סקירת VPN של Hide.me – מצא ניתוח עומק

[ware_item id=33][/ware_item]

VPN של Hide.me (מיקום - מלזיה)

מדינות: 28 | מיקומי שרת: 36 | מספר שרתים: 100 | מכשיר רב: 5

סקירת VPN של Hide.meסקירה כללית - הסתר אותי סקירה:

מבוסס על מלזיה, Hide.me VPN הוא אחד המכרזים בענף ה- VPN. היא צברה פופולריות בשל תכונות האבטחה, הפרטיות והשקיפות המצטיינות שלה. האנונימיות שמציע VPN Hide.me מובטחת וניתן להעמיד לדין את רמות הביצועים המדהימות על ידי המשתמש באמצעות גרסת הניסיון החינמית הזמינה לבדיקה לפני השימוש.


עם זאת, השרת אינו מציע תמיכה מובנית עבור OpenVPN ותוכנית Premium אינה מצליחה לעמוד ברשימת "VPNs Budget".

להלן סקירה מקיפה של Hide.me VPN ששופכת אור על ההיבטים השונים של ספק ה- VPN של Hide.me:

מקצוענים:

 • מדיניות אפס יומנים
 • מהירויות הורדה מעולות
 • ביצועים מעולים
 • הצפנה של 256 סיביות צבאיות
 • תכונת צ'אט חי
 • מעוצב היטב לפשטות
 • תמיכה ללקוחות מומחים 24/7

חסרונות:

 • תוכנית פרימיום חודשית מעט יקרה יותר
 • מיקומי שרת מוגבלים

תכונות VPN של Hide.me

תוכניות תמחור:

ל- Hide.me יש 3 תוכניות שונות כולל שירות חינם ושתי תוכניות בתשלום. תוכניות התמחור כוללות:

 • חינם
 • פרימיום
 • ועוד סקירת VPN של Hide.me

אנו ממליצים לך להשתמש בחבילת הפרימיום אם ברצונך לקבל את החוויה הטובה ביותר עם Hide.me. חבילת פרימיום זו מאפשרת חמישה חיבורים בו זמנית ואין לה מגבלת העברת נתונים גם כן.

התוכנית בחינם מוגבלת עם זאת בהיבטים מסוימים, אך היא מספקת מספיק כדי לעבור אותך כשאתה נמוך בכספים או כשאתה מעוניין לשפוט את שירותיו של Hide.me VPN.

חבילת הפלוס תתאים לך בצורה הטובה ביותר כאשר אינך משתמש קבוע ב- VPN ומוכנה להשתמש ב- Hide.me VPN מדי פעם..

תוכניות התמחור הללו שמציע VPN Hide.me מגיעות עם הנחות גדלות וזה תלוי כמה זמן אתה נרשם. למשל, חבילת הפרימיום נעה בין 20 $ לחודש ויכולה להגיע ל 11.67 $. באופן דומה, הפלוס נע בין 10 $ לחודש ויכול לעלות ל 5.42 $. תוכניות התמחור הללו תלויות באמצע טווח התווך האמצע-גבוה של ה- VPN אך הן אינן מאפשרות לכם לסבול מפשרה על איכות השירותים..

הדבר המכריע שיש לציין כאן הוא ש- Hide.me VPN מציע מדיניות החזר מוחלטת בתוך 14 יום ואם נעשה שימוש בפחות מ- 500MB. באמצעות קריטריון זה תוכלו לאמת בקלות את איכות שירות ה- VPN.

בטיחות ופרטיות:

VPN נחשב ככלי הטוב ביותר להצפנה בין כלים ושירותים אחרים. כאשר מועברים נתונים באינטרנט הם נעים בצורה של מנות. ניתן ליירט מנות אלה בקלות רבה על ידי כל אחד באמצעות כלים פשוטים הזמינים באינטרנט. ניקח דוגמה לטלפון נייד לא נעול כאן, מכיוון שהוא נעול כך שכל אחד יכול להשתמש בו ולהשיג את המידע הרגיש שלך אבל אם הטלפון הנייד נעול אז אף אחד לא יוכל לבדוק את הנתונים שלך בקלות.

ההצפנה פועלת באותו אופן ובכך נותנת להאקרים או לחטטנים עבודה קשה לקרוא את השיחות שלך או לנהוג ולעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך. VPN הוא, אם כן, הכלי היחיד שמספק הצפנת AES 256-ביט ברזל עם מפתח 8192 סיביות. אלגוריתם ההצפנה AES 256 סיביות נחשב ללא ספק כשיטות ההצפנה הבטוחות ביותר כנגד כל התקפות כוח סוערות בניגוד לוויכוחים ואמונות..

Hide.me VPN עבר גם את מבחני הפרטיות שלנו על ידי הסתר לחלוטין את הפעילויות המקוונות שלנו כל הזמן.

