Vēstu VPN pārskats – mūža bezmaksas VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Vējonis VPN (atrašanās vieta - Kanāda)

Valstis: 20+ | Serveru atrašanās vietas: 45+ | Serveru skaits: 20 | Vairākas ierīces: Neierobežots

Windscribe-VPN-pārskats


Pārskats

Windscribe ir viens no iesācējiem VPN nozarē. Šis VPN pakalpojums tika uzsākts pilnā sparā 2016. gada vidū. Tas ir labi izrādījies visiem privātuma un drošības freaks visā pasaulē. Windscribe ir nodrošinājis spēcīgu ienākšanu tirgū, un kredīts tiek izmantots spēcīgajai šifrēšanai un divpusējai pieejai, lai nodrošinātu jūsu privātumu. Tādā veidā jūsu dati un darbības tiešsaistē ir nepieejamas trešajām personām.

Pārskatot Windscribe VPN, mēs novērtēsim Windscribe piedāvāto pakalpojumu un iepazīstināsim jūs ar šī VPN pakalpojuma realitāti. Mēs ceram, ka pēc mūsu Windscribe VPN pārskatīšanas jūs iepazīsities ar šī VPN sniedzēja labāku izpratni. Tas palīdzēs jums pieņemt saprātīgu lēmumu par to, vai nodarbināt Windscribe kā savu privātuma partneri.

Plusi

 • Spēcīgi šifrēšanas protokoli
 • Neierobežots ierīces savienojums
 • Pieņemt bitcoin maksājumus
 • Nav savienojuma reģistrēšanas
 • Koplietots IP
 • Reģistrējoties nav nepieciešama personīga informācija
 • Atļauj P2P atbalstu
 • Nav DNS noplūdes
 • Caurspīdīga kompānija ar pilnīgi skaidru privātuma politiku
 • Starp platformu pieejamība (Windows, Android, iOS, Mac)

Mīnusi

 • Daži klientu atbalsta kanāli
 • Atrodas Kanādā
 • Pro plāns ir dārgs
 • iOS VPN klientam nepieciešami uzlabojumi

Nospiediet VPN cenu noteikšanu & Plāni

Windscribe VPN cenu struktūra ir sadalīta divos veidos:

 1. Bezmaksas vai ierobežots plāns
 2. Pro vai Windscribe neierobežots plāns

Windscribe-VPN-pārskats

Ja izvēlēsities Bezmaksas plānu, netiks patērēts neviens santīms jūsu un jums patiks VPN pamatiespējas. Šādas iespējas ietver 15 GB datu mēnesī, vienas ierīces savienojumu un serverus 9 vietās. Noslēgumā mēs varam teikt, ka šis plāns ir brīvs un ierobežots.

Pro plānam tomēr ir neierobežota datu pārsūtīšana un neierobežoti vienlaicīgi ierīču savienojumi. Šeit jūs piekļūstat serveriem 31 vietā, nevis 9 bezmaksas serverī piedāvātajās serveru vietās. Tikmēr jums jāzina arī tas, ka, lai izvēlētos Pro plānu, jums jābūt gatavam maksāt vai nu USD 9 mēnesī, vai USD 90 gadā.

Saskaņā ar mūsu Windscribe VPN pārskatu mēs varam teikt, ka Windscribe ir lielisks bezmaksas plāns, un tāpēc to var uzskatīt par vienu no labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem. No otras puses, Pro plāns ir diezgan dārgs un neatbilst visām VPN piedāvātajām funkcijām.

Maksājuma veidi Windscribe VPN

Windscribe-VPN-pārskats

Windscribe VPN piedāvātās maksāšanas metodes ietver maksājumu pieņemšanu no kredītkartēm, piemēram, MasterCard, American Express, Amex un Visa. PayPal un PaymentWall ir citas maksājuma iespējas, ko piedāvā Windscribe VPN.

Arī Windscribe VPN pārskatīšanas laikā mēs saskārāmies ar faktu, ka Windscribe pieņem maksājumus, izmantojot Bitcoin, kā arī tādējādi saglabājot abonenta identitāti anonīmu un saudzīgu..

