Kas atsitiks, jei tave užklupo kankinimas

[ware_item id=33][/ware_item]

„Torrent“ iš esmės reiškia bet kurį kompiuterio failą, kuriame yra įvairios informacijos metaduomenys. Tarp žmonių vyksta didžiulės diskusijos, ar kankintis yra teisėta, ar saugu. Na, nėra nieko nelegalaus ir nesaugaus kankinančio. „Torrenting“ yra visiškai saugus ir teisėtas, kol iš interneto neatsisiunčiate jokių autorių teisių saugomų ar piratinių failų.


Yra įvairių rūšių atvirojo kodo programinė įranga, kuri paprastai naudodavo torrentus dalijo failus ir turinį. Be to, kai kurios aparatūros firmos suteikia savo tvarkykles ir palaikymo programinę įrangą per torrentus. „BitTorrent“ yra efektyviausias ir greičiausias visų rūšių didelių failų platinimo būdas.

Nors dalijimasis piratų ir autorių teisių saugomu turiniu / failais yra draudžiamas ir neteisėtas, naudojant torrentus ar kitomis priemonėmis. Kadangi kankinimai kai kuriose šalyse laikomi neteisėtais, todėl didžiąją dalį komerciniu būdu pagamintos programinės įrangos, filmų, muzikos, skirtingų TV laidų saugo autorių teisių įstatymai, o dalijimasis tokiais failais dažnai gali būti nubaustas bausmėmis, o jei pagautas, netgi gali būti nuteistas kalėti.

Kaip kažkas sugautas

Autorių teisių saugomi troliai ar jų atstovai gali lengvai būti sugauti kankinantys žmonės. Autorių teisių saugomi troliai ar jų atstovai lankysis tose pačiose dalijimosi svetainėse, kuriose naudojote jus, atsisiunčia medžiagą iš ten, patikrina, iš kur kyla IP adresas, ieško interneto paslaugų teikėjo, teikiančio tą IP adresą, ir susisieks su jais sakydami kai kuriais IP adresais dalijamasi nelegalia medžiaga ir mes iš tikrųjų norime juos įspėti.

Tada paslaugų teikėjas ieškos IP ir patikrins sąskaitas. Pirmiausia sąskaitos savininkams jie nusiųs įspėjamuosius laiškus. Bet jei ši dalijimosi veikla tęsis ir toliau, autorių teisių autoriai ieškos teismo įsakymo, kad priverstų jūsų paslaugų teikėjus pateikti jūsų sąskaitos duomenis. Jie taip pat įpareigos savo advokatus atsiųsti teisinį pranešimą su jumis. Bet jei to nepaisysite, būsite patraukti į teismą dėl tolesnių procesų ir veiksmų.

Dalykai, kurie gali nutikti pagavus „Torrenting“

Jei jus kankina, tai gali jus paveikti tikrai stipriai, nei perkant už originalią kainą. Žemiau paminėti dalykai, kurie gali nutikti, kai galite susigaudyti kankindami bet kuriuos autorių teisių saugomus filmus, muziką, TV laidas ar kai kuriuos kitus dalykus:

Pilietinis nepaklusnumas:

1976 m. Autorių teisių įstatymas apima bet kokį nelegalų autorių teisių saugomo turinio parsisiuntimą ir srautinį perdavimą. Pagal šį aktą žmonėms draudžiama kopijuoti, perpublikuoti ar naudoti kitus kūrinius be autorinių teisių trolių leidimo. Autorių teisių pažeidimai paprastai įgyvendinami per civilinius ieškinius, kai savininkas imasi teisinių veiksmų dėl piniginės žalos atlyginimo.

Technologinė pažanga palengvino dalijimąsi informacija ir failais internete. Esant tokiai situacijai, autorių teisių troliai dabar prieštaringai taikosi į tokias svetaines kaip „BitTorrent“. Autorių teisių savininkai negali uždaryti svetainių, iš kurių bendrinami failai, tačiau jie nukreipia į failų bendrintojus atskirai. Autorių teisių savininkai ne tik taikosi į asmenis, bet ir po dideles kompanijas. Pavyzdžiui, daugiau nei 30 žmonių buvo apmokestinti už „Dalaso pirkėjų klubo“ kankinimą, be to, „Lionsgate“ nubausta 10 žmonių už tai, kad jie dalijasi „Expendables“.

Piratavimas:

Neteisėto medžiagos atsisiuntimo ar srautinio perdavimo kaina gali būti šiek tiek brangesnė. Federalinis autorių teisių įstatymas sutinka dėl žalos atlyginimo nuo 750 USD iki 30 000 USD už kūrinį. Pavyzdžiui, vienas vyras, kuriam priklausė, pateikė ieškinį 675 000 USD už 30 dainų atsisiuntimą, o kita moteris buvo nubausta 1,9 mln. USD bauda už 24 dainų atsisiuntimą..

