Windscribe VPN Review – doživotná bezplatná VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Windscribe VPN (umiestnenie - Kanada)

krajiny: 20+ | Umiestnenie servera: 45+ | Počet serverov: 20 | Multi-Device: neobmedzený

Windscribe-VPN-review


Prehľad

Windscribe je jedným z nováčikov v odvetví VPN. Táto služba VPN bola spustená v plnom kvete v polovici roku 2016. Ukázalo sa, že sa dobre darí všetkým súkromným a bezpečnostným fanúšikom z celého sveta. Windscribe urobil robustný vstup na trh a úver ide na jeho silné šifrovanie a rozdvojený prístup k zaisteniu vášho súkromia. Takto budú vaše údaje a online aktivity neprístupné pre tretie strany.

V našej prehliadke VPN Windscribe posúdime službu, ktorú ponúka Windscribe, a predstavíme vám základnú realitu tejto služby VPN. Dúfame, že po absolvovaní našej kontroly VPN Windscribe sa zoznámite s lepším pocitom tohto poskytovateľa VPN. Pomôže vám to urobiť múdre rozhodnutie o tom, či ste Windscribe zamestnali ako svojho partnera v oblasti ochrany osobných údajov.

Pros

 • Silné šifrovacie protokoly
 • Neobmedzené pripojenie zariadení
 • Prijímajte platby za bitcoíny
 • Žiadne protokolovanie pripojenia
 • Zdieľaná IP
 • Na registráciu nie sú potrebné žiadne osobné informácie
 • Povoľuje podporu P2P
 • Žiadny únik DNS
 • Transparentná spoločnosť s krištáľovo jasnou politikou ochrany osobných údajov
 • Dostupnosť na viacerých platformách (Windows, Android, iOS, Mac)

Zápory

 • Málo kanálov podpory zákazníkov
 • So sídlom v Kanade
 • Pro plán je drahý
 • Klient iOS VPN potrebuje vylepšenie

Windscribe VPN Pricing & plány

Štruktúra cien Windscribe VPN je rozdelená do dvoch typov:

 1. Bezplatný alebo Windscribe obmedzený plán
 2. Neobmedzený plán Pro alebo Windscribe

Windscribe-VPN-review

Ak sa rozhodnete pre bezplatný plán, nespotrebuje sa ani jedna centová sadzba a využijete základné možnosti siete VPN. Takéto možnosti zahŕňajú 15 GB údajov mesačne, jedno pripojenie zariadenia a servery na 9 miestach. Na záver môžeme povedať, že tento plán je bezplatný a obmedzený.

Program Pro má však neobmedzený prenos dát a neobmedzené súčasné pripojenie zariadení. Tu získate prístup k serverom na 31 miestach, a nie na 9 umiestneniach serverov ponúkaných v bezplatnom pláne. Medzitým by ste mali byť oboznámení s tým, že ak sa rozhodnete pre Pro plán, mali by ste byť pripravení zaplatiť buď 9 dolárov mesačne alebo 90 dolárov ročne..

Podľa nášho prehľadu VPN Windscribe VPN môžeme povedať, že Windscribe má vynikajúci bezplatný plán, a preto ho možno považovať za jednu z najlepších služieb VPN zadarmo. Na druhej strane Pro plán je pomerne drahý a nezodpovedá všetkým funkciám, ktoré VPN ponúka.

Spôsoby platby Windscribe VPN

Windscribe-VPN-review

Medzi spôsoby platby, ktoré ponúka Windscribe VPN, patrí prijímanie platieb z kreditných kariet ako MasterCard, American Express, Amex a Visa. PayPal a PaymentWall sú ďalšie možnosti platby, ktoré ponúka Windscribe VPN.

V priebehu nášho preskúmania VPN Windscribe sme tiež narazili na to, že Windscribe prijíma platby prostredníctvom bitcoínov, čím zachováva anonymitu a ohľaduplnosť identity predplatiteľa..

