8 labākie Torrent klienti un lietojamā programmatūra

[ware_item id=33][/ware_item]

Torrenting ir iecienīts veids, kā lejupielādēt lielus failus, ieskaitot straumēšanas materiālus, un tas galvenokārt ir tāpēc, ka tas lietotājiem tiek nodrošināts..


Tomēr process var kļūt sarežģīts un sarežģīts ar nepareizu torrenta klientu. Tāpēc pirms pārvietošanās, lai lejupielādētu torrent failu, jums jāatrod piemērots torrent lejupielādētājs.

Kas ir Torrent klients?

Torrent klients vai torrent lejupielādētājs pārvērš jūsu datoru par tādu spietu daļu, kurā dati tiek koplietoti gan lejupielādējot, gan augšupielādējot.

Torrent klients galvenokārt izmanto BitTorrent protokolu, lai lejupielādētu failus un izveidotu vienādranga komunikāciju pakalpojumu. Vienkāršāk sakot, tas ļauj koplietot torrent failus starp visiem globāli saistītajiem vienaudžiem, kurus darbina tas pats protokols.

Lietotāji, kuri lejupielādē vai ir lejupielādējuši to pašu failu, ir savienoti. Neviena izsekotāja apmaiņas funkcionalitāte ļauj un tajā pašā laikā lejupielādēt, kā arī augšupielādēt vai palīdzēt citiem lejupielādēt šo failu. Rezultātā lielo failu lejupielādes process kļūst efektīvāks un ātrs.

Torrent klients arī palīdz apkopot torrent faila bitus un gabalus, kas lejupielādēti no dažādiem torrentiem.

Lai dziļāk izprastu mocīšanas procesu, varat izlasīt rakstu par to, kā darbojas straumēšana.

1 - BitTorrent klients

BitTorrentBitTorrent ir vispopulārākais un vecākais torrent klients, kurš laika gaitā ir uzlabojis savu efektivitāti. Tajā ir uzlabotas un noderīgas funkcijas.

BitTorrent klientam ir tīra un viegli naviģējama lietotāja saskarne, kā arī tīmekļa sēšana, komentēšana un pārskatīšana.

BitTorrent atjauninātā versija arī sadala torrent failus atbilstoši kategorijām un sniedz vairāk tehniskas informācijas, salīdzinot ar citiem torrent klientiem.

Ne tikai tas, bet ir arī vairāk iespēju izmantot BitTorrent, padarot to par labāko torrenta klientu. BitTorrent izvēles logos tas piedāvā lejupielādes plānotāju, joslas platuma ierobežojumu, pārī savienotas ierīces un daudz ko citu.

Būtībā BitTorrent ir bezmaksas torrent programmatūra, taču tā piedāvā Pro versiju ar dažām papildu funkcijām. Piemēram, pro versija nodrošina reklāmas noņemšanu un iekšējā HD multivides atbalstu.

Pastāv arī daži trūkumi, izmantojot BitTorrent klientu mocīšanai. Nav izsekotāju apmaiņas funkcionalitātes, kas ļauj torrent vienaudžiem apmainīties ar informāciju, kas saistīta ar attiecīgā torrent faila izsekotājiem. Tas arī nodrošina faila lejupielādi no optiskā avota.

Arī BitTorrent publiski neparāda avota kodu, kas ir veids, kā autentificēt drošības un privātuma funkciju ieviešanu.

2 - qBitTorrent programmatūra

8 labākie Torrent klienti un lietojamā programmatūraqBitTorrent ir viegls torrent klients, kurš ir arī bezmaksas, bez reklāmām un atvērtā koda torrent lejupielādētājs. Es to uzskaitīju otrajā brīdī, bet daži straumēm dod priekšroku tam, nevis BitTorrent, uzskatot to par labāko torrenta klientu.

Atšķirībā no BitTorrent, qBitTorrent aizņem mazāk vietas, un tajā nav arī reklāmas, kas ir maksas funkcija BitTorrent..

