Windscrib VPN Review – VPN رایگان با طول عمر

[ware_item id=33][/ware_item]

Windscrib VPN (مکان - کانادا)

کشورها: 20+ | مکان سرور: 45+ | تعداد سرورها: 20 | چند دستگاه: نامحدود

Windscrib-VPN-بررسی


بررسی اجمالی

Windscrib یکی از تازه کارها در صنعت VPN است. این سرویس VPN در اواسط سال 2016 با شکوفایی کامل به بازار عرضه شد. این امر به خوبی برای همه موارد مربوط به حریم خصوصی و امنیتی در سراسر جهان معلوم شده است. Windscrib یک ورودی مستحکم در بازار ایجاد کرده است و اعتبار آن برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی شما به سمت رمزنگاری و رویکرد bifurcated قوی آن می رود. به این ترتیب داده ها و فعالیت های آنلاین شما را برای افراد ثالث غیرقابل دسترسی می کند.

در بررسی Windscrib VPN ما خدمات ارائه شده توسط Windscrib را ارزیابی خواهیم کرد و واقعیت اساسی در مورد این سرویس VPN را برای شما ارائه خواهیم داد. امیدواریم که پس از گذراندن بررسی ما در Windscrib VPN ، با حس بهتر این ارائه دهنده VPN آشنا شوید. این به شما کمک می کند تصمیمی عاقلانه در مورد استفاده یا استفاده از Windscribe به عنوان شریک زندگی خود به شما کمک کند.

طرفداران

 • پروتکل های رمزگذاری قوی
 • اتصالات نامحدود دستگاه
 • پرداخت بیت کوین را بپذیرید
 • ورود به سیستم بدون اتصال است
 • IP مشترک
 • هیچ اطلاعات شخصی لازم برای ثبت نام نیست
 • پشتیبانی از P2P را مجاز می کند
 • بدون نشت DNS
 • شرکت شفاف با یک سیاست حفظ حریم خصوصی پاک
 • در دسترس بودن پلتفرم صلیب (ویندوز ، اندروید ، iOS ، Mac)

منفی

 • تعداد کمی کانال پشتیبانی مشتری
 • مستقر در کانادا
 • برنامه حرفه ای گران قیمت است
 • سرویس گیرنده iOS VPN به بهبود نیاز دارد

قیمت گذاری VPN Windscrib & برنامه ها

ساختار قیمت گذاری VSN Windscrib به دو نوع تقسیم می شود:

 1. برنامه محدود یا Windscrib محدود
 2. برنامه نامحدود نرم افزار یا Windscrib

Windscrib-VPN-بررسی

اگر شما برنامه رایگان را انتخاب کنید ، هیچ یک از سکه های شما نیز مصرف نمی شود و از گزینه های اصلی VPN لذت خواهید برد. چنین گزینه هایی شامل 15 گیگابایت داده در هر ماه ، یک اتصال دستگاه و سرور در 9 مکان است. در پایان ، می توان گفت که این طرح رایگان و محدود است.

با این حال برنامه Pro دارای انتقال نامحدود داده ها و اتصالات همزمان دستگاه نامحدود است. در اینجا به جای 9 مکان سرور ارائه شده در برنامه رایگان به 31 سرور دسترسی پیدا می کنید. در ضمن ، شما همچنین باید با این واقعیت آشنا باشید که برای انتخاب برنامه Pro باید آماده پرداخت 9 دلار در هر ماه یا 90 دلار در سال باشید..

با توجه به بررسی ویندوز نویسی VPN ما می توانیم بگوییم که Windscribe دارای یک برنامه Free عالی است و بنابراین می تواند یکی از بهترین ها در بین سرویس های رایگان VPN در نظر گرفته شود. در حالی که از طرف دیگر ، برنامه Pro بسیار گران است و مطابق با تمام کارکردهای ارائه دهنده VPN نیست.

روش های پرداخت Windscrib VPN

Windscrib-VPN-بررسی

روش های پرداخت ارائه شده توسط Windscrib VPN شامل پذیرش پرداخت از کارت های اعتباری مانند MasterCard ، American Express ، Amex و Visa است. PayPal و PaymentWall گزینه های دیگری برای پرداخت ارائه شده توسط Windscribe VPN هستند.

ما همچنین متوجه شدیم که در جریان بررسی Windscrib VPN ما ، Windscrib پرداختها را از طریق بیت کوین پذیرفته و همچنین هویت مشترک خود را ناشناس و قابل توجه نگه می دارد..

