Hide.me VPN Review – یافتن تحلیل عمق

[ware_item id=33][/ware_item]

Hide.me VPN (مکان - مالزی)

کشورها: 28 | مکان سرور: 36 | تعداد سرورها: 100 | چند دستگاه: 5

پنهان کردن بررسی VPNنمای کلی - پنهان کردن من بررسی:

مستقر در مالزی ، Hide.me VPN یکی از بهترین پیشنهادات صنعت VPN است. این شهرت به دلیل ویژگی های برجسته امنیتی ، حریم خصوصی و شفافیت محبوبیت خود را کسب کرده است. ناشناس بودن ارائه شده توسط Hide.me VPN تضمین شده است و می توان سطح عملکرد حیرت آور را از طریق نسخه آزمایشی رایگان موجود برای آزمایش قبل از استفاده توسط کاربر آزمایش کرد..


با این حال ، سرور پشتیبانی داخلی برای OpenVPN را ارائه نمی دهد و برنامه Premium قادر به تهیه آن در لیست "VPN های بودجه" نیست..

در اینجا یک بررسی جامع Hide.me VPN وجود دارد که جنبه های مختلف ارائه دهنده VPN Hide.me را روشن می کند:

طرفداران:

 • خط مشی صفر
 • سرعت بسیار عالی بارگیری
 • عملکرد فوق العاده
 • رمزگذاری درجه نظامی 256 بیتی
 • ویژگی چت زنده
 • برای سادگی به خوبی طراحی شده است
 • پشتیبانی 24/7 مشتری متخصص

CONS:

 • برنامه حق بیمه ماهانه را کمی دقیقتر انجام دهید
 • مکانهای محدود سرور

ویژگی های VPN Hide.me

برنامه های قیمت گذاری:

Hide.me دارای 3 برنامه مختلف از جمله خدمات رایگان و دو طرح پرداخت شده است. برنامه های قیمت گذاری شامل موارد زیر است:

 • رایگان
 • حق بیمه
 • به علاوه پنهان کردن بررسی VPN

توصیه می کنیم اگر تمایل دارید بهترین تجربه را با Hide.me داشته باشید از بسته بندی Premium استفاده کنید. این پکیج Premium به پنج اتصال همزمان امکان پذیر است و همچنین دارای محدودیت انتقال داده نیست.

این برنامه رایگان اما در بعضی جنبه ها محدود است اما به اندازه کافی مفید است که بتوانید در هنگام کمبود بودجه و یا وقتی می خواهید خدمات Hide.me VPN را قضاوت کنید ، به شما کمک کند..

بسته پلاس هنگامی که شما یک کاربر ثابت VPN نیستید و مایل به استفاده از Hide.me VPN به صورت روزانه هستید ، به بهترین وجه مناسب شما خواهد بود..

این برنامه های قیمت گذاری ارائه شده توسط Hide.me VPN با افزایش تخفیف همراه است و بستگی به مدت زمان ثبت نام برای شما دارد. به عنوان مثال ، بسته حق بیمه از 20 دلار در ماه متغیر است و می تواند تا 11.67 دلار افزایش یابد. به طور مشابه ، پلاس از 10 دلار در هر ماه متغیر است و می تواند تا 5.42 دلار نیز افزایش یابد. این برنامه های قیمت گذاری در وسط دامنه متوسط ​​تا زیاد VPN قرار دارند ، اما به شما اجازه نمی دهند از کیفیت سازش در خدمات رنج ببرید..

نکته بسیار مهمی که باید در اینجا ذکر شود اینست که Hide.me VPN طی 14 روز سیاست بازپرداخت کل را ارائه می دهد و اگر کمتر از 500MB استفاده شده باشد. با استفاده از این معیار ، می توانید به راحتی کیفیت سرویس VPN را تأیید کنید.

