Ar „uTorrent“ yra saugu? – Suraskite visus privatumo aspektus

[ware_item id=33][/ware_item]

Turėdami beveik 100 milijonų aktyvių vartotojų, seserinės platformos „uTorrent“ ir „BitTorrent“ užėmė apie 50 procentų visų „BitTorrent“ klientų rinkos dalies.


Tokios reputacijos nebuvo galima įgyti be jokio unikalumo ir atlikimo. Tačiau taip pat tiesa, kad nė viena programinė įranga nėra visiškai saugi. Todėl užklausų, tokių kaip saugu „uTorrent“ ir „BitTorrent“, yra gausiai prašoma įvairiose platformose..

Šiame straipsnyje paaiškinsiu kai kuriuos aspektus, pagal kuriuos galėtum įvertinti, ar saugu „uTorrent“ ir „BitTorrent“, ar ne.

Ar „uTorrent“ yra saugu? - susirūpinimas ir atvejai

2018 metų pradžioje buvo naujienų apie „uTorrent“ pažeidžiamumą, dėl kurio vartotojams kilo pavojus įsilaužti ir šnipinėti. Remiantis pranešimais, „Windows“ darbalaukyje, taip pat ir žiniatinklio klientuose, buvo aptikta pažeidžiamumų.

Šią problemą atrado Tavisas Ormandy iš „Google Project Zero“. Tačiau netrukus „BitTorrent Inc.“ išleido beta versiją su saugos pataisymu. Taip pat buvo pataisyta internetinė „uTorrent“ versija, kaip teigė Dave'as Reesas, „BitTorrent“ inžinerijos viceprezidentas..

2015 m. Internete pasirodė žinia, kad „uTorrent“ užsiima bitkoinų gavybos programinės įrangos kūrimu. Buvo pranešta, kad ši programinė įranga automatiškai įdiegia su „uTorrent“ klientu ir slapta naudoja pagrindinius kompiuterius bitkoinų kasymui, nepripažindama apie tai vartotojams.

Ši problema taip pat pasirodė esanti tik išplitusi ir „uTorrent“ vadovybė pašalino kenkėjiškas programas iš būsimų leidimų.

2014 m. „Google Chrome“ naršyklė „uTorrent“ klientą pažymėjo kaip kenkėjišką programinę įrangą; tačiau ji atrodė švari nuo virusų.

Turint visas šias naujienas apie „uTorrent“ klientą, tikriausiai būtų galima paklausti, ar „uTorrent“ yra saugu ir dažniausiai atsakymas yra „taip“. Taip yra todėl, kad programinė įranga iškart pateikia saugos pataisas.

Be to, yra ir keletas kitų priežasčių, kodėl torrentas gali būti nesaugus. Pvz., Tai gali būti netinkamas sprendimas (skelbimai, kuriuose yra kenkėjiškų programų), per kuriuos jūsų „BitTorrent“ klientas užsikrečia.

Geriausia privatumo „uTorrent“ versija

Kadangi „BitTorrent Inc.“ nuolat išleido skirtingas „uTorrent“ versijas - tiek saugos pataisoms, tiek patobulintoms funkcijoms - visada galvojama, kuri versija yra geriausia privatumo požiūriu.

Yra įvairių „uTorrent“ leidimų, ir kiekviena nauja versija turi daugiau funkcijų ir lengvesnį svorį nei ankstesnė.

Tačiau ekspertai ir patyrę vartotojai teigia, kad „uTorrent“ versija 2.2.1 vis dar yra saugiausia. Tai taip pat paskutinė versija, kurioje be skelbimų. Yra daugybė būdų, kuriais galite atsisiųsti ankstesnes versijas; tačiau ši „Reddit“ grėsmė pateiks nuorodas, kaip atsisiųsti šią OG versiją.

Kaip išjungti skelbimus

Nesvarbu, kurią programą, programinę įrangą ar svetainę naudojate, visada norite, kad be trikdžių būtų naudojamas be trikdžių ir dėl didelių problemų skelbiant.

