Kaip paspartinti uTorrent lengvą kelią

[ware_item id=33][/ware_item]

Po „BitTorrent“, „uTorrent“ yra geidžiamiausia kliento programinė įranga. Pagrindinis jos žavesys yra lengvas pobūdis, nes kompiuterių vartotojams tai suteikia galimybę naudotis be jokios originalios rinkliavos už sistemos veikimą. Tačiau padidėjęs populiarumas nepageidaujamai paveikė konkurentus, o tai logiška ir pagrįstai.


Kai kurie torrentai yra greiti, o kiti lėti. „UTorrent“ spartos pokyčių ir svyravimų greitis kartais.

Daugelis „uTorrent“ vartotojų praneša apie dažnai pasitaikančias lėto atsisiuntimo greičio dalis, kai dalijamasi failais. Tačiau nėra ko jaudintis. Galite lengvai padidinti ir patobulinti „uTorrent“ greitį.

Jei norite padidinti „uTorrent“ greitį, pirmas ir svarbiausias dalykas, kurį turite padaryti, yra patikrinti maksimalų įkėlimo ir atsisiuntimo greitį..

Dažniausiai yra akivaizdus skirtumas tarp įkėlimo ir atsisiuntimo greičio. Nors akivaizdu, kad negalite atsisiųsti failų, viršijančių jūsų paslaugų teikėjo nustatytą viršutinę ribą. Tačiau vis tiek svarbu žinoti šią informaciją, kad galėtumėte tinkamai valdyti programinę įrangą, o tai yra pats svarbiausias dalykas pagreitinant „uTorrent“..

Patiks jūsų „uTorrent“ pagreitinti

Žemiau paminėti keli būdai, kuriais galite paspartinti „uTorrent“:

1 - atlikite greičio testą:

Paprasčiausias ir lengviausias būdas pagreitinti „uTorrent“ yra greičio bandymas. Norėdami tai padaryti, turite atlikti toliau nurodytus veiksmus:

 1. Eikite į DSLReports svetainę.
 2. Kai tik pradinis įrankio puslapis įkeliamas, spustelėkite greičio tikrinimo parinktį.
 3. Būsite „Speed ​​Test“ puslapyje.
 4. Spustelėkite „Flash Adobe“ įkėlimo / atsisiuntimo greičio testą.
 5. Pasirinkite testą tame pačiame puslapyje.

2 - patikrinkite savo maršrutizatorių:

Galite pagreitinti „uTorrent“ naudodami maršrutizatorių, kad patikrintumėte įkėlimo ir atsisiuntimo greitį. Nors ne visi naudoja tą patį maršrutizatorių, jei naudojate NETGEAR maršrutizatorių, tačiau galite patikrinti greitį atlikdami šiuos veiksmus:

 • Įkelkite naršyklės langą ir adreso juostoje įveskite 192.168.0.1.
 • Bus parodytas dialogo langas su būtina autentifikacija. Įveskite savo vartotojo vardą, slaptažodį ir spustelėkite „Gerai“.
 • NETGEAR maršrutizatoriaus būsenos puslapis bus įkeltas. Galite slinkti žemyn, kad surastumėte ankstesnio ir greitesnio ryšio greitį.

3 - patikrinkite uosto nustatymus:

Norėdami pagreitinti „uTorrent“, taip pat svarbu įsitikinti, kad visi prievadai yra tinkamai valdomi. Tinkamai sukonfigūravus prievadus, dažniausiai gaunamas didžiausias atsisiuntimo greitis. Norėdami patikrinti uosto nustatymus, atlikite šiuos veiksmus:

 • Spustelėkite „uTorrent“ piktogramą, kad ją įkeltumėte.
 • Spustelėkite parinktis, tada - sąrankos vadovą.
 • Pasirodys „uTorrent“ sąrankos vadovo puslapis. Patikrinkite, ar pažymėtas langelis šalia Tinklas, spustelėkite Vykdyti testus.

4 - patikrinkite užkardą:

Kartais greičio kaita yra todėl, kad uostus blokuoja ugniasienės programa. Norėdami įsitikinti, kad ugniasienė veikia tinkamai, viskas, ko jums reikia - išaktyvinti programą ir paleisti greičio testą. Tačiau jei problema išlieka, tai gali kilti dėl maršrutizatoriaus tvarkymo ir konfigūravimo problemų, tačiau jei problema pasibaigia, tai kyla dėl ugniasienės konfigūracijos problemos.