Vējonis VPN unikālais pārdošanas piedāvājums (USP)

Aplūkojot mūsu Windscribe VPN pārskatu, mēs arī atklājām, ka Windscribe ir vairāki unikāli pārdošanas piedāvājumi. Tāpēc mēs dziļi izpļāpājāmies, lai uzzinātu vairāk par Windscribe VPN unikālajiem pārdošanas piedāvājumiem, un mūsu meklēšanas rezultāti ir šādi:

Naudas atdošanas garantija

Aplūkojot mūsu Windscribe VPN pārskatu, mēs arī uzzinājām, ka Windscribe ir pildīts arī ar dažiem dāsniem elementiem. Starp šiem dāsnajiem elementiem ir neierobežots vienlaicīgs ierīces savienojums, ko piedāvā Windscribe.

Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju piedāvā ierobežotu ierīces savienojumu ar vienu VPN kontu, taču Windscribe neapšaubāmi ir pārvarējis šos šķēršļus un ir centies nodrošināt neierobežotu vienlaicīgu savienojumu.

Vairākkārtēja pieteikšanās

Saistībā ar Windscribe VPN piedāvātajiem bagātīgajiem elementiem, izmantojot mūsu Windscribe VPN pārskatu, mēs arī atklājām, ka tas piedāvā arī 3 dienu naudas atdošanas garantiju. Šī atmaksas politika ļauj Windscribe abonentiem pieprasīt atmaksu 3 dienu laikā pēc Windscribe Pro plāna iegādes..

Windscribe Limited

Windscribe piedāvātā bezmaksas versija, kas pazīstama arī kā Windscribe Limited, ir pieejama visiem tiem Netizens, kuri vēlas izmantot Windscribe pakalpojumu testa braucienu pirms tā izmantošanas. Tomēr bezmaksas versijai ir noteikti ierobežojumi, piemēram, mēneša joslas platuma ierobežojums tikai 10 GB un ierobežota astoņu servera vietu izvēle.

Nospiediet VPN klientu atbalstu

Mēs pārbaudījām VPN sniedzēja klientu atbalstu mūsu Windscribe VPN pārskatam. Šeit mēs uzzinājām, ka diemžēl ir ļoti maz klientu atbalsta kanālu. Klientu atbalsts ir ierobežots tikai ar vaicājumiem, kas saistīti ar biļetēm, un tajā nav pieejama tiešās tērzēšanas iespēja.

Pēc biļetes aizpildīšanas ar vaicājumu dažu stundu laikā jūs varat saņemt atbildi pa e-pastu. Atbilde, kuru saņēmām mūsu Windscribe VPN pārskata laikā, bija profesionāla un pieklājīga, nevis atbildes uz vienu teikumu vai automātiskās atbildes, kuras parasti sniedz vairums citu VPN. Atbilde uz mūsu vaicājumu tika īpaši adresēta mūsu jautājumam, un tā bija arī aprakstoša.

FAQ sadaļa

Windscribe-VPN-pārskats

Lai gan FAQ sadaļa sastāv no vienas lapas, tajā sniegta pamatinformācija un vispārīga informācija par pakalpojumu, lai sāktu darbu ar Windscribe VPN pakalpojumu. Tas lietotājiem arī ļauj uzzināt, kā vienlaikus darbojas pārlūka paplašinājumi un Windscribe VPN.

Vēstu VPN drošību & Privātums

Augstākā līmeņa privātumu, kā arī ērtu piekļuvi abonentiem nodrošina tikai šifrēšanas tuneļu protokoli. Windscribe piedāvā jaudīgu AES 256 bitu datu šifrēšanu kopā ar SHA 512 datu autentifikāciju, kā arī spēcīgo RSA 4096 rokasspiedienu.

Windscribe-VPN-pārskats

Turklāt iOS lietotāji var konfigurēt IKEv2 savā iPhone kopā ar savu iPad un uzreiz saņemt aizsardzību ar Windscribe VPN.

Iespējas ciest no datu noplūdes tiek samazinātas, pateicoties DNS un IPv6 noplūdes aizsardzības kopumam, ko piedāvā šis Kanādas VPN. Turklāt pēkšņi savienojuma kritumi nav bīstami Windscribe pakalpojumu lietotājiem, jo ​​šim VPN ir ugunsmūra logrīks. Šis ugunsmūra logrīks spēj bloķēt visu interneta savienojumu, kas notiek ar Windscribe serveriem ārpus savienojuma.

