Ako sťahovať Torrent anonymne

[ware_item id=33][/ware_item]

Torrenting je jednoducho proces zdieľania súborov, ktorý do procesu sťahovania zahŕňa niekoľko jednotlivcov. BitTorrent je technológia, nie programový softvér, ktorý umožňuje rýchle a rýchle sťahovanie a zdieľanie súborov medzi kolegami.


Aj keď je torrentovanie čisto legálne a bezpečné, existujú krajiny, ktoré ho považujú za nezákonné a nebezpečné. Bez ohľadu na akýkoľvek politický vplyv alebo nátlak sú torrenty najúčinnejším a kompetentným spôsobom sťahovania a zdieľania rôznych materiálov z webu. Rýchlosť torrentu a schopnosť poskytovať prijateľnú úroveň služieb sa delia o ich popularitu.

Najzávažnejšie obavy týkajúce sa torrentov sú ich súkromie. Torrenty prejavujú vážne obavy týkajúce sa ochrany osobných údajov. Sú tiež navrhnuté tak, aby ich autorskí trollovia alebo hackeri mohli ľahko chytiť, ak nerešpektujú bezpečnostné tipy.

Vďaka tímom zaoberajúcim sa bojom proti pirátstvu a neistými právnickými organizáciami, ktoré dozerajú na veľa klientov BitTorrent, hľadajú spôsoby, ako skryť svoje skutočné identity pred svetom.

Veľký počet používateľov BitTorrentu hľadá spôsoby, ako skryť svoju totožnosť pri torrentovaní. Dôvodom je skutočnosť, že keď používateľ stiahne torrent anonymne, potom sledovač nebude môcť sledovať IP adresu používateľa a tiež súbory a materiály, ku ktorým nemá používateľ stiahnutý prístup..

Prečo by sa torrentéri mali zaujímať o anonymitu?

Používatelia by sa mali veľmi starať o svoju anonymitu, pretože sa môžu ocitnúť na súde alebo dokonca vo väzení. Podľa amerického úradu pre autorské práva môže porušenie autorských práv viesť k trestným postihom, ktoré zahŕňajú trest odňatia slobody až na 5 rokov a pokuty až do výšky 250 000 dolárov za každé porušenie.

Ako stiahnuť „Torrent“ anonymne?

Ak chcete sťahovať torrent anonymne bez toho, aby ste nechali okolitý svet poznať svoju identitu, nižšie sú uvedené metódy, ktoré môžete použiť na stiahnutie torrentu anonymne:

  1. Použiť VPN:

Používanie siete VPN je jedným z najúčinnejších a najúčinnejších spôsobov anonymizácie. Sieť VPN je najlepším a najjednoduchším spôsobom, ako skryť svoju totožnosť a adresu IP pred ostatnými rovesníkmi. Aj keď dobrý poskytovateľ služieb VPN bude účtovať určité množstvo peňazí, ale so svojimi efektívnymi službami nasmeruje všetky vaše údaje o premávke. Aj keď nie všetky siete VPN sú určené na anonymné sťahovanie torrentov, ale pred stiahnutím sietí VPN najprv skontrolujte, či je to pre anonymné sťahovanie.

Po druhé, pred použitím VPN na stiahnutie torrent anonymne sa uistite:

  • Sieť VPN slúži na anonymné sťahovanie.
  • VPN neuchováva denníky
  • Skontrolujte ďalšie funkcie VPN.
  1. Použite súkromie Torrent:

Torrent súkromie je ďalšou nedávno objavenou metódou na stiahnutie torrent anonymne. Táto služba je k dispozícii klientom BitTorrentu. Táto proxy služba je podobná ako BT Guard. Ochrana osobných údajov v rámci torrentu poskytuje upravené klientov uTorrent, ktorí majú všetky vopred nakonfigurované potrebné nastavenia. Funguje to tím TorrentReactore.net. Tvorí tunel medzi systémom a vzdialeným serverom. Okrem toho sú údaje tiež šifrované, čo znamená, že údaje sú neprístupné a služby ich potvrdzujú. Jedinou nevýhodou tejto služby je, že je obmedzená iba na používateľov na platformách Windows.

