Geriausia „Torrent“ programa, skirta „Android 10“

[ware_item id=33][/ware_item]

Manoma, kad „Torrent android“ programos turi kai kuriuos veiksnius, kurie gali neigiamai paveikti įrenginio funkcionalumą dėl kenkėjiškų programų ar kitokio tipo virusų. Nepaisant šio žinomumo, tendencija naudoti „torrent“ programą „Android“ yra išskirtinė.


Todėl būtina naudoti geriausią „torrent“ programą, skirtą „Android“, kad būtų sumažinta bet kokios galimos grėsmės tikimybė.

„Torrent“ atsisiuntėjai, skirti „Android“, yra skirtingi, o geriausi „torrent“ klientai - „Android“ poreikiai yra skirtingi. Todėl dauguma programų, kurias aptarsime šiame straipsnyje, yra tokios, kurios turi tokias funkcijas kaip pralaidumo valdymas, leidžiant atsisiųsti tik naudojant „Wi-Fi“.

10 geriausių „Torrent“ programų, skirtų „Android“

Čia yra geriausios ir geriausios „Torrent“ programos, skirtos torrentams atsisiųsti iš „Android“ įrenginių.

1 - Flud | Atsisiųsti programą

torrent app android„Flud“ yra populiariausia ir giriama programa tarp „Android“ vartotojų. Per šią „torrent“ „Android“ programą galite atsisiųsti bet kurį protokolą priglobtą failą tiesiai į „Android“ telefoną ar planšetinį kompiuterį.

Jis turi paprastą ir aiškią sąsają, kurios labai reikia, kai naudojate „Android“. Be to, ši funkcija padeda geriau valdyti ir atsisiųsti didelius torrent failus.

Be to, „Flud“ palaiko įvairius protokolus, magneto nuorodas, įvairias temas, RSS tiekimą ir didelių failų palaikymą.

„Flud“ yra nemokamos ir mokamos versijos, kurios turi beveik tą patį funkcionalumą. Tačiau mokamoje versijoje nėra skelbimų, be to, nemokama „Flud“ versija palaikoma.

2 - aTorrent | Atsisiųsti programą

„atorrent android“ programa„aTorrent“ yra moderni programa, turinti pažangų, tačiau paprastesnį dizainą, kuri neabejotinai nusipelno būti vienu iš geriausių „torrent“ programos „Android“ pasirinkimų..

Kaip ir kitose minėtose programose, „aTorrent“ taip pat leidžia atsisiųsti tik „Wi-Fi“ režimu. Ši programa nėra perkrauta funkcijomis, tačiau joje yra gyvybiškai svarbių reikalavimų, tokių kaip išorinė SD kortelės parama, saugojimo vietos, lygiagretus atsisiuntimas ir dar daugiau.

Be to, „aTorrent“ turi torrento paieškos dialogą, magneto jungties palaikymą, galimybę atidaryti torrent tiesiai iš naršyklės, įvairių protokolų palaikymą, DTH ir Advanced DTH..

Tai nemokama su skelbimais, tačiau jei norite versijos be skelbimų, tuomet turite sumokėti 1,99 USD.

3 - „FrostWire“ Atsisiųsti programą

Geriausia „Torrent“ programa, skirta „Android 10“Jei norite modernios „torrent“ „Android“ programos, tuomet „FrostWire“ yra bene geriausias pasirinkimas jums. Kartu su pagrindinėmis funkcijomis, ši programa siūlo muzikos grotuvą, daugialypės terpės naršyklę ir internetinius pokalbius, atsisiunčiant torrentus.

Viena skiriamoji savybė, kurios galbūt neturėsite naudodamiesi dauguma „torrent“ programų, yra be skelbimų. „FrostWire“ yra atvirasis šaltinis, apimantis .torrent failų ir magnetolaidų palaikymą.

Yra įmontuota paieškos sistema, palaikanti galimybę klausytis internetinio radijo ir dalintis failais „FrostWire“ vartotojams.

4 - „FuTorrent“ parsisiųsti

fu-torrent android„FuTorrent“ yra viena iš naujų programų, tačiau ji vis tiek sugeba būti viena geriausių „torrent“ programų „Android“. Programa palaiko kai kuriuos pagrindinius protokolus ir kelis atsisiuntimo tinkinimus.

Naudodami šią „torrent“ programą galite nustatyti maksimalų „torrent“ atsisiuntimo ir įkėlimo greitį, maksimalų aktyvių torrentų skaičių ir atsisiuntimą tik „Wi-Fi“ režimu bei kitas pagrindines funkcijas.

Yra torrent'o paieška, bet ji nėra tikrai efektyvi. Be to, nemokamoje versijoje yra skelbimų, jos nėra „Google Play“ parduotuvėje. Tačiau „FuTorrent Pro“ versiją be skelbimų galite gauti iš „Google Play“ parduotuvės.

5 - tTorrent | parsisiųsti

Geriausia „Torrent“ programa, skirta „Android 10“„tTorrent“ yra paprasta, taip pat aktyvi „torrent“ „Android“ programa, apimanti įvairias funkcijas. Geriausia „tTorrent“ savybė yra šifravimas kartu su interneto sąsaja, palaikančia „Transdrone“ ir „Transdroid“.

