Apžvelkite VPN apžvalgą – visą gyvenimą trunkantį nemokamą VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

„Windscribe“ VPN (vieta - Kanada)

Šalys: 20+ | Serverio vietos: 45+ | Serverių skaičius: 20 | Kelių įrenginių: Neribota

„Windscribe-VPN“ apžvalga


Apžvalga

„Windscribe“ yra vienas iš naujokų VPN pramonėje. Ši VPN paslauga buvo pradėta visiškai žydėti 2016 m. Viduryje. Ji gerai pasirodė visiems privatumo ir saugumo keistuoliams visame pasaulyje. „Windscribe“ padarė tvirtą įėjimą į rinką, o kreditas reiškia stiprų šifravimą ir dvipusį požiūrį, kad būtų užtikrintas jūsų privatumas. Tokiu būdu jūsų duomenys ir internetinė veikla nebus prieinami trečiosioms šalims.

Savo „Windscribe“ VPN apžvalgoje įvertinsime „Windscribe“ siūlomas paslaugas ir pateiksime pagrindinę šios VPN paslaugos realybę. Tikimės, kad atlikę „Windscribe“ VPN apžvalgą, susipažinsite su geresniu šio VPN teikėjo pojūčiu. Tai padės jums priimti protingą sprendimą, ar įdarbinti „Windscribe“ kaip savo privatumo partnerį.

Argumentai už

 • Stiprūs šifravimo protokolai
 • Neribotas prietaiso ryšys
 • Priimkite „bitcoin“ mokėjimus
 • Nėra ryšio registravimo
 • Bendras IP
 • Registracijai nereikia asmeninės informacijos
 • Leidžia P2P palaikymą
 • Nėra DNS nutekėjimo
 • Skaidri įmonė, turinti visiškai aiškią privatumo politiką
 • Kelių platformų pasiekiamumas („Windows“, „Android“, „iOS“, „Mac“)

Minusai

 • Keletas klientų aptarnavimo kanalų
 • Įsikūrusi Kanadoje
 • Pro planas yra brangus
 • „iOS“ VPN klientą reikia tobulinti

Apibūdinkite VPN kainodarą & Planai

„Windscribe“ VPN kainų struktūra skirstoma į dvi rūšis:

 1. Nemokamas arba „Windscribe Limited“ planas
 2. „Pro“ ar „Windscribe“ neribotas planas

„Windscribe-VPN“ apžvalga

Jei pasirinksite nemokamą planą, nebus sunaudota nė cento jūsų ir jums patiks pagrindinės VPN parinktys. Tokios parinktys apima 15 GB duomenų per mėnesį, vieno įrenginio ryšį ir serverius 9 vietose. Pabaigoje galime pasakyti, kad šis planas yra nemokamas ir ribotas.

Tačiau „Pro“ plane yra neribotas duomenų perdavimas ir neribotas vienalaikis įrenginių ryšys. Čia galite gauti prieigą prie serverių 31 vietoje, o ne 9 nemokamame plane siūlomose serverių vietose. Tuo tarpu jūs taip pat turėtumėte būti susipažinęs su tuo, kad norėdami pasirinkti „Pro“ planą, turėtumėte būti pasirengę mokėti arba 9 USD per mėnesį, arba 90 USD per metus.

Remdamiesi mūsų „Windscribe“ VPN apžvalga, galime pasakyti, kad „Windscribe“ turi puikų nemokamą planą ir todėl gali būti laikomi viena geriausių tarp nemokamų VPN paslaugų. Kita vertus, „Pro“ planas yra gana brangus ir neatitinka visų VPN siūlomų funkcijų.

„Windscribe“ VPN mokėjimo būdai

„Windscribe-VPN“ apžvalga

„Windscribe VPN“ siūlomi mokėjimo metodai apima mokėjimų priėmimą iš kreditinių kortelių, tokių kaip „MasterCard“, „American Express“, „Amex“ ir „Visa“. „PayPal“ ir „PaymentWall“ yra kitos „Windscribe VPN“ siūlomos mokėjimo galimybės.

Atlikdami „Windscribe“ VPN apžvalgą, mes taip pat susidūrėme su tuo, kad „Windscribe“ priima mokėjimus per „Bitcoin“, taip išlaikydama savo abonento tapatybę anonimišką ir rūpestingą..