Windscrib VPN پیشنهاد فروش منحصر به فرد (USP)

در حالی که ما بررسی ویندوز وی پی ان VPN را پوشش می دهیم ، همچنین متوجه شدیم که ویندز رکورد چندین گزاره فروش منحصر به فرد دارد. بنابراین حفر عمیق کردیم تا اطلاعات بیشتری در مورد برترین گزاره های فروش منحصر به فرد Windscribe VPN بیابیم و نتایج جستجوی ما به شرح زیر است:

تضمین بازگشت پول

در زمان پوشش بررسی Windscrib VPN ما ، همچنین دریافتیم که Windscrib با برخی از عناصر سخاوتمندانه نیز بسته بندی شده است. در بین این عناصر سخاوتمند ، اتصال نامحدود دستگاه به طور همزمان وجود دارد که توسط ویندوز رونق ارائه شده است.

بیشتر ارائه دهندگان VPN اتصال یک دستگاه محدود را با یک حساب VPN منفرد ارائه می دهند اما بدون شک Windscrib این موانع را شکسته است و در ارائه اتصالات همزمان نامحدود عمل کرده است..

چند ورود

با توجه به عناصر سخاوتمندانه ارائه شده توسط Windscrib VPN ، ما همچنین از طریق بررسی Windscribe VPN ما متوجه شدیم که این محصول همچنین 3 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. این سیاست بازپرداخت اجازه می دهد تا مشترکین Windscrib در مدت 3 روز پس از خرید برنامه Pro Windscrib درخواست بازپرداخت کنند..

Windscrib محدود

نسخه رایگان ارائه شده توسط Windscrib ، همچنین با عنوان Windscrib Limited شناخته می شود ، برای کلیه آن دسته از شهروندان Netizens که مایل هستند قبل از استفاده از آن درایو تست خدمات Windscrib را بگیرند ، موجود است. با این حال ، نسخه رایگان با محدودیت های خاصی مانند محدودیت پهنای باند ماهانه تنها 10 گیگابایت و انتخاب محدود از 8 مکان سرور همراه است.

پشتیبانی از مشتری VPN را Windscrib کنید

ما پشتیبانی مشتری ارائه دهنده VPN را برای بررسی Windscribe VPN ما آزمایش کردیم. در اینجا فهمیدیم که متاسفانه کانال های پشتیبانی مشتری بسیار اندک هستند. پشتیبانی مشتری فقط به سؤالات مبتنی بر بلیط محدود شده و گزینه چت زنده در دسترس نیست.

با این وجود ، پس از پر کردن بلیط با پرس و جو خود می توانید طی چند ساعت از طریق ایمیل پاسخی دریافت کنید. پاسخی که ما در طول پوشش بررسی VPN از Windscrib ما دریافت کردیم به جای پاسخ های تک جمله ای یا پاسخ های خودکار که بیشتر VPN های دیگر معمولاً ارائه می دهند حرفه ای و مودبانه بود. پاسخ سؤال ما به طور مشخص به سؤال ما رسیده و از نوع توصیفی است.

بخش سؤالات متداول

Windscrib-VPN-بررسی

اگرچه بخش سؤالات متداول از یک صفحه واحد تشکیل شده است ، اما اطلاعات اولیه خدمات عمومی و کلی را برای شروع کار با سرویس VPN Windscrib ارائه می دهد. همچنین این امکان را برای کاربران خود فراهم می کند تا با نحوه کار با افزونه های مرورگر و ویندوز نویسی به صورت ترکیبی آشنا شوند.

Windscrib VPN Security & حریم خصوصی

حریم خصوصی درجه یک ، و همچنین دسترسی آسان به مشترکین ، فقط با پروتکل های تونل رمزگذاری تضمین می شود. Windscrib رمزگذاری داده های قدرتمند AES 256 بیتی را در رابطه با تأیید هویت داده SHA 512 و همچنین دستی قوی RSA 4096 ارائه می دهد..

Windscrib-VPN-بررسی

علاوه بر این ، کاربران iOS می توانند IKEv2 را بر روی آی فون خود به همراه iPad خود پیکربندی کنند و فوراً با Windscrib VPN محافظت شوند..

به دلیل مجموعه حفاظت از نشت DNS و IPv6 که توسط این VPN کانادایی ارائه شده است ، احتمال تحمل نشت داده ها به حداقل می رسد. بارها و بارها ، افت اتصال ناگهانی برای کاربران سرویس Windscrib خطرناک نیست زیرا این VPN دارای ویجت فایروال است. این ویجت فایروال قادر به مسدود کردن تمام اتصال به اینترنت است که برای سرورهای Windscrib در خارج از اتصال اتفاق می افتد.

