Kaip nesusigundyti kankinančiomis priemonėmis – paprastas vadovas

[ware_item id=33][/ware_item]

Daugelis žmonių tikriausiai žino kankinimo sąvoką ir kaip ji veikia. Jei ne, tada galite perskaityti šį straipsnį prieš skaitydami toliau.


Ten, kur kankinimas žavi, tuo pat metu taip pat rizikinga. Ir jūs galite susigaudyti kankinančiuose naujausiuose filmuose, TV laidose ir muzikos leidiniuose.

Kankinant vyrauja rizika, nes yra daugybė svetainių, kuriose pateikiama daug neteisėtos medžiagos ir autorių teisių turinio. Tačiau jie sukuria įspūdį, kad jų rodomas turinys yra visiškai teisėtas, kai jo nėra.

Štai kodėl daugelis internetinių parduotuvių atsisiunčia nelegalų turinį, net jei jie nėra skirti tokiai veiklai vykdyti. Dėl to jiems pateikiami pranešimai ar įspėjimai dėl autorių teisių pažeidimo.

Todėl, norėdami išlikti saugūs, galėtumėte atlikti keletą žingsnių, kad nesusigaudytumėte.

Ar torrenting yra neteisėtas?

Yra terminas, žinomas kaip autorių teisės, nurodantis teisę rodyti tik turinį. Savininkas arba kai turinio savininkas suteikia prieigą bet kam.

Kiekvienas, kuris nemokamai teikia tokią autorių teisių saugomą medžiagą, arba tas, kuris kankina tokią medžiagą, jis vykdo neteisėtą užduotį. Tačiau pats kankinimas nėra neteisėtas.

Už tai, kad žino, kaip nesusigaudyti kankinant. Turite žinoti apie subjektus, kurie dažniausiai stebi kankinančią veiklą.

Jei žinote, kaip veikia kankinimas, tada tikriausiai žinote, kad IPT, autorių teisių turėtojas, vyriausybė ar teisėsaugos subjektas gali lengvai sugauti „torrent“ siuntėją iš „torrent“ spiečiaus (kolegų, kurie įkelia ir atsisiunčia tą patį torrent failą, kolekcija)..

Kadangi, jei jūs ėmėtės kokių nors atsargumo priemonių, jūsų kankinimai gali likti anonimiški.

Skaityti daugiau ... yra kankinantis nelegalus?

Kas nutinka, kai jus užklupo kankinimas?

Buvimas pagautas dalijantis liūtimis, gali sukelti lengvas ir nepaprastas pasekmes.

Iš savo interneto paslaugų teikėjo galite gauti įspėjamąjį laišką arba bausti greičio mažinimą. Tačiau griežtos bausmės už neteisėtą kankinimą taip pat yra kolektyvinės.

Bet kankinantys įstatymai labai priklauso nuo šalies, kurioje gyvenate. Pavyzdžiui, JK 12 mėnesių kalėjimas buvo suteiktas tam, kas 2016 m. Dalijasi autorių teisių saugomomis 40 geriausių singlų..

Yra tikimybė, kad gausite baudos laišką iš autorių teisių trolių. Autorių teisių troliai yra mažos įmonės, kurių užduotis yra sekti atskirus piratus. Jie nustato neteisėto turinio atsisiuntimo IP adresą ir, autorių teisių savininkui sutikus, įmonė jų vardu imasi teisinių veiksmų.

Dauguma šių kompanijų taiko bendrą taktiką, ty iš esmės išspręsti bylą ne teisme. Autorių teisių autoriai naudojasi el. Laiškais ar netgi eina nuo durų iki durų, norėdami perduoti autorių teisių atsiskaitymo laišką.

Tokiais laiškais grasinama giedoti daugiau nei 100 000 USD, tačiau jie prašo tik 3000 USD, kurie atrodo nepaprastai maži, be jokių teismo išlaidų ir rizikos..

Kaip nepasigauti kankinančių?

Visas kankinantis saugumas sukasi apie maskuojantį IP adresą, kuris yra pats reikšmingiausias asmens dalijimosi torrento tapatybės rodyklė.

Naudojant VPN

Šis terminas gali būti pakartotas tiems, kurie nori likti anonimiški. Būtent tai padidina VPN naudojimą ir pripažinimą, kad tai yra efektyviausias būdas užmaskuoti IP adresą.