Apibūdinkite VPN unikalų pardavimo pasiūlymą (USP)

Apžvelgdami „Windscribe“ VPN apžvalgą, mes taip pat sužinojome, kad „Windscribe“ siūlo keletą unikalių pardavimo pasiūlymų. Taigi mes gilinomės, norėdami sužinoti daugiau apie populiariausius „Windscribe VPN“ pardavimo pasiūlymus, o mūsų paieškos rezultatai yra šie:

Pinigų gražinimo garantija

Apžvelgdami „Windscribe“ VPN apžvalgą, mes taip pat sužinojome, kad „Windscribe“ taip pat supakuota su kai kuriais dosniais elementais. Tarp šių turtingų elementų yra neribotas tuo pačiu metu suderinamų įrenginių ryšys, kurį siūlo „Windscribe“.

Dauguma VPT teikėjų siūlo ribotą įrenginio ryšį su viena VPN sąskaita, tačiau „Windscribe“ neabejotinai įveikė šias kliūtis ir stengėsi užtikrinti neribotą vienu metu veikiantį ryšį..

Keli prisijungimai

Atsižvelgdami į „Windscribe VPN“ siūlomus turtingus elementus, per „Windscribe VPN“ apžvalgą taip pat sužinojome, kad jis taip pat siūlo 3 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Ši grąžinimo politika leidžia „Windscribe“ abonentams prašyti grąžinimo per 3 dienas nuo „Windscribe“ plano įsigijimo..

„Windscribe Limited“

„Windscribe“, dar žinomos kaip „Windscribe Limited“, siūlomą nemokamą versiją gali įsigyti visi „Netizens“ atstovai, norintys išbandyti „Windscribe“ paslaugas prieš įdarbindami ją. Tačiau nemokama versija turi tam tikrus apribojimus, pavyzdžiui, tik 10 GB pralaidumo per mėnesį apribojimas ir ribotas aštuonių serverių vietų pasirinkimas.

Aprašykite VPN klientų palaikymo tarnybą

Mes išbandėme VPN teikėjo klientų palaikymą atlikdami „Windscribe“ VPN apžvalgą. Čia sužinojome, kad, deja, yra labai mažai klientų palaikymo kanalų. Klientų palaikymas apsiriboja tik užklausomis, susijusiomis su bilietais, ir joje nėra tiesioginio pokalbio parinkties.

Užpildę bilietą savo užklausa, per kelias valandas galite gauti atsakymą el. Paštu. Atsakymas, kurį gavome per savo „Windscribe“ VPN apžvalgą, buvo profesionalus ir mandagus, o ne atsakymai į vieną sakinį arba automatiniai atsakymai, kuriuos paprastai pateikia dauguma kitų VPT. Atsakymas į mūsų užklausą buvo konkrečiai skirtas mūsų klausimui ir taip pat buvo aprašomasis.

DUK skyrius

„Windscribe-VPN“ apžvalga

Nors DUK skyrių sudaro vienas puslapis, jame pateikiama pagrindinės ir bendrosios informacijos apie paslaugas, norint pradėti naudotis „Windscribe“ VPN paslauga. Tai taip pat suteikia vartotojams galimybę sužinoti, kaip kartu veikia naršyklės plėtiniai ir „Windscribe“ VPN.

Aprašykite „VPN Security“ & Privatumas

Aukščiausio lygio privatumą ir lengvą prieigą prie abonentų užtikrina tik šifravimo tunelių protokolai. „Windscribe“ siūlo galingą AES 256 bitų duomenų šifravimą kartu su SHA 512 duomenų autentifikavimu ir stipriu RSA 4096 rankos paspaudimu..

„Windscribe-VPN“ apžvalga

Be to, „iOS“ vartotojai gali konfigūruoti „IKEv2“ savo „iPhone“ kartu su „iPad“ ir iškart apsaugoti nuo „Windscribe“ VPN.

Dėl Kanados VPN siūlomos DNS ir IPv6 apsaugos nuo nutekėjimo rinkinio tikimybė patirti duomenų nutekėjimą sumažėja. Be to, staigus ryšio nutrūkimas nėra pavojingas „Windscribe“ paslaugos vartotojams, nes šis VPN turi ugniasienės valdiklį. Šis ugniasienės valdiklis gali blokuoti visas interneto sąsajas, kurios nutinka „Windscribe“ serveriams, esantiems už ryšio ribų.

