Nejlepší Torrent aplikace pro Android 10 nejlepších možností

[ware_item id=33][/ware_item]

Předpokládá se, že aplikace Torrent pro Android mají některé faktory, které by mohly negativně ovlivnit funkčnost zařízení prostřednictvím malwaru nebo jiného druhu virů. I přes tuto známost je trend používat torrent aplikaci pro Android výjimečný.


Proto je nutné použít nejlepší torrent aplikaci pro Android, aby se minimalizovala pravděpodobnost jakékoli potenciální hrozby.

Torrent downloader pro Android se liší pro nejlepší klienty torrent pro stolní počítače, protože potřeby pro Android jsou různé. Proto většina aplikací, o nichž budeme hovořit v tomto článku, jsou ty, které mají funkce, jako je řízení šířky pásma povolením stahování pouze prostřednictvím Wi-Fi.

10 nejlepších aplikací Torrent pro Android

Zde jsou nejlepší a nejlepší aplikace Torrent ke stažení torrentů do zařízení Android.

1 - Flud | Stáhnout aplikaci

torrent aplikace androidFlud je nejoblíbenější a chválená aplikace mezi uživateli Androidu. Prostřednictvím této torrent aplikace pro Android si můžete stáhnout jakýkoli soubor hostovaný v protokolu přímo do telefonu nebo tabletu s Androidem.

Má jednoduché a přehledné rozhraní, které je při používání systému Android velmi potřebné. Tato funkce také pomáhá při lepší správě a stahování velkých souborů torrentu.

Kromě toho Flud podporuje různé protokoly, magnetické odkazy, různé motivy, podporu zdroje RSS a podporu velkých souborů.

Flud má bezplatné i placené verze, které mají téměř stejnou funkčnost. Placená verze je však bez reklam a bezplatná verze služby Flud je podporována.

2 - aTorrent | Stáhnout aplikaci

atorrent aplikace pro AndroidaTorrent je moderní aplikace s pokročilým, ale jednodušším designem, který si určitě zaslouží být jednou z nejlepších možností nejlepší torrent aplikace pro Android.

Stejně jako ostatní uvedené aplikace, aTorrent také umožňuje stahování pouze v režimu Wi-Fi. Tato aplikace není přetížena funkcemi, ale zahrnuje zásadní požadavky, jako je podpora externí karty SD, umístění úložiště, paralelní stahování a mnoho dalšího..

Navíc má aTorrent dialogové okno pro hledání torrentů, podporu magnetických odkazů, možnost otevřít torrent přímo z prohlížeče, podporu různých protokolů, DTH a Advanced DTH.

Je zdarma s reklamami, ale pokud chcete verzi bez reklam, musíte zaplatit 1,99 $.

3 - FrostWire | Stáhněte si aplikaci

Nejlepší Torrent aplikace pro Android 10 nejlepších možnostíPokud si přejete moderní torrent android aplikaci, pak FrostWire je pravděpodobně nejlepší volbou pro vás. Spolu se základními funkcemi, tato aplikace nabízí hudební přehrávač, prohlížeč médií a online chatování při stahování torrent souborů.

Jednou z charakteristických funkcí, kterou možná nemáte u většiny aplikací torrent, je bez reklam. FrostWire je otevřený zdroj obsahující podporu .torrent souborů a magnetických odkazů.

K dispozici je vestavěný vyhledávač, podpora pro poslech online rádia a sdílení souborů pro uživatele FrostWire.

4 - FuTorrent | Stažení

fu-torrent androidFuTorrent je jedna z nových aplikací, ale stále se jí daří být jednou z nejlepších torrent aplikací pro Android. Aplikace podporuje některé základní protokoly spolu s několika přizpůsobeními stahování.

Pomocí této aplikace torrent můžete nastavit maximální rychlost stahování a odesílání torrentů, maximální počet aktivních torrentů a stahování pouze v režimu Wi-Fi a další základní funkce.

Tam je torrent hledání, ale to není opravdu efektivní. Bezplatná verze také obsahuje reklamy a není k dispozici v obchodě Google Play. Ad-free verzi FuTorrent pro však můžete získat z obchodu Google Play.

