Windscribe VPN Review – dożywotnie darmowe VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Windscribe VPN (lokalizacja - Kanada)

Kraje: 20+ | Lokalizacje serwerów: 45+ | Liczba serwerów: 20 | Urządzenie wielofunkcyjne: bez limitu

Windscribe-VPN-review


Przegląd

Windscribe jest jednym z nowicjuszy w branży VPN. Ta usługa VPN została uruchomiona w pełnym rozkwicie w połowie 2016 roku. Okazała się dobrze dla wszystkich maniaków prywatności i bezpieczeństwa na całym świecie. Windscribe ma solidne wejście na rynek, a jego zasługą jest silne szyfrowanie i rozwidlone podejście zapewniające prywatność. W ten sposób Twoje dane i działania online są niedostępne dla osób trzecich.

W naszym przeglądzie Windscribe VPN ocenimy usługę oferowaną przez Windscribe i przedstawimy rzeczywistość dotyczącą tej usługi VPN. Mamy nadzieję, że po przejrzeniu naszego przeglądu Windscribe VPN poznasz lepsze zrozumienie tego dostawcy VPN. Pomoże Ci to podjąć mądrą decyzję, czy zatrudnić Windscribe jako partnera do prywatności.

Plusy

 • Silne protokoły szyfrowania
 • Nieograniczone połączenia urządzeń
 • Akceptuj płatności bitcoin
 • Brak rejestracji połączenia
 • Wspólny adres IP
 • Do rejestracji nie są wymagane dane osobowe
 • Umożliwia obsługę P2P
 • Brak wycieku DNS
 • Przejrzysta firma z krystalicznie czystą polityką prywatności
 • Dostępność na wielu platformach (Windows, Android, iOS, Mac)

Cons

 • Niewiele kanałów obsługi klienta
 • Z siedzibą w Kanadzie
 • Plan Pro jest drogi
 • Klient iOS VPN wymaga ulepszenia

Cennik VPN Windscribe & Plany

Struktura cenowa Windscribe VPN jest podzielona na dwa typy:

 1. Darmowy lub Windscribe Limited Plan
 2. Abonament Pro lub Windscribe Unlimited

Windscribe-VPN-review

Jeśli zdecydujesz się na bezpłatny abonament, nie zostanie zużyty ani jeden grosz, a będziesz cieszyć się podstawowymi opcjami VPN. Takie opcje obejmują 15 GB danych miesięcznie, jedno połączenie urządzenia i serwery w 9 lokalizacjach. Podsumowując, możemy powiedzieć, że ten plan jest bezpłatny i ograniczony.

Plan Pro ma jednak nieograniczony transfer danych i nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń urządzeń. Tutaj uzyskujesz dostęp do serwerów w 31 lokalizacjach zamiast 9 lokalizacji serwerów oferowanych w abonamencie darmowym. Tymczasem powinieneś również znać fakt, że aby wybrać plan Pro, musisz być gotów zapłacić 9 USD miesięcznie lub 90 USD rocznie.

Zgodnie z naszą recenzją Windscribe VPN możemy powiedzieć, że Windscribe ma doskonały darmowy plan, a zatem może być uważany za jeden z najlepszych wśród bezpłatnych usług VPN. Z drugiej strony plan Pro jest dość drogi i nie odpowiada wszystkim funkcjom oferowanym przez VPN.

Metody płatności Windscribe VPN

Windscribe-VPN-review

Metody płatności oferowane przez Windscribe VPN obejmują przyjmowanie płatności kartami kredytowymi, takimi jak MasterCard, American Express, Amex i Visa. PayPal i PaymentWall to inne opcje płatności oferowane przez Windscribe VPN.

W trakcie przeglądu Windscribe VPN natknęliśmy się również na fakt, że Windscribe akceptuje płatności za pośrednictwem Bitcoin, a tym samym zachowuje anonimowość i troskę tożsamości subskrybenta.

