Jak urychlit uTorrent snadný způsob

[ware_item id=33][/ware_item]

Po BitTorrentu je uTorrent nejžádanějším klientským softwarem v okolí. Jeho hlavní kouzlo spočívá v jeho lehké povaze, protože umožňuje uživatelům počítačů používat jej bez jakéhokoli původního mýtného na výkonu systému. Zvýšená popularita však nepříznivě ovlivnila její konkurenty, což je logické a přiměřeně také.


Existují nějaké torrenty, které jsou rychlé a některé pomalé. Rychlost stahování uTorrentu se občas mění.

Mnoho uživatelů uTorrentu hlásí o častých příležitostech, pokud při sdílení souborů zpomalí rychlost stahování. Ale není čeho se obávat. Můžete snadno zvýšit a zlepšit rychlost uTorrentu.

Pokud chcete zvýšit rychlost uTorrent první a nejdůležitější věcí, kterou musíte udělat, je zkontrolovat maximální rychlost nahrávání a stahování.

Většinou je zřejmý rozdíl mezi rychlostí nahrávání a stahování. Je však zřejmé, že nemůžete stahovat soubory, které přesahují limit stanovený pro vaše připojení poskytovatelem služeb. Přesto je důležité, abyste tyto informace znali, abyste mohli software správně spravovat, což je nejdůležitější věc při zrychlení uTorrent je.

Vylepšuje váš uTorrent pro urychlení

Níže jsou uvedeny některé způsoby, jak můžete urychlit uTorrent:

1 - Spusťte test rychlosti:

Nejjednodušší a nejjednodušší způsob, jak urychlit uTorrent, je spustit test rychlosti. K tomu je třeba postupovat podle níže uvedených kroků:

 1. Přejděte na web DSLReports.
 2. Jakmile se načte počáteční stránka nástroje, klikněte na možnost testu rychlosti.
 3. Budete na stránce Speed ​​Test.
 4. Klikněte na test Flash Adobe upload / download speed test.
 5. Vyberte server na stejné stránce a spusťte test.

2 - Zkontrolujte směrovač:

UTorrent můžete urychlit pomocí routeru a zkontrolovat rychlost nahrávání a stahování. Přestože ne každý používá stejný router, pokud používáte router NETGEAR, můžete rychlost zkontrolovat pomocí níže uvedených kroků:

 • Načtěte okno prohlížeče a do adresního řádku zadejte 192.168.0.1.
 • Zobrazí se dialogové okno s požadovaným ověřením. Zadejte své uživatelské jméno, heslo a klikněte na „OK“..
 • Načte se stránka NETGEAR Router Status. Rychlostí připojení dolů a rychlostí připojení dolů můžete procházet dolů.

3 - Zkontrolujte nastavení portu:

Pro zrychlení uTorrentu je také důležité zajistit, aby byly všechny porty správně spravovány. Pokud jsou porty správně nakonfigurovány, normálně se promění v získání maximální rychlosti stahování. Chcete-li zkontrolovat nastavení portu, postupujte takto:

 • Klepnutím na ikonu uTorrent ji načtěte.
 • Klikněte na možnosti a poté na Průvodce nastavením.
 • Zobrazí se stránka Průvodce nastavením uTorrent. Ujistěte se, že je zaškrtnuto políčko vedle sítě, klikněte na Spustit testy.

4 - Zkontrolujte Firewall:

Někdy je změna rychlosti způsobena tím, že porty blokuje program brány firewall. Abyste se ujistili, že brána firewall správně funguje, stačí pouze deaktivovat program a spustit test rychlosti. Problém však přetrvává, může to být způsobeno problémem se správou a konfigurací routeru, ale problém končí, je to kvůli problému s konfigurací na bráně firewall.