Turklāt Windscribe VPN speciālo IP vietā izmanto koplietotus IP. Tas ir tāpēc, ka Windscribe uzskata kopīgotus IP par uzticamākiem, un to izmantošana izsekotājam rada smagu darbu, lai identificētu reālu lietotāju.

Mežizstrādes politika - vai Windscribe ir droša?

Kopš Windscribe VPN izveidošanas, tas ir daudzkārt ticis vaicāts par tā piedāvāto drošības līmeni. Tas ir iemesls, kāpēc mūsu Windscribe VPN pārskatā mēs centāmies sniegt skaidru atbildi mūsu lasītājiem.

Mūsdienās VPN pakalpojumu sniedzēji privātuma politikā, kas saistīta ar lietotāju darbībām un reģistrēšanos, neatklāj slēptos nosacījumus. Tomēr mēs izpētījām Windscribe VPN konfidencialitātes politiku un noskaidrojām, ka VPN pakalpojumu sniedzējs neuzglabā nevienu savienojuma žurnālu. Tajā netiek saglabāta arī lietotāju pārlūkošanas informācija vai IP laika zīmogi. Windscribe arī neizmanto trešo personu sīkfailu izsekotājus vai nekādus analītiskos pakalpojumus. Tādējādi tas pārliecinās, ka tā lietotāju tiešsaistes privātums tiek aizsargāts visu diennakti.

No otras puses, vienīgā informācija, ko Windscribe saglabā, ir joslas platuma daudzums, ko patērē lietotājs. Tomēr šie joslas platuma dati tiek atiestatīti arī reizi mēnesī. Tas arī saglabā maksājuma informāciju - tikai Pro plāna abonentiem - tikai 30 dienas.

Papildus pārredzamai privātuma politikai daudzi klienti joprojām apšauba Windscribe VPN drošības un privātuma aizsardzības iespējas. Vienīgais iemesls ir tas, ka Windscribe VPN darbojas Kanādā. Kanāda netiek uzskatīta par vissvarīgāko 100% privātuma iespēju, jo pastāv risks, ka to izsekos vai nu Piecas acis (FVEY), vai CSIS (Kanādas drošības izlūkošanas dienests)..

Nosūtiet VPN Cross Platform pieejamību

Windscribe-VPN-pārskats

Tiek atklāts, ka Windscribe ir saderīgs ar apmēram visām progresīvākajām platformām, piemēram, Linux, Mac un Windows. Pārskatot Windscribe VPN, mēs uzzinājām, ka Pro Plan abonenti tiek atviegloti ar labi izstrādātiem VPN klientiem Android un iOS ierīcēm..

Turklāt Windscribe piedāvā arī dažus augšējos garozas paplašinājumus tīmekļa pārlūkprogrammām, piemēram, Opera, Firefox un Chrome. Šie paplašinājumi nodrošina lietotājiem iespēju ar vienu klikšķi atbloķēt vairākas vietnes. Kopumā Windscribe ir viegli lietojams un diezgan ērts.

Nosūtiet VPN servera mērķus

Windscribe VPN noteikti nav pakalpojumu sniedzējs ar plašu serveru klāstu. Tomēr tas piedāvā serverus 9 vai 31 vietā. Bet tas pilnībā ir atkarīgs no cenu plāna, kuru jūs izmantosit:

Windscribe Limited plānā vai bezmaksas plānā ir ierobežots 9 serveru izvietojums. Šajās vietās ietilpst ASV (austrumi / rietumi), Honkonga, Francija, Vācija, Lielbritānija, Kanāda, Luksemburga un Nīderlande.

Bez iepriekšminētajām valstīm, Windscribe Unlimited plāns vai Pro plāna abonents kļūst pieejams arī citiem serveriem. Šie serveri atrodas daudzos citos galamērķos, piemēram, Spānijā, Itālijā, Īrijā, Šveicē, Dānijā, Norvēģijā, Krievijā, Rumānijā, Zviedrijā, Turcijā, Singapūrā, Ēģiptē, Dienvidkorejā, Indijā, Japānā, Meksikā un Austrālijā..

