Kas yra kankinantis ir kaip tai veikia

[ware_item id=33][/ware_item]

„Torrenting“ yra išsiskiriantis failų dalijimosi procesas, į kurį atsisiųsdami įtraukia daugybę asmenų (bendraamžių).


Visa ši procedūra naudoja P2P technologiją torrent failo paskirstymui tarp tūkstančių vartotojų. Tačiau a torrent failas yra kompiuterinis failas, kuriame yra metaduomenys, susiję failai ir aplankai, kuriais bus dalijamasi. Galite klausytis „torrent“ ir „BitTorrent“ kaip sinonimus, tačiau jie šiek tiek skiriasi.

„BitTorrent“ yra failų perdavimo protokolas, kuris padeda suskaidyti torrent failą į mažus bitus, kad spartesnis atsisiuntimo procesas.

Panašiai yra daugybė terminų, naudojamų aprašyti kankinančią procesą, ir jūs turite juos suprasti prieš eidami į torrentą..

 • Bendraamžiai: Asmenys (torrentai), kurie dalijasi torrent failo bendraamžių tinkle procesu.
 • Sėjamosios: Tie, kurie įkelia torrent failo dalis kartu su juo.
 • Lečeriai: Torrentai, kurie tik ką nors atsisiunčia ir neįkelia į failų bendrinimo procesą.
 • Spiečius: Žmonių grupė įtraukia to paties torrent failo atsisiuntimą ir įkėlimą.
 • Trakeris: Kaip rodo pavadinimas, stebėtojas kankinančio proceso metu yra serveris, kuris nustato to paties torrent failo, esančio skirtingose ​​vietose, bendraamžius. Jie jungia torrenterius (bendraamžius) ir padeda nukreipti duomenų paketus tarp jų.
 • „Torrent“ klientas: „Torrent“ klientas yra programa, leidžianti ir valdanti failų bendrinimo procesą naudojant „BitTorrent“ protokolą. Šie „BitTorrent“ klientai sutvarko išardytus „torrent“ failo bitus, tvarkydami jo įkėlimą ir atsisiuntimą, teikdami „torrent“ statistiką..
 • Indeksuotojai: Svetainės, kuriose yra torrent failų kolekcija kartu su informacija apie juos. Šiose svetainėse vartotojai gauna torrent failo nuorodą, kuria dalijasi kitas „torrent“ įkėlėjas. Todėl tai yra kanalas torrent failui gauti, bendrinti ir reikalauti.

kaip veikia kankinimasVaizdo kreditas: theglobeandmail.com

Kodėl žmonės kankina?

„BitTorrent“ yra būdas, kuriuo žmonės atsisiunčia muziką, vaizdo įrašus, programas, žaidimus ir vaizdus, ​​dažniausiai didesnius. Ne tik atsisiuntimas, bet ir daugelis žmonių dalijasi failais, esančiais jų kompiuteryje.

Kai kam iš jūsų gali kilti klausimas, kodėl žmonės vietoj tradicinio atsisiuntimo naudoja torrentą. Viena iš pagrindinių priežasčių yra ta, kad torrent failus, kurie yra visiems, teikia visi, kurie yra sumokėję ar kurie galėjo juos gauti per varginančias priemones. Dėl šios priežasties „torrent“ failai paprastai būna įprasti.

Be to, yra keletas pagrindinių kankinimo aspektų, dėl kurių ypač padidėjo kankinimas.

 • P2P reiškia, kad naudojamas decentralizuotas procesas, reiškia, kad jūsų atsisiunčiamas failas nėra patalpintas pagrindiniame centriniame serveryje. Todėl, jei vienas atsisiuntimo šaltinis pasilieka arba išjungiamas atsisiuntimo proceso metu, galite pabaigti atsisiuntimo procesą naudodami kitus šaltinius. Be to, įprasta atsisiuntimo procedūra apima tik vieną pagrindinį serverį, o jei jis neveikia, negalite baigti atsisiuntimo.
 • Nereikia iš naujo paleisti viso atsisiuntimo, jei dėl kokių nors priežasčių staiga atsijungia internetas.
 • Tai yra pastebimai greitas atsisiuntimo būdas, palyginti su įprastu atsisiuntimo procesu.
 • Galite lengvai rasti, atsisiųsti ir net paprašyti bet kokio failo.

Kankinimo teisėtumo didinimas

Kaip jau buvo aptarta anksčiau, dalijimasis torrent yra greitas ir efektyvus būdas atsisiųsti ir įkelti didelius failus. Tačiau pavadinimas „torrent“ greičiausiai suteikia bendro proto, kad jis susijęs su kažkuo neteisėtu ar nepaisančiu autorių teisių įstatymų..

