Hide.me VPN Review – Nájdite hĺbkovú analýzu

[ware_item id=33][/ware_item]

Hide.me VPN (Poloha - Malajzia)

krajiny: 28 | Umiestnenie servera: 36 | Počet serverov: 100 | Multi-Device: 5

Hide.me VPN reviewPrehľad - skryť recenziu:

Hide.me VPN so sídlom v Malajzii patrí medzi uchádzačov v odvetví VPN. Získala popularitu pre svoje vynikajúce funkcie zabezpečenia, ochrany osobných údajov a transparentnosti. Anonymita, ktorú ponúka Hide.me VPN, je zaručená a úžasné úrovne výkonu môžu byť vyskúšané používateľom prostredníctvom bezplatnej skúšobnej verzie, ktorá je k dispozícii na testovanie pred použitím..


Server však neponúka integrovanú podporu pre OpenVPN a Premium plán ho nedokáže doplniť do zoznamu „Rozpočet VPN“..

Tu je komplexná recenzia VPN Hide.me, ktorá objasňuje rôzne aspekty poskytovateľa VPN Hide.me:

výhody:

 • Zásady nulových protokolov
 • Vynikajúca rýchlosť sťahovania
 • Skvelý výkon
 • 256-bitové vojenské šifrovanie
 • Funkcia live chatu
 • Dobre navrhnuté pre jednoduchosť
 • 24/7 odborná podpora zákazníkov

ZÁPORY:

 • Mesačný prémiový plán je trochu drahší
 • Obmedzené umiestnenia servera

Hide.me Funkcie VPN

Plány tvorby cien:

Hide.me má 3 rôzne programy vrátane bezplatnej služby a dva platené programy. Cenové plány zahŕňajú:

 • zadarmo
 • poistné
 • Plus Hide.me VPN review

Odporúčame vám použiť balík Premium, ak chcete mať so službou Hide.me najlepšie skúsenosti. Tento balík Premium umožňuje päť súčasných pripojení a nemá tiež limit na prenos údajov.

Plán zadarmo je však v niektorých aspektoch obmedzený, ale je dosť užitočné vás oboznámiť, keď máte málo prostriedkov alebo ak chcete posúdiť služby Hide.me VPN..

Balík Plus vám bude najviac vyhovovať, ak nie ste stálym používateľom VPN a ste ochotní čas od času používať Hide.me VPN..

Tieto cenové plány, ktoré ponúka Hide.me VPN, prichádzajú so zvyšujúcimi sa zľavami a záleží to na tom, ako dlho sa zaregistrujete. Napríklad balíček Premium sa pohybuje od 20 dolárov mesačne a môže ísť až do 11,67 dolárov. Podobne sa Plus pohybuje od 10 dolárov mesačne a môže ísť až 5,42 dolárov. Tieto cenové plány visia uprostred rozsahu VPN so stredným až vysokým rozpätím, ale neumožňujú vám trpieť kompromisom v kvalite služieb..

Tu je dôležité poznamenať, že VPN Hide.me VPN ponúka celkové pravidlá vrátenia platby do 14 dní a ak sa použilo menej ako 500 MB. Pomocou tohto kritéria môžete ľahko overiť kvalitu služby VPN.

Bezpečnosť a ochrana osobných údajov:

VPN sa považuje za najlepší nástroj na šifrovanie medzi inými nástrojmi a službami. Pri prenose dát cez internet putuje vo forme paketov. Tieto pakety môže zachytiť každý s ľahkosťou pomocou jednoduchých nástrojov dostupných na internete. Tu je príklad odomknutého mobilného telefónu, pretože je odomknutý, aby ho mohol ktokoľvek použiť a získať vaše citlivé informácie, ale ak je mobilný telefón uzamknutý, nikto sa nebude môcť ľahko pozrieť na vaše údaje..

Šifrovanie funguje rovnakým spôsobom, takže hackerom alebo snoopers dáva náročnú prácu na čítanie konverzácií alebo sledovanie a sledovanie vašich online aktivít. VPN je preto jediným nástrojom, ktorý poskytuje priesvitné šifrovanie 256 bitov AES pomocou kľúča 8192 bitov. Tento 256-bitový šifrovací algoritmus AES sa považuje za najbezpečnejšiu metódu šifrovania proti útokom hrubou silou v rozpore s argumentmi a presvedčením..

Hide.me VPN prešiel našimi testami ochrany osobných údajov tak, že neustále maskuje naše aktivity online.

