Hide.me VPN Review – Find Depth Analysis

[ware_item id=33][/ware_item]

Hide.me VPN (lokalizacja - Malezja)

Kraje: 28 | Lokalizacje serwerów: 36 | Liczba serwerów: 100 | Urządzenie wielofunkcyjne: 5

Recenzja VPN Hide.mePrzegląd - Hide Me Review:

Hide.me VPN z siedzibą w Malezji jest jednym z najpopularniejszych dostawców w branży VPN. Zyskał popularność dzięki wyjątkowym funkcjom bezpieczeństwa, prywatności i przejrzystości. Anonimowość oferowana przez Hide.me VPN jest gwarantowana, a zadziwiający poziom wydajności może zostać wypróbowany przez użytkownika za pośrednictwem bezpłatnej wersji próbnej dostępnej do testowania przed zatrudnieniem.


Serwer nie oferuje jednak wbudowanej obsługi OpenVPN, a plan Premium nie jest w stanie uzupełnić listy „Budżetowych sieci VPN”.

Oto kompleksowa recenzja Hide.me VPN, która rzuca światło na różne aspekty dostawcy VPN Hide.me:

Plusy:

 • Zero dzienników zasad
 • Doskonałe prędkości pobierania
 • Świetny występ
 • 256-bitowe szyfrowanie klasy wojskowej
 • Funkcja czatu na żywo
 • Dobrze zaprojektowany dla uproszczenia
 • Wsparcie klienta 24/7 ekspertów

CONS:

 • Miesięczny abonament premium jest nieco droższy
 • Ograniczone lokalizacje serwerów

Funkcje VPN Hide.me

Plany cenowe:

Hide.me ma 3 różne plany, w tym darmową usługę i dwa płatne. Plany cenowe obejmują:

 • Darmowy
 • Premia
 • Plus Recenzja VPN Hide.me

Zalecamy skorzystanie z pakietu Premium, jeśli chcesz mieć jak najlepsze wrażenia z Hide.me. Ten pakiet Premium umożliwia pięć równoczesnych połączeń i nie ma również limitu transferu danych.

Bezpłatny plan jest jednak pod pewnymi względami ograniczony, ale jest wystarczająco użyteczny, aby pomóc Ci przejść, gdy masz mało środków lub chcesz ocenić usługi Hide.me VPN.

Pakiet Plus będzie Ci najbardziej odpowiadał, jeśli nie jesteś stałym użytkownikiem VPN i od czasu do czasu chcesz korzystać z Hide.me VPN.

Te plany cenowe oferowane przez Hide.me VPN mają rosnące rabaty i zależą od tego, jak długo się zarejestrujesz. Na przykład pakiet Premium waha się od 20 USD / miesiąc i może wzrosnąć do 11,67 USD. Podobnie Plus wynosi od 10 USD miesięcznie i może wzrosnąć do 5,42 USD. Te plany cenowe mieszczą się w środkowej części zakresu VPN od średniej do wysokiej, ale nie pozwalają na kompromis w zakresie jakości usług.

Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że Hide.me VPN oferuje całkowitą politykę zwrotów w ciągu 14 dni i jeśli wykorzystano mniej niż 500 MB. Korzystając z tego kryterium, możesz łatwo sprawdzić jakość usługi VPN.

Bezpieczeństwo i prywatność:

VPN jest uważane za najlepsze narzędzie do szyfrowania wśród innych narzędzi i usług. Gdy dane są przesyłane przez Internet, są one przesyłane w postaci pakietów. Pakiety te mogą być z łatwością przechwycone przez każdego za pomocą prostych narzędzi dostępnych w Internecie. Biorąc przykład odblokowanego telefonu komórkowego, ponieważ jest on odblokowany, aby każdy mógł z niego korzystać i uzyskać poufne informacje, ale jeśli telefon komórkowy jest zablokowany, nikt nie będzie w stanie łatwo sprawdzić twoich danych.

Szyfrowanie działa w ten sam sposób, dzięki czemu hakerzy lub szpiedzy mają ciężką pracę, aby czytać rozmowy lub śledzić i monitorować twoje działania online. VPN jest zatem jedynym narzędziem zapewniającym szyfrowanie AES 256-bitowym kluczem IronClad z kluczem 8192-bitowym. Ten 256-bitowy algorytm szyfrowania AES jest uważany za zdecydowanie najbezpieczniejszą metodę szyfrowania przeciwko wszelkim atakom siłowym sprzecznym z argumentami i przekonaniami.

Hide.me VPN przeszedł również nasze testy prywatności, całkowicie maskując naszą aktywność online.