Windscribe VPN Unique Selling Proposition (USP)

Omawiając naszą recenzję Windscribe VPN, odkryliśmy również, że Windscribe ma kilka unikalnych propozycji sprzedaży. Więc kopaliśmy głęboko, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych unikalnych ofertach sprzedaży Windscribe VPN, a nasze wyniki wyszukiwania są następujące:

Gwarancja zwrotu pieniędzy

W czasie, gdy relacjonowaliśmy naszą recenzję Windscribe VPN, dowiedzieliśmy się również, że Windscribe jest również pełen hojnych elementów. Wśród tych hojnych elementów jest nieograniczona jednoczesna łączność urządzeń oferowana przez Windscribe.

Większość dostawców VPN oferuje ograniczoną łączność urządzeń za pomocą jednego konta VPN, ale Windscribe bez wątpienia przełamał te bariery i starał się zapewnić nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń.

Multi Login

W odniesieniu do hojnych elementów oferowanych przez Windscribe VPN odkryliśmy również poprzez naszą recenzję Windscribe VPN, że oferuje również 3-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Ta polityka zwrotów pozwala abonentom Windscribe poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu 3 dni od zakupu planu Pro Windscribe.

Windscribe Limited

Darmowa wersja oferowana przez Windscribe, znana również jako Windscribe Limited, jest dostępna dla wszystkich internautów, którzy przed skorzystaniem z niej chcą odbyć jazdę próbną usług Windscribe. Jednak darmowa wersja ma pewne ograniczenia, takie jak miesięczny limit przepustowości tylko 10 GB i ograniczony wybór ośmiu lokalizacji serwerów.

Obsługa klienta Windscribe VPN

Przetestowaliśmy obsługę klienta dostawcy VPN dla naszego przeglądu Windscribe VPN. Tutaj dowiedzieliśmy się, że niestety jest bardzo mało kanałów obsługi klienta. Obsługa klienta jest ograniczona tylko do zapytań opartych na biletach i nie ma dostępnej opcji czatu na żywo.

Jednak po wypełnieniu zgłoszenia zapytaniem możesz otrzymać odpowiedź w ciągu kilku godzin pocztą elektroniczną. Odpowiedź, którą otrzymaliśmy w trakcie naszego przeglądu Windscribe VPN, była bardziej profesjonalna i uprzejma niż odpowiedzi w jednym zdaniu lub odpowiedzi automatyczne, które zwykle rozdaje większość innych VPN. Odpowiedź na nasze zapytanie została specjalnie skierowana na nasze pytanie, a także opisowa.

Sekcja FAQ

Windscribe-VPN-review

Chociaż sekcja FAQ składa się z jednej strony, zawiera podstawowe i ogólne informacje o usłudze informacyjnej, aby rozpocząć korzystanie z usługi VPN Windscribe. Zapewnia również użytkownikom możliwość zapoznania się z działaniami rozszerzeń przeglądarki i VPN Windscribe.

Windscribe VPN Security & Prywatność

Najwyższą prywatność, a także łatwy dostęp do subskrybentów, zapewniają wyłącznie protokoły tunelowania szyfrowania. Windscribe oferuje potężne 256-bitowe szyfrowanie AES w połączeniu z uwierzytelnianiem danych SHA 512, a także silny uścisk dłoni RSA 4096.

Windscribe-VPN-review

Poza tym użytkownicy iOS mogą skonfigurować IKEv2 na iPhonie wraz z iPadem i natychmiast uzyskać ochronę dzięki Windscribe VPN.

Szanse na ucieczkę wycieków danych są zminimalizowane dzięki zestawowi ochrony przed wyciekiem DNS i IPv6, który jest oferowany przez tę kanadyjską sieć VPN. Co więcej, nagłe zerwanie połączenia nie jest niebezpieczne dla użytkowników usługi Windscribe, ponieważ ta sieć VPN ma widżet Zapory ogniowej. Ten widget zapory może blokować całą łączność internetową, która zdarza się na serwerach Windscribe poza połączeniem.