Tačiau dėl vis didėjančio „BitTorrent“ dalijimosi populiarumo ir galimybių, jis nuolat pereina į pagrindinę.

„BitTorrent“ atsisiuntimas daugiausia susijęs su neteisėtu garsios muzikos, filmų ir žaidimų išgavimu. Todėl „Blizzard Entertainment“, kuriantys tokius žaidimus kaip „World of Warcraft“, „Starcraft II“ ir „Diablo III“, pasirinko „torrent“ technologiją. „Torrent“ procesą jie įtraukė į internetinę žaidimų versiją, kad asmenims tai galėtų būti numatytasis atsisiuntimo būdas.

Kitas įtrauktas bruožas yra galimybė, kurią jie suteikia žaidėjams pasirinkti, jei jie nori paspartinti kitų asmenų atsisiuntimą padidindami bet kurį jų pralaidumą..

Panašiai „torrent“ svetainės (rodyklės) dabar perkelia vaizdo ir muzikos srautą į pagrindinę programą. Dabar daugelis svetainių yra pasirengusios atsisiųsti torrent failus, kurie visi yra teisėti ir be autorių teisių problemų.

Kaip veikia „Torrenting“?

„Torrenting“ padeda bendrinti bet kokio tipo failą, kol jis yra atsisiunčiamas. Taigi, nelaukdami, kol visas failas atsisiųs, galėsite pradėti dalijimosi ir perkėlimo procesą, teisingai, kai failas bus pradėtas atsisiųsti. Kitaip tariant, torrenting padalino didesnį failą į mažus segmentus, kol jis dar nėra atsisiunčiamas. Tokiu būdu kaupiamas vartotojo laikas, jis taip pat daro spaudimą tinklo kompiuteriams.

Anksčiau vartotojai bet kurį failą atsisiuntė tiesiai iš svetainės. Pagrindinis tokio tipo atsisiuntimo trūkumas buvo tada, kai ryšys nepavyko; visas atsisiuntimas taip pat nepavyksta, nesvarbu, kiek procentų liko. Be to, atsisiuntimo greitis taip pat priklauso nuo failo dydžio.

Tačiau kankinančiuose dalykuose nėra taip. Bendradarbiaujantys P2P dalyviai gali atsisiųsti arba bendrinti failą ar duomenis vienu metu. Taip yra todėl, kad kai jūs taip kankinate, nėra centrinio gedimo taško, net jei jungtys nepavyksta, kolegos gali tęsti atsisiuntimą iš likusių nuorodų. Be to, kadangi bendraamžiams leidžiama vienu metu atsisiųsti ir įkelti torrent dalis, visas procesas vyksta daug greičiau.

„Torrent“ puikiai veikia su VPN paslaugomis. Jei naudojatės VPN paslauga, jūs pastebėsite greitą torrent parsisiuntimą. VPN ne tik padidina greitį, bet ir paslėpė mūsų tapatybę.

Kodėl torrentai yra geresnis būdas atsisiųsti?

Kai failas atsisiunčiamas iš svetainės, jis paprastai yra paimamas iš vieno serverio. Ši technologija yra senovinė ir nesudėtinga, todėl atsisiunčiama lėtai ir dėl geografinių apribojimų pasiekiamumas yra ribotas.

Kita vertus, „torrent“ failai yra daug naujovių nei ilgalaikė failų mainų technologija. Kankina, kai failas atsisiunčiamas, todėl jį piešia keli vartotojai, o ne serveriai. Kiekvienas bendraamžis, kuris yra failo spiečio dalis, naudojasi savo pralaidumu, kad failą būtų galima atsisiųsti. Darant, greitis akimirksniu padidėja.

Be to, jei vartotojas atsisiunčia torrent failą, todėl jis turi ją įkelti kitiems bendraamžiams. Tai reiškia, kad bendraamžių skaičius byloje yra didesnis, tuo stipresnis jis bus. Būtent todėl ši technologija yra ne tik populiari, bet ir geresnė nei bet kuri kita technologija.

Kaip saugiai torrent?

Vienintelis dalykas, kuris kelia pavojų vartotojams kankinant, yra tai, kad jie nėra užklupti dėl IP adreso, kai sėjami.

