6 greiti patikrinimai, kad būtų galima suklastoti VPN paslaugą

[ware_item id=33][/ware_item]

Puikūs virtualūs privatūs tinklai (VPN) - jei naudojate teisėtą paslaugą. VPT suteikia papildomą saugumo lygį jūsų naršymui internete, užšifruodami duomenis ir užmaskuodami IP adresą, kad galėtumėte naršyti internete anonimiškai. Be to, visas šis papildomas saugumas yra mažas mėnesinis mokestis (arba vienkartinis mokestis, jei jums jo reikia tik keliaujant).


Susijęs straipsnis: Sukčiai, suklaidinantys vartotojus per netikras VPN paslaugas, pateikę sąskaitą už privatumą

6 greiti patikrinimai, kad būtų galima suklastoti VPN paslaugą

Tačiau naujos sukčiavimo priemonės visada kyla ir bandoma išnaudoti asmenis, siekiančius privatumo ir saugumo. Nepraraskite šių netikrų VPT teikėjų. Pirmiausia patikrinkite paslaugą pateikdami šiuos patarimus.

1. Perskaitykite puslapį Apie

Pradėkite apžvelgdami paslaugų teikėjo puslapį. Kiek laiko jie dirba? Kokią kalbą jie vartoja apibūdindami savo paslaugą? Jei jų pasiūlymas skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, greičiausiai taip yra. Venkite VPT, kurios naudoja nepagrįstas paraiškas, tokias kaip „greičiausias“, „saugiausias“ ir „pats privačiausias“.

2. Išbandykite klientų aptarnavimą

Teisėta VPN paslauga suteiks daug galimybių susisiekti su palaikymo tarnyba, nes jie rūpinasi savo klientais. Peržiūrėkite jų svetainę norėdami sužinoti, kokio tipo pagalba teikiama, pvz., Telefono numerį, kontaktinį el. Paštą, tiesioginį pokalbį, DUK puslapį ir bendruomenės forumą. Kai kurie gali turėti net „Twitter“ palaikymo puslapį.

Nebijokite išbandyti savo palaikymo parinkčių, kad pamatytumėte, kaip greitai jie reaguoja - jei išvis reaguoja. Atsargiai palaikykite, atrodo, kad jis kilęs ne iš tikro žmogaus. Jei gausite tik formos atsakymą, norėsite elgtis atsargiai.

3. Patikrinkite jų buvimą socialinėje medijoje

Socialinės žiniasklaidos nebuvimas turėtų iškelti didelę raudoną vėliavą. Ieškokite teikėjo svetainės ir sužinokite, ar jie turi nuorodų į „Twitter“ ar „Facebook“ puslapius. Slinkite per jų profilį, kad pamatytumėte, kada jų puslapis buvo paleistas. Niekada nėra geras ženklas, jei jų puslapis buvo atidarytas tik maždaug per pastarąją savaitę.

Būtinai patikrinkite, kaip dažnai jie skelbia, ir ar jie nereaguoja į komentarus ar Tweets. Jei nematote realių klientų sąveikos ar jie sąveikauja, bet nesulaukiate atsakymo, galbūt norėsite pereiti ir tyrinėti kitą VPN paslaugą..

4. Tyrimų internetinės apžvalgos

Apžvalgos internete daug ką pasakys apie VPT paslaugų teikėjo teisėtumą. Pradėkite nuo paprastos „Google“ paieškos ir tada tyrinėkite kelias apžvalgų svetaines, kad pamatytumėte, ką žmonės sako apie paslaugą. Visada žiūrėkite už įmonės svetainės ribų, nes šias apžvalgas lengva sukurti.

Jūs ne tik ieškosite informacijos apie kitų žmonių patirtį, bet ir norėsite atkreipti dėmesį į tai, kiek tolimos apžvalgos. Jei vieninteliai jūsų rasti atsiliepimai buvo paskelbti per pastarąjį mėnesį, tai yra geras ženklas, kad paslauga yra visiškai nauja ir galbūt nepatikima.

Atsargiai elkitės su paslaugomis, apie kurias, atrodo, yra parašyta tik gerų atsiliepimų. Gali būti, kad tai netikri atsiliepimai, skirti įmonei atrodyti teisėtai.

5. Patikrinkite jų registravimo politiką

Jei naudojate VPN, kuriame saugomi jūsų duomenų žurnalai, tęskite veiksmus! Tai iš esmės paneigia VPN tikslą, nes jei jie stebi ir kaupia informaciją apie jūsų aplankytas svetaines ir atsisiųstus failus, jūsų naršymas nebėra privatus ar anoniminis.

Beje, daugumai VPT patinka „HideMyAss“! saugoti kai kurių duomenų, tokių kaip ryšio trukmė ar naudojamas pralaidumas, žurnalą. Dėl tokio tipo registravimo jie gali patobulinti savo paslaugas.

Tačiau jūsų VPN teikėjas neturėtų registruoti tik tokios informacijos, kaip jūsų lankomos svetainės ar jūsų naudojami IP adresai. Jei jų svetainėje nerandate informacijos, kurioje minima įmonės žurnalų politika, peržiūrėkite daugiau nei 100 VPN, neturinčių žurnalų, sąrašą.

6. Peržiūrėkite jų kainų struktūrą

Jei norite mėgautis virtualių privačių tinklų teikiama saugumo pranašumais, tikėkite už tai sumokėti mokestį. Paprastai tai yra nedidelis mėnesinis abonentinis mokestis, tačiau niekada neturėtumėte pasikliauti nemokamomis VPN paslaugomis, kad jūsų duomenys būtų saugūs. Greičiausiai šios nemokamos paslaugos vagia jūsų duomenis ir parduoda juos trečiosioms šalims arba nukreipia jus į jų partnerių svetaines, kad gautų pelną iš pardavimo komisijos..

Kaip ir nemokami VPN, viso gyvenimo VPN prenumeratos neturėtų būti patikimos. Pirma, šie „viso gyvenimo prenumeratos“ paprastai trunka neilgai - gal metus ar dvejus. Antra, tai yra nestabilus verslo modelis. Norėdami užtikrinti tinkamą nuolatinį palaikymą ir saugumą, VPT turi nuolat gauti pajamų. Tai ateina per mėnesines prenumeratas. Visą gyvenimą trunkančios prenumeratos priklausytų tik nuo naujų klientų pritraukimo. Taigi, kas nutinka, kai sumažėja klientų antplūdis? Pigi VPN paslauga reiškia jūsų duomenų pardavimą trečiosioms šalims ir reklamuotojams, kaip ir eskizinės nemokamos paslaugos.

Atminkite, kad šios rūšies paslaugos iš tikrųjų gali suteikti kai kurias jūsų ieškomas funkcijas, o ne tiesiog pasiimti pinigus ir vykdyti. Vis dėlto, turint pavojų, kad duomenys bus pažeisti, geriausia vengti nemokamos ar „viso gyvenimo prenumeratos“ paslaugos.

Taip pat stebėkite pinigų grąžinimo politiką. Labiausiai teisėti VPT siūlys pinigų grąžinimo garantiją nuo septynių iki 30 dienų, kad galėtumėte išbandyti paslaugą be rizikos.

Pasirinkti tinkamą VPN yra svarbu, jei norite, kad jūsų informacija internete būtų privati. Aukščiau paminėti patarimai padės jums išvengti netikrų VPT, norinčių pasinaudoti jumis.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me