امنیت و حریم خصوصی:

VPN به عنوان بهترین ابزار برای رمزگذاری در بین سایر ابزارها و خدمات در نظر گرفته شده است. وقتی داده ها از طریق اینترنت منتقل می شوند ، به صورت بسته ها سفر می کنند. این بسته ها با استفاده از ابزارهای ساده ای که در اینترنت در دسترس هستند ، می توانند با سهولت بسیار ردیابی شوند. با استفاده از نمونه تلفن همراه قفل شده در اینجا ، از آنجایی که این قفل قفل شده است ، بنابراین هر کس می تواند از آن استفاده کند و اطلاعات حساس شما را در دست بگیرد اما اگر تلفن همراه قفل شده باشد ، هیچ کس نمی تواند به راحتی اطلاعات شما را جستجو کند..

رمزگذاری به همین روش کار می کند و به این ترتیب هکرها یا متصدیان کار سختی می کنند تا مکالمات یا ساقه های شما را بخوانند و فعالیت های آنلاین خود را کنترل کنند. بنابراین ، VPN تنها ابزاری است که رمزگذاری AES 256 بیتی را با یک کلید 8192 بیتی فراهم می کند. این الگوریتم رمزگذاری AES 256 بیتی ، بسیار ایمن ترین روش رمزگذاری در برابر هرگونه حمله نیرویی بی رحمانه بر خلاف استدلال ها و عقاید در نظر گرفته شده است.

Hide.me VPN تست های حریم خصوصی ما را به خوبی پشت سر گذاشته است و تمام وقت فعالیت های آنلاین خود را تمام می کنیم.

پروتکل های موجود:

مطابق بررسی Hide.me VPN ما ، ارائه دهنده VPN از پروتکل های مختلفی پشتیبانی می کند که همگی به همان اندازه محبوب هستند. پروتکل های موجود شامل پشتیبانی IPSec (IKEv1 و IKEv2 به همراه رمزگذاری AES-128 و AES-256) ، OpenVPN ، PPTP ، SSTP ، L2TP و پشتیبانی SoftEther با رمزگذاری های مختلف از الگوریتم های 128 بیتی ، 160 بیتی و 256 بیتی است. همچنین. Hide.me VPN همچنین از پروکسی SOCKS پشتیبانی می کند.

کاربران برنامه حق بیمه و پلاس قادر به انتخاب هر پروتکل برای اتصال به VPN هستند. با این حال ، اگر شما یک کاربر VPN رایگان هستید ، محدود به PPTP ، SSTP ، L2TP و IPsec (IkEv1 و IKEv2) هستید. کاربران می توانند همزمان با اتصال به بهترین مکان های سرور ، از سرعت های عالی با زمان پینگ کم استفاده کنند.

پشتیبانی:

با بررسی Hide.me VPN ما ، دریافتیم که گزینه های پشتیبانی چندگانه برای مشتریانی که در هر زمان نیاز به کمک دارند ، در دسترس است. کاربران همچنین قادر به اضافه کردن پیوست به نمایش داده شد ، درخواست ها و شکایات خود هستند. اما اشکال اصلی تأخیر زمانی است که کاربران قبل از دریافت پاسخی در قبال دریافت رنج می برند.

با این حال ، برای پاسخ فوری و راه حل برای پرس و جو خود ، همیشه می توانید خود را با سرویس Live Chat که در وب سایت موجود است ، یاری کنید. از طریق سرویس چت زنده می توانید سؤالات خود را حل کنید یا سریع و سریع به سؤالات خود پاسخ دهید.

علاوه بر این ، Hide.me VPN همچنین دارای صفحه ای در جامعه است که طبق بررسی Hide.me ما ، سرپرست ها و توسعه دهندگان بسیار فعال هستند. بنابراین اگر می خواهید یک سؤال کلی بپرسید می توانید آن را در صفحه اجتماع مطرح کنید که در آن می توانید تعدادی از پاسخ ها و راه حل های مربوط به تمام سؤالات خود را نیز دریافت کنید. برای ورود به جامعه باید حساب دیگری ایجاد کنید که فقط به دلایل امنیتی انجام می شود.

