סקירת VPN ב- Windscribe – VPN בחינם לכל החיים

[ware_item id=33][/ware_item]

VPN ל- Windscribe (מיקום - קנדה)

מדינות: 20+ | מיקומי שרת: 45+ | מספר שרתים: 20 | מכשיר רב: ללא הגבלה

סקירת Windscribe-VPN


סקירה כללית

Windscribe הוא אחד הטירונים בענף ה- VPN. שירות VPN זה הושק בפריחה מלאה באמצע 2016. התברר היטב לכל פריקות הפרטיות והביטחון ברחבי העולם. Windscribe הכניסה חזקה לשוק והזיכוי נועד להצפנה החזקה ולגישה המגוונת שלה כדי להבטיח את פרטיותך. בדרך זו היא שומרת על נגישות הנתונים והפעילויות המקוונים שלך לצדדים שלישיים.

בסקירת VPN של Windscribe שלנו, נעריך את השירות שמציעה Windscribe ונציג בפניך את המציאות הקרקעית לגבי שירות VPN זה. אנו מקווים שאחרי שעברו את סקירת ה- VPN של Windscribe, תוכלו להכיר תחושה טובה יותר של ספק VPN זה. זה יעזור לך לקבל החלטה נבונה אם להעסיק את Windscribe כשותף לפרטיות שלך או לא.

מקצוענים

 • פרוטוקולי הצפנה חזקים
 • חיבורי מכשירים ללא הגבלה
 • קבל תשלומי ביטקוין
 • אין רישום חיבור
 • IP משותף
 • אין צורך במידע אישי לצורך ההרשמה
 • מאפשר תמיכה P2P
 • אין דליפת DNS
 • חברה שקופה עם מדיניות פרטיות צלולה
 • זמינות חוצה פלטפורמות (Windows, Android, iOS, Mac)

חסרונות

 • מעט ערוצי תמיכה בלקוחות
 • מבוסס בקנדה
 • תוכנית המקצוענים היא יקרה
 • לקוח VPN של iOS זקוק לשיפור

תמחור ב- VPN ב- Windscribe & תוכניות

מבנה התמחור של VPN ל- Windscribe מסועף לשני סוגים:

 1. תוכנית מוגבלת בחינם או ב- Windscribe
 2. תוכנית Pro או Windscribe Unlimited

סקירת Windscribe-VPN

אם תבחר בתכנית בחינם, לא ייצרך אפילו אגורה אחת שלך ותיהנה מאופציות ה- VPN הבסיסיות. אפשרויות כאלה כוללות 15GB של נתונים בחודש, חיבור מכשיר אחד ושרתים ב -9 מיקומים. לסיכום, ניתן לומר כי תוכנית זו היא חופשית ומוגבלת.

לתוכנית Pro, עם זאת, העברת נתונים ללא הגבלה וחיבורי מכשירים סימולטניים ללא הגבלה. כאן אתה מקבל גישה לשרתים ב -31 מיקומים ולא ל -9 מיקומי השרת המוצעים בתוכנית חינם. בינתיים, עליכם להכיר גם את העובדה שכדי לבחור בתוכנית פרו עליכם להיות מוכנים לשלם 9 דולר לחודש או 90 דולר לשנה..

על פי סקירת ה- VPN של Windscribe, אנו יכולים לומר של- Windscribe יש תוכנית חינם מצויינת ולכן היא יכולה להיחשב כאחת הטובות מבין שירותי ה- VPN בחינם. בעוד שמצד שני תוכנית ה- Pro היא די יקרה ואינה תואמת את כל הפונקציות שה- VPN מציע.

אמצעי תשלום של Windscribe VPN

סקירת Windscribe-VPN

אמצעי התשלום המוצעים על ידי Windscribe VPN כוללים קבלת תשלומים מכרטיסי אשראי כמו מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, אמקס וויזה. PayPal ו- PaymentWall הן אפשרויות אחרות לתשלום המוצעות על ידי Windscribe VPN.

גילינו גם את העובדה שבסקירת ה- VPN של Windscribe שלנו, כי Windscribe מקבלת תשלומים באמצעות ביטקוין ובכך לשמור על זהות המנוי שלה אנונימית ומתחשבת..

