Kaip atsisiųsti Torrent anonimiškai

[ware_item id=33][/ware_item]

„Torrenting“ yra tiesiog failų dalijimosi procesas, į kurį atsisiuntimo procesą įtraukia keli asmenys. „BitTorrent“ yra technologija, o ne programinė įranga, leidžianti greitai ir greitai atsisiųsti ir keistis failais tarp kolegų.


Nors kankinimasis yra tik teisėtas ir saugus dalykas, kai kurios šalys mano, kad tai neteisėta ir nesaugu. Nepaisant jokios politinės įtakos ar spaudimo, torrentai yra pats efektyviausias ir kompetentingiausias būdas atsisiųsti ir dalytis įvairiomis medžiagomis iš interneto. Torrent greitis ir galimybė teikti priimtino lygio paslaugas pasidalija jų populiarumu.

Didžiausias rūpestis dėl torrentų yra jų privatumas. Torrentai kelia rimtų problemų dėl privatumo. Be to, jie sukurti taip, kad autorių teisių pažeidėjai ar įsilaužėliai galėtų lengvai juos sugauti, jei nesivadovauja saugos patarimais.

Kai kovos su piratavimu komandos ir neaiškios įstatymų organizacijos kontroliuoja, daugelis „BitTorrent“ klientų ieško būdų, kaip paslėpti savo tikrąją tapatybę nuo pasaulio..

Daugybė „BitTorrent“ vartotojų ieško būdų, kaip paslėpti savo tapatybę kankinant. Taip yra todėl, kad kai vartotojas anonimiškai atsisiunčia „torrent“, stebėjimo įrankis negalės atsekti vartotojo IP adreso ir visų failų / medžiagos, kurių vartotojas negali atsisiųsti.

Kodėl „Torrenters“ turėtų rūpėti anonimiškumas?

Vartotojams turėtų labai rūpėti jų anonimiškumas, nes jie gali atsidurti teisme ar net kalėjime. Remiantis JAV autorių teisių biuru, autorių teisių pažeidimai gali užtraukti baudžiamąsias bausmes, įskaitant laisvės atėmimą iki 5 metų ir bausmę iki 250 000 USD už pažeidimą.

Kaip anonimiškai atsisiųsti „Torrent“?

Jei norite atsisiųsti „torrent“ anonimiškai, neleisdami išoriniam pasauliui sužinoti savo tapatybės, tada paminėti metodai, kuriuos galite naudoti norėdami atsisiųsti „torrent“ anonimiškai:

  1. Naudoti VPN:

Naudojimasis VPN yra vienas iš efektyviausių ir efektyviausių būdų tapti anoniminiu. VPN yra geriausias ir paprasčiausias būdas paslėpti savo tapatybę ir IP adresą nuo kitų bendraamžių. Nors geras paslaugų teikėjas VPN ims tam tikrą pinigų sumą, tačiau naudodamiesi efektyviomis paslaugomis, nukreips visus jūsų srauto duomenis. Nors ne visi VPN yra skirti anonimiškai atsisiųsti „torrent“, tačiau prieš atsisiųsdami VPN pirmiausia patikrinkite, ar jis skirtas atsisiųsti anonimiškai, ar ne.

Antra, prieš naudodamiesi VPN anonimiškai atsisiųsti „torrent“, įsitikinkite:

  • VPN skirtas anoniminiam atsisiuntimui.
  • VPT nevykdo žurnalų
  • Patikrinkite papildomas VPN funkcijas.
  1. Naudokite „Torrent“ privatumą:

„Torrent“ privatumas yra dar vienas neseniai pasirodęs būdas atsisiųsti „torrent“ anonimiškai. Ši paslauga prieinama „BitTorrent“ klientams. Ši tarpinio serverio paslauga yra panaši kaip „BT Guard“. „Torrent“ privatumas suteikia modifikuotus „uTorrent“ klientus, kurie turi visus iš anksto sukonfigūruotus būtinus parametrus. Jį veikia „TorrentReactore.net“ komanda. Tai sudaro tunelį tarp sistemos ir nuotolinio serverio. Be to, duomenys taip pat yra užšifruoti, o tai reiškia, kad duomenys yra neprieinami ir yra palaikomi tarnybų. Vienintelis šios paslaugos trūkumas yra tas, kad ji skirta tik vartotojams, turintiems „Windows“ platformas.