Taip yra todėl, kad skirtingose ​​šalyse skirtingi įstatymai skiriasi. Norint saugiai atlikti kankinimus, svarbiausia yra paslėpti tikrąjį IP adresą nuo autorių teisių trolių ir užšifruoti interneto srauto duomenis. Norėdami tai padaryti, jūs pasirinkote du pasirinkimus. Galite naudoti tarpinio serverio paslaugą arba VPN paslaugą. Yra žinoma, kad abu slepia vartotojo IP adresą ir, naudodamiesi kantrybe, rodo juos anoniminiais.

Kaip saugiai torrent: atsisiųsti naudojant anonimiškumą

Tarpinis serveris veikia kaip kelias tarp jūsų serverio ir jūsų ieškomo šaltinio. Tarpinis serveris paslepia IP adresą, tačiau nesiūlo šifravimo galimybių. Tačiau VPN slepia IP adresą ir taip pat užšifruoja visą interneto srautą saugiais protokolais ir šifravimo raktais..

Ar torrenting yra laikomi už įstatymo ribų?

Torrentiniai įstatymai skirtingose ​​šalyse yra skirtingi. Kai kuriose valstijose kankinimasis yra teisėtas, o kai kuriose - neteisėtas.

Pavyzdžiui, Šveicarijoje kankinimas laikomas teisiniu procesu, kol atsisiųsta medžiaga nebus naudojama tam, kad būtų galima gauti pelno. Taigi Šveicarijos pilietis gali lengvai atsisiųsti bet kokio pobūdžio turinį, be to, jiems nereikia jaudintis dėl autorių teisių trolių.

Panašiai Ispanijoje ir Nyderlanduose kankinimasis yra tam tikru mastu uždraustas ir neteisėtas. Tačiau Meksikoje nėra įstatymų, reglamentuojančių autorių teisių apsaugą, leidžiančius jiems tapti saugia ir kankinančia vieta.

Dauguma šalių šypsosi dėl torrentų naudojimo ir laikė juos neteisėtais. Paprastai kankinimas laikomas neteisėtu, kai galioja griežti autorių teisių įstatymai. Šios šalys taip pat paskyrė griežtas pinigines bausmes ir kalėjimą visiems, kurie pripažinti kaltais dėl autorių teisių pažeidimų. Iš pradžių vartotojai gauna įspėjimus iš paslaugų teikėjų ir DMCA, vėliau jiems skiriamos baudos ir net įkalinamos.

Teisinis Vs. Neteisėtas kankinimas:

Kankinimas yra teisėtas ir neteisėtas. Skirtumas tarp šių dviejų yra toks:

Teisinis kankinimas:

 • „Torrenting“ metu jūs atsisiunčiate viešą failą, kurio galiojimo laikas pasibaigė
 • „Torrenting“ yra teisėtas atsisiunčiant failą ir suteikia licenciją, suteikiančią teisę dalintis failais ir platinti.

Neteisėtas kankinimas:

 • „Torrenting“ yra neteisėtas atsisiunčiant failą, kuris pažeidžia autorių teises ir nėra atviras visuomenei

Privalumai ir trūkumai:

Kaip ir kiekvienas kitas dalykas, kankinantis, taip pat turi ir teigiamų, ir neigiamų pusių. Kankinančiųjų privalumai ir trūkumai yra šie:

 1. Nemokama ir lengva:

„Torrenting“ yra atviras procesas ir nieko jums nekainuoja. Tai atliekama paprastu nustatymu ir mainais suteikia jums prieigą prie daugybės informacijos.

 1. Pernelyg didelis failų skaičius:

Varginančių svetainių gausu. Visose šiose svetainėse yra daugybė atsisiunčiamų failų, todėl vartotojui lengva rasti ir atsisiųsti norimą failą.

 1. Nėra gedimo taško:

Kankinant nėra centrinio gedimo taško. Net jei vis tiek nepavyksta prisijungti, failą galite atsisiųsti iš kitų serverių.

 1. Virusų poveikis:

„Torrenting“ kelia jūsų sistemai kenkėjiškų programų ir virusų riziką, o jūsų sistemą galite lengvai paveikti virusai, nes atsisiuntimo metu failo turinys yra paslėptas.

 1. Teismo rizika:

Atsisiuntę autorių teisių saugomą failą galite rizikuoti teisminiais ginčais. Kraštutiniais atvejais jums gali būti paskirta bauda ir net pasiųstas į laisvės atėmimą.

 1. Galimybė atsidurti:

„Torrent“ metu jūsų IP adresas yra viešas visiems, naudojantiems tą patį „torrent“ internetą. Tai padidina tikimybę, kad jas aptinka svetainės, kurios blokuoja ar seka torrent srautą.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me