Windscribe VPN הצעה למכירה ייחודית (USP)

בשעה שסקרנו את סקירת ה- VPN של Windscribe, גילינו שגם ל- Windscribe יש כמה הצעות מכירה ייחודיות. אז חפרנו לעומק כדי לגלות יותר על הצעות המכירה הייחודיות המובילות של Windscribe VPN ותוצאות החיפוש שלנו הן כדלקמן:

התחייבות להחזר כסף

בזמן שסקרנו את סקירת ה- VPN של Windscribe, גילינו שגם Windscribe עמוסה בכמה אלמנטים נדיבים. בין האלמנטים הנדיבים הללו, יש קישוריות מכשירים סימולטניים ללא הגבלה שמציעה Windscribe.

מרבית ספקי ה- VPN מציעים קישוריות התקנים מוגבלת באמצעות חשבון VPN בודד, אך Windscribe ללא ספק שברה את המחסומים הללו והצליחה לספק חיבורים סימולטניים ללא הגבלה..

כניסה רב

ביחס לאלמנטים הנדיבים המוצעים על ידי Windscribe VPN, גילינו גם באמצעות סקירת ה- VPN של Windscribe שהוא מציע גם אחריות להחזר הכסף למשך 3 ימים. מדיניות החזר כספי זו מאפשרת למנויי ה- Windscribe לבקש החזר כספי בתוך 3 ימים לאחר רכישת תוכנית ה- Pro של Windscribe.

Windscribe מוגבלת

הגרסה החינמית שמציעה Windscribe, המכונה גם Windscribe Limited, זמינה לכל אותם Netizens שמעוניינים לנסוע לנסיעת מבחן של שירותי Windscribe לפני שהם מעסיקים אותה. עם זאת, הגרסה החינמית מגיעה עם מגבלות מסוימות כמו מגבלת רוחב פס חודשית של 10GB בלבד ובחירה מוגבלת של שמונה מיקומי שרת.

תמיכת לקוחות VPN ב- Windscribe

בדקנו את תמיכת הלקוחות של ספק ה- VPN עבור סקירת ה- VPN של Windscribe. כאן גילינו שלצערי ישנם מעט מאוד ערוצי תמיכה בלקוחות. תמיכת הלקוחות מוגבלת רק לשאילתות מבוססות כרטיסים ואין לה אפשרות צ'אט Live.

עם זאת, לאחר מילוי הכרטיס בשאילתה אתה עשוי לקבל תשובה תוך מספר שעות באמצעות הדוא"ל. התגובה שקיבלנו במהלך הסקירה של סקירת ה- VPN ב- Windscribe שלנו הייתה מקצועית ואדיבה ולא התשובות על המשפט הבודד או התשובות האוטומטיות שרוב ה- VPN’s האחרים בדרך כלל מוסרים. התשובה לשאילתה שלנו הופנתה ספציפית לשאלתנו והיא גם הייתה תיאורית.

סעיף שאלות נפוצות

סקירת Windscribe-VPN

למרות שחלק השאלות הנפוצות מורכב מדף בודד, הוא נותן מידע בסיסי ושירותי מידע על מנת להתחיל בשירות VPN של Windscribe. זה גם מספק למשתמשים שלה ללמוד כיצד תוספי דפדפן ו- VPs VPN עובדים בשילוב.

אבטחת VPN VPN & פרטיות

פרטיות מהשורה הראשונה, כמו גם נגישות קלה למנויים, מובטחת אך ורק על ידי פרוטוקולי מנהור הצפנה. Windscribe מציעה הצפנת נתונים AES 256-סיבית עוצמתית בשילוב עם אימות נתונים SHA 512 וכן לחיצת היד החזקה RSA 4096.

סקירת Windscribe-VPN

מלבד זה, משתמשי iOS יכולים להגדיר את IKEv2 באייפון שלהם יחד עם ה- iPad שלהם ולהגן באופן מיידי באמצעות VPN Windscribe.

הסיכויים לסבול מדליפות נתונים ממוזערים בגלל מערך הגנת הדליפות של DNS ו- IPv6, המוצעת על ידי VPN קנדי ​​זה. מעל ומעבר, ירידות חיבור פתאומיות אינן מסוכנות עבור משתמשי שירותי Windscribe מכיוון של- VPN זה יש ווידג'ט חומת אש. ווידג'ט חומת אש זה מסוגל לחסום את כל קישוריות האינטרנט שקורה לשרתי Windscribe מחוץ לחיבור.