Jedinečný predajný návrh Windscribe VPN (USP)

Aj keď sme sa zaoberali kontrolou siete Windscribe VPN, zistili sme tiež, že server Windscribe má niekoľko jedinečných predajných ponúk. Vykopali sme sa preto hlboko, aby sme sa dozvedeli viac o najlepších jedinečných predajných ponukách siete Windscribe VPN a naše výsledky vyhľadávania sú nasledujúce:

Garancia vrátenia peňazí

V čase, keď sme pokrývali našu kontrolu siete Windscribe VPN, sme tiež zistili, že služba Windscribe je tiež vybavená niektorými veľkorysými prvkami. Medzi týmito veľkorysými prvkami je neobmedzené súčasné pripojenie zariadení ponúkané spoločnosťou Windscribe.

Väčšina poskytovateľov VPN ponúka obmedzenú konektivitu zariadení pomocou jedného účtu VPN, ale Windscribe tieto bariéry bezpochyby prelomil a poskytol neobmedzené súčasné pripojenie..

Viacnásobné prihlásenie

Pokiaľ ide o veľkorysé prvky, ktoré ponúka Windscribe VPN, prostredníctvom našej kontroly Windscribe VPN sme tiež zistili, že ponúka aj 3-dňovú záruku vrátenia peňazí. Táto politika vrátenia umožňuje účastníkom Windscribe požiadať o vrátenie platby do 3 dní od zakúpenia Pro plánu Windscribe.

Windscribe Limited

Bezplatná verzia ponúkaná spoločnosťou Windscribe, známa tiež ako Windscribe Limited, je k dispozícii všetkým tým Netizensom, ktorí si želajú vyskúšať si služby Windscribe pred ich využitím. Bezplatná verzia však obsahuje určité obmedzenia, napríklad mesačný limit šírky pásma iba 10 GB a obmedzený výber ôsmich umiestnení serverov..

Podpora zákazníkov Windscribe VPN

Testovali sme zákaznícku podporu poskytovateľa VPN pre kontrolu siete Windscribe VPN. Tu sme zistili, že bohužiaľ existuje len veľmi málo kanálov podpory zákazníkov. Zákaznícka podpora je obmedzená iba na otázky založené na lístkoch a nemá k dispozícii žiadnu možnosť Live chat.

Po vyplnení dotazu však môžete dostať odpoveď do niekoľkých hodín prostredníctvom e-mailu. Odpoveď, ktorú sme dostali počas pokrytia našej kontroly Windscribe VPN, bola skôr profesionálna a zdvorilá, než odpovede na jednu vetu alebo automatické odpovede, ktoré väčšina ostatných sietí VPN zvyčajne rozdáva. Odpoveď na náš dotaz bola špecificky adresovaná našej otázke a bola tiež popisná.

FAQ

Windscribe-VPN-review

Aj keď sekcia FAQ pozostáva z jednej stránky, poskytuje základné a všeobecné informácie o informačnej službe, aby ste mohli začať so službou VPN Windscribe. Svojim používateľom tiež poskytuje informácie o tom, ako fungujú rozšírenia prehľadávača a VPN Windscribe v kombinácii.

Zabezpečenie VPN Windscribe & súkromia

Špičkové súkromie, ako aj ľahká dostupnosť pre predplatiteľov, sú zabezpečené iba protokolmi tunelového šifrovania. Windscribe ponúka silné 256-bitové šifrovanie údajov AES v spojení s autentifikáciou údajov SHA 512, ako aj silné podanie RSA 4096.

Windscribe-VPN-review

Okrem toho môžu používatelia iOS nakonfigurovať IKEv2 na svojom iPhone spolu so svojim iPadom a okamžite sa chrániť pomocou Windscribe VPN.

Pravdepodobnosť úniku dát sa minimalizuje vďaka množine ochrany proti úniku DNS a IPv6, ktorú táto kanadská sieť VPN ponúka. Náhle výpadky pripojenia nie sú pre používateľov služieb Windscribe nebezpečné, pretože táto VPN má miniaplikáciu Firewall. Táto miniaplikácia Firewall je schopná blokovať všetky pripojenia na internet, ku ktorým dochádza na serveroch Windscribe mimo pripojenia.