Hide.me VPN همچنین دارای صفحه سؤالات متداول است. این صفحه سؤالات متداول از بسیاری جهات مفید است و به دو دسته تقسیم می شود ، یعنی کلی و صورتحساب. صفحه سؤالات متداول اگرچه مجموعه محدودی از سؤالات دارد ، اما پاسخهای مختصر و به راحتی قابل فهم را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

بخش وبلاگ Hide.me VPN همچنین تقریباً به تمام سؤالاتی که ممکن است در مورد سرویس ، ویژگی ها ، گزارش ها ، قیمت گذاری ، مکان های سرور و امنیت و غیره پاسخ دهد ، پاسخ های دقیقی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. مقاله مربوط به درخواست آنها ، از جایی که آنها فقط راه حل هایی را پیدا نمی کنند بلکه می توانند خود را در بسیاری از جنبه های مختلف دیگر سرویس VPN نیز آموزش دهند..

در پی وبلاگ های مختلف ، می توانید در مورد آخرین قیمت های تبلیغاتی و تبلیغات نیز به روز باشید.

خط مشی ورود به سیستم:

Hide.me VPN اکنون پس از ممیزی توسط Leon Juranic ، که یکی از معتبرترین تحلیلگران امنیتی از Defensecode Ltd. است ، به عنوان یک سرویس کاملاً بدون مجوز تأیید شده است ، بنابراین ، آنها هیچ گونه اطلاعات شخصی را در اختیار ندارند تا بتوانند از مسئولیت قانونی جلوگیری کنند از پایان آنها و همچنین از حریم شخصی آنلاین کاربر خود اطمینان حاصل کنید.

ما در عصری زندگی می کنیم که نظارت های گسترده و قوانین ضد حریم خصوصی در حال بدست آوردن جایزه های محکم است و حفظ هویت آنلاین ما ناشناس و ناامن است. آن دسته از ارائه دهندگان خدمات VPN که فعالیتهای آنلاین شما و همچنین جزئیات پرداخت شما را حفظ می کنند ، تهدید بزرگی برای حفظ حریم خصوصی شما محسوب می شوند زیرا در هر زمان می توانند توسط مسئولان مجبور شوند داده های شما را تحویل دهند. اما با Hide.me VPN از آنجا که هیچ گونه گزارش را در خود نگه نمی دارند ، بنابراین در نهایت بی فایده می شود از آنها بخواهید داده هایی را که در اختیار ندارند تحویل دهند..

از همه مهمتر Hide.me VPN در مالزی مستقر است و قوانین محلی هیچ تعهدی برای نگهداری پرونده های کاربر ندارند ، بر خلاف کشورهای FIVE Eye که ارائه دهندگان VPN چاره ای جز برای ذخیره گزارش های کاربر مطابق قوانین ندارند..

بنابراین مطابق بررسی Hide.me VPN ما ، ما به هیچ خط مشی مربوط به ارائه دهنده VPN اعتقاد نداریم و کلمه Hide.me VPN را برای آن قبول می کنیم ، زیرا به وضوح بیان شده است ، "ما رفتار مرور شما را کنترل و ثبت نمی کنیم. روشی که ما برای ساخت Hide.me انتخاب کردیم این کار غیرممکن است. تمام داده های استفاده ای که دریافت می کنیم کاملاً ناشناس است و به آدرس یا محل واقعی شما وصل نشده است. "

کارایی:

مطابق بررسی Hide.me VPN ما ، مشتری PC Hide.me VPN به خوبی طراحی شده و کم حجم است. بهترین سرور فقط با یک کلیک به دور امکان پذیر است ، زیرا لیست سرورها فوراً مشاهده می شوند و اطلاعات وضعیت آن در مورد مکان شما و آدرس IP فعلی همیشه قابل مشاهده است.

گفتگوی تنظیمات بسیار حیرت انگیز است و زبانه باز کردن تنظیمات اصلی اتصال و برنامه را نشان می دهد. این تنظیمات شامل گزینه هایی مانند راه اندازی در هنگام راه اندازی ، اتصال مجدد خودکار ، جلوگیری از نشت DNS و همچنین مکان انتخاب شده را نیز به خاطر می آورید.