Veiktspēja, ātrums & Vēja ierīču aizsardzības pret noplūdi VPN

Lai gan Windows klientam no Windscribe ir mazs interfeiss, tas spēj salikt visu nepieciešamo. Tas var ietvert savienojuma / atvienošanas pogu, serveru sarakstu, pašreizējā IP adreses displeju un atlikušo joslas platumu bezmaksas izdevumā.

Windscribe-VPN-pārskats

Papildus visiem šiem elementiem Windscribe ir arī “ugunsmūris”. Šis ugunsmūris ir spējīgs atspējot savienojumu, ja Windscribe savienojums jebkurā brīdī padodas. Turklāt tajā ir arī daži pielāgojumi, kas ietver API izšķirtspēju un savienojuma režīmu. Savienojuma režīmā tiek parādīti trīs dažādi režīmu veidi, piemēram, UDP, TCP un slepens režīms.

Windscribe-VPN-pārskats

Pārskatot mūsu Windscribe VPN pārskatu, mēs pārbaudījām, vai visu platformu VPN klientiem nav noplūdes. Mēs priecājāmies nezināt IP un IPv6 noplūdes.

Windscribe-VPN-pārskats

Mēs arī meklējām DNS noplūdes, bet tās neatradām. Tas pierāda, ka Windscribe nav VPN, kas jāuztver viegli. Turklāt tas ir diezgan nopietni, nodrošinot augsta līmeņa drošību un privātumu.

Windscribe-VPN-pārskats

Mēs pārbaudījām Windscribe servera veiktspēju, izmantojot Ookla ātruma testus. Mēs secinājām, ka, jo tuvāk serverim, jo ​​lielāks ātrums jums tiks nodrošināts. Tomēr ātruma testa rezultāti tika atzīti par vairāk nekā pieņemamiem, un tie ir šādi:

Vējgāzes VPN iestatīšanas rokasgrāmata

Windscribe-VPN-pārskats

Veicot mūsu Windscribe VPN pārskatu, mēs nokļūstam iestatīšanas ceļvežu sadaļā, kurā ir detalizēti video ceļveži, kas pieejami vietnē Youtube, katra klienta iestatīšanai. Šeit ir Youtube momentuzņēmums, kurā parādīta apmācība Windscribe:

Instalācijas process

Windscribe-VPN-pārskats

Lai instalētu Windscribe VPN savā datorā, jums būs jāizveido jauns konts. Vai arī jūs varat izmantot to, kas jums jau ir.

Windscribe-VPN-pārskats

Pēc pierakstīšanās parādīsies šāds dialoglodziņš.

Šeit jūs sastapsities ar dažādām iespējām, kā mēnesī izmantot 2 GB, 10 GB vai pat 15 GB bezmaksas datu. Izšķiroša nozīme šeit ir tā, ka 10 GB var izmantot, ja e-pastu sniedzat Windscribe VPN. Tā kā pēc čivināšanas par Windscribe var izmantot 15 GB.

Windscribe-VPN-pārskats

Izslēdzot, VPN klients kļūst melns.

Windscribe-VPN-pārskats

Pēc VPN klienta ieslēgšanas tas kļūst zils.

Windscribe-VPN-pārskats

Vējonis VPN klients parāda tikai to valstu sarakstu, kurās atrodas servera galamērķi. Tomēr tajā nav parādīts atsevišķu serveru saraksts. Vietņu skaits atšķiras atkarībā no jūsu izvēlētā plāna.

Secinājums

Noslēdzot mūsu Windscribe VPN pārskatu, mēs ar prieku vēlamies teikt, ka Windscribe neapšaubāmi ir lielisks bezmaksas pakalpojumu sniedzējs, neskatoties uz to, ka viņš ir iesācējs VPN nozarē. Chrome pārlūka paplašinājuma un Windows klienta duets darbojas nevainojami, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes aktivitātes kopā ar ekskluzīviem pārlūka paplašinājumiem.

Bet neaizmirstiet arī par Windscribe VPN trūkumiem, kas ietver īpašas IP adreses trūkumu, dārgu Pro plānu, nav aktīvu klientu atbalsta sistēmu, mazāk serveru atrašanās vietu un šifrēšanas protokolus.

Windscribe VPN attīstības temps ir ļoti iepriecinošs, un mēs ceram, ka tas nepalēnināsies, kamēr Windscribe iegūs savu zenītu.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me