Torrent programmatūra apņem visas dzīvībai svarīgās un nepieciešamās funkcijas, ko vairāk torrenters meklē. qBitTorrent ir BitTorrent protokola šifrēšana, torrent prioritāšu noteikšana, torrent vaicāšana, torrent izveidošana, attālā pieeja, RSS abonēšana un īpaša satura lejupielāde.

Neskatoties uz uzlabotajām funkcijām, qBitTorrent parāda visu vienkāršā un skaidrā veidā, atstājot mazas iespējas sajaukt.

qBitTorrent ir licencēts saskaņā ar GPL, un tā avota kods ir pieejams vietnē GitHub. Šī funkcija palielina qBitTorrent konfidencialitāti un drošību.

Ir daži mīnusi qBitTorrent, kas nav tik nopietni, bet lietotāji ir ziņojuši par šīm problēmām. Piemēram, dažreiz torrent lejupielāde tiek pārtraukta, parādot apstājušos stāvokli. Lielākoties šī problēma pati par sevi kļūst normāla, taču reizēm labojums ir qBitTorrent atinstalēšana un atkārtota instalēšana.

3 - uTorrent klients

8 labākie Torrent klienti un lietojamā programmatūrauTorrent ir maza vai viegla BitTorrent alternatīva, kuru uztur pats BitTorrent. Tas ir visvairāk izmantotais torrentu klients un ir aptuveni kopš 2005. gada.

uTorrent ir gandrīz tādas pašas funkcijas kā BitTorrent, taču tas tik tikko pārsniedz 1 MB. Šī funkcija padara to ātru torrentu lejupielādētāju, tomēr arī iebūvētā meklētājprogramma paātrina torrentu atrašanas procesu.

Tā ir portatīva torrent programmatūra, kuru var palaist bez instalēšanas, jo tā visus failus un iestatījumus glabā vienā mapē. Jūs varat ievietot to ārējā atmiņas ierīcē, piemēram, USB, un to var palaist tieši no tā.

Papildus visām šīm priekšrocībām ir arī daži drošības riski, kas saistīti ar uTorrent. Nesen tika atklāts, ka uTorrent var piekļūt hakeriem, kas var kontrolēt klienta galvenās funkcijas un pārraudzīt lietotāju lejupielādes. Tomēr BitTorrent bija izlaidis ievainojamības plāksteri.

Līdzīgi kā BitTorrent, arī uTorrent tiek atbalstīts ar reklāmām, un tam nav publiski pieejama avota koda..

4 - Vuze Torrent klients

labākais torrentu klientsVuze ir efektīvs torrentu klients, un tas apgalvo, ka ir visspēcīgākais no visiem labākajiem torrentu klientiem uz zemes.

Vuze piedāvā daudzas funkcijas, un to vēl ir palicis. Tas ir arī vecs torrent lejupielādētājs, kā to atspoguļo tā saskarne, taču tam ir iebūvēts tīmekļa un metasearch rīks.

Lietotājiem ir plašs Vuze perks saraksts, ieskaitot spietu apvienošanu, I2P atbalstu, izmantojot spraudni, specializētus spraudņus, kas varētu palielināt Vuze efektivitāti, viegli pielāgojamu torrentu izsekotāju sarakstu, iebūvētu video atskaņotāju, iebūvētu vīrusu aizsardzību un daudzas citas funkcijas.

Tas varētu būt saistīts arī ar VPN, kas nozīmē, ka varat iestatīt, lai tas darbotos tikai tad, kad ir pievienots VPN.

Tomēr Vuze iekļauj reklāmas, kuras var noņemt tikai tad, kad maksājat par profesionālo versiju. Turklāt tā ir smaga lietotne, kas var padarīt jūsu internetu nedaudz atpalikušu.

Papildus smagajam darbvirsmas klientam arī Vuze mobilā lietotne ir viegla un bez reklāmām. Vienlaicīgi tas piedāvā joslas platuma ierobežošanu, IP filtrēšanu un gandrīz visas funkcijas, kuras jūs varat sagaidīt no labākā torrenta klienta.

5 - Transmission Torrent klients

transmisijas btPārraide ir arī atvērtā koda torrent lejupielādētāja programmatūra, kā arī bez reklāmas bez maksas.