5 - tTorrent | Stažení

Nejlepší Torrent aplikace pro Android 10 nejlepších možnostítTorrent je jednoduchý a aktivní torrent aplikace pro Android, která obsahuje různé funkce. Nejlepší funkcí tTorrentu je šifrování spolu s webovým rozhraním, které podporuje Transdrone a Transdroid.

Tato aplikace umožňuje změnit nastavení stahování a podporuje různé protokoly včetně podpory pro magnetické odkazy, torrent bez trackeru (DHT), RSS, filtrování IP, proxy (HTTP, SOCKS) atd..

tTorrent také nabízí profesionální verzi, která je poměrně levnější za cenu 1,99 $.

6 - uTorrent | Stažení

utorrent - aplikace pro AndroiduTorrent je torrent klient, který je nejznámější a používaný mezi všemi torrentovými downloadery. Je to jeden z nejstarších torrent klientů, který je velmi lehký. Díky této funkci to funguje opravdu dobře, když je stažen jako torrent klient pro Android.

Mezi funkce patří pouze stahování Wi-Fi, podpora různých protokolů a možnost zvolit umístění úložiště.

uTorrent je jednoduchá torrent aplikace, která vám umožňuje spustit, zastavit, pozastavit, zaznamenat a dokonce přidat a zrušit torrent magnet odkaz přes tlačítka v horní části klienta. Vaše statistika torrentů obsahuje jasné zobrazení včetně podrobných informací o rychlosti stahování a odesílání.

Na rozdíl od své stolní verze umožňuje aplikace uTorrent pro Android neomezené stahování. Bezplatná verze uTorrentu je však podporována reklamami a profesionální verze je 3,99 $.

7 - TorrDroid | Stažení

Nejlepší Torrent aplikace pro Android 10 nejlepších možnostíAplikace se uvádí jako klient torrent ve vyhledávači. To proto, že TorrDroid vám nabízí bezproblémový způsob vyhledávání a stahování torrentů.

Tato aplikace pro Android torrent zahrnuje podporu pro výběr jednotlivých stahování souborů z torrentu, sdílení magnetických odkazů, nastavení limitů stahování a odesílání a různých protokolů.

Klient TorrDroid navíc podporuje sekvenční stahování, které lze použít k přehrávání video souborů před dokončením stahování.

TorrDroid je jednoduchý a snadno použitelný.

8 - Vuze | Stažení

Nejlepší Torrent aplikace pro Android 10 nejlepších možnostíVuze je oblíbený torrent klient pro stolní počítače i pro platformu Android. Má vestavěný vyhledávací modul spolu s četnými soubory ve své databázi a schopnost připojit se k P2P a dalším torrentovým sítím. Díky tomu je vyhledávání stahování souborů pro uživatele snadné a výrazně se zvyšuje.

S Vuze můžete ovládat rychlost stahování a odesílání torrentů, poskytuje však možnost streamovat živé video a audio bez stahování.

Vuze má efektivní funkce pro sdílení souborů a přehrávač médií pro přehrávání videa v kvalitě HD.

9 - aDownloader | Stažení

Nejlepší Torrent aplikace pro Android 10 nejlepších možnostíaDownloader vám umožňuje přenést soubory torrentu z vašeho počítače na SD kartu vašeho telefonu Android a otevřít je pomocí aDownloaderu.

V prohlížeči Android si také můžete stáhnout torrent odkaz pomocí dlouhého tisku a poté vybrat „share link“ a nakonec aDownloader.

Jedná se o jednoduchou aplikaci pro Android torrent, která vás upozorní na dokončení stahování, a také je zde oblast oznámení, která zobrazuje probíhající programy. Bezplatná verze této aplikace obsahuje reklamy.

10 - Torrnado | Stažení

Nejlepší Torrent aplikace pro Android 10 nejlepších možnostíTorrnado funguje trochu jinak ve srovnání s ostatními klienty torrent android. To znamená, že vás připojí k počítači namísto stahování torrent samotného.

Primárním důvodem pro práci tímto způsobem je odstranění zátěže z počítače uvolněním místa a energie. Torrnado pracuje s oblíbeným torrent klientem Transmission.

Torrnado vám umožňuje seznam, filtrovat, hledat a třídit torrenty. Kromě toho jste mohli vidět statistiky relací a životnosti spolu s možností sledovat a omezovat globální rychlosti. Jeho bezplatná verze je zkušební verze. Plná verze je však za 2,90 $.