Ponadto Windscribe VPN korzysta ze wspólnych adresów IP zamiast dedykowanych adresów IP. Wynika to z faktu, że Windscribe uważa współdzielone adresy IP za bardziej niezawodne, a jego użycie sprawia, że ​​urządzenie śledzące ma trudną pracę w celu zidentyfikowania prawdziwego użytkownika.

Zasady rejestrowania - czy Windscribe jest bezpieczny?

Od momentu powstania Windscribe VPN wiele razy pytano go o poziom bezpieczeństwa, jaki oferuje. To jest powód, dla którego staraliśmy się zapewnić krystalicznie czystą odpowiedź naszym czytelnikom w naszym przeglądzie Windscribe VPN.

Obecnie dostawcy VPN nie ujawniają swoich ukrytych warunków w polityce prywatności związanej z działaniami użytkowników i logowaniem. Jednak przestudiowaliśmy politykę prywatności Windscribe VPN i odkryliśmy, że dostawca usług VPN nie przechowuje żadnych dzienników połączeń. Nie przechowuje także informacji o przeglądaniu ani znaczników czasu IP użytkowników. Windscribe nie egzekwuje również zewnętrznych narzędzi do śledzenia plików cookie ani żadnych usług analitycznych. W ten sposób zapewnia ochronę prywatności użytkowników w Internecie przez całą dobę.

Z drugiej strony jedyną informacją przechowywaną przez Windscribe jest ilość pasma zużywanego przez użytkownika. Jednak dane dotyczące przepustowości są również resetowane raz na miesiąc. Przechowuje również informacje o płatności - tylko dla subskrybentów planu Pro - tylko przez 30 dni.

Oprócz przejrzystej polityki prywatności wielu klientów wciąż kwestionuje bezpieczeństwo i ochronę prywatności Windscribe VPN. Jedynym powodem jest to, że Windscribe VPN ma siedzibę w Kanadzie. Kanada nie jest uważana za najważniejszą opcję zapewniającą 100% prywatności, ponieważ istnieje ryzyko związane z możliwością śledzenia przez Five Eyes (FVEY) lub przez CSIS (Canadian Security Intelligence Service).

Windscribe VPN Cross Platform Availability

Windscribe-VPN-review

Stwierdzono, że Windscribe jest kompatybilny z prawie wszystkimi najnowocześniejszymi platformami, takimi jak Linux, Mac i Windows. W naszym przeglądzie Windscribe VPN dowiedzieliśmy się, że subskrybenci Pro Plan są obsługiwani dzięki dobrze zaprojektowanym klientom VPN dla urządzeń z Androidem i iOS.

Ponadto Windscribe oferuje również niektóre rozszerzenia górnej skorupy dla przeglądarek internetowych, takich jak Opera, Firefox i Chrome. Te rozszerzenia zapewniają użytkownikom możliwość odblokowania kilku stron internetowych za pomocą jednego kliknięcia. Podsumowując, Windscribe jest łatwy w użyciu i raczej wygodny.

Miejsca docelowe Windscribe VPN Server

Windscribe VPN z pewnością nie jest usługodawcą z szeroką gamą serwerów. Jednak oferuje serwery w 9 lub 31 lokalizacjach. Ale to całkowicie zależy od planu cenowego, który wybierzesz:

Plan Windscribe Limited lub Free ma limit 9 lokalizacji serwerów. Lokalizacje te obejmują USA (wschód / zachód), Hongkong, Francję, Niemcy, Wielką Brytanię, Kanadę, Luksemburg i Holandię.

Oprócz wymienionych wyżej krajów, abonament Windscribe Unlimited lub abonament Pro również stają się dostępne dla innych serwerów. Serwery te znajdują się w różnych innych miejscach, takich jak Hiszpania, Włochy, Irlandia, Szwajcaria, Dania, Norwegia, Rosja, Rumunia, Szwecja, Turcja, Singapur, Egipt, Korea Południowa, Indie, Japonia, Meksyk i Australia.

