Jak stahovat Torrent anonymně

[ware_item id=33][/ware_item]

Torrenting je prostě proces sdílení souborů, který do procesu stahování zahrnuje několik jednotlivců. BitTorrent je technologie spíše než programový software, který umožňuje rychlé a rychlé stahování a sdílení souborů mezi kolegy.


Ačkoli torrenting je čistě legální a bezpečná věc, existují některé země, které to považují za nezákonné a nebezpečné. Bez ohledu na veškerý politický vliv nebo tlak jsou torrenty nejúčinnějším a nejschopnějším způsobem stahování a sdílení různých materiálů z webu. Rychlost torrentu a schopnost poskytovat přijatelnou úroveň služeb jsou sdíleny podle jejich popularity.

Nejzávažnějším problémem torrentů je jejich soukromí. Torrenty projevují vážné obavy o soukromí. Jsou také navrženy tak, aby je trollové nebo hackeři mohli snadno chytit, pokud nebudou dodržovat bezpečnostní tipy.

S týmy zabývajícími se pirátstvím a nejistými právními organizacemi, které dohlíží na mnoho klientů BitTorrent, hledají způsoby, jak skrýt svou skutečnou identitu před světem.

Mnoho uživatelů BitTorrentu hledá způsoby, jak skrýt svou identitu při torrentování. Důvodem je to, že když uživatel stahuje torrent anonymně, pak tracker nebude schopen sledovat IP adresu uživatele a také soubory a materiály, ke kterým nemá uživatel ke stažení přístup..

Proč by se torrentery měli zajímat o anonymitu?

Uživatelé by se měli velmi starat o jejich anonymitu, protože se mohou ocitnout u soudu nebo dokonce ve vězení. Podle amerického úřadu pro autorská práva mohou porušení autorských práv vést k trestním sankcím, které zahrnují trest odnětí svobody až na 5 let a pokuty až 250 000 USD za porušení.

Jak stáhnout „Torrent“ anonymně?

Pokud si přejete stáhnout torrent anonymně, aniž byste nechali vnější svět znát vaši identitu, jsou níže uvedené metody, kterými můžete torrent torrent stahovat anonymně:

  1. Použít VPN:

Použití sítě VPN je jedním z nejúčinnějších a nejúčinnějších způsobů anonymizace. VPN je nejlepší a nejjednodušší způsob, jak skrýt vaši identitu a IP adresu před ostatními kolegy. Ačkoli dobrý poskytovatel služeb VPN bude účtovat určité množství peněz, ale s jejich účinnými službami bude směrovat všechna vaše provozní data. I když ne všechna VPN je pro anonymní stahování torrent, ale před stažením VPN nejprve křížovou kontrolu, zda je pro anonymní stahování, nebo ne.

Za druhé, před použitím VPN pro anonymní stahování torrentu se ujistěte, že:

  • VPN je pro anonymní stahování.
  • VPN neuchovává protokoly
  • Zkontrolujte další funkce VPN.
  1. Použít Torrent soukromí:

Torrent soukromí je další nedávno objevenou metodou pro stahování torrent anonymně. Tato služba je k dispozici klientům BitTorrentu. Tato proxy služba je podobná jako BT Guard. Ochrana soukromí v torrentu poskytuje upravené klienty uTorrent, kteří mají všechna předkonfigurovaná nezbytná nastavení. Funguje to tým TorrentReactore.net. Tvoří tunel mezi systémem a vzdáleným serverem. Kromě toho jsou data také šifrována, což znamená, že data jsou nepřístupná a jsou podporována službami. Jedinou nevýhodou této služby je, že je omezena na uživatele pouze na platformách Windows.

  1. Použijte ANOMOS:

Anomos je v podstatě bezplatné programy pro Windows a šifrovaný protokol pro distribuci souborů P2P více. Tento program umožňuje uživatelům BitTorrentu skrýt svou identitu a IP adresu. Více než 1600 uživatelů požaduje, aby byl protokol Anomos zabudován do budoucího sestavení uTorrent, což z něj činí druhý nejslavnější návrh na celém světě.

Nevýhodou Anomos je, že nejsou zcela konzistentní a kompatibilní s běžnými torrentovými soubory. Je to proto, že používá svůj vlastní formát torrentu. Rychlost stahování je také normálně nízká než běžné přenosy BitTorrent.

  1. Použijte SeedBox:

Seedboxy jsou optimalizované servery obvykle navržené pro přenosy torrentů f P2P souborů. S Seedboxy mají uživatelé vysokou rychlost stahování a pomáhá skrývat jejich IP adresu před okolním světem.

Seedboxy jsou vysokorychlostní servery, které využívají protokol BitTorrent pro anonymní stahování a odesílání torrentu. Ve vysokorychlostní síti jsou seedboxy schopny stahovat velké soubory během několika minut.

Po stažení seedboxu může uživatel stahovat soubory do svého systému pomocí rychlého a rychlého připojení HTTP.

  1. Použijte BT Guard:

Stejně jako ochrana soukromí v torrentu je BT Guard také proxy služba, která účinně skrývá IP adresu uživatele. Na rozdíl od ochrany soukromí v torrentu jsou její služby dostupné se všemi zařízeními, jako jsou Mac, Windows a Linux. Pro větší bezpečnost zahrnuje služba také některé VPN, které mají software šifrovacího tunelu.

Služba BT Guard se snadno stahuje a instaluje. Neuchovává záznamy o uživatelských datech a nabízí neomezenou rychlost stahování. Jedinou nevýhodou je, že použití je omezeno pouze na Asii, Kanadu a Evropu.

  1. Používání I2P:

Chcete-li stáhnout torrent anonymně, můžete také použít anonymní překryvnou síť známou jako I2P. Hlavním cílem této sítě je chránit a zabezpečit komunikaci před pozorováním a sledováním třetích stran, jako jsou poskytovatelé internetových služeb.

Mnoho uživatelů, kteří se vážně obávají o své soukromí, používá tuto překryvnou síť. Síť I2P je k dispozici na vestavěných systémech, stolních počítačích a telefonech se systémem Android.

Zvolte anonymní metodu:

Je zcela na uživateli, aby si vybrali svou oblíbenou metodu anonymizace. Pro maximální ochranu však můžete pro anonymní stahování torrent zvolit buďto metodu VPN nebo metodu proxy.

Podívejme se na výhody a nevýhody používání VPN na rozdíl od proxy služby:

VPN

PROXY

Poskytuje silnější šifrování. Není šifrována.
Pracuje efektivně s jakoukoli aplikací torrent. Klientská aplikace Torrent musí mít podporu proxy.
Funguje pomaleji než proxy. Funguje rychleji než VPN.
IP adresy Torrentu a webového prohlížeče jsou stejné. IP adresy torrentu i webového prohlížeče se liší.
Směruje všechna data přes VPN. Směruje tok torrentu odděleně od ostatních dat.
Pokud se VPN odpojí, může se objevit adresa IP torrentu. Pokud se proxy odpojí, nemusí být IP adresa torrentu vystavena.

Torrenting je prostě akt kopírování souborů z jednoho systému do druhého pomocí BitTorrentu. Při torrentování je důležité skrýt vaši skutečnou identitu, protože to může vést k soudnímu řízení z důvodu porušení autorských práv. Chcete-li tak učinit anonymně, existuje několik metod, které si uživatel může vybrat zvážením výhod i nevýhod a může být bezpečný před sledováním třetích stran..