Dostupné protokoly:

Podľa nášho prehľadu VPN Hide.me poskytovateľ VPN podporuje rôzne protokoly, ktoré sú rovnako populárne. Dostupné protokoly zahŕňajú IPSec (IKEv1 a IKEv2 spolu s šifrovaním AES-128 a AES-256), podporu OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP a SoftEther s šifrovaním od 128-bitového, 160-bitového a 256-bitového algoritmu AES. tiež. Hide.me VPN tiež podporuje SOCKS proxy.

Používatelia programov Premium a Plus si môžu zvoliť akýkoľvek protokol na pripojenie k sieti VPN. Ak ste však používateľom VPN zadarmo, potom ste obmedzení na PPTP, SSTP, L2TP a IPsec (IkEv1 a IKEv2). Užívatelia sú schopní používať vynikajúce rýchlosti s nízkymi časmi ping, akonáhle sú pripojení k najlepším umiestneniam servera.

Podpora:

Prostredníctvom kontroly VPN Hide.me sme sa dozvedeli, že pre zákazníkov, ktorí potrebujú pomoc kedykoľvek, je k dispozícii viac možností podpory, pretože podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Používatelia sú tiež schopní pridávať prílohy k svojim dotazom, požiadavkám a sťažnostiam. Hlavnou nevýhodou je však časové oneskorenie, ktoré užívatelia utrpia predtým, ako konečne dostanú odpoveď späť.

Pre okamžitú odpoveď a riešenie vášho dotazu si však vždy môžete pomôcť pomocou služby Live Chat, ktorá je k dispozícii na webových stránkach. Prostredníctvom služby live chat môžete rýchlo a rýchlo vyriešiť svoje otázky alebo získať odpoveď na svoje otázky.

Okrem toho má Hide.me VPN tiež komunitnú stránku, na ktorej sú podľa našej správy Hide.me veľmi aktívni správcovia a vývojári. Ak teda chcete položiť všeobecnú otázku, môžete si ju položiť na stránke komunity, kde získate aj niekoľko odpovedí a riešení na všetky vaše otázky. Na prihlásenie do komunity budete musieť vytvoriť ďalší účet, ktorý sa vykonáva výlučne z bezpečnostných dôvodov.

Hide.me VPN má tiež stránku FAQ. Táto stránka FAQ je užitočná mnohými spôsobmi a rozdeľuje sa na dve kategórie, tj všeobecnú a fakturačnú. Stránka FAQ má síce obmedzený počet otázok, ale poskytuje svojim používateľom stručné a ľahko pochopiteľné odpovede.

Sekcia blogu VPN VPN Hide.me tiež poskytuje svojim používateľom podrobné odpovede na takmer všetky otázky týkajúce sa služby, funkcií, denníkov, cien, umiestnenia serverov a bezpečnosti atď. Používatelia sa pri hľadaní článok týkajúci sa ich dotazu, odkiaľ nielenže dostanú riešenia, ale môžu sa tiež vzdelávať o mnohých ďalších aspektoch služby VPN..

Po rôznych blogoch môžete tiež dostávať informácie o najnovších darčekoch a propagačných akciách.

Pravidlá protokolovania:

Hide.me VPN je teraz certifikovaná ako služba bez prihlásenia po vykonaní auditu spoločnosťou Leon Juranic, ktorý je jedným z najuznávanejších bezpečnostných analytikov spoločnosti Defensecode Ltd. Preto neuchovávajú žiadne osobné údaje, aby sa mohli vyhnúť právnej zodpovednosti od ich konca a tiež zabezpečujú súkromie používateľa online.

Žijeme v ére, kde masový dohľad a zákony na ochranu súkromia získavajú silné opory, a preto je veľmi ťažké udržať anonymitu našej identity a chrániť ju pred zlyhaním. Tí poskytovatelia služieb VPN, ktorí vedú záznamy o vašich online aktivitách, ako aj vaše platobné údaje, sú veľkou hrozbou pre vaše súkromie, pretože ich orgány môžu kedykoľvek donútiť, aby vaše údaje odovzdali. S VPN VPN Hide.me ale neuchovávajú žiadne protokoly, takže je nakoniec zbytočné žiadať ich o odovzdanie údajov, ktoré nemajú..

Najdôležitejšie je, že VPN VPN Hide.me má sídlo v Malajzii a miestne zákony im nezaväzujú ukladať denníky používateľov, na rozdiel od krajín FIVE Eye, kde poskytovatelia VPN nemajú na výber, ale ukladať denníky používateľov podľa zákonov..

