Najlepšie Torrent aplikácie pre Android 10 Najlepšie možnosti

[ware_item id=33][/ware_item]

Predpokladá sa, že aplikácie Torrent pre Android majú niektoré faktory, ktoré by mohli mať škodlivý vplyv na funkčnosť zariadenia prostredníctvom škodlivého softvéru alebo iného druhu vírusov. Napriek tejto známosti je trend používania torrentovej aplikácie pre Android výnimočný.


Preto je potrebné používať najlepšiu torrent aplikáciu pre Android, aby sa minimalizovala pravdepodobnosť akejkoľvek potenciálnej hrozby.

Preberače torrentov pre Android sa líšia pre najlepších klientov torrentov pre počítače, pretože potreby systému Android sú rôzne. Preto väčšina aplikácií, o ktorých budeme v tomto článku diskutovať, sú tie, ktoré majú funkcie, ako je napríklad kontrola šírky pásma tým, že povoľujú sťahovanie iba prostredníctvom siete Wi-Fi.

10 najlepších aplikácií Torrent pre Android

Tu sú najlepšie a najlepšie aplikácie Torrent na stiahnutie torrentov v zariadeniach Android.

1 - Flud | Download App

torrent aplikácie androidFlud je najobľúbenejšia a chválená aplikácia medzi používateľmi systému Android. Prostredníctvom tejto aplikácie torrent pre Android si môžete stiahnuť akýkoľvek súbor hostený v protokole priamo do telefónu alebo tabletu so systémom Android.

Má jednoduché a jasné rozhranie, ktoré je potrebné pri používaní systému Android. Táto funkcia tiež pomáha pri lepšej správe a sťahovaní veľkých súborov torrent.

Flud okrem toho podporuje rôzne protokoly, magnetické odkazy, rôzne témy, podporu informačných kanálov RSS a podporu veľkých súborov.

Flud má bezplatné aj platené verzie, ktoré majú takmer rovnakú funkcionalitu. Platená verzia je však bez reklám a bezplatná verzia služby Flud je podporovaná.

2 - aTorrent | Download App

atorrent aplikácia pre AndroidaTorrent je moderná aplikácia s pokročilým, ale jednoduchším dizajnom, ktorá si určite zaslúži byť jednou z najlepších možností pre najlepšiu aplikáciu torrent pre Android.

Podobne ako iné uvedené aplikácie, aj program aTorrent umožňuje sťahovanie iba v režime Wi-Fi. Táto aplikácia nie je preplnená funkciami, ale obsahuje zásadné požiadavky, ako je podpora externej karty SD, umiestnenie úložiska, paralelné sťahovanie a mnoho ďalších..

Okrem toho má aTorrent dialógové okno vyhľadávania torrentov, podporu magnetických odkazov, možnosť otvoriť torrent priamo z prehliadača, podporu rôznych protokolov, DTH a Advanced DTH..

Je zadarmo s reklamami, ale ak chcete verziu bez reklám, potom musíte zaplatiť 1,99 dolárov.

3 - FrostWire Stiahnite si aplikáciu APP

Najlepšie Torrent aplikácie pre Android 10 Najlepšie možnostiAk túžite po modernej aplikácii s Androidom pre torrent, potom je FrostWire pravdepodobne tou najlepšou voľbou pre vás. Spolu so základnými funkciami, táto aplikácia ponúka hudobný prehrávač, prehliadač médií a online chatovanie pri sťahovaní torrent súborov.

Jednou z charakteristických čŕt, ktorú možno nemáte pri väčšine torrent aplikácií, je bez reklám. FrostWire je otvorený zdroj vrátane podpory súborov .torrent a magnetických odkazov.

K dispozícii je vstavaný vyhľadávací nástroj, podpora pre počúvanie online rádia a zdieľanie súborov pre užívateľov FrostWire.

4 - FuTorrent | Stiahnuť ▼

fu-torrent androidFuTorrent je jednou z nových aplikácií, ale stále sa dokáže stať jednou z najlepších aplikácií torrent pre Android. Aplikácia podporuje niektoré základné protokoly spolu s niekoľkými prispôsobeniami sťahovania.

Pomocou tejto aplikácie torrent môžete nastaviť maximálnu rýchlosť sťahovania a nahrávania torrentov, maximálny počet aktívnych torrentov a sťahovanie iba v režime Wi-Fi a ďalšie základné funkcie..

Tam je torrent hľadanie, ale to nie je naozaj efektívne. Bezplatná verzia obsahuje aj reklamy a nie je k dispozícii v obchode Google Play. Ad-free verziu FuTorrent pro však môžete získať v obchode Google Play.

5 - tTorrent | Stiahnuť ▼

Najlepšie Torrent aplikácie pre Android 10 Najlepšie možnostitTorrent je jednoduchá ako aj aktívna aplikácia torrent pre Android, ktorá obsahuje rôzne funkcie. Najlepšia vlastnosť tTorrentu je šifrovanie spolu s webovým rozhraním, ktoré podporuje Transdrone a Transdroid.

