Hide.me VPN apskats – atrodiet dziļuma analīzi

[ware_item id=33][/ware_item]

Hide.me VPN (atrašanās vieta - Malaizija)

Valstis: 28 | Serveru atrašanās vietas: 36 | Serveru skaits: 100 | Vairākas ierīces: 5

Hide.me VPN apskatsPārskats - paslēpt mani apskats:

Hide.me VPN, kas atrodas Malaizijā, ir viens no VPN nozares piedāvājumiem. Tas ir ieguvis popularitāti ar izcilām drošības, privātuma un caurspīdīguma funkcijām. Hide.me VPN piedāvātā anonimitāte tiek garantēta, un pārsteidzošos veiktspējas līmeņus lietotājs var izmēģināt, izmantojot bezmaksas izmēģinājuma versiju, kas pirms testēšanas ir pieejama testēšanai..


Tomēr serveris nepiedāvā iebūvētu OpenVPN atbalstu, un Premium plāns nespēj to iekļaut “Budžeta VPN” sarakstā.

Šeit ir visaptverošs Hide.me VPN pārskats, kas atspoguļo dažādus Hide.me VPN sniedzēja aspektus:

Pros:

 • Žurnālu nulles politika
 • Lielisks lejupielādes ātrums
 • Lielisks priekšnesums
 • 256 bitu militāras pakāpes šifrēšana
 • Tiešsaistes tērzēšanas funkcija
 • Labi izstrādāts vienkāršībai
 • Diennakts ekspertu atbalsts klientiem

CONS:

 • Mēneša Premium plāns ir mazliet dārgāks
 • Ierobežotas servera vietas

Hide.me VPN iespējas

Cenu plāni:

Hide.me ir 3 dažādi plāni, ieskaitot bezmaksas pakalpojumu un divus maksas plānus. Cenu plāni ietver:

 • Bezmaksas
 • Piemaksa
 • Plus Hide.me VPN apskats

Mēs iesakām jums izmantot Premium paketi, ja vēlaties iegūt vislabāko pieredzi ar Hide.me. Šī Premium pakete ļauj veikt piecus vienlaicīgus savienojumus, un tai nav arī datu pārsūtīšanas ierobežojumu.

Bezmaksas plāns dažos aspektos tomēr ir ierobežots, taču tas ir pietiekami noderīgs, lai jūs iepazīstinātu ar līdzekļu nepietiekamību vai kad vēlaties spriest par Hide.me VPN pakalpojumiem..

Plus pakotne jums būs vispiemērotākā, ja neesat pastāvīgs VPN lietotājs un vēlaties laiku pa laikam izmantot Hide.me VPN.

Šie cenu noteikšanas plāni, ko piedāvā Hide.me VPN, nāk ar pieaugošām atlaidēm, un tas ir atkarīgs no tā, cik ilgi jūs reģistrējaties. Piemēram, Premium pakete svārstās no USD 20 mēnesī un var sasniegt USD 11,67. Tāpat Plus svārstās no USD 10 mēnesī un var sasniegt USD 5,42. Šie cenu plāni atrodas VPN vidējā līdz augstā diapazona vidū, taču tie neļauj jums ciest no kompromisa par pakalpojumu kvalitāti.

Šeit ir svarīgi atzīmēt, ka Hide.me VPN piedāvā kopējo atmaksas politiku 14 dienu laikā un, ja ir izmantots mazāk nekā 500 MB. Izmantojot šo kritēriju, jūs varat viegli pārbaudīt VPN pakalpojuma kvalitāti.

Drošība un privātums:

Starp citiem rīkiem un pakalpojumiem VPN tiek uzskatīts par labāko šifrēšanas rīku. Kad dati tiek pārsūtīti internetā, tas pārvietojas pakešu veidā. Šīs paketes ikviens var pārtvert, izmantojot vienkāršus rīkus, kas ir pieejami internetā. Šeit tiek parādīts atbloķēta mobilā tālruņa piemērs, jo tas ir atbloķēts, lai ikviens varētu to izmantot un iegūt jūsu slepeno informāciju, bet, ja mobilais tālrunis ir bloķēts, neviens nevarēs jūsu datus viegli izpētīt.

Šifrēšana darbojas tāpat, tādējādi dodot hakeriem vai snoopers smagu darbu, lai lasītu jūsu sarunas vai veidotu informāciju un pārraudzītu jūsu tiešsaistes aktivitātes. Tāpēc VPN ir vienīgais rīks, kas nodrošina ironizētu AES 256 bitu šifrēšanu ar 8192 bitu atslēgu. Šis AES 256 bitu šifrēšanas algoritms tiek uzskatīts par visdrošākajām šifrēšanas metodēm pret brutāla spēka uzbrukumiem, kas ir pretrunā ar argumentiem un uzskatiem.

Hide.me VPN ir izturējis arī mūsu privātuma testus, visu laiku pilnībā aizklājot mūsu tiešsaistes aktivitātes.