Be to, „Windscribe“ VPN naudoja bendrus IP, o ne skirtus IP. Taip yra todėl, kad „Windscribe“ mano, kad bendri IP yra patikimesni, o jų naudojimas suteikia stebėtojui sunkų darbą identifikuojant tikrąjį vartotoją.

Registravimo politika - ar saugu naudotis „Windscribe“?

Nuo tada, kai atsirado „Windscribe VPN“, jo buvo daug kartų teiraujamasi dėl jo siūlomo saugos lygio. Dėl šios priežasties „Windscribe“ VPN apžvalgoje mes stengėmės pateikti aiškų atsakymą savo skaitytojams.

Šiomis dienomis VPT tiekėjai savo privatumo politikoje, susijusioje su vartotojo veikla ir prisijungimu, neatskleidžia paslėptų terminų. Tačiau mes ištyrėme „Windscribe“ VPN privatumo politiką ir išsiaiškinome, kad VPN paslaugų teikėjas nesaugo jokių ryšio žurnalų. Čia taip pat nesaugoma naršymo informacija ar jo vartotojų IP žymos. „Windscribe“ taip pat nevykdo trečiųjų šalių slapukų stebėjimo priemonių ar jokių analizės paslaugų. Taigi ji užtikrina, kad jos vartotojų privatumas internete būtų apsaugotas visą parą.

Kita vertus, vienintelė „Windscribe“ saugoma informacija yra vartotojo praleidžiamas pralaidumo kiekis. Tačiau šie pralaidumo duomenys taip pat iš naujo nustatomi kartą per mėnesį. Tai taip pat saugo mokėjimo informaciją - tik „Pro plan“ abonentams - tik 30 dienų.

Be skaidrios privatumo politikos, daugelis klientų vis dar abejoja „Windscribe VPN“ saugumo ir privatumo apsaugos galimybėmis. Vienintelė priežastis yra ta, kad „Windscribe“ VPN yra Kanadoje. Kanada nelaikoma svarbiausia 100% privatumo galimybe, nes yra rizika, kad ją gali sekti „Penkios akys“ (FVEY) arba CSIS (Kanados saugumo žvalgybos tarnyba)..

Apžvelkite „VPN Cross Platform“ prieinamumą

„Windscribe-VPN“ apžvalga

Nustatyta, kad „Windscribe“ yra suderinamas su beveik visomis moderniausiomis platformomis, tokiomis kaip „Linux“, „Mac“ ir „Windows“. „Windscribe“ VPN apžvalgoje sužinojome, kad „Pro Plan“ abonentams sudaromos palankesnės sąlygos naudojant gerai suprojektuotus VPN klientus „Android“ ir „iOS“ įrenginiams..

Be to, „Windscribe“ taip pat siūlo keletą viršutinių plėtinių plėtinių tokioms interneto naršyklėms kaip „Opera“, „Firefox“ ir „Chrome“. Šie plėtiniai suteikia vartotojams galimybę vienu spustelėjimu atblokuoti kelias svetaines. Apskritai, „Windscribe“ paprasta naudoti ir gana patogu.

Aprašykite VPN serverio paskirties vietas

„Windscribe“ VPN tikrai nėra paslaugų teikėjas, turintis platų serverių spektrą. Tačiau ji siūlo serverius 9 arba 31 vietose. Bet tai visiškai priklauso nuo kainų plano, kurio jūs eisite:

„Windscribe Limited“ arba „Free“ planas gali apriboti 9 serverių vietas. Šiose vietose yra JAV (rytai / vakarai), Honkongas, Prancūzija, Vokietija, JK, Kanada, Liuksemburgas ir Nyderlandai.

Be jau minėtų šalių, „Windscribe Unlimited“ planas arba „Pro plan“ abonentas tampa prieinami ir kitiems serveriams. Šie serveriai yra kitose vietose, tokiose kaip Ispanija, Italija, Airija, Šveicarija, Danija, Norvegija, Rusija, Rumunija, Švedija, Turkija, Singapūras, Egiptas, Pietų Korėja, Indija, Japonija, Meksika ir Australija.