Atšķirībā no vairuma labāko torrentu klientu, transmisija ir viegla un ļoti vienkārša. Tam ir arī uzlabotā opcija, taču tie nav sajaukti priekšā, un tie ir vienkārši novilkti no redzesloka.

Tas ir iepriekš instalēts Linux OS sistēmā, kur lietotājs gandrīz nekavējoties var sākt lejupielādēt torrent. Pārraide piedāvā tīmekļa sēklu atbalstu, BitTorrent protokola šifrēšanu, skatīšanās direktorijas, izsekotāju rediģēšanu, globālos un viena torra ātruma ierobežojumus utt..

Papildus priekšrocībām šai torrent programmatūrai ir arī daži pamanāmi trūkumi. Piemēram, nav iebūvētas meklētājprogrammas, nav starpniekservera atbalsta un nav secīgas lejupielādes.

Bet pārraides klientam ir tādas funkcijas kā UDP izsekotājs, µTP datu pārsūtīšanas protokola atbalsts, automātiskā atjaunināšana, tīmekļa sēšana, vietējā vienaudžu atklāšana un daudz kas cits.

6 - izdaliet citu torrent programmatūru

Deluge TorrentDeluge ir torrentu klients, kas spēj šifrēt trafiku, izmantojot Message Stream Encryption (MSE / PE), lai palielinātu privātumu. Izmantojot šo funkciju, Deluge varētu uzskatīt par labāko torrent klientu, kas ierobežo trešo personu izsekošanu un tās blakusparādības, piemēram, ISP droseles.

Deluge ir atvērtā pirmkoda programmatūra, kuras svars nepārsniedz 15 MB. Turklāt tas ir bezmaksas bez uzmācīgas reklāmas parādīšanas. Delugā nav ļoti garš funkciju saraksts; tomēr funkcionalitāti varētu paplašināt, lejupielādējot gan iekšējos, gan trešo pušu spraudņus.

Deluge piedāvā attālinātu tīmekļa pārvaldību un magnētu saišu atbalstu. Tas ir savietojams ar uTorrent, un jebkurā atbalstītajā operētājsistēmā varat lejupielādēt gan uTorrent, gan Deluge.

7 - briesmīgākais klients, kas paredzēts vilināšanai

Briesmīgākais torrentIzmantojot P2P sīpolu maršrutēšanu un strādājot pie Tor principiem, Tribler ir viena no saderīgajām izvēlēm, ko vairāk torrent vēlas izvēlēties.

Tarsera unikālā īpašība, kas to atšķir no citiem labākajiem torrentu klientiem, ir video, kuru varat skatīties, lejupielādējot torrenta failu. Turklāt ir iebūvēta meklētājprogramma, un bez reklāmas parādīšanas nav reklāmas.

Lai lietotājiem nodrošinātu anonimitāti, Tarsers pārtrauc viņu tiešo saiti no BitTorrent bariem, starp tiem ievietojot trīs margrietiņu ķēžu starpniekserverus..

Tomēr Tarsera mīnusos ir super sēklu trūkums, kas ļauj straumēm lejupielādētājiem ātri kļūt par augšupielādētājiem. Nav arī NAT šķērsojuma atbalsta un lokālu vienaudžu atklāšanas.

8 - Tixati Good Torrent klients

Tixati-torrent

Tixiati ir ievērojama popularitāte, pateicoties augstajai pielāgojamībai un jaudīgajām funkcijām. Atšķirībā no vairuma torrentu klientu, Tixati nodrošina daudz informācijas un detalizētu statistiku, piemēram, informāciju par vienaudžiem, ierakstiem, failiem, izsekotājiem utt..

Tas piedāvā uznirstošos padomus, noderīgus padomus un pamācības iestatījumu optimizēšanai. Tas ir bezmaksas torrent lejupielādētājs ar secīgas lejupielādes funkciju bez interfeisa.

Lietotāji var viegli un ātri lejupielādēt Tixati tā mazā izmēra dēļ, kas arī palīdz tam ātri darboties.

Tomēr daži no Tixati trūkumiem ir avota koda un iebūvētās meklētājprogrammas neesamība.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me