Táto aplikácia vám umožňuje zmeniť nastavenia sťahovania a podporuje rôzne protokoly vrátane podpory magnetických spojení, torrentu bez sledovača (DHT), RSS, filtrovania IP, proxy (HTTP, SOCKS) atď..

tTorrent ponúka aj profesionálnu verziu, ktorá je pomerne lacnejšia za cenu 1,99 dolárov.

6 - uTorrent | Stiahnuť ▼

utorrent - android aplikácieuTorrent je torrent klient, ktorý je najznámejší a používaný medzi všetkými sťahovateľmi torrentov. Je to jeden z najstarších torrent klientov, ktorý je veľmi ľahký. Vďaka tejto funkcii to funguje naozaj dobre, keď sa sťahuje ako torrent klient pre Android.

Medzi funkcie patrí iba sťahovanie Wi-Fi, podpora rôznych protokolov a možnosť zvoliť umiestnenie úložiska.

uTorrent je jednoduchá aplikácia torrent, ktorá vám umožňuje spustiť, zastaviť, pozastaviť, zaznamenať a dokonca pridať a zrušiť odkaz na magnet torrent prostredníctvom tlačidiel v hornej časti klienta. Štatistiky torrentov sú jasne znázornené vrátane podrobných informácií o rýchlosti sťahovania a nahrávania.

Na rozdiel od verzie pre stolné počítače umožňuje aplikácia uTorrent pre Android neobmedzené sťahovanie. Bezplatná verzia aplikácie uTorrent je však podporovaná reklamami a jej profesionálna verzia je 3,99 USD.

7 - TorrDroid Stiahnuť ▼

Najlepšie Torrent aplikácie pre Android 10 Najlepšie možnostiAplikácia sa uvádza ako torrent klient vo vyhľadávacom nástroji. Je to preto, že TorrDroid vám ponúka bezproblémový spôsob vyhľadávania a sťahovania torrentu.

Táto aplikácia torrent pre Android obsahuje podporu pre výber jednotlivých stiahnutí súborov z torrentu, zdieľanie magnetických odkazov, nastavenie limitov sťahovania a nahrávania a rôzne protokoly..

Klient TorrDroid navyše podporuje postupné sťahovanie, ktoré možno použiť na prehrávanie video súborov pred dokončením ich stiahnutia.

TorrDroid je jednoduchý a ľahko použiteľný.

8 - Vuze | Stiahnuť ▼

Najlepšie Torrent aplikácie pre Android 10 Najlepšie možnostiVuze je obľúbený torrent klient pre stolné počítače aj pre platformu Android. Má vstavaný vyhľadávací modul spolu s mnohými súbormi vo svojej databáze a možnosťou pripojenia k P2P a iným torrent sieťam. Vďaka tomu je vyhľadávanie sťahovania súborov pre používateľov jednoduché a výrazne sa zvyšuje.

S Vuze môžete ovládať rýchlosť sťahovania a nahrávania torrentov, poskytuje však možnosť streamovať živé video a audio bez sťahovania..

Vuze má efektívne funkcie na zdieľanie súborov a prehrávač médií na prehrávanie videa v kvalite HD.

9 - aDownloader Stiahnuť ▼

Najlepšie Torrent aplikácie pre Android 10 Najlepšie možnostiaDownloader vám umožňuje prenášať súbory torrent z vášho počítača na SD kartu vášho telefónu Android a otvárať ich pomocou aDownloaderu.

V prehliadači Android si tiež môžete stiahnuť odkaz na torrent pomocou dlhého stlačenia a potom vybrať možnosť „zdieľať odkaz“ a nakoniec stiahnuť aplikáciu na stiahnutie.

Jedná sa o jednoduchú aplikáciu torrent pre Android, ktorá vás upozorní na dokončenie sťahovania, a tiež je tu oblasť oznámení, ktorá zobrazuje prebiehajúce programy. Bezplatná verzia tejto aplikácie obsahuje reklamy.

10 - Torrnado | Stiahnuť ▼

Najlepšie Torrent aplikácie pre Android 10 Najlepšie možnostiTorrnado funguje trochu inak v porovnaní s inými klientmi torrent android. To znamená, že vás pripojí k počítaču namiesto samotného sťahovania torrentu.

Primárnym dôvodom pre prácu týmto spôsobom je odstránenie záťaže z počítača uvoľnením miesta a energie. Torrnado pracuje s obľúbeným torrent klientom Transmission.

Torrnado umožňuje zoznam, filtrovanie, vyhľadávanie a triedenie torrentov. Okrem toho ste mohli vidieť štatistiky relácií a životnosti spolu s možnosťou monitorovať a obmedzovať globálne rýchlosti. Jeho bezplatná verzia je skúšobná verzia. Plná verzia je však za 2,90 USD.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me