Našumas, greitis & „Windscribe“ apsauga nuo nuotėkio VPN

Nors „Windows“ „Windscribe“ klientas turi nedidelę sąsają, jis gali kaupti viską, ko jums reikės. Tai gali būti jungimo / atjungimo mygtukas, serverių sąrašas, jūsų dabartinio IP adreso ekranas ir likęs nemokamo leidimo pralaidumas.

„Windscribe-VPN“ apžvalga

Be visų šių elementų, „Windscribe“ taip pat turi „ugniasienę“. Ši užkarda gali išjungti ryšį, jei „Windscribe“ ryšys bet kuriuo metu pavyksta. Be to, ji taip pat apima keletą pakeitimų, kurie apima API skiriamąją gebą ir ryšio režimą. Ryšio režimas taip pat rodo tris skirtingus režimų tipus, tokius kaip UDP, TCP ir slaptasis režimas.

„Windscribe-VPN“ apžvalga

Vykdydami „Windscribe“ VPN apžvalgą, patikrinome visų platformų VPN klientus, ar nėra nuotėkio. Džiaugėmės, kad neaptikta jokių IP ir IPv6 nutekėjimų.

„Windscribe-VPN“ apžvalga

Mes taip pat ieškojome DNS nutekėjimo, bet neradome. Tai įrodo, kad „Windscribe“ nėra VPN, į kurį reikia žiūrėti atsargiai. Be to, tai yra gana rimta užtikrinant aukšto lygio saugumą ir privatumą.

„Windscribe-VPN“ apžvalga

„Windscribe“ serverio našumą išbandėme atlikdami „Ookla“ greičio testus. Padarėme išvadą, kad kuo arčiau serverio, tuo didesnis greitis jums bus suteiktas. Tačiau buvo nustatyta, kad greičio bandymo rezultatai yra daugiau nei priimtini ir yra šie:

„Windscribe“ VPN sąrankos vadovas

„Windscribe-VPN“ apžvalga

Peržiūrėdami „Windscribe“ VPN apžvalgą, patekome į sąrankos vadovų skyrių, kuriame pateikiami išsamūs vaizdo įrašų vadovai, kuriuos galite rasti „Youtube“, kiekvieno kliento nustatymui. Čia yra „Youtube“ momentinis vaizdas, kuriame rodoma „Windscribe“ diegimo pamoka:

Diegimo procesas

„Windscribe-VPN“ apžvalga

Norėdami įdiegti „Windscribe VPN“ savo kompiuteryje, turėsite sukurti naują abonementą. Arba galite naudoti tą, kurį jau turite.

„Windscribe-VPN“ apžvalga

Prisijungę pamatysite šį dialogo langą.

Čia rasite įvairių variantų, kaip naudoti 2 GB, 10 GB ar net 15 GB nemokamų duomenų kiekvieną mėnesį. Svarbus dalykas yra tai, kad 10 GB gali būti pasinaudota, jei pateiksite savo el. Laišką „Windscribe“ VPN. Turint omenyje „Windscribe“, jūs galite naudotis 15 GB.

„Windscribe-VPN“ apžvalga

Išjungus VPN klientas tampa juodas.

„Windscribe-VPN“ apžvalga

Įjungus VPN klientą jis pasidaro mėlynas.

„Windscribe-VPN“ apžvalga

VPT klientas rodo tik šalių, kuriose yra serverio adresai, sąrašą. Tačiau jame nėra atskirų serverių sąrašo. Vietų skaičius skiriasi priklausomai nuo jūsų pasirinkto plano.

Išvada

Baigdami savo „Windscribe“ VPN apžvalgą, džiaugiamės galėdami pasakyti, kad „Windscribe“ yra neabejotinai puikus nemokamų paslaugų teikėjas, nepaisant to, kad jis yra naujokas VPN pramonėje. „Chrome“ naršyklės plėtinio ir „Windows“ kliento duetas nepriekaištingai dirba siekdamas apsaugoti jūsų internetinę veiklą kartu su išskirtiniais naršyklės plėtiniais.

Tačiau nepamirškite „Windscribe VPN“ trūkumų, tarp kurių yra dedikuoto IP adreso nebuvimas, brangus „Pro“ planas, nėra aktyvios klientų palaikymo sistemos, mažiau serverių vietų ir šifravimo protokolų..

„Windscribe“ VPN plėtros tempas yra labai džiuginantis ir tikimės, kad jis nesumažės, kol „Windscribe“ įgis savo zenitą.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me