יתר על כן, VPN של Windscribe משתמשת ב- IP משותף במקום ב- IP הייעודי. הסיבה לכך היא ש- Windscribe רואה כתובות IP משותפות אמינות יותר והשימוש בהן מעניק לגשש עבודה קשה לזהות משתמש אמיתי.

מדיניות רישום - האם מנוי רוח האתר שלך??

מאז שנוצר VPN ל- Windscribe, הוא נחקר פעמים רבות לגבי רמת הבטיחות שהיא מציעה. זו הסיבה לכך שנאבקנו במתן תגובה מובהקת לקוראים שלנו בסקירת VPN של Windscribe.

ספקי VPN בימינו אינם חושפים את התנאים הסמויים שלהם במדיניות הפרטיות שלהם הקשורה לפעילות המשתמש והרישום. עם זאת, בחנו את מדיניות הפרטיות של Windscribe VPN וגילינו שספק שירותי ה- VPN אינו מאחסן יומני חיבור. היא גם לא מאחסנת מידע על גלישה או חותמות זמן IP של המשתמשים שלה. Windscribe גם לא אוכפת מעקב אחר קובצי cookie של צד שלישי או שירותי ניתוח כלשהם. כך היא מוודאת שהפרטיות המקוונת של המשתמשים שלה מוגנת מסביב לשעון.

לעומת זאת, המידע היחיד שנשמרת Windscribe הוא כמות רוחב הפס הנצרכת על ידי המשתמש. עם זאת, נתוני רוחב הפס זה מתאפסים גם פעם בחודש. זה גם שומר על פרטי התשלום - רק למנויי תוכנית Pro - למשך 30 יום בלבד.

מלבד מדיניות הפרטיות השקופה, הרבה לקוחות עדיין מטילים ספק ביכולת האבטחה והגנת הפרטיות של Windscribe VPN. הסיבה היחידה היא ש- VPN של Windscribe מבוססת קנדה. קנדה אינה נחשבת לאופציה החשובה ביותר לפרטיות של 100% מכיוון שישנם סיכונים הקשורים למעקב אחר חמש העיניים (FVEY) או על ידי CSIS (שירות הביון הביטחוני הקנדי)..

Windscribe VPN Cross Platform זמינות

סקירת Windscribe-VPN

נראה כי Windscribe תואם את כל הפלטפורמות המתקדמות כמו לינוקס, מק ו- Windows. בסקירת ה- VPN של Windscribe גילינו שמנויי Pro-Pro מקלים על לקוחות VPN מעוצבים היטב עבור מכשירי אנדרואיד ו- iOS..

יתר על כן, Windscribe מציעה גם כמה תוספי קרום עליון לדפדפני אינטרנט כמו אופרה, פיירפוקס וכרום. תוספים אלה מאפשרים למשתמשים לבטל את החסימה של מספר אתרים בלחיצה אחת. בסך הכל Windscribe נוח לשימוש והוא די נוח.

יעדים של שרת VPN ב- Windscribe

Windscribe VPN הוא ללא ספק ספק שירות עם מגוון רחב של שרתים. עם זאת, הוא מציע שרתים ב -9 או 31 מיקומים. אך כל זה תלוי בתוכנית התמחור שתעבור לה:

לתוכנית Windscribe Limited או לתוכנית בחינם מגבלה של 9 מיקומי שרת. מיקומים אלה כוללים ארה"ב (מזרח / מערב), הונג קונג, צרפת, גרמניה, בריטניה, קנדה, לוקסמבורג והולנד.

מלבד הארצות שהוזכרו לעיל, תוכנית Windscribe Unlimited או מנוי תוכנית ה- Pro הופכות להיות נגישות גם לשרתים אחרים. שרתים אלה נמצאים ביעדים אחרים כמו ספרד, איטליה, אירלנד, שוויץ, דנמרק, נורבגיה, רוסיה, רומניה, שוודיה, טורקיה, סינגפור, מצרים, דרום קוריאה, הודו, יפן, מקסיקו ואוסטרליה..