Hide.me VPN مملو از ویژگی هایی است که عملکرد آن را به طور خودکار به سطح بالایی ارتقا می دهد. همچنین یک ویژگی Limit Connectivity وجود دارد که اتصال شبکه محلی را در حالی که VPN فعال است غیرفعال می کند و اگر VPN افت کند ، ویژگی سوئیچ kill اتصال را به طور کامل محدود می کند..

راهنمای تنظیم VPN Hide.me

برای افرادی که مایل به استخدام Hide.me VPN هستند 2 گزینه وجود دارد:

 1. در هر صورت ، ایجاد یک حساب کاربری رایگان
 2. یا اینکه با ثبت نام در یک برنامه پرداخت شده ، ضمانت برگشت پول را محاسبه کنید

در اینجا راهنمایی وجود دارد که به شما در نحوه راه اندازی Hide.me VPN آموزش می دهد:

روی دکمه Try for Free موجود در سمت چپ صفحه اصلی کلیک کنید ، در حالی که یک دکمه ثبت نام نیز در گوشه سمت راست بالا وجود دارد. پنهان کردن بررسی VPN

پس از ایجاد حساب کاربری خود ، روی گزینه "ورود" در فهرست "ناوبری" کلیک کنید. صفحه داشبورد عضو ظاهر می شود. اکنون بر روی بخش پشتیبانی کلیک کنید. پنهان کردن بررسی VPN

صفحه پشتیبانی اکنون همه دستگاه های مختلف موجود را به شما نشان می دهد. در حالی که پایین حرکت می کنید ، می توانید نمادهایی را مشاهده کنید که هر دستگاه موجود را نشان می دهد. یکی را انتخاب کنید که دستگاه شما از آن پشتیبانی می کند.

پنهان کردن بررسی VPN

با حرکت بیشتر ، اکنون می توانید نسخه راه اندازی خودکار Hide.me VPN را بارگیری کنید.. پنهان کردن بررسی VPNیا اگر می خواهید موارد راه خود را اجرا کنند ، می توانید تنظیمات دستی را برای پیکربندی پروتکل مورد نظر خود انتخاب کنید. در اینجا نمایی از این گزینه به نظر می رسد: پنهان کردن بررسی VPN

پس از بارگیری برنامه ، اکنون می توانید پرونده را اجرا کرده و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید که به شما امکان ورود به حساب تازه ایجاد شده یا موجود خود را می دهد.

پنهان کردن بررسی VPN

اکنون برای دسترسی به سرویس های دستگاه خود ، با همان اعتبارنامه هایی که در وب سایت آنها تنظیم کرده اید ، وارد شوید. حساب شما از این طریق فعال می شود و اکنون می توانید به راحتی از خدمات VPN Hide.me لذت ببرید.

اگر مایل به تغییر مکان سرور خود هستید ، روی دکمه دارای برچسب خودکار کلیک کنید.

پنهان کردن بررسی VPN

یک لیست کشویی ظاهر می شود که گزینه های بی شماری را برای انتخاب شما فراهم می کند.

پنهان کردن بررسی VPN

نتیجه گیری - آیا Hide.me حتی ارزش آن را دارد?

در مورد Hide.me VPN علیرغم مجموعه خدمات نسبتاً کمی ، بحثهای زیادی وجود دارد.

به طور خلاصه ، بررسی HP.me VPN ما نشان می دهد که Hide.me یک سرویس محکم ، دوست داشتنی و قابل اعتماد است. امنیت و ناشناس ماندن به عنوان اولویت های این VPN تشخیص داده شده است. این یک خط مشی ورود به سیستم ارائه می دهد و سرورهای آنها در 28 مکان از جمله کشور های اصلی که شما به دنبال آن هستید ارائه می شود. این سرعتها نسبت به بسیاری از خدمات دیگری که آزمایش کرده ایم حتی با رمزگذاری درجه نظامی (256 بیتی) که ارائه می دهند سریعتر هستند. پروتکل های گسترده ای برای انتخاب و دسترسی محدود به 3 سرور وجود دارد که به شما امکان می دهد بدون هیچ محدودیتی اعتبار سیستم را انجام دهید..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me