  1. Naudokite ANOMOS:

„Anomos“ iš esmės yra nemokama „Windows“ programa ir užšifruotas kelių P2P failų paskirstymo protokolas. Ši programa leidžia „BitTorrent“ vartotojams paslėpti savo tapatybę ir IP adresą. Daugiau nei 1600 vartotojų paprašė, kad „Anomos“ protokolas būtų integruotas į būsimą „uTorrent“ versiją, todėl tai yra antras garsiausias pasiūlymas visame pasaulyje..

„Anomos“ trūkumai yra tai, kad jie nėra visiškai nuoseklūs ir suderinami su įprastais torrent failais. Taip yra todėl, kad jis naudoja savo torrent formatą. Taip pat atsisiuntimo greitis paprastai yra mažas nei įprastų „BitTorrent“ perkėlimų.

  1. Naudokite „SeedBox“:

Sėklų dėžės yra optimizuotos serveriai, paprastai skirti P2P failų torrent perdavimui. Naudodami „Seedboxes“, vartotojai įgauna greitą atsisiuntimo greitį ir tai padeda paslėpti savo IP adresą nuo išorinio pasaulio.

Sėklų dėžės yra didelės spartos serveriai, naudojantys „BitTorrent“ protokolą, kad būtų galima anonimiškai atsisiųsti ir įkelti „torrent“. Didelės spartos tinkle sėklų dėžutes per kelias minutes galima atsisiųsti didelius failus.

Atsisiuntęs pradinę dėžę, vartotojas gali atsisiųsti failus į savo sistemą naudodamas greitą ir greitą HTTP ryšį.

  1. Naudokite „BT Guard“:

Kaip „torrent“ privatumas, „BT Guard“ taip pat yra įgaliotoji tarnyba, kuri efektyviai slepia vartotojo IP adresą. Skirtingai nuo „torrent“ privatumo, jo paslaugos teikiamos su visais įrenginiais, tokiais kaip „Mac“, „Windows“ ir „Linux“. Dėl didesnio saugumo paslauga taip pat apima kai kuriuos VPT, turinčius šifravimo tunelio programinę įrangą.

„BT Guard“ paslaugą atsisiųsti ir įdiegti paprasta. Tai neregistruoja naudojimo duomenų ir siūlo neribotą atsisiuntimo greitį. Vienintelis trūkumas yra tas, kad naudoti galima tik Azijoje, Kanadoje ir Europoje.

  1. I2P naudojimas:

Norėdami atsisiųsti „torrent“ anonimiškai, taip pat galite naudoti anoniminį perdangų tinklą, žinomą kaip I2P. Pagrindinis šio tinklo tikslas yra apsaugoti ir apsaugoti ryšius nuo trečiųjų šalių, tokių kaip interneto paslaugų teikėjai, stebėjimo ir stebėjimo.

Daugelis vartotojų, kuriems rimtai rūpi jų privatumas, naudojasi šiuo persidengiančiu tinklu. „I2P“ tinklą galima naudoti įterptosiose sistemose, staliniuose kompiuteriuose ir „Android“ telefonuose.

Pasirinkite anoniminį metodą:

Viskas priklauso nuo to, ar vartotojai pasirenka savo mėgstamą anonimiškumo metodą. Tačiau norint maksimaliai apsaugoti anonimiškai atsisiunčiantį torrentą, galite pasirinkti VPN metodą arba tarpinio serverio paslaugos metodą.

Apžvelgsime VPN naudojimo priešingai nei įgaliotojo serverio naudą ir trūkumus:

VPT

PROXIJA

Užtikrina stipresnį šifravimą. Jis nėra užšifruotas.
Efektyviai veikia su bet kuria „torrent“ programa. „Torrent“ kliento programa turi turėti tarpinio serverio palaikymą.
Veikia lėčiau nei įgaliotasis asmuo. Veikia greičiau nei VPN.
„Torrent“ ir interneto naršyklės IP yra tas pats. Tiek torrent, tiek interneto naršyklių IP yra skirtingi.
Maršrutuoja visus duomenis per VPN. Maršrutai nukreipiami atskirai nuo kitų duomenų.
Jei VPN atsijungia, gali būti atskleistas torrent IP adresas. Jei tarpinis serveris atsijungia, torrent IP adresas gali būti neatskleistas.

„Torrenting“ yra tiesiog failų kopijavimas iš vienos sistemos į kitą naudojant „BitTorrent“. Svarbu slėpti savo tikrąją tapatybę kankinant, nes dėl autorių teisių pažeidimų tai gali būti pradėta teismine tvarka. Norėdami tai padaryti anonimiškai, yra įvairių būdų, kuriuos vartotojas gali pasirinkti atsižvelgdamas į privalumus ir trūkumus, ir kurie gali būti apsaugoti nuo trečiųjų šalių stebėjimo..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me