ביצועים, מהירות & הגנה מפני דליפות של VPN ל- Windscribe

למרות שללקוח של ווינדסקריפט של ווינדוס יש ממשק קטן, יש לו יכולת לגבש יחד את כל מה שתזדקק לו. זה עשוי לכלול לחצן חיבור / ניתוק, רשימת שרתים, תצוגת כתובת ה- IP הנוכחית שלך ורוחב הפס הנותר במהדורה החינמית.

סקירת Windscribe-VPN

מלבד כל האלמנטים הללו, ל- Windscribe יש גם 'חומת אש'. חומת אש זו יכולה להשבית קישוריות אם חיבור Windscribe נכנע בכל עת. יתר על כן, זה כולל גם כמה קבצים הכוללים רזולוציית API ומצב חיבור. מצב החיבור מציג עוד שלושה סוגים שונים של מצבים כמו UDP, TCP ומצב התגנבות.

סקירת Windscribe-VPN

במהלך סיקור סקירת ה- VPN ב- Windscribe שלנו, בדקנו את לקוחות ה- VPN של כל הפלטפורמות לצורך הדלפות. שמחנו לגלות שום סוג של דליפות IP ו- IPv6.

סקירת Windscribe-VPN

חיפשנו גם דליפות DNS אך לא מצאנו. זה מוכיח כי Windscribe אינו VPN שיש להקל בו ראש. כמו כן, שהוא די רציני במתן אבטחה ופרטיות ברמה גבוהה.

סקירת Windscribe-VPN

בדקנו את ביצועי שרת ה- Windscribe באמצעות בדיקות מהירות של Ookla. סיכמנו כי ככל ששרת קרוב יותר, כך תינתן לך המהירות הטובה יותר. עם זאת, תוצאות בדיקת המהירות נמצאו יותר מקובלות והם כדלקמן:

מדריך התקנה ל- VPN ל- Windscribe

סקירת Windscribe-VPN

באמצעות סקירת ה- VPN של Windscribe, אנו פוגשים את מדריכי ההתקנה המספקים מדריכי וידאו מפורטים הזמינים ב- YouTube לצורך הגדרת כל אחד מלקוחותיהם. להלן תמונת מצב של Youtube המציגה הדרכה להתקנת Windscribe:

תהליך ההתקנה

סקירת Windscribe-VPN

להתקנת Windscribe VPN במחשב שלך, עליך ליצור חשבון חדש. או שתוכל להשתמש בזה שכבר יש לך.

סקירת Windscribe-VPN

לאחר הכניסה תראה את תיבת הדו-שיח הבאה.

כאן תיתקל באפשרויות שונות להיעזר נתונים בחינם של 2 ג'יגה-בתים, 10 ג'יגה-בייט או אפילו 15 ג'יגה-בתים. הנקודה המכריעה בחשיבות כאן היא שניתן לנצל 10 ג'יגה-בתים אם אתה מספק את הדוא"ל שלך ל- Windscribe VPN. הואיל, ניתן לנצל 15 ג'יגה-בתים לאחר ציוץ בנוגע למנוי רוח.

סקירת Windscribe-VPN

לאחר כיבוי, לקוח VPN משחיר.

סקירת Windscribe-VPN

וזה הופך לכחול לאחר הפעלת לקוח ה- VPN שלך.

סקירת Windscribe-VPN

לקוח VPN של Windscribe מציג בפניכם רק רשימה של מדינות בהן יעדי השרת נמצאים. עם זאת, היא לא מציגה רשימה של שרתים בודדים. מספר המיקום שונה בהתאם לתוכנית שבחרת.

סיכום

לסיכום סקירת ה- VPN ב- Windscribe, אנו שמחים לומר כי Windscribe היא ללא ספק ספק שירות מצוין בחינם למרות היותו חדש במתחם ה- VPN. הצמד של סיומת דפדפן Chrome ולקוח Windows פועלים ללא דופי כדי להגן על הפעילויות המקוונות שלך יחד עם תוספי דפדפן בלעדיים.

אבל לא לשכוח את החסרונות של Windscribe VPN הכוללים היעדר כתובת IP ייעודית, תוכנית Pro יקרה, אין מערכת תמיכה לקוח חיה, פחות מיקומי שרת ופרוטוקולי הצפנה.

קצב ההתפתחות של VPN Windscribe מעודד מאוד ואנחנו מקווים שהוא לא יואט עד ש- Windscribe ישיג את שיאו.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me