علاوه بر این ، Windscrib VPN به جای IP های اختصاصی از IP های مشترک استفاده می کند. دلیل این امر این است که ویندوز نگار IP های مشترک را قابل اطمینان تر می داند و استفاده از آن برای ردیابی کار سختی می کند تا یک کاربر واقعی را شناسایی کند.

خط مشی ورود به سیستم - آیا Windscrib بی خطر است?

از زمان به وجود آمدن Windscrib VPN ، بارها در مورد سطح ایمنی ارائه شده سؤال شده است. به همین دلیل ما در بررسی Windscribe VPN ما سعی کرده ایم تا پاسخی شفاف و واضح به خوانندگان ارائه دهیم.

ارائه دهندگان VPN این روزها شرایط پنهان خود را در خط مشی رازداری مربوط به فعالیت ها و ورود به سیستم کاربر نشان نمی دهند. با این حال ، ما سیاست حفظ حریم خصوصی Windscrib VPN را مطالعه کردیم و دریافتیم که ارائه دهنده خدمات VPN هیچ پرونده ارتباطی را ذخیره نمی کند. اطلاعات اطلاعات مرور یا IP های زمانی IP کاربران خود را ذخیره نمی کند. Windscrib همچنین ردیابهای کوکی شخص ثالث یا هرگونه خدمات تحلیلی را نیز اجرایی نمی کند. بنابراین اطمینان حاصل می کند که حریم خصوصی کاربران آنلاین آن بصورت شبانه روزی محافظت می شود.

در حالی که از طرف دیگر ، تنها اطلاعاتی که Windscrib انجام می دهد ، میزان پهنای باند مصرف شده توسط کاربر است. با این حال ، این داده های پهنای باند نیز یک بار در ماه بازنشانی می شود. همچنین اطلاعات پرداخت - فقط برای مشترکین برنامه Pro - را فقط 30 روز نگه می دارد.

علاوه بر این سیاست حفظ حریم خصوصی شفاف ، بسیاری از مشتریان هنوز هم توانایی امنیتی و محافظت از حریم خصوصی Windscrib VPN را زیر سوال می برند. تنها دلیل این امر این است که Windscrib VPN مستقر در کانادا است. کانادا برای حفظ حریم خصوصی 100٪ گزینه اصلی محسوب نمی شود زیرا خطرات مربوط به ردیابی توسط پنج چشم (FVEY) یا CSIS (سرویس اطلاعات امنیتی کانادا) وجود دارد..

در دسترس بودن Windscrib VPN Cross Platform

Windscrib-VPN-بررسی

به نظر می رسد که Windscrib با تقریبا تمام سیستم عامل های برش مانند Linux ، Mac و Windows سازگار است. در بررسی Windscrib VPN ما فهمیدیم که مشترکین Pro Plan با مشتری های VPN به خوبی طراحی شده برای دستگاه های Android و iOS تسهیل می شوند.

بعلاوه ، Windscrib برخی از افزونه های پوسته فوقانی را نیز برای مرورگرهای وب مانند Opera ، Firefox و Chrome ارائه می دهد. این برنامه های افزودنی امکان استفاده از انسداد چندین وب سایت را با یک کلیک در اختیار کاربران قرار می دهند. در کل ، Windscrib در استفاده آسان است و بسیار مناسب است.

مقصد های سرور VPN Windscrib

Windscrib VPN مطمئناً ارائه دهنده خدمات با طیف گسترده ای از سرورها نیست. با این حال ، این سرویس دهنده ها را در 9 یا 31 مکان ارائه می دهد. اما این کاملاً به برنامه قیمت گذاری بستگی دارد:

برنامه Windscrib Limited یا برنامه رایگان محدودیت 9 مکان سرور را دارد. این مکانها شامل ایالات متحده (شرق / غرب) ، هنگ کنگ ، فرانسه ، آلمان ، انگلیس ، کانادا ، لوکزامبورگ و هلند است.

جدای از کشورهایی که در بالا ذکر شد ، برنامه Windscrib Unlimited یا مشترک برنامه Plan نیز برای سایر سرورها قابل دسترسی است. این سرورها در مقاصد مختلف دیگری مانند اسپانیا ، ایتالیا ، ایرلند ، سوئیس ، دانمارک ، نروژ ، روسیه ، رومانی ، سوئد ، ترکیه ، سنگاپور ، مصر ، کره جنوبی ، هند ، ژاپن ، مکزیک و استرالیا قرار دارند..