Wydajność, szybkość & Ochrona przed wyciekiem z Windscribe VPN

Chociaż klient Windscribe dla systemu Windows ma mały interfejs, jest w stanie zgromadzić wszystko, czego potrzebujesz. Może to obejmować przycisk łączenia / rozłączania, listę serwerów, wyświetlanie bieżącego adresu IP i pozostałą przepustowość w bezpłatnej wersji.

Windscribe-VPN-review

Oprócz wszystkich tych elementów Windscribe ma również „zaporę ogniową”. Ta zapora może wyłączyć łączność, jeśli połączenie Windscribe ulegnie awarii w dowolnym momencie. Ponadto zawiera także kilka poprawek, które obejmują rozdzielczość API i tryb połączenia. Tryb połączenia pokazuje ponadto trzy różne typy trybów, takie jak UDP, TCP i tryb ukrycia.

Windscribe-VPN-review

W trakcie przeglądu naszej recenzji Windscribe VPN sprawdziliśmy, czy nie ma wycieków klientów VPN wszystkich platform. Z przyjemnością stwierdziliśmy, że nie ma wycieków IP i IPv6.

Windscribe-VPN-review

Szukaliśmy również wycieków DNS, ale nie znaleźliśmy żadnych. Dowodzi to, że Windscribe nie jest VPNem, który należy lekceważyć. Ponadto, jest to dość poważne w zapewnianiu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i prywatności.

Windscribe-VPN-review

Testowaliśmy wydajność serwera Windscribe za pomocą testów szybkości Ookla. Doszliśmy do wniosku, że im bliżej znajduje się serwer, tym większa będzie prędkość. Jednak wyniki testu prędkości okazały się bardziej niż dopuszczalne i są one następujące:

Podręcznik instalacji dla Windscribe VPN

Windscribe-VPN-review

Dzięki naszej recenzji Windscribe VPN natrafiliśmy na sekcję przewodników konfiguracji, która zawiera szczegółowe przewodniki wideo dostępne na Youtube, umożliwiające konfigurację każdego z ich klientów. Oto migawka Youtube pokazująca samouczek instalacji Windscribe:

Proces instalacji

Windscribe-VPN-review

Aby zainstalować Windscribe VPN na swoim komputerze, musisz utworzyć nowe konto. Lub możesz użyć tego, który już masz.

Windscribe-VPN-review

Po zalogowaniu zobaczysz następujące okno dialogowe.

Tutaj znajdziesz różne opcje korzystania z 2 GB, 10 GB, a nawet 15 GB bezpłatnych danych miesięcznie. Kluczową kwestią tutaj jest to, że możesz skorzystać z 10 GB, jeśli podasz swój e-mail do Windscribe VPN. Podczas gdy tweetujesz o Windscribe, możesz skorzystać z 15 GB.

Windscribe-VPN-review

Po wyłączeniu klient VPN staje się czarny.

Windscribe-VPN-review

I zmienia kolor na niebieski po włączeniu klienta VPN.

Windscribe-VPN-review

Klient VPN Windscribe pokazuje tylko listę krajów, w których znajdują się miejsca docelowe serwera. Jednak nie wyświetla listy pojedynczych serwerów. Liczba lokalizacji różni się w zależności od wybranego planu.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję Windscribe VPN, z przyjemnością informujemy, że Windscribe jest bez wątpienia doskonałym dostawcą bezpłatnych usług, mimo że jest nowicjuszem w branży VPN. Duet rozszerzenia przeglądarki Chrome i klienta Windows działa bezbłędnie, aby chronić Twoje działania online wraz z ekskluzywnymi rozszerzeniami przeglądarki.

Ale nie zapominając o wadach Windscribe VPN, które obejmują brak dedykowanego adresu IP, kosztowny plan Pro, brak aktywnego systemu obsługi klienta, mniej lokalizacji serwerów i protokołów szyfrowania.

Tempo rozwoju Windscribe VPN jest bardzo zachęcające i mamy nadzieję, że nie spowolni, dopóki Windscribe nie osiągnie zenitu.