  1. Použite ANOMOS:

Anomos je v podstate bezplatné programy systému Windows a šifrovaný protokol na distribúciu viacerých súborov P2P. Tento program umožňuje používateľom BitTorrentu skryť svoju totožnosť a IP adresu. Viac ako 1600 používateľov požiadalo o to, aby bol protokol Anomos zabudovaný do budúcej zostavy uTorrent, čo z neho robí druhý najslávnejší návrh na celom svete.

Nevýhody Anomosu sú, že nie sú úplne konzistentné a kompatibilné s bežnými torrentovými súbormi. Je to preto, že používa svoj vlastný formát torrentu. Rýchlosť sťahovania je zvyčajne nízka ako pri bežných prenosoch BitTorrent.

  1. Použite SeedBox:

Seedboxy sú optimalizované servery, ktoré sú zvyčajne navrhnuté na prenos torrentov pomocou P2P súborov. Vďaka Seedboxom majú používatelia vysokú rýchlosť sťahovania a pomáha skryť svoju IP adresu pred vonkajším svetom.

Seedboxy sú vysokorýchlostné servery, ktoré využívajú protokol BitTorrent na anonymné sťahovanie a nahrávanie torrentu. Vo vysokorýchlostnej sieti sú seedboxy schopné sťahovať veľké súbory v priebehu niekoľkých minút.

Po stiahnutí seedboxu môže užívateľ sťahovať súbory do svojho systému pomocou rýchleho a rýchleho pripojenia HTTP.

  1. Použite BT Guard:

Rovnako ako ochrana osobných údajov v torrente, BT Guard je tiež proxy služba, ktorá účinne skrýva IP adresu používateľa. Na rozdiel od súkromia torrentu sú jeho služby dostupné so všetkými zariadeniami ako Mac, Windows a Linux. Pre vyššiu bezpečnosť služba zahŕňa aj niektoré VPN, ktoré majú softvér šifrovacieho tunela.

Službu BT Guard je možné jednoducho stiahnuť a nainštalovať. Neuchováva záznamy o údajoch o používaní a ponúka neobmedzenú rýchlosť sťahovania. Jedinou nevýhodou je, že použitie je obmedzené iba na Áziu, Kanadu a Európu.

  1. Používanie I2P:

Na stiahnutie torrentu anonymne môžete použiť aj anonymnú sieť overlay známu ako I2P. Hlavným cieľom tejto siete je chrániť a zabezpečiť komunikáciu pred pozorovaním a sledovaním tretích strán, ako sú poskytovatelia internetových služieb.

Túto prekryvnú sieť používa veľa používateľov, ktorí sa vážne obávajú o svoje súkromie. Sieť I2P je k dispozícii na zabudovaných systémoch, stolných počítačoch a telefónoch s Androidom.

Vyberte anonymnú metódu:

Závisí výlučne od používateľov, aby si vybrali svoju obľúbenú metódu anonymizácie. Pre maximálnu ochranu však môžete pre anonymný spôsob sťahovania torrent zvoliť buď spôsob VPN alebo spôsob proxy.

Pozrime sa na výhody a nevýhody používania VPN na rozdiel od proxy služieb:

VPN

PROXY

Poskytuje silnejšie šifrovanie. Nie je šifrovaná.
Funguje efektívne s každou aplikáciou torrent. Aplikácia Torrent client musí mať podporu proxy.
Funguje pomalšie ako server proxy. Funguje rýchlejšie ako VPN.
IP adresy Torrentu a webového prehľadávača sú rovnaké. IP adresy torrentov aj webových prehliadačov sú rôzne.
Smeruje všetky údaje cez VPN. Trasy tokov torrentov oddelene od ostatných údajov.
Ak sa VPN odpojí, môže dôjsť k odhaleniu adresy IP torrentu. Ak sa tak proxy odpojí, IP adresa torrentu sa nemusí odhaliť.

Torrenting je jednoducho úkon kopírovania súborov z jedného systému do druhého pomocou BitTorrentu. Počas torrentovania je dôležité skryť svoju skutočnú totožnosť, pretože to môže viesť k súdnemu konaniu z dôvodu porušenia autorských práv. Ak to chceme urobiť anonymne, existujú rôzne metódy, ktoré si môže používateľ zvoliť tak, že vezme do úvahy výhody a nevýhody a môže byť v bezpečí pred dohľadom tretích strán..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me