عملکرد ، سرعت & محافظت در برابر نشت از Windscrib VPN

اگرچه مشتری ویندوز نویسی ویندوز از رابط کاربری کوچکی برخوردار است ، اما این ظرفیت را دارد که همه چیزهایی را که شما نیاز دارید جمع کنید. این ممکن است شامل دکمه اتصال / قطع اتصال ، لیست سرور ، نمایشگر آدرس فعلی IP شما و پهنای باند باند در نسخه رایگان.

Windscrib-VPN-بررسی

جدای از همه این عناصر ، Windscrib دارای "دیوار آتش" نیز هست. در صورت تسخیر اتصال Windscrib در هر زمان ، این فایروال قابلیت غیرفعال کردن اتصال را دارد. علاوه بر این ، آن را نیز شامل برخی از ترفندهایی است که شامل وضوح API و حالت اتصال است. حالت اتصال سه نوع حالت مختلف مانند UDP ، TCP و حالت Stealth را نشان می دهد.

Windscrib-VPN-بررسی

در حین پوشش دادن به بررسی VPN در Windscrib ، ما مشتری های VPN از همه سیستم عامل های نشت را بررسی کردیم. خوشحال شدیم که هیچ نوع نشتی در مورد IP و IPv6 پیدا نکردیم.

Windscrib-VPN-بررسی

ما همچنین نشت DNS را جستجو کردیم اما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم. این ثابت می کند که Windscrib یک VPN نیست که به آرامی از آن گرفته شود. همچنین ، این که در تأمین امنیت و حریم خصوصی سطح بالا کاملاً جدی است.

Windscrib-VPN-بررسی

ما عملکرد سرور Windscrib را از طریق تست های سرعت Ookla آزمایش کردیم. نتیجه گرفتیم که هرچه سرور نزدیک تر باشد ، سرعت بهتری به شما ارائه می شود. با این وجود ، نتایج تست سرعت بیش از حد قابل قبول بوده و به شرح زیر است:

راهنمای راه اندازی برای Windscrib VPN

Windscrib-VPN-بررسی

از طریق بررسی VPN در Windscrib ، ما برای تنظیم هر یک از مشتری های خود ، به بخش راهنمای راهنماهای راه اندازی که راهنماهای ویدیوی مفصلی را در یوتیوب ارائه می دهد ، رسیدیم. در اینجا تصویری از یوتیوب ارائه شده است که آموزش نصب Windscrib را نشان می دهد:

فرآیند نصب

Windscrib-VPN-بررسی

برای نصب Windscrib VPN در رایانه خود ، نیاز به ایجاد یک حساب کاربری جدید دارید. یا ممکن است از یکی که قبلاً دارید استفاده کنید.

Windscrib-VPN-بررسی

بعد از ورود به سیستم ، کادر گفتگوی زیر را مشاهده خواهید کرد.

در اینجا ، شما می توانید گزینه های مختلفی را برای بهره‌مندی از 2 گیگابایتی ، 10 گیگابایتی یا حتی 15 گیگابایت داده رایگان ماهانه بدست آورید. نکته مهم در اینجا این است که اگر ایمیل خود را به Windscrib VPN ارائه دهید ، می توان از 10 گیگابایت استفاده کرد. در حالی که می توانید از 15 گیگابایت پس از صدای جیر جیر در مورد Windscrib استفاده کنید.

Windscrib-VPN-بررسی

هنگام خاموش شدن ، مشتری VPN سیاه می شود.

Windscrib-VPN-بررسی

و بعد از روشن کردن مشتری VPN ، آبی می شود.

Windscrib-VPN-بررسی

Windscrib VPN مشتری فقط لیستی از کشورهایی را که مقصد سرور در آن قرار دارد به شما نشان می دهد. اما لیستی از سرورهای مجزا نشان نمی دهد. بسته به طرحی که انتخاب کرده اید ، تعداد مکان متفاوت است.

نتیجه

در خاتمه بررسی Windscrib VPN ، خوشحالیم که بگوییم Windscrib با وجود تازه کار در صنعت VPN بدون شک ارائه دهنده خدمات رایگان عالی است. دوتایی برنامه افزودنی مرورگر Chrome و سرویس گیرنده ویندوز بی وقفه کار می کنند تا از فعالیت های آنلاین خود به همراه برنامه های افزودنی مرورگر منحصر به فرد محافظت کنند.

اما فراموش نکنید اشکالات Windscrib VPN که شامل فقدان آدرس IP اختصاصی ، برنامه گران قیمت Pro ، بدون سیستم پشتیبانی مشتری زنده ، مکانهای کمتر سرور و پروتکل های رمزگذاری است..

سرعت توسعه Windscrib VPN بسیار دلگرم کننده است و امیدواریم که تا زمانی که ویندوز رکورد نژاد خود را بدست نیاورد کاهش یابد..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me