פרוטוקולים זמינים:

על פי סקירת ה- VPN של Hide.me, ספק ה- VPN תומך בפרוטוקולים שונים שכולם פופולריים באותה מידה. הפרוטוקולים הזמינים כוללים IPSec (IKEv1 ו- IKEv2 יחד עם הצפנת AES-128 ו- AES-256), OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP ותמיכה SoftEther עם קידודים הנעים בין אלגוריתם AES 128 סיביות, 160 סיביות ו 256 סיביות. גם כן. VPN של Hide.me תומך גם ב- Proxy של SOCKS.

משתמשי תוכנית Premium ו- Plus מסוגלים לבחור כל פרוטוקול להתחברות ל- VPN. עם זאת, אם אתה משתמש VPN בחינם אתה מוגבל ל- PPTP, SSTP, L2TP ו- IPsec (IkEv1 ו- IKEv2). משתמשים מסוגלים להשתמש במהירויות המצוינות עם זמני פינג נמוכים, ברגע שהם מחוברים למיקומי השרת הטובים ביותר.

תמיכה:

באמצעות סקירת ה- VPN של Hide.me, נודע לנו כי אפשרויות תמיכה מרובות זמינות עבור הלקוחות הזקוקים לעזרה בכל עת מאחר וצוות התמיכה זמין 24/7. המשתמשים מסוגלים להוסיף קבצים מצורפים לשאלות, בקשות והתלונות שלהם. אולם החיסרון העיקרי הוא עיכוב הזמן בו המשתמשים סובלים לפני שהם מקבלים סוף סוף תשובה.

עם זאת, לתגובה מיידית ופתרון לשאילתה שלך אתה תמיד יכול לעזור לעצמך בשירות ה- Live Chat הזמין באתר. באמצעות שירות הצ'אט החי אתה יכול לפתור את השאלות שלך או לקבל תשובה לשאלותיך ממש במהירות ובמהירות.

יתר על כן, ל- VPN של Hide.me יש גם דף קהילתי שלפי סקירת Hide.me, מנהלי האתר והמפתחים פעילים מאוד. כך שאם אתם רוצים לשאול שאלה כללית תוכלו לשאול אותה בדף הקהילה שם תקבלו מספר תשובות ופתרונות גם לכל השאלות שלכם. לצורך כניסה לקהילה תצטרך ליצור חשבון נוסף שנעשה אך ורק מטעמי האבטחה.

ל- VPN של Hide.me יש גם עמוד שאלות נפוצות. דף שאלות נפוצות זה מועיל במובנים רבים ומתחלק לשתי קטגוריות, כלומר כלליות וחיוב. דף השאלות הנפוצות אמנם מכיל קבוצה מוגבלת של שאלות, אך מספק למשתמשים שלו תשובות קצרות ומובנות בקלות.

מדור הבלוגים VPN של Hide.me מספק גם למשתמשים שלו תשובות מפורטות כמעט לכל השאלות שעשויות להיות להם בנוגע לשירות, לתכונות, לוגים, לתמחור, למקומות שרתים, ולאבטחה וכו '. המשתמשים אינם מתקשים כלל למצוא את מאמר הנוגע לשאילתה שלהם, משם הם לא מקבלים רק את הפתרונות, אלא הם יכולים גם לחנך את עצמם בהיבטים רבים ושונים של שירות VPN..

בעקבות הבלוגים השונים, אתה יכול גם להיות מעודכן אחר הפרסומים והמבצעים האחרונים האחרונים.

מדיניות רישום:

VPN של Hide.me מוסמך כעת כשירות ללא היומן לחלוטין לאחר הביקורת על ידי ליאון Juranic, שהוא אחד מאנליסטי האבטחה הנחשבים ביותר מבית Defensecode Ltd. לפיכך, הם לא שומרים על כל מידע אישי כדי שיוכלו להימנע מאחריות משפטית. מהסוף שלהם וגם להבטיח את הפרטיות המקוונת של המשתמש שלהם.

אנו חיים בעידן בו פיקוח ההמונים וחוקי ההגנה על הפרטיות מקבלים דריסת רגל חזקה ומקשים למדי לשמור על זהותנו המקוונת בעילום שם וכושל. ספקי שירותי ה- VPN השומרים על יומני הפעילויות המקוונות שלך, כמו גם פרטי התשלום שלך, מהווים איום גדול על פרטיותך מכיוון שהם יכולים להידרש בכל עת על ידי הרשויות למסור את הנתונים שלך. אבל עם Hide.me VPN מכיוון שהם לא מחזיקים יומנים כלשהם, כך שבסופו של דבר הופך להיות חסר תועלת לבקש מהם למסור את הנתונים שאין להם.

והכי חשוב Hide.me VPN מבוסס במלזיה ולחוקים המקומיים אין חובות עליהם לאחסן יומני משתמשים, בניגוד לארצות ה- FIVE Eye בהן אין ספקי VPN ברירה אלא לאחסן יומני משתמשים בהתאם לחוקים..

