Geriausių „Torrent“ sekėjų sąrašas: „uTorrent“ ir „BitTorrent“

[ware_item id=33][/ware_item]

„Torrent tracker“ yra būdas, padedantis bendraamžiams susirasti vienas kitą. Bendraamžis / vartotojas siunčia užklausos pranešimą stebėtojui, kad galėtų užregistruoti savo susidomėjimą torrentu. Vėliau stebėjimo priemonė pateikia sąrašą kitų vartotojų / bendraamžių, kurie parodė tą patį susidomėjimą. Po to bendraamžis tiesiogiai sujungiamas su kiekvienu bendraamžiu, kurį jis gavo iš stebėjimo priemonės.


Kas yra „Torrent Tracker“?

„Torrent“ stebėjimo priemonė yra tarsi serveris, kuris bendrauja tarp dviejų bendraamžių / vartotojų. „Torrent“ stebėjimo priemonė leidžia „torrent“ vartotojams perkelti failus per „BitTorrent“ protokolą. Bet kurios torrent svetainės atsisiųstas torrent failas yra įtrauktas į torrent kliento programinę įrangą.

Tokiomis aplinkybėmis „torrent“ kliento programinės įrangos vaidmuo tampa būtinas ir gyvybiškai svarbus. „Torrent“ kliento programinė įranga paprašys atsisiųsti failą kitose sistemose. Daugelis mano, kad šios kitos sistemos yra bendraamžės. Todėl vartotojas gali be vargo atsisiųsti failo dalį iš bendraamžių.

„Torrent Tracker“ tipai:

Iš esmės yra dviejų tipų „torrent“ stebėjimo priemonės, t. Y. Viešosios ir privačios sekimo priemonės. Bet kuris „torrent“ vartotojas gali naudoti šiuos sekimo adresus, kad padidintų atsisiuntimo greitį, kad sukurtų naujus „torrent“ failus. Be to, taikydamas tą pačią taktiką, „torrent“ vartotojas gali padidinti esamų torrent failų atsisiuntimo greitį.

Viešas „Torrent“ stebėjimo įrankis:

Viešasis torrent sekimo įrenginys yra lengvai prieinamas kiekvienam vartotojui be jokių trikdžių ar bet kokio registravimo proceso. Kadangi viešas torrent sekimo įrenginys yra lengvai prieinamas kiekvienam vartotojui, todėl atsisiųsdami vartotojai gali susidurti su lėto greičio problemomis.

Naudodamiesi šiais „torrent“ sekimo įrenginiais, kai tik vartotojas atsisiuntė norimus failus, kiti vartotojai gali lengvai stebėti atsisiuntimo veiksmus, todėl šie stebėjimo įrenginiai savo vartotojui nepateikė norimo ir pageidaujamo lygio privatumo. „Torrent“ vartotojui rekomenduojama naudoti „VPN“, nes tai užtikrina visišką vartotojų apsaugą.

Privatus „Torrent“ sekiklis:

Kaip ir viešas torrentų sekimo įrenginys, ne visi gali pasiekti privatų torrentų sekiklį. Norėdami naudoti asmeninį „torrent“ sekimo įrenginį, vartotojas pirmiausia turi prisiregistruoti, prieš gaudamas stebėjimo įrenginio adresus. Be to, šie stebėjimo įrenginiai neprašo potencialių savo svetainių vartotojų. Todėl dabartiniai vartotojai turi pateikti prašymą naujiems vartotojams, kad jie taptų jų nariais.

Privatus „torrent“ stebėjimo įrenginys siūlo daug geresnį atsisiuntimo greitį nei viešieji stebėjimo įrenginiai. Šie sekimo įrenginiai turi tam tikras greičio viršijimo taisykles, todėl „torrent“ vartotojui būtina laikytis šių taisyklių ir rekomendacinių principų atsisiųsti norimus failus..

Privatūs torrentai savo vartotojams siūlo daugiau anonimiškumo ir privatumo. Todėl tai yra geresnis pasirinkimas nei viešieji torrentų stebėjimo įrenginiai.

Kaip naudotis „Torrent Tracker“?

Paprastais žodžiais tariant, torrent trackerį galima naudoti kaip torrent svetaines. Bet yra specialios torrent trackerio naudojimo taisyklės, o vartotojas gali laikytis šių taisyklių norėdamas naudoti torrent trackerį.

„uTorrent“ stebėjimo priemonė:

„UTorrent“ stebėjimo priemonė yra serverio rūšis, kuri priima užklausas iš „uTorrent“ klientų. Šie vartotojų prašymai atspindi metriką ir įgalina torrent trackerį įrašyti visą torrent statistiką. Vartotojas gali apsvarstyti „uTorrent“ stebėjimo įrankį, kad padidintų torrent failų atsisiuntimo greitį.

„Torrent“ vartotojas gali atlikti žemiau nurodytus veiksmus, kad pridėtumėte „uTorrent“ stebėjimo priemones, kad padidintumėte atsisiuntimo greitį ir lengvai galėtumėte bendrinti atsisiųstus failus su daugiau bendraamžių..

 • Atidarykite „torrent“ šalia „uTorrent“ ir pradėkite atsisiuntimo procesą.
 • Naudodamiesi skirtuku „Pagal greičio skirtuką“ galite patikrinti atsisiuntimo greitį.
 • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėję atsisiuntimo pavadinimą, pasirinkite ypatybes.
 • Dabar galite įklijuoti reikalingus stebėjimo įrankius, kad pridėtumėte „uTorrent“.
 • Spustelėkite mygtuką „Gerai“.

„BitTorrent“ stebėjimo priemonė:

„BitTorrent“ stebėjimo priemonė yra tokia pati kaip „uTorrent“ stebėjimo priemonė. Skirtumas tik tas, kad „BitTorrent“ stebėjimo priemonė yra žiniatinklio paslauga, kuri gauna užklausas iš „BitTorrent“ klientų. Kaip ir „uTorrent“ stebėjimo priemonės, „BitTorrent“ stebėjimo priemonė naudojama pagreitinti atsisiuntimo procesą.

Geriausių „Torrent“ sekėjų sąrašas:

„Torrent“ sekimo įrenginiai padeda geriausiems „torrent“ klientams, tokiems kaip „uTorrent“ ar „BitTorrent“, lengvai bendrauti per bendraamžius. Naudodamas šiuos torrent sekimo įrenginius, vartotojas gali padidinti norimo torrent failo parsisiuntimo greitį. Čia yra sąrašas geriausių „torrent“ sekėjų.

 1. udp: // open.stealth.si:80/ skelbti
 2. udp: // tracker.kicks-ass.net:80/ skelbti
 3. udp: // tracker.yoshi201.com:6969/announce
 4. udp: // tracker.internetwarriors.net: 1337 / paskelbti
 5. udp: // tracker.aletorrenty.pl:2710/ pranešti
 6. udp: // tracker.filetracker.pl:8089/announce
 7. udp: // tracker.ex.ua:80/announce
 8. udp: // sekiklis. grepler.com:6969/ skelbia

Išvada: „Torrent“ sekimo įrenginiai turi įvairių pranašumų, todėl yra rekomenduojami vartotojams. Jie veikia kaip serveris ir taip pat padeda vartotojui padidinti torrent failo atsisiuntimo greitį. Šie stebėjimo įrankiai palengvina vartotojo gyvenimą ir yra sėkmingai naudojami viso pasaulio vartotojams.

Norėdami sužinoti daugiau apie geriausius „torrent“ sekėjus, galite paspausti šią nuorodą.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me