Jak se nechat chytit Torrenting – Snadný průvodce

[ware_item id=33][/ware_item]

Většina lidí pravděpodobně zná koncept torrentingu a jak to funguje. Pokud ne, můžete se před dalším čtením rychle podívat na tento článek.


Tam, kde je torrentování fascinující, je zároveň riskantní. A můžete chytit torrenting nejnovější filmy, televizní pořady a hudební vydání.

V torrentingu převládá riziko, protože existuje mnoho webových stránek, které poskytují mnoho nelegálních materiálů a obsah chráněný autorskými právy. Vytvářejí však dojem, že zobrazovaný obsah je zcela legální, pokud tomu tak není.

To je důvod, proč mnoho netizenů stahuje nelegální obsah, i když není zamýšleno takové činnosti provádět. Výsledkem je upozornění na porušení autorských práv nebo varování.

Proto, abyste zůstali v bezpečí, můžete postupovat podle několika kroků, abyste se nezachytili torrentování.

Je torrenting nelegální?

Existuje pojem známý jako autorské právo, který poukazuje na právo na zobrazování obsahu pouze. Vlastník nebo když vlastník obsahu povolí přístup komukoli.

Každý, kdo bezplatně poskytuje tento materiál chráněný autorskými právy, nebo ten, kdo takový materiál torruje, provádí nezákonný úkol. Samotné torrenting však není nezákonné.

Za to, jak vědět, jak se nechat chytit torrenting. Musíte si být vědomi subjektů, které většinou sledují torrentingové aktivity.

Pokud víte, jak funguje torrenting, pak pravděpodobně víte, že poskytovatel internetových služeb, držitel autorských práv, vláda nebo orgán činný v trestním řízení by mohl snadno zachytit stahovač torrentů z torrentového roje (soubor vrstevníků, kteří nahrávají a stahují stejný torrent soubor).

Vzhledem k tomu, že jste podnikli nějaké preventivní opatření, vaše torrentování by mohlo zůstat anonymní.

Čtěte více ... je torrenting nelegální?

Co se stane, když vás chytí torrent?

Být chycen při sdílení torrentů, může mít mírné i extrémní důsledky.

Můžete obdržet varovný dopis od vašeho ISP, nebo byste mohli zaznamenat omezenou rychlost jako trest. Tvrdé tresty za nezákonné šíření jsou však také kolektivní.

Zákony týkající se torrentu však do značné míry závisí na zemi, ve které žijete. Například ve Velké Británii byla v roce 2016 udělena dvanáctiměsíční vězení někomu, kdo sdílí nejlepších 40 singlů chráněných autorskými právy..

Je pravděpodobné, že od Trollů autorských práv obdržíte trestný dopis. Autorská práva jsou malé podniky, které mají za úkol chodit po jednotlivých pirátech. Vyhledají IP adresu torrentu, který stahuje nelegální obsah, a se souhlasem držitele autorských práv podniká jejich právní kroky.

Většina z těchto společností používá společnou taktiku, která je v zásadě urovnat případ mimo soud. Trollové autorské práva používají e-mail nebo dokonce chodí ke dveřím a podávají dopis o urovnání autorských práv.

V takových dopisech hrozí, že zpíváte více než 100 000 dolarů, ale žádají pouze 3 000 $, což se zdá být extrémně nízké a bez potíží s náklady a rizikem soudu.

Jak se nechat chytit Torrenting?

Veškerá bezpečnost torrentování se točí kolem maskování IP adresy, která je nejvýznamnějším ukazatelem identity jednotlivého torrentu sdílení.

Používání VPN

Tento termín by se mohl opakovat pro ty, kteří chtějí zůstat v anonymitě. To je to, co zvyšuje využití a přijímání VPN, že je nejúčinnějším způsobem maskování IP adresy.

Sítě VPN sahají od extrémně levných po trochu vysoké náklady, ale výkon a bezpečnost VPN nikdy nemůžete posoudit na základě cenového úsudku. Funkce VPN vám mohou poskytnout informace o výkonu této služby, ale správným nápadem je dosaženo prostřednictvím uživatelské recenze sítě VPN pro torrenting..

Tor

Směrovač cibule (Tor) je zdarma a trochu podobný VPN; proto je používán některými Netizeny, kteří nechtějí platit za anonymitu.

Tor také poskytuje šifrování provozu a maskování IP tím, že provoz projde několika „uzly“. Avšak z mnoha důvodů se Tor nepovažuje za účelný pro účely torrentingu. Za prvé a nejdůležitější ze všech je znatelně pomalá rychlost, která je v rozporu s úkolem náročným na velkou šířku pásma, torrentováním.

Tor by mohl být nejvýznamnějším cílem donucovacích a vládních orgánů, protože je oblíbeným nástrojem hackerů / zločinců.

Peerblock

Peerblock je známá a speciálně navržená aplikace pro sdílení torrentů. Peerblock, který má na paměti významné riziko vystavení IP stále většímu proudu v roji, obsahuje černou listinu adres IP.

Snooping IP adresy, jejichž hlavním účelem je sledovat uživatele torrentu, jsou pravidelně aktualizovány na tomto firewallu desktopu. Je smutné, že černá listina Peerblock se po instalaci pouze jednou aktualizuje. Uživatel ochotný získat pravidelné aktualizace musí za to zaplatit.

Otázkou však je, zda se v černé listině Peerblocku objeví každá rušivá IP adresa?

Troll autorských práv nebo jakákoli jiná snoopingová entita by také mohla rychle zjistit IP adresy z roje pomocí IP, která není na černé listině..

Seedbox

Seedbox je pro BitTorrent, který vám umožní sdílet torrent s dedikovanými vysokorychlostními servery. Je to vzdálený server poskytující uživatelům vysokou rychlost a maskování IP od široké veřejnosti.

Po dokončení stahování je stažený soubor torrent hostován v Seedboxu a můžete jej kdykoli stáhnout do svého PC..

Existují prodejci Seedboxu, kteří poskytují, a prohlížeč souborů HTTP, který vám umožňuje stahovat soubory z Seedboxu prostřednictvím webového prohlížeče.

Co dělat, když vás chytí torrenting nelegální věci?

Většina lidí se nestará o anonymitu při torrentování, dokud neskončí s autorskými právy nebo dopisy o narovnání.

Pokud jste ten, pak vám některé rady mohou pomoci. Je však nezbytné dodržovat předběžné anonymní vzorce, než se dostanete nelegálně do torrentu.

Někteří lidé mají štěstí a dostávají varovná upozornění od poskytovatelů internetových služeb, což není velká věc, o kterou by se měli starat. Pro uživatele internetu je to však okamžik výstrahy.

Nyní jsou většinou vypořádací dopisy přijímány také prostřednictvím vašeho poskytovatele internetových služeb. Troll autorských práv po soudním systému píše vašeho poskytovatele internetových služeb a nutí jej, aby zákazníkům zaslal e-mail s právní hrozbou a poskytl osobní údaje. Protože IP adresa není osoba (podle amerického práva), autorští trollové nemohli získat skutečnou totožnost uživatelů.

Pokud tedy e-mail neobsahuje žádnou osobní identifikaci, ponechte si ji tímto způsobem a vyhněte se odpovědi na tento e-mail. Odpověď na tento e-mail odhalí vaše osobní údaje osobě s autorskými právy, pokud poskytovatel internetových služeb neposkytl vaše přihlašovací údaje..