Okrem toho Windscribe VPN používa zdieľané IP namiesto vyhradených IP. Je to preto, že spoločnosť Windscribe považuje zdieľané adresy IP za spoľahlivejšie a ich použitie dáva sledovači ťažkú ​​úlohu pri identifikácii skutočného používateľa..

Pravidlá protokolovania - je Windscribe bezpečný?

Od vzniku siete Windscribe VPN sa mnohokrát pýtali na úroveň bezpečnosti, ktorú ponúka. To je dôvod, prečo sme sa snažili poskytnúť našim čitateľom krištáľovo jasnú reakciu v našej kontrole VPN Windscribe.

Poskytovatelia VPN v týchto dňoch neodhalujú svoje skryté výrazy vo svojich zásadách ochrany osobných údajov týkajúcich sa aktivít a protokolovania používateľov. Študovali sme však pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Windscribe VPN a zistili sme, že poskytovateľ služieb VPN neukladá žiadne protokoly o pripojení. Neukladá ani informácie o prehliadaní ani časové značky IP svojich používateľov. Windscribe tiež nevynucuje sledovanie súborov cookie tretích strán ani žiadne analytické služby. Zabezpečuje tak nepretržitú ochranu súkromia svojich používateľov online.

Na druhej strane, jediná informácia, ktorú uchováva Windscribe, je množstvo šírky pásma spotrebované používateľom. Tieto údaje o šírke pásma sa však vynulujú aj raz za mesiac. Uchováva tiež platobné informácie - iba pre účastníkov programu Pro - iba 30 dní.

Okrem transparentnej politiky ochrany osobných údajov veľa zákazníkov stále pochybuje o zabezpečení a ochrane súkromia siete Windscribe VPN. Jediným dôvodom je skutočnosť, že sieť Windscribe VPN je založená na Kanade. Kanada sa nepovažuje za prvoradú možnosť pre 100% ochranu súkromia, pretože existujú riziká spojené s tým, že ich bude sledovať buď päť očí (FVEY), alebo CSIS (kanadská bezpečnostná spravodajská služba)..

Dostupnosť krížovej platformy Windscribe VPN

Windscribe-VPN-review

Zistilo sa, že program Windscribe je kompatibilný s približne všetkými najmodernejšími platformami, ako sú Linux, Mac a Windows. V našej kontrole VPN s Windscribe sme zistili, že odberatelia Pro Plan sú podporovaní dobre navrhnutými klientmi VPN pre zariadenia so systémom Android a iOS..

Windscribe ďalej ponúka niektoré rozšírenia horných kôr pre webové prehliadače, ako sú Opera, Firefox a Chrome. Tieto rozšírenia umožňujú používateľom odblokovať niekoľko webových stránok jediným kliknutím. Celkovo vzaté, Windscribe sa ľahko používa a je pomerne pohodlný.

Ciele VPN servera Windscribe

Windscribe VPN určite nie je poskytovateľom služieb so širokou škálou serverov. Poskytuje však servery na 9 alebo 31 miestach. To však úplne závisí od cenového plánu, ktorý budete hľadať:

Plán Windscribe Limited alebo plán Free má limit 9 umiestnení na serveri. Tieto miesta zahŕňajú USA (východ / západ), Hongkong, Francúzsko, Nemecko, Spojené kráľovstvo, Kanadu, Luxembursko a Holandsko.

Okrem vyššie uvedených krajín bude program Windscribe Unlimited alebo účastník programu Pro prístupný aj pre iné servery. Tieto servery sú v rôznych iných cieľových krajinách, ako je Španielsko, Taliansko, Írsko, Švajčiarsko, Dánsko, Nórsko, Rusko, Rumunsko, Švédsko, Turecko, Singapur, Egypt, Južná Kórea, India, Japonsko, Mexiko a Austrália..