Podľa našej kontroly siete Hide.me VPN preto veríme v pravidlá týkajúce sa protokolov bez poskytovateľa VPN a za to berieme slovo VPN servera Hide.me, pretože jasne uviedlo: „Vaše správanie pri prehliadaní nemonitorujeme ani neprihlásime. To, ako sme sa rozhodli stavať Hide.me, znemožňuje. Všetky získané údaje o použití sú úplne anonymné a nie sú spojené s vašou skutočnou IP adresou alebo miestom. “

výkon:

Podľa nášho prehľadu VPN Hide.me je počítačový klient VPN VPN Hide.me dobre navrhnutý a je kompaktný. Najlepší server je k dispozícii iba na jedno kliknutie, pretože zoznam serverov je okamžite k dispozícii a jeho stavové informácie o vašej polohe a aktuálnej IP adrese sú vždy viditeľné..

Dialógové okno Nastavenia je veľmi prepracované a na úvodnej karte sa zobrazujú hlavné nastavenia pripojenia a aplikácie. Tieto nastavenia zahŕňajú možnosti, ako je spustenie pri štarte, automatické pripojenie, zabránenie úniku DNS a zapamätanie si vybratého umiestnenia.

Hide.me VPN je vybavený funkciami, ktoré automaticky zvyšujú jeho výkon na vysokú úroveň. K dispozícii je tiež funkcia Limit Connectivity, ktorá zakáže pripojenie miestnej siete, keď je aktívna VPN, a funkcia kill switch obmedzuje pripojenie úplne, ak VPN poklesne..

Hide.me Sprievodca nastavením VPN

Pre ľudí, ktorí chcú využívať VPN Hide.me, sú k dispozícii 2 možnosti:

 1. Buď vytvorte bezplatný účet
 2. Alebo vyskúšajte záruku vrátenia peňazí prihlásením sa na platený plán

Tu je sprievodca, ktorý vás naučí, ako nastaviť Hide.me VPN:

Kliknite na tlačidlo Vyskúšať zadarmo, ktoré je k dispozícii v ľavej časti domovskej stránky, zatiaľ čo v pravom hornom rohu sa nachádza aj tlačidlo registrácie.. Hide.me VPN review

Po vytvorení účtu kliknite v navigačnej ponuke na možnosť Prihlásiť sa. Zobrazí sa obrazovka hlavného panela člena. Teraz kliknite na časť Podpora. Hide.me VPN review

Na stránke podpory sa teraz zobrazia všetky dostupné rôzne zariadenia. Počas posúvania nadol uvidíte ikony zobrazujúce každé dostupné zariadenie. Vyberte ten, ktorý vaše zariadenie podporuje.

Hide.me VPN review

Poďme ďalej, teraz si môžete buď stiahnuť verziu automatického nastavenia siete Hide.me VPN.. Hide.me VPN reviewAlebo ak chcete, aby sa veci spúšťali vlastným spôsobom, môžete vybrať manuálne nastavenie a nakonfigurovať protokol podľa vášho výberu. Tu je pohľad na to, ako táto možnosť vyzerá: Hide.me VPN review

Po stiahnutí aplikácie môžete súbor spustiť a postupujte podľa pokynov na obrazovke, ktoré vás nasmerujú na prihlásenie do čerstvo vytvoreného alebo existujúceho účtu..

Hide.me VPN review

Teraz sa prihláste s rovnakými povereniami, aké ste nastavili na svojich webových stránkach, aby ste mali prístup k službe na vašom zariadení. Váš účet sa aktivuje týmto spôsobom a teraz si môžete jednoducho vychutnať služby VPN VPN Hide.me.

Ak chcete zmeniť umiestnenie svojho servera, kliknite na tlačidlo Automatické.

Hide.me VPN review

Zobrazí sa rozbaľovací zoznam, ktorý vám ponúka nespočet možností, z ktorých si môžete vybrať.

Hide.me VPN review

Záver - Je to Hide.me to dokonca stojí za to?

O VPN VPN Hide.me je veľa, napriek relatívne malej skupine služieb.

Stručne povedané, naša VPN správa Hide.me ukazuje, že Hide.me je spoľahlivá, sympatická a spoľahlivá služba. Bezpečnosť a anonymita boli zistené ako priority tejto VPN. Poskytuje politiku bez protokolovania a ich servery sú ponúkané na 28 miestach vrátane hlavných krajín, ktoré budete hľadať. Rýchlosti sú rýchlejšie ako mnohé iné služby, ktoré sme testovali, a to aj so šifrovaním vojenskej triedy (256-bit), ktoré ponúkajú. Existuje široká škála protokolov, z ktorých si môžete vybrať a obmedzený voľný prístup k 3 serverom, čo vám umožňuje overiť systém bez akýchkoľvek obmedzení.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me