Pieejamie protokoli:

Saskaņā ar mūsu Hide.me VPN pārskatu, VPN sniedzējs atbalsta dažādus protokolus, kas visi ir vienlīdz populāri. Pieejamajos protokolos ietilpst IPSec (IKEv1 un IKEv2 kopā ar AES-128 un AES-256 šifrēšanu), OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP un SoftEther atbalsts ar šifrējumiem, sākot no AES 128 bitu, 160 bitu un 256 bitu algoritma. arī. Hide.me VPN atbalsta arī SOCKS starpniekserveri.

Premium un Plus plāna lietotāji var izvēlēties jebkuru protokolu savienojumam ar VPN. Tomēr, ja jūs esat bezmaksas VPN lietotājs, jūs aprobežojaties tikai ar PPTP, SSTP, L2TP un IPsec (IkEv1 un IKEv2). Lietotāji var izmantot izcilu ātrumu ar mazu ping laiku, tiklīdz ir izveidots savienojums ar labākajām servera vietām.

Atbalsts:

Veicot Hide.me VPN pārskatu, mēs uzzinājām, ka klientiem, kuriem jebkurā laikā nepieciešama palīdzība, ir pieejamas vairākas atbalsta iespējas, jo atbalsta personāls ir pieejams visu diennakti. Lietotāji var arī pievienot pielikumus saviem jautājumiem, pieprasījumiem un sūdzībām. Bet būtisks trūkums ir laika kavēšanās, no kuras cieš lietotāji, pirms beidzot saņemt atbildi.

Tomēr, lai ātri reaģētu un atrisinātu jūsu vaicājumu, jūs vienmēr varat sev palīdzēt ar Live Chat pakalpojumu, kas ir pieejams vietnē. Izmantojot tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumu, jūs varat ātri un ātri atrisināt savus jautājumus vai saņemt atbildi uz jautājumiem reāli.

Turklāt Hide.me VPN ir arī kopienas lapa, kurā saskaņā ar mūsu Hide.me pārskatu administratori un izstrādātāji ir ļoti aktīvi. Tātad, ja vēlaties uzdot vispārīgu jautājumu, varat to uzdot kopienas lapā, kur jūs saņemsiet vairākas atbildes un risinājumus arī visiem jūsu jautājumiem. Lai pierakstītos sabiedrībā, jums būs jāizveido cits konts, kas tiek veikts tikai drošības apsvērumu dēļ.

Hide.me VPN ir arī FAQ lapa. Šī BUJ lapa ir noderīga daudzos veidos, un tā ir sadalīta divās kategorijās, tas ir, vispārējā un rēķinu apmaksa. Lai arī bieži uzdoto jautājumu lapā ir ierobežots jautājumu kopums, tā lietotājiem sniedz īsas un viegli saprotamas atbildes.

Hide.me VPN emuāru sadaļa lietotājiem sniedz arī detalizētas atbildes uz gandrīz visiem jautājumiem, kas viņiem varētu būt par pakalpojumu, funkcijām, žurnāliem, cenām, servera atrašanās vietām un drošību utt. Lietotājiem nav nekādu problēmu atrast raksts par viņu vaicājumu, no kura viņi ne tikai iegūst risinājumus, bet arī var izglītoties par daudziem citiem VPN pakalpojuma aspektiem.

Sekojot dažādiem emuāriem, varat arī būt informēti par jaunākajām dāvanām un akcijām.

Mežizstrādes politika:

Hide.me VPN tagad ir sertificēts kā pilnīgi bez žurnālistiem izveidots pakalpojums pēc Leona Juranika, kurš ir viens no pazīstamākajiem drošības analītiķiem no SIA Defensecode, audita. Tādējādi viņi neuzglabā nekādus personas datus, lai varētu izvairīties no juridiskas atbildības no sava gala, kā arī nodrošina lietotāja tiešsaistes privātumu.

Mēs dzīvojam laikmetā, kad masveida uzraudzība un privātās dzīves neaizskaramības likumi iegūst spēcīgas pēdas, un tas padara diezgan sarežģītu, lai mūsu tiešsaistes identitāte būtu anonīma un nedroša. Tie VPN pakalpojumu sniedzēji, kas uztur jūsu tiešsaistes darbību žurnālus, kā arī jūsu maksājuma datus, ir liels drauds jūsu privātumam, jo ​​varas iestādes tos jebkurā laikā var piespiest nodot jūsu datus. Bet ar Hide.me VPN, jo tie neglabā nekādus žurnālus, tāpēc galu galā kļūst nelietderīgi prasīt viņiem nodot datus, kas viņiem nav.

Vissvarīgākais ir tas, ka Hide.me VPN atrodas Malaizijā, un vietējie likumi viņiem neuzliek pienākumu glabāt lietotāju žurnālus, atšķirībā no FIVE Eye valstīm, kur VPN sniedzējiem nav citas izvēles kā saglabāt lietotāju žurnālus atbilstoši likumiem..