Výkon, rýchlosť & Úniková ochrana Windscribe VPN

Hoci klient Windows Windscribe má malé rozhranie, má kapacitu zhromaždiť všetko, čo potrebujete. Môže to zahŕňať tlačidlo pripojenia / odpojenia, zoznam serverov, zobrazenie vašej aktuálnej adresy IP a zostávajúcu šírku pásma v bezplatnej edícii.

Windscribe-VPN-review

Okrem všetkých týchto prvkov má Windscribe aj „firewall“. Tento firewall má schopnosť deaktivovať pripojenie, ak pripojenie Windscribe kedykoľvek podľahne. Ďalej obsahuje aj niektoré vylepšenia, ktoré zahŕňajú rozlíšenie API a režim pripojenia. Režim pripojenia ďalej zobrazuje tri rôzne typy režimov, ako je režim UDP, TCP a Stealth.

Windscribe-VPN-review

Pri pokrývaní kontroly Windscribe VPN sme skontrolovali úniky klientov VPN všetkých platforiem. Boli sme radi, že sme nenašli žiadny únik IP a IPv6.

Windscribe-VPN-review

Hľadali sme tiež úniky DNS, ale nenašli sme žiadne. To dokazuje, že Windscribe nie je VPN, ktorú treba brať na ľahkú váhu. Taktiež je to celkom vážne pri poskytovaní vysokej úrovne bezpečnosti a súkromia.

Windscribe-VPN-review

Výkonnosť servera Windscribe sme testovali pomocou testov rýchlosti Ookla. Dospeli sme k záveru, že čím bližšie je server, tým vyššia je rýchlosť, ktorú vám bude poskytnutá. Výsledky rýchlostných skúšok však boli viac ako prijateľné a sú tieto:

Sprievodca nastavením pre VPN Windscribe

Windscribe-VPN-review

Prostredníctvom našej kontroly VPN s Windscribe sme zasiahli sekciu sprievodcov nastavením, ktorá poskytuje podrobných sprievodcov videa, ktorí sú k dispozícii na Youtube, na nastavenie každého z ich klientov. Toto je snímka z Youtube, ktorá ukazuje návod na inštaláciu Windscribe:

Proces inštalácie

Windscribe-VPN-review

Na inštaláciu Windscribe VPN do vášho počítača budete musieť vytvoriť nový účet. Alebo môžete použiť ten, ktorý už máte.

Windscribe-VPN-review

Po prihlásení sa zobrazí nasledujúce dialógové okno.

Tu narazíte na rôzne možnosti bezplatného využívania 2 GB, 10 GB alebo dokonca 15 GB bezplatných údajov mesačne. Kľúčovým bodom je, že ak poskytnete svoj e-mail na server Windscribe VPN, bude možné využiť 10 GB. Vzhľadom k tomu, 15 tweet môže byť využitý po tweetu týkajúce sa Windscribe.

Windscribe-VPN-review

Keď je vypnutý, klient VPN sčernie.

Windscribe-VPN-review

Po zapnutí klienta VPN sa zmení na modrú farbu.

Windscribe-VPN-review

Klient VPN Windscribe vám ukáže iba zoznam krajín, v ktorých sú cieľové servery. Nezobrazuje však zoznam jednotlivých serverov. Počet miest sa líši v závislosti od plánu, ktorý ste si vybrali.

záver

Na záver nášho preskúmania VPN Windscribe VPN s potešením konštatujeme, že Windscribe je nepochybne vynikajúcim poskytovateľom bezplatných služieb napriek tomu, že je nováčikom v odvetví VPN. Duo rozšírenia prehliadača Chrome a klienta Windows pracujú bezchybne na ochrane vašich online aktivít spolu s exkluzívnymi rozšíreniami prehliadača.

Nezabudnite však na nedostatky Windscribe VPN, ktoré zahŕňajú nedostatok vyhradenej adresy IP, drahý plán Pro, žiadny živý systém podpory zákazníkov, menej umiestnení serverov a šifrovacie protokoly..

Tempo vývoja siete Windscribe VPN je veľmi povzbudivé a dúfame, že sa nezpomalí, kým Windscribe nezíska svoj zenit..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me