„uTorrent“ taip pat turi skelbimų palaikymą ir paprastai jūs turite mokėti už nemokamą versiją be skelbimų. Tačiau vėliau vartotojui sukilus, įmonė tai padarė neprivaloma. Mes jums pasakysime procedūrą, kurios metu galite išjungti „uTorrent“ kliento skelbimų rodymą, atlikdami tam tikrus nustatymus.

Nepamirškite atidžiai sekti instrukcijų, nes kliento nustatymai yra šiek tiek sudėtingi ir nedidelė klaida gali padaryti nepageidaujamą jūsų „uTorrent“ kliento pakeitimą..

5 paprasti žingsniai, norint pašalinti skelbimus „uTorrent“

1 žingsnis: Savo prietaise atidarykite „uTorrent“ klientą ir spustelėkite „Parinktys“. Ar „uTorrent“ yra saugu? - Suraskite visus privatumo aspektus

2 žingsnis: Išskleidžiamajame juostoje pasirinkite „Nuostatos“. pašalinti skelbimus utorrent

3 veiksmas: Tada iš šoninės juostos pasirinkite „Advance“. (Būkite atsargūs spustelėdami ankstesnę parinktį, o ne spustelėkite „+“ ženklą) Ar visiškai saugu

4 veiksmas: Po to lange pasirodys įvairios parinktys ir, norint išjungti skelbimus, turite pakeisti tam tikrų parinkčių reikšmę į „klaidingą“. Žemiau parašyčiau kelis raktinius žodžius, kuriuos reikia įvesti po vieną filtro lauke ir tuo pačiu pakeisti jų reikšmę.

pašalinti skelbimus utorrentNorėdami pakeisti reikšmę į melagingą, du kartus spustelėkite „teisinga“ arba tiesiog spustelėkite ją vieną kartą ir pasirinkite „klaidinga“.

Ar „uTorrent“ yra saugu? - Suraskite visus privatumo aspektus

  • Kairysis_maršruto_feritas
  • Sponsored_torrent-pasiūlymas
  • „show_plus“
  • įjungti_pulsą
  • show_notorrents
  • pasiūlymas_autoexec

5 veiksmas: Baigę keisti visų šių parinkčių vertę, spustelėkite „Gerai“ lango apačioje ir išeikite iš „uTorrent“ kliento. yra visiškai saugus

Dabar šiek tiek palaukite ir paleiskite „uTorrent“ klientą iš naujo. Tikimės, kad dabar jūs nusileisite be skelbimų be „uTorrent“.

Kodėl turėtumėte saugiai naudoti „uTorrent“?

Ne tik „uTorrent“ kliento vartotojai, bet ir visi „BitTorrent“ kliento parsisiuntėjai turėtų kankintis anonimiškai, nes kyla didžiulė privatumo rizika, kylanti dėl neapsaugotų kankinimų..

Kaip jau buvo aptarta ankstesniuose straipsniuose, „torrent“ spiečius visi bendraamžiai galėjo lengvai gauti kiekvieno bendraamžio IP adresą ir kitą informaciją..

Tai yra aiškus ir realiai įmanomas būdas bet kuriam kenkėjiškam subjektui patekti į spiečius ir lengvai gauti išsamią vartotojo informaciją. Tačiau jūsų interneto tiekėjas galėjo stebėti jūsų torrentų atsisiuntimą be jokių papildomų pastangų. Tačiau jūs turite žinoti pavojus, kai jus užklupo kankinimas.

Kaip saugiai naudotis „uTorrent“

Yra tam tikri būdai, kaip anonimizuoti „uTorrent“ ir bet kurią kitą jūsų naudojamą „BitTorrent“ programinę įrangą. Užuot dar kartą aptarę visus dalykus, rekomenduočiau perskaityti šį straipsnį „Kaip saugiai skęsti“..

Šis straipsnis apima priemones, kurios užtikrintų saugumą nuo privatumo, taip pat kenksmingos programinės įrangos riziką.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me