Dostępne protokoły:

Według naszej recenzji VPN Hide.me dostawca VPN obsługuje różne protokoły, które są jednakowo popularne. Dostępne protokoły to IPSec (IKEv1 i IKEv2 wraz z szyfrowaniem AES-128 i AES-256), obsługa OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP i SoftEther z szyfrowaniem od AES 128-bit, 160-bit i algorytm 256-bit także. Hide.me VPN obsługuje również proxy SOCKS.

Użytkownicy abonamentu Premium i Plus mogą wybrać dowolny protokół do połączenia z VPN. Jeśli jednak jesteś bezpłatnym użytkownikiem VPN, jesteś ograniczony do PPTP, SSTP, L2TP i IPsec (IkEv1 i IKEv2). Użytkownicy są w stanie korzystać z doskonałych prędkości przy niskim czasie pingowania, gdy tylko zostaną połączeni z najlepszymi lokalizacjami serwerów.

Wsparcie:

Dzięki naszemu przeglądowi VPN Hide.me dowiedzieliśmy się, że dla klientów, którzy potrzebują pomocy w dowolnym momencie, dostępnych jest wiele opcji pomocy technicznej, ponieważ pracownicy pomocy technicznej są dostępni 24/7. Użytkownicy mogą również dodawać załączniki do swoich zapytań, wniosków i skarg. Ale główną wadą jest opóźnienie czasowe, które użytkownicy cierpią, zanim ostatecznie otrzymają odpowiedź.

Jednak w celu uzyskania natychmiastowej odpowiedzi i rozwiązania swojego pytania zawsze możesz pomóc sobie z usługą Live Chat dostępną na stronie internetowej. Za pośrednictwem usługi czatu na żywo możesz szybko i szybko rozwiązać swoje pytania lub uzyskać odpowiedź na swoje pytania.

Ponadto Hide.me VPN ma również stronę społeczności, na której według naszej recenzji Hide.me administratorzy i programiści są bardzo aktywni. Jeśli więc chcesz zadać ogólne pytanie, możesz je zadać na stronie społeczności, na której znajdziesz wiele odpowiedzi i rozwiązań na wszystkie pytania. Aby zalogować się do społeczności, musisz utworzyć kolejne konto, które odbywa się wyłącznie ze względów bezpieczeństwa.

Hide.me VPN ma również stronę FAQ. Ta strona FAQ jest pomocna na wiele sposobów i dzieli się na dwie kategorie, tj. Ogólną i rozliczeniową. Strona FAQ, choć ma ograniczony zestaw pytań, zapewnia użytkownikom krótkie i łatwo zrozumiałe odpowiedzi.

Sekcja blogu Hide.me VPN zapewnia również użytkownikom szczegółowe odpowiedzi na prawie wszystkie pytania dotyczące usługi, funkcji, dzienników, cen, lokalizacji serwerów i bezpieczeństwa itp. Użytkownicy nie mają żadnych problemów ze znalezieniem artykuł dotyczący ich zapytania, skąd nie tylko otrzymują rozwiązania, ale mogą także uczyć się na temat wielu innych aspektów usługi VPN.

Śledząc różne blogi, możesz także być na bieżąco z najnowszymi prezentami i promocjami.

Zasady rejestrowania:

Hide.me VPN jest teraz certyfikowany jako usługa całkowicie bez logów po audycie przeprowadzonym przez Leona Juranica, który jest jednym z najbardziej renomowanych analityków bezpieczeństwa z Defencecode Ltd. W związku z tym nie przechowują żadnych danych osobowych, aby uniknąć odpowiedzialności prawnej od ich końca, a także zapewnić prywatność użytkowników online.

Żyjemy w epoce, w której prawa do masowej inwigilacji i ochrony prywatności zyskują mocną pozycję i utrudniają anonimowość i bezpieczeństwo naszej tożsamości online. Ci dostawcy usług VPN, którzy prowadzą dzienniki twoich działań online, a także dane dotyczące płatności, stanowią duże zagrożenie dla Twojej prywatności, ponieważ mogą w dowolnym momencie zostać zmuszone przez władze do przekazania twoich danych. Ale z Hide.me VPN, ponieważ nie przechowują żadnych dzienników, więc w końcu staje się bezużyteczne, aby poprosić ich o przekazanie danych, których nie mają.

Co najważniejsze, Hide.me VPN ma siedzibę w Malezji, a lokalne przepisy nie mają obowiązku przechowywania dzienników użytkowników, w przeciwieństwie do krajów FIVE Eye, w których dostawcy VPN nie mają innego wyboru, jak przechowywać dzienniki użytkowników zgodnie z przepisami.

