení atd. Uživatelé se při hledání článek týkající se jejich dotazu, odkud nepřijímají pouze řešení, ale mohou se také vzdělávat v mnoha dalších aspektech služby VPN.

Po různých blogech můžete také zůstat informováni o nejnovějších reklamách a propagačních akcích.

Zásady protokolování:

Hide.me VPN je nyní certifikována jako zcela bezlogová služba po auditu Leon Juranic, který je jedním z nejuznávanějších bezpečnostních analytiků společnosti Defensecode Ltd. Nezachovávají tedy žádná osobní data, aby se mohli vyhnout zákonné odpovědnosti od jejich konce a také zajistit online soukromí svých uživatelů.

Žijeme v éře, kde masový dohled a zákony na ochranu soukromí získávají silné opory a je docela obtížné udržovat naši online identitu anonymní a bezpečnou. Tito poskytovatelé služeb VPN, kteří vedou záznamy o vašich online aktivitách, jakož i vaše platební údaje, jsou velkým ohrožením vašeho soukromí, protože je mohou orgány kdykoli donutit k předání vašich údajů. Ale s Hide.me VPN, protože neuchovávají žádné protokoly, je nakonec zbytečné žádat je o předání dat, která nemají.

Nejdůležitější je, že Hide.me VPN má sídlo v Malajsii a místní zákony jim neukládají povinnost ukládat uživatelské záznamy, na rozdíl od zemí FIVE Eye, kde poskytovatelé VPN nemají na výběr, ale ukládat uživatelské záznamy podle zákonů.

Podle naší recenze VPN Hide.me proto věříme v zásady zásad protokolu pro poskytovatele VPN a bereme za to slovo VPN společnosti Hide.me, protože jasně uvádí: „Vaše chování při prohlížení nemonitorujeme ani nezaznamenáváme. Způsob, jakým jsme se rozhodli postavit Hide.me, to znemožňuje. Všechna získaná data o použití jsou zcela anonymní a nejsou připojena k vaší skutečné IP adrese nebo umístění. “

Výkon:

Podle naší recenze Hide.me VPN je PC klient Hide.me VPN dobře navržen a je kompaktní. Nejlepší server je k dispozici pouhým kliknutím, protože seznam serverů je okamžitě k dispozici a jeho stavové informace o vaší poloze a aktuální IP adrese jsou vždy viditelné.

Dialogové okno Nastavení je velmi vychytralé a na úvodní kartě se zobrazuje hlavní nastavení připojení a aplikace. Tato nastavení zahrnují možnosti, jako je spuštění při spuštění, automatické připojení, zabránění únikům DNS a také zapamatování vybraného umístění.

Hide.me VPN je vybaven funkcemi, které automaticky zvyšují jeho výkon na vysokou úroveň. K dispozici je také funkce Limit Connectivity, která deaktivuje připojení k místní síti, když je VPN aktivní, a funkce kill switch omezuje připojení úplně, pokud VPN poklesne..

Hide.me Průvodce nastavením VPN

Pro lidi, kteří chtějí zaměstnat Hide.me VPN, jsou k dispozici 2 možnosti:

 1. Buď si vytvořte bezplatný účet
 2. Nebo vyzkoušejte záruku vrácení peněz přihlášením k placenému plánu

Zde je průvodce, který vás naučí, jak nastavit Hide.me VPN:

Klikněte na tlačítko Vyzkoušet zdarma, které je k dispozici v levé části domovské stránky, zatímco v pravém horním rohu je také tlačítko pro přihlášení.. Hide.me VPN review

Po vytvoření účtu klikněte v navigační nabídce na Přihlásit. Objeví se obrazovka dashboardu člena. Nyní klikněte na sekci Podpora. Hide.me VPN review

Na stránce podpory se nyní zobrazí všechna různá dostupná zařízení. Při rolování dolů uvidíte ikony zobrazující každé dostupné zařízení. Vyberte ten, který vaše zařízení podporuje.

Hide.me VPN review

Pohybujte se dále, nyní si můžete buď stáhnout verzi automatického nastavení skrýt VPN VPN Hide.me.. Hide.me VPN reviewNebo pokud si přejete, aby se věci spouštěly vlastní cestou, můžete vybrat ruční nastavení a nakonfigurovat protokol podle vašeho výběru. Zde je pohled na to, jak tato možnost vypadá: Hide.me VPN review

Po stažení aplikace nyní můžete soubor spustit a postupujte podle pokynů na obrazovce, které vás nasměrují k přihlášení k nově vytvořenému nebo stávajícímu účtu..

Hide.me VPN review

Nyní se přihlaste se stejnými přihlašovacími údaji, které jste nastavili na svých webových stránkách, abyste získali přístup ke službě na vašem zařízení. Tímto způsobem bude váš účet aktivován a nyní si můžete snadno užít služeb VPN Hide.me.

Pokud jste ochotni změnit umístění vašeho serveru, klikněte na tlačítko označené Automaticky.

Hide.me VPN review

Zobrazí se rozevírací seznam, který vám poskytne nespočet možností, ze kterých si můžete vybrat.

Hide.me VPN review

Závěr - Je to Hide.me to stojí za to?

O VPN VPN Hide.me je třeba diskutovat i přes relativně malou sadu služeb.

Stručně řečeno, naše VPN VPN Hide.me ukazuje, že Hide.me je solidní, sympatická a spolehlivá služba. Bezpečnost a anonymita byly detekovány jako priority této VPN. Nabízí zásady bez protokolu a jejich servery jsou nabízeny na 28 místech včetně hlavních zemí, které budete hledat. Rychlosti jsou rychlejší než mnoho jiných služeb, které jsme testovali, a to i se šifrováním vojenské třídy (256 bitů), které nabízejí. Existuje celá řada protokolů, ze kterých si můžete vybrat, a omezený volný přístup ke 3 serverům, což vám umožní ověřit systém bez jakýchkoli omezení.