Jei kaltinimų nepakanka įspėjimui, taip pat yra jurisdikcijų, kurios už internetinį piratavimą taiko baudžiamąsias bausmes. Jei kam nors mokama už autorių teisių pažeidimus, dažnai siūloma pasitarti su patyrusiu intelektinės nuosavybės advokatu.

Atvejų, kai žmonės susigundo kankinančiais pavyzdžiais, pavyzdžiai

Autorių teisių troliai privilioja kelis žmones. Jie gauna iš IPT adresus iš paslaugų teikėjų ir imasi teisinių veiksmų prieš juos. Aukos pasidalino savo patirtimi ir istorijomis apie „Reddit“, kai jos buvo sugautos kankinant. Kai kurie nukentėjusieji ką tik gavo teisinį pranešimą pasikonsultuoti su advokatu, tačiau tolesni procesai palaikomi. Tačiau yra ir aukų, kurioms iškelta byla už kankinimus.

Auka pasidalino savo istorija, kad jo pusbroliui buvo iškelta byla 80 USD už dainą už 12 dainų albumo atsisiuntimą. Taip pat kitai moteriai iš Minesotos buvo pareikalauta 80 000 USD už dainą už 24 dainų atsisiuntimą.

Jungtinėje Karalystėje bauda už autorių teisių pažeidimus priklauso nuo bylos rimtumo. Ypatingai rimtais atvejais dėl to gali būti, kad teisėjas atvyks, kai bausmė yra iki 5000 svarų sterlingų arba už įkalinimą šešis mėnesius. Tačiau pačiais mažiausiais atvejais kaltininkas gali būti išsiųstas į Karūnos teismą, kuris gali skirti neribotą baudą ir laisvės atėmimą iki 10 metų.

Patarimai, kaip 'Torrent' 'neįsigyti:

Čia yra keletas patarimų, kurie tikrai padės jums kankintis neužsukus:

Venkite atvirų bendruomenių:

Torrenting IP adresas yra dalijamasi su įvairiais kitais vartotojais, kurie jums padeda baigti failą, atsiųsdami jums jau atsiųsto failo dalis. Jūs taip pat siunčiate jiems gautus kūrinius, ir visi gauna visą bylą. Autorių teisių savininkai ieško neteisėto atsisiuntimo. Jie taip pat gali ieškoti jūsų IP adreso, jei yra sugauti, ir prireikus susisieks su jumis.

Viešos stebėjimo svetainės yra atviros visiems ir jos netikrina vartotojo tapatybės. Be to, atsisiunčiamai medžiagai nėra jokių apribojimų, dėl kurių įmonei lengva pereiti ir patraukti kai kuriuos IP.

Tačiau privatūs sekimo įrenginiai siūlo papildomą apsaugą, pirmiausia įtraukdami vartotojus. Todėl siūloma vengti atvirų bendruomenių ir rinktis viešuosius sekėjus.

Skaityti komentarus:

Kiekviena patikima ir patikima torrent svetainė turi atskirą skyrių, skirtą vartotojo komentarams atsisiuntimo puslapyje. Prieš atsisiųsdami bet kurią medžiagą, rekomenduojame atidžiai perskaityti ir nuskaityti šiuos komentarus. Jei pastebite ką nors abejotino arba jei torrentas neturi jokių komentarų, pravartu to tiesiog išvengti.

Blokuoti blogus IP:

Kadangi skirtingos kompanijos prisijungia prie „torrent“ svetainių, norėdamos suvaldyti IP, tokiu būdu ten tampa prieinamas ir jų pačių IP adresas. Tačiau atsisiųsdami ir įdiegę nemokamą programą, vadinamą „PeerGuardian2“, galite likti prieš juos, blokuodami blogus IP adresus, kad jie negalėtų jūsų prisijungti.

Apribojimai jūsų įkėlimams:

Jei nenorite susigaudyti kankindamiesi, tada geriau nesidairyti ir neapriboti jūsų įkėlimų. Taip yra todėl, kad sustabdydami kliento sėjos pralaidumą galite efektyviai atsikratyti kelių autorių teisių savininkų radaro.

Išvada:

Labai svarbu vengti atvirų bendruomenių, blokuoti blogus IP, skaityti komentarus ir vengti sėjos kankinant, nes tokiu atveju būsite apsaugoti nuo sugavimo, tačiau jei to nepadarysite, turėsite kreiptis į teisinius veiksmus ir baudas..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me