Pokud jste uživatelem brány Windows Firewall, musíte ji spravovat, abyste povolili příchozí a odchozí připojení z aplikace uTorrent, a musíte tak učinit následovně:

 • Klikněte na start a poté na Ovládací panely.
 • V Ovládacích panelech poklepejte na Firewall Program.
 • Objeví se stránka Firewall Program, klikněte na záložku Výjimka a ujistěte se, že je zaškrtnuto políčko u uTorrentu.
 • Na kartě Výjimka klikněte na možnost Přidat program.
 • Objeví se dialogové okno Přidat program. Klikněte na Procházet.
 • Vyhledejte soubor uTorrent.exe, který bude na ploše. Klikněte na „Otevřít“..
 • Kliknutím na tlačítko „OK“ přidáte program do seznamu výjimek.

5 - Omezte rychlost nahrávání:

Jádro P2P sítí je sdílení, ale pokud je rychlost uploadu nastavena na neomezenou, pak to může nakonec ovlivnit rychlost stahování souborů. Chcete-li uTorrentu zrychlit optimální nastavení, které je třeba použít, je skvělé nastavit rychlost nahrávání na 80% rychlosti připojení UpStream a postupovat podle následujících kroků:

 • Aplikaci načtete dvojitým kliknutím na uTorrent.
 • Objeví se dialogové okno uTorrent, klikněte na možnosti a poté na Předvolby.
 • Na stránce Předvolby klikněte na Šířku pásma.
 • Do pole Maximální rychlost přenosu zadejte rychlost připojení UpStream ne více než 80%.
 • Klikněte na „Použít“ a poté na „OK“..

6 - Povolit šifrování protokolu:

Existuje mnoho poskytovatelů internetových služeb, kteří rádi pokrývají šířku pásma uživatele pro přenos P2P. Povolení šifrování protokolu pomáhá odstranit vlivy na šířku pásma umístěné na připojení k internetu a urychlit uTorrent. Chcete-li povolit šifrování protokolu, vše, co musíte udělat, je:

 • Poklepejte na uTorrent.
 • Když se objeví dialogové okno uTorrent, klikněte na možnosti a poté na Předvolby.
 • Na stránce Preference klikněte na BitTorrent.
 • Zkontrolujte, zda je zaškrtnuto políčko Povolit příchozí starší připojení.
 • V rozevírací nabídce Protocol Encryption vyberte možnost Forced.
 • Klikněte na „Použít“ a poté na „OK“..

7 - Jděte na High Seeds and Peers:

Semeno je někdo, kdo má celou kopii souboru ve svém systému a sdílí ji po celé síti, zatímco kolega je někdo, kdo soubor aktuálně stahuje. Pijavice je někdo, kdo stahuje soubor poprvé.

Při výběru torrentu ke stažení je vždy dobré jít s většinou secích strojů a vrstevníků. Čím větší počet secích strojů, tím rychlejší bude stahování.

Nastavení šířky pásma a připojení:

Existuje několik možností nastavení šířky pásma uTorrentu, která by měla být považována za zvýšení rychlosti uTorrentu. Možnosti jsou následující:

1 - Globální maximální počet připojení:

Toto nastavení definuje maximální počet připojení, která může počítač vytvořit během stahování. Pokud je toto nastavení nastaveno na neomezené, neznamená to, že se rychlost zvýší. Je známo, že používá tolik potřebnou šířku pásma, takže toto nastavení musí být nastaveno na 520 pro připojení 1 MB.

2 - Maximální počet připojených vrstevníků na Torrent:

Toto nastavení definuje maximální počet připojených rovnocenných počítačů, které může počítač vytvořit během stahování souboru. Tuto možnost je třeba experimentovat tak, že ji nastavíte na počet vrstevníků, které má torrentový soubor aktuálně stahován. Zvažte zahájení s 200 pro připojení 1 MB.

3 - Číslo Počet nahraných slotů na Torrent:

Toto nastavení definuje množství slotů pro nahrávání, které jsou k dispozici uživatelům, kteří chtějí stáhnout soubor od jiných vrstevníků. Pokud je toto nastavení nastaveno příliš vysoko, pak může mít nepříznivý vliv na rychlost stahování, proto se doporučuje zvážit nastavení na maximálně 3 bez ohledu na připojení k internetu..

Doufám, že vám to pomůže ��