VPT svyruoja nuo labai pigių iki šiek tiek brangių, tačiau niekuomet negalima vertinti VPN veikimo ar saugumo vertinant kainą. VPN funkcijos gali suteikti jums svarbų vaidmenį teikiant šią paslaugą, tačiau tinkama idėja yra pasiekiama, kai vartotojas peržiūri VPN dėl kankinimų..

Tor

Svogūnų maršrutizatorius (Tor) yra nemokamas ir šiek tiek panašus į VPN; todėl ja naudojasi kai kurie internetiniai vartotojai, kurie nenori mokėti už anonimiškumą.

„Tor“ taip pat teikia srauto šifravimą ir IP maskavimą, priversdamas srautą praeiti per kelis „mazgus“. Tačiau dėl daugelio priežasčių „Tor“ nėra laikomas veiksmingu kankinančiam tikslui. Pirmiausia ir svarbiausia yra pastebimas lėtas greitis, prieštaraujantis didelę pralaidumą reikalaujančiai užduočiai,.

„Tor“ galėtų būti akivaizdžiausias teisėsaugos ir vyriausybės organų taikinys, nes tai yra mėgstamiausia priemonė įsilaužėlių / nusikaltėlių tarpe.

„Peerblock“

„Peerblock“ yra gerai žinoma ir specialiai sukurta „torrent“ mainų programa. Turint omenyje didelę IP poveikio riziką dar didesniam spiečiui, „Peerblock“ yra juodasis IP adresų sąrašas.

Šioje darbalaukio užkardoje reguliariai atnaujinami šnipinėjantys IP adresai, kurių pagrindinis tikslas yra stebėti „torrent“ vartotoją. Deja, „Peerblock“ juodasis sąrašas tik kartą atnaujinamas įdiegus. Vartotojas, norintis gauti reguliarius atnaujinimus, turi už tai mokėti.

Tačiau kyla klausimas, ar tai užtikrins, kad „Peerblock“ juodajame sąraše yra visi klastingi IP?

Be to, autorių teisių gynėjas ar bet kuris kitas šnipinėjimo subjektas gali greitai išsiaiškinti IP iš spiečiaus naudodamas IP, kurio nėra juodajame sąraše..

Sėjamoji

„Seedbox“ yra skirtas „BitTorrent“, kuris leidžia bendrinti torrentą su tam skirtais didelės spartos serveriais. Tai yra nuotolinis serveris, teikiantis didelę spartą vartotojams ir maskuojantis plačiosios visuomenės IP.

Baigę atsisiųsti, atsisiųstas torrent failas yra talpinamas „Seedbox“, ir jūs galite bet kada atsisiųsti jį į savo kompiuterį..

Kai kurie „Seedbox“ pardavėjai teikia HTTP failų naršyklę, leidžiančią atsisiųsti failus iš „Seedbox“ per interneto naršyklę.

Ką daryti, jei pagaunate neteisėtus dalykus?

Daugumai žmonių nerūpi anonimiškumas kankinant, kol jie nepateikia pranešimų apie autorių teises ar atsiskaitymo laiškus.

Jei esate vienas, tada kai kurie patarimai gali jums padėti. Tačiau prieš pradedant neteisėtą kankinimąsi būtina laikytis atsargumo anonimiškumo modelių.

Kai kuriems žmonėms pasisekė ir jie tiesiog gauna įspėjamuosius interneto paslaugų teikėjų įspėjimus, o tai nėra didžiulis nerimas. Bet interneto vartotojams tai turi būti budrus momentas.

Dabar atsiskaitymo laiškai dažniausiai gaunami per jūsų IPT. Autorių teisių troll po teismo sistemos užrašo jūsų IPT ir priverčia jį el. Paštu išsiųsti klientams teisinę grėsmę ir pateikti asmeninę informaciją. Kadangi IP adresas nėra asmuo (pagal JAV įstatymus), autorių teisių troliai negalėjo gauti tikrosios vartotojų tapatybės.

Todėl, jei el. Laiške nėra jūsų asmens tapatybės, laikykitės jo taip ir venkite atsakyti į šį el. Laišką. Atsakydami į šį laišką, jūsų asmeninė informacija bus atskleista autorių teisių apsaugos troliui, jei IPT nepateikė jūsų kredencialo.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me