Tak więc, zgodnie z naszą recenzją VPN Hide.me, wierzymy w zasady dotyczące braku dziennika dostawcy VPN i przyjmujemy za to słowo Hide.me VPN, ponieważ jasno stwierdził: „Nie monitorujemy ani nie rejestrujemy twoich zachowań podczas przeglądania. Sposób, w jaki postanowiliśmy zbudować Hide.me, uniemożliwia to. Wszystkie dane o użytkowaniu, które otrzymujemy, są całkowicie anonimowe i nie są powiązane z twoim prawdziwym adresem IP ani lokalizacją. ”

Występ:

Według naszej recenzji Hide.me VPN, klient PC Hide.me VPN jest dobrze zaprojektowany i kompaktowy. Najlepszy serwer jest dostępny za jednym kliknięciem, ponieważ lista serwerów jest natychmiast wyświetlana, a informacje o jego stanie dotyczące Twojej lokalizacji i bieżącego adresu IP są zawsze widoczne.

Okno dialogowe Ustawienia jest bardzo bystre, a zakładka otwierająca wyświetla główne ustawienia połączenia i ustawienia aplikacji. Ustawienia obejmują opcje takie jak uruchamianie przy uruchamianiu, automatyczne ponowne łączenie, zapobieganie wyciekom DNS oraz zapamiętywanie wybranej lokalizacji.

Hide.me VPN jest wyposażony w funkcje, które automatycznie zwiększają jego wydajność do wysokiego poziomu. Istnieje również funkcja Limit Connectivity, która wyłącza połączenie z siecią lokalną, gdy sieć VPN jest aktywna, a funkcja kill switch całkowicie ogranicza łączność, jeśli VPN spadnie.

Hide.me VPN Setup Guide

Dostępne są 2 opcje dla osób chcących zatrudnić Hide.me VPN:

 1. Albo utwórz darmowe konto
 2. Lub przetestuj gwarancję zwrotu pieniędzy, rejestrując się w płatnym planie

Oto przewodnik, który poinstruuje cię, jak skonfigurować Hide.me VPN:

Kliknij przycisk Wypróbuj za darmo dostępny po lewej stronie strony głównej, podczas gdy przycisk Zarejestruj się znajduje się również w prawym górnym rogu. Recenzja VPN Hide.me

Po utworzeniu konta kliknij Zaloguj się w menu nawigacyjnym. Pojawi się ekran pulpitu członka. Teraz kliknij sekcję Wsparcie. Recenzja VPN Hide.me

Strona pomocy technicznej pokaże teraz wszystkie dostępne urządzenia. Podczas przewijania w dół zobaczysz ikony przedstawiające każde dostępne urządzenie. Wybierz ten, który obsługuje twoje urządzenie.

Recenzja VPN Hide.me

Idąc dalej, teraz możesz pobrać wersję automatycznej konfiguracji Hide.me VPN.. Recenzja VPN Hide.meLub jeśli chcesz, aby wszystko działało po swojemu, możesz wybrać konfigurację ręczną, aby skonfigurować wybrany protokół. Oto widok tej opcji: Recenzja VPN Hide.me

Po pobraniu aplikacji możesz teraz uruchomić plik i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, które poprowadzą Cię do zalogowania się na nowo utworzone lub istniejące konto.

Recenzja VPN Hide.me

Teraz zaloguj się przy użyciu tych samych danych uwierzytelniających, które zostały skonfigurowane na ich stronie internetowej, aby uzyskać dostęp do usługi na urządzeniu. Twoje konto zostanie aktywowane w ten sposób i możesz teraz łatwo korzystać z usług VPN Hide.me.

Jeśli chcesz zmienić lokalizację swojego serwera, kliknij przycisk Automatycznie.

Recenzja VPN Hide.me

Pojawi się lista rozwijana, która zapewnia niezliczone opcje do wyboru.

Recenzja VPN Hide.me

Wniosek - Czy Hide.me nawet warto?

O Hide.me VPN jest wiele do omówienia pomimo stosunkowo niewielkiego zestawu usług.

W skrócie, nasza recenzja VPN Hide.me pokazuje, że Hide.me to solidna, sympatyczna i niezawodna usługa. Bezpieczeństwo i anonimowość zostały wykryte jako priorytety tej sieci VPN. Oferuje zasady braku dziennika, a ich serwery są oferowane w 28 lokalizacjach, w tym w głównych krajach, których będziesz szukać. Prędkości są szybsze niż w przypadku wielu innych usług, które przetestowaliśmy, nawet z oferowanym przez nich szyfrowaniem wojskowym (256-bitowym). Istnieje szeroka gama protokołów do wyboru oraz ograniczony bezpłatny dostęp do 3 serwerów, co pozwala na sprawdzenie poprawności systemu bez żadnych ograniczeń.