Jei esate „Windows“ ugniasienės vartotojas, tada ji turi būti valdoma taip, kad leistų įeinančius ir išeinančius ryšius iš „uTorrent“, ir atlikite šiuos veiksmus:

 • Spustelėkite Pradėti, tada Valdymo skydelyje.
 • Valdymo skyde dukart spustelėkite ugniasienės programą.
 • Atsiras ugniasienės programos puslapis, spustelėkite skirtuką „Išimtis“ ir įsitikinkite, kad pažymėtas langelis šalia „uTorrent“.
 • Skirtuke „Išimtis“ spustelėkite parinktį Pridėti programą.
 • Pasirodys dialogo langas Pridėti programą, spustelėkite „Naršyti“.
 • Suraskite „uTorrent.exe“ failą, kuris bus darbalaukyje, spustelėkite „Atidaryti“..
 • Norėdami įtraukti programą į išimčių sąrašą, spustelėkite „Gerai“.

5 - apribokite įkėlimo greitį:

„P2P“ tinklų pagrindas yra dalijimasis, tačiau jei įkėlimo sparta yra nustatyta neribota, tai galiausiai gali paveikti failų atsisiuntimo greitį. Norint pagreitinti „uTorrent“ reikia naudoti optimalius parametrus, puiku nustatyti įkėlimo greitį iki 80% „UpStream“ ryšio greičio ir tai padaryti atlikite toliau nurodytus veiksmus:

 • Norėdami įkelti programą, dukart spustelėkite „uTorrent“.
 • Pasirodys „uTorrent“ dialogo langas, spustelėkite parinktis, tada - Nuostatos.
 • „Preference“ puslapyje spustelėkite juostos plotį.
 • Laukelyje Maksimalus įkėlimo greitis įveskite „UpStream“ ryšio greitį ne daugiau kaip 80%.
 • Spustelėkite „Taikyti“, tada „Gerai“..

6 - įgalinti protokolo šifravimą:

Yra daug interneto paslaugų teikėjų, kurie mėgsta padengti P2P srauto vartotojo pralaidumą. Įjungus protokolo šifravimą, galima pašalinti pralaidumo įtaką, įdėtą į interneto ryšį, ir pagreitinti „uTorrent“. Norėdami įjungti protokolo šifravimą, viskas, ką jums reikia padaryti:

 • Dukart spustelėkite „uTorrent“.
 • Kai pasirodys „uTorrent“ dialogo langas, spustelėkite parinktis, tada - Nuostatos.
 • „Preference“ puslapyje spustelėkite „BitTorrent“.
 • Įsitikinkite, kad pažymėtas langelis šalia Leisti įeinančius senus ryšius.
 • Protokolo šifravimo išskleidžiamajame meniu pasirinkite Priverstinis.
 • Spustelėkite „Taikyti“, tada „Gerai“..

7 - Aukštos sėklos ir bendraamžiai:

Sėkla yra tas, kuris savo sistemoje turi visą failo kopiją ir dalijasi ja visame tinkle, tuo tarpu kolega yra kažkas, kuris šiuo metu atsisiunčia failą. Dėlės yra kažkas, pirmą kartą atsisiunčiantis failą.

Visada pravartu kartu su dauguma sėjamųjų ir bendraamžių pasirinkti renkantis torrentą. Kuo didesnis sėjamųjų skaičius, tuo greitesnis atsisiuntimas bus.

Pralaidumas ir prijungimo parametrai:

Yra keletas „uTorrent“ pralaidumo parametrų pasirinkimo variantų, kuriuos reikėtų apsvarstyti norint padidinti „uTorrent“ greitį. Galimos šios galimybės:

1 - bendras maksimalus jungčių skaičius:

Šis parametras nusako maksimalų jungčių, kurias kompiuteris gali užmegzti parsisiųsdamas, kiekį. Jei šis nustatymas nustatytas neribotas, tai dar nereiškia, kad greitis padidės. Yra žinoma, kad naudojamas labai reikalingas pralaidumas, todėl 1Mbit ryšiui šis nustatymas turi būti 520.

2 - maksimalus sujungtų bendraamžių skaičius viename torrentas:

Šis parametras nusako maksimalų prijungtų bendraamžių kiekį, kurį kompiuteris gali užmegzti, atsisiųsdamas failą. Šią parinktį reikia eksperimentuoti nustatant ją pagal bendraamžių skaičių, kurį šiuo metu atsisiunčia torrent failas. Apsvarstykite galimybę pradėti nuo 200, jei norite prisijungti 1Mbit.

3 - skaičius iš įkėlimų laiko tarpsnių iš Torrent:

Šis nustatymas nustato, kiek įkeltų laiko tarpsnių gali pasiekti vartotojai, norintys atsisiųsti failą iš kitų kolegų. Jei šis nustatymas nustatytas per didelis, jis gali blogai paveikti atsisiuntimo greitį, todėl rekomenduojama apsvarstyti galimybę jį nustatyti ne daugiau kaip 3, neatsižvelgiant į interneto ryšį.

Tikiuosi, kad jums tai naudinga ��

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me