אז על פי סקירת ה- VPN של Hide.me, אנו מאמינים במדיניות ללא יומן של ספק ה- VPN ולוקחים את מילת ה- VPN של Hide.me, מכיוון שהיא הצהירה בבירור, "איננו מפקחים או רושמים את התנהגות הגלישה שלך. הדרך שבחרנו לבנות Hide.me הופכת את זה לבלתי אפשרי. כל נתוני השימוש שאנו מקבלים אנונימיים לחלוטין ואינם מחוברים לכתובת ה- IP או למיקום האמיתי שלך. "

ביצועים:

על פי סקירת ה- Hide.me VPN שלנו, לקוח המחשב האישי של Hide.me VPN מעוצב היטב והוא קומפקטי. השרת הטוב ביותר זמין רק בלחיצה אחת מכיוון שרשימת השרתים מוצגת באופן מיידי ומידע הסטטוס שלו על המיקום שלך וכתובת ה- IP הנוכחית שלך תמיד גלוי.

תיבת הדו-שיח 'הגדרות' מאוד חדה וכרטיסיית הפתיחה מציגה את הגדרות החיבור והיישום העיקריות. ההגדרות כוללות אפשרויות כמו הפעלה בהפעלה, התחברות מחדש אוטומטית, מניעת דליפות DNS וזכרו גם את המיקום שנבחר.

VPN של Hide.me עמוס בתכונות שמשדרגות את הביצועים שלה לרמה גבוהה אוטומטית. ישנה גם תכונת קישוריות מוגבלת שמשבית את קישוריות הרשת המקומית בזמן ש- VPN פעיל ותכונת Switch kill מגבילה את הקישוריות לחלוטין אם ה- VPN נופל.

מדריך להתקנת VPN ל- Hide.me

קיימות שתי אפשרויות עבור אנשים שמוכנים להעסיק VPN של Hide.me:

 1. או, צור חשבון בחינם
 2. לחלופין, נסע את מבטח ההחזר הכספי על ידי הרשמה לתכנית בתשלום

להלן מדריך שיורה לך כיצד להגדיר Hide.me VPN:

לחץ על הלחצן נסה בחינם זמין משמאל לדף הבית, ואילו כפתור הרשמה נמצא שם גם בפינה השמאלית העליונה.. סקירת VPN של Hide.me

לאחר יצירת חשבונך, לחץ על כניסה בתפריט הניווט. המסך של לוח המחוונים של החברים יופיע. כעת לחץ על פרק התמיכה. סקירת VPN של Hide.me

דף התמיכה יציג כעת את כל המכשירים השונים הזמינים. בזמן הגלילה מטה תוכלו לראות סמלים המתארים כל מכשיר זמין. בחר במכשיר בו המכשיר תומך.

סקירת VPN של Hide.me

ממשיכים הלאה, כעת תוכלו להוריד גרסת התקנה אוטומטית של VPN Hide.me.. סקירת VPN של Hide.meאו אם אתה רוצה שהדברים יתנהלו בדרך שלך, אתה יכול לבחור את ההגדרה הידנית להגדרת הפרוטוקול לפי בחירתך. להלן תצוגה של איך נראית אפשרות זו: סקירת VPN של Hide.me

לאחר הורדת היישום, כעת תוכלו להריץ את הקובץ ולעקוב אחר ההוראות המופיעות על המסך אשר יפנו אתכם להתחבר לחשבון החדש או הקיים..

סקירת VPN של Hide.me

התחבר עכשיו עם אותם אישורים, איתם הקמת באתר האינטרנט שלהם, כדי לגשת לשירות במכשיר שלך. חשבונך יופעל בדרך זו וכעת תוכל ליהנות בקלות משירותי ה- VPN של Hide.me.

אם אתה מוכן להחליף מיקום של השרת שלך, לחץ על הכפתור שכותרתו אוטומטית.

סקירת VPN של Hide.me

תופיע רשימה נפתחת המספקת לך אינספור אפשרויות לבחירה.

סקירת VPN של Hide.me

מסקנה - האם Hide.me אפילו שווה את זה?

יש הרבה דברים לדון ב- VPN של Hide.me למרות מערך השירותים הקטן יחסית.

על קצה המזלג, סקירת ה- VPN של ה- Hide.me שלנו מדגימה כי Hide.me הוא שירות סולידי, חביב ואמין. אבטחה ואנונימיות התגלו כסדרי העדיפויות של VPN זה. הוא מציע מדיניות ללא יומן והשרתים שלהם מוצעים ב 28 מיקומים כולל המדינות העיקריות שתחפש. המהירויות מהירות יותר משירותים רבים אחרים שבדקנו אפילו עם ההצפנה של הצבא הצבאי (256 סיביות) שהם מציעים. יש מגוון רחב של פרוטוקולים לבחירה וגישה חופשית מוגבלת לשלושה שרתים, המאפשרים לך לאמת את המערכת ללא הגבלות.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me