Ši programa leidžia pakeisti atsisiuntimo parametrus ir palaiko įvairius protokolus, įskaitant magnetinių nuorodų palaikymą, „trackerless torrent“ (DHT), RSS, IP filtravimą, tarpinį serverį (HTTP, SOCKS) ir kt..

„tTorrent“ taip pat siūlo „Pro“ versiją, kuri yra palyginti pigesnė ir kainuoja 1,99 USD.

6 - „uTorrent“ parsisiųsti

utorrent - „Android“ programa„uTorrent“ yra „torrent“ klientas, kuris yra labiausiai žinomas ir naudojamas tarp visų „torrent“ įkėlėjų. Tai vienas iš seniausių „torrent“ klientų, kuris yra labai lengvas. Dėl šios savybės ji veikia tikrai gerai, kai atsisiunčiama kaip „torrent“ klientas „Android“.

Šios funkcijos apima tik „Wi-Fi“ atsisiuntimą, įvairių protokolų palaikymą ir galimybę pasirinkti saugojimo vietą.

„uTorrent“ yra paprasta „torrent“ programa, leidžianti paleisti, sustabdyti, pristabdyti, įrašyti ir net pridėti ir nuleisti „torrent“ magneto ryšį per mygtukus kliento viršuje. Aiškiai pavaizduota jūsų „torrent“ statistika, įskaitant išsamią informaciją apie atsisiuntimo ir įkėlimo greitį.

Skirtingai nuo savo darbalaukio versijos, „Android“ programa „uTorrent“ leidžia neribotą atsisiuntimą. Tačiau nemokama „uTorrent“ versija yra palaikoma skelbimų, o „pro“ versija skirta už 3,99 USD.

7 - „TorrDroid“ parsisiųsti

Geriausia „Torrent“ programa, skirta „Android 10“Programa nurodo save kaip „torrent“ klientą paieškos variklyje. Taip yra todėl, kad „TorrDroid“ suteikia jums nemokamą būdą ieškoti ir atsisiųsti torrentą.

Šioje „torrent“ „Android“ programoje yra palaikymo galimybė atsisiųsti atskirus failus iš „torrent“, dalintis magneto nuorodomis, nustatyti atsisiuntimo ir įkėlimo apribojimus bei įvairius protokolus..

Be to, „TorrDroid“ klientas palaiko nuoseklų atsisiuntimą, kuris gali būti naudojamas vaizdo įrašų failams atkurti prieš juos atsisiunčiant.

„TorrDroid“ paprasta ir lengva naudoti.

8 - Vuze | parsisiųsti

Geriausia „Torrent“ programa, skirta „Android 10“„Vuze“ yra mėgstamiausias „torrent“ klientas, skirtas staliniams kompiuteriams ir „Android“ platformai. Jis turi įmontuotą paieškos modulį kartu su daugybe failų savo duomenų bazėje ir galimybę prisijungti prie P2P ir kitų torrent tinklų. Tai daro failų atsisiuntimo paiešką lengvą ir vartotojams žymiai padidėja.

Naudodami „Vuze“ galite valdyti „torrent“ atsisiuntimo ir įkėlimo greitį, tačiau tai suteikia galimybę srautiniu būdu transliuoti vaizdo įrašą ir garsą neatsisiųsdami..

„Vuze“ turi efektyvias failų mainų funkcijas ir HD kokybės vaizdo grotuvą.

9 - „aDownloader“ | parsisiųsti

Geriausia „Torrent“ programa, skirta „Android 10“„aDownloader“ leidžia perkelti torrent failus iš kompiuterio į „Android“ telefono SD kortelę ir atidaryti juos naudojant „aDownloader“.

Be to, „Android“ naršyklėje galite atsisiųsti „torrent“ saitą per ilgą paspaudimą ir tada pasirinkę „bendrinti saitą“ ir galiausiai „aDownloader“..

Tai paprasta „torrent“ „Android“ programa, kuri praneša jums, kai atsisiuntimas baigtas, taip pat yra pranešimų sritis, kurioje rodomos vykdomos programos. Nemokamoje šios programos versijoje yra skelbimų.

10 - „Torrnado“ | parsisiųsti

Geriausia „Torrent“ programa, skirta „Android 10“„Torrnado“ veikia šiek tiek kitaip, palyginti su kitais „torrent android“ klientais. Tai yra, jis prijungia jus prie kompiuterio, užuot atsisiuntęs „torrent“.

Pagrindinė priežastis, kodėl reikia dirbti tokiu būdu, yra naikinti kompiuterio apkrovą, atlaisvinant vietos ir energijos. „Torrnado“ dirba su mėgstamu „torrent“ klientu - „Transmission“.

„Torrnado“ leidžia jums surašyti, filtruoti, ieškoti ir rūšiuoti torrentus. Be to, galėjote pamatyti sesijų ir viso gyvenimo statistiką, taip pat galėjote stebėti ir apriboti visuotinį greitį. Jo nemokama versija yra bandomoji. Tačiau pilna versija yra už 2,90 USD.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me