Tātad saskaņā ar mūsu Hide.me VPN pārskatu mēs ticam VPN nodrošinātāja žurnālu politikai un pieņemam Hide.me VPN vārdu, jo tajā ir skaidri teikts: “Mēs neuzraugām un neveicam jūsu pārlūkošanas izturēšanos. Veids, kuru mēs izvēlējāmies veidot Hide.me, padara to neiespējamu. Visi lietošanas dati, kurus mēs saņemam, ir pilnīgi anonīmi, un tie nav savienoti ar jūsu reālo IP adresi vai atrašanās vietu. ”

Izrāde:

Saskaņā ar mūsu Hide.me VPN pārskatu, Hide.me VPN personālais dators klients ir labi izstrādāts un kompakts. Labākais serveris ir pieejams tikai viena klikšķa attālumā, jo serveru saraksts tiek nekavējoties apskatīts un vienmēr ir redzama tā statusa informācija par jūsu atrašanās vietu un pašreizējo IP adresi..

Iestatījumu dialogs ir ļoti izveicīgs, un atvēršanas cilne parāda galvenos savienojuma un lietojumprogrammu iestatījumus. Iestatījumos ietilpst tādas iespējas kā palaišana startēšanas laikā, automātiska atkārtota savienojuma izveidošana, DNS noplūžu novēršana un arī atlasītās atrašanās vietas atcerēšanās.

Hide.me VPN ir papildināts ar funkcijām, kas automātiski paaugstina tā veiktspēju līdz augstam līmenim. Pastāv arī funkcija Ierobežot savienojamību, kas atspējo lokālā tīkla savienojumu, kamēr VPN ir aktīvs, un iznīcināšanas slēdža funkcija pilnībā ierobežo savienojumu, ja VPN samazinās.

Hide.me VPN iestatīšanas rokasgrāmata

Cilvēkiem, kas vēlas izmantot Hide.me VPN, ir pieejamas 2 iespējas:

 1. Vai nu izveidojiet bezmaksas kontu
 2. Vai arī pārbaudiet naudas atdošanas garantiju, reģistrējoties apmaksātajam plānam

Šeit ir rokasgrāmata, kurā sniegti norādījumi, kā iestatīt Hide.me VPN:

Noklikšķiniet uz pogas Izmēģināt bez maksas, kas pieejama mājas lapas kreisajā pusē, turpretī poga Pierakstīties ir arī augšējā labajā stūrī.. Hide.me VPN apskats

Kad jūsu konts ir izveidots, navigācijas izvēlnē noklikšķiniet uz Pieteikšanās. Parādīsies dalībnieku paneļa ekrāns. Tagad noklikšķiniet uz sadaļas Atbalsts. Hide.me VPN apskats

Atbalsta lapa tagad parādīs visas dažādās pieejamās ierīces. Ritinot uz leju, jūs redzēsit ikonas, kas attēlo katru pieejamo ierīci. Izvēlieties ierīci, kuru tā atbalsta.

Hide.me VPN apskats

Pārejot tālāk, tagad jūs varat lejupielādēt Hide.me VPN automātiskās iestatīšanas versiju.. Hide.me VPN apskatsVai arī, ja vēlaties, lai lietas ritētu pats, varat izvēlēties manuālo iestatīšanu, lai konfigurētu izvēlēto protokolu. Šeit ir skats uz to, kā izskatās šī opcija: Hide.me VPN apskats

Kad lietojumprogramma ir lejupielādēta, tagad varat palaist failu un izpildīt ekrānā redzamos norādījumus, kas palīdzēs jums pieteikties uz jūsu tikko izveidoto vai esošo kontu.

Hide.me VPN apskats

Tagad piesakieties ar tiem pašiem akreditācijas datiem, kurus iestatījāt viņu vietnē, lai piekļūtu pakalpojumam savā ierīcē. Jūsu konts tiks aktivizēts šādā veidā, un tagad jūs varat viegli izbaudīt Hide.me VPN pakalpojumus.

Ja vēlaties mainīt sava servera atrašanās vietas, noklikšķiniet uz pogas Automātiski.

Hide.me VPN apskats

Parādīsies nolaižamais saraksts, kas piedāvā neskaitāmas iespējas, no kurām izvēlēties.

Hide.me VPN apskats

Secinājums - vai Hide.me ir pat tā vērts?

Neskatoties uz salīdzinoši nelielo pakalpojumu komplektu, Hide.me VPN ir daudz jāapspriež.

Īsumā mūsu Hide.me VPN pārskats parāda, ka Hide.me ir stabils, patīkams un uzticams pakalpojums. Drošība un anonimitāte ir atklāta kā šī VPN prioritāte. Tā piedāvā politiku bez žurnāla un to serveri tiek piedāvāti 28 vietās, ieskaitot galvenās valstis, kuras jūs meklēsit. Ātrums ir ātrāks nekā daudzi citi pakalpojumi, kurus mēs pārbaudījām, pat ar viņu piedāvāto militārās pakāpes šifrēšanu (256 bitu). Pieejams plašs protokolu klāsts, no kuriem izvēlēties, un ierobežota bezmaksas pieeja 3 serveriem, kas ļauj jums bez ierobežojumiem validēt sistēmu.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me