Kā droši Torrent: lejupielādēt ar anonimitāti

[ware_item id=33][/ware_item]

Torrent kopīgošana ir vienādranga lejupielādes process, kurā iesaistītas daudzas ierīces kā serveri visā pasaulē. Šī torrent failu koplietošanas metode padara torrent ātrāku un efektīvāku lejupielādes veidu, bet arī padara to pakļautu dažiem iespējamiem riskiem.


Galvenie riski, vienlaikus nomācot

Anonīma straumēšana ir ļoti nepieciešams torrent lejupielādētāju veids, jo torrent risks ir diezgan augsts. Šie draudi rodas no dažādiem līdzekļiem un dažādās formās.

Šeit ir daži nozīmīgi riski, kas saistīti ar torrent lejupielādi.

1 - privātuma vai juridiski jautājumi

Autortiesību pārkāpumi vai juridiski draudi straumēm ir visnopietnākās problēmas, ja torrentus neveicat anonīmi. Mocīšanās pati par sevi nav nelikumīga; tomēr dažādu valstu autortiesību materiāls un stingri torrent likumi kādā brīdī to padara nelikumīgu.

Visticamāk, ka jūs iesaistīsities nelegālā torrent faila lejupielādē, nedomājot to darīt. Bet tādas snoopingošas vienības kā interneta pakalpojumu sniedzēji un tiesībaizsardzības aģentūras jūs varētu pastāvīgi izsekot, un jūs varētu tikt pieķerti, mocot.

Ja tiek atrasts kāds lietotājs, kas vilina nelikumīgu informāciju, viņš / viņa var saskarties ar tiesiskām darbībām, tostarp paziņojumiem, kas līdzīgi DMCA, naudas sodu uzlikšana vai, iespējams, ISP licences apturēšana. Tomēr ISP droseļvārsta samazināšana ir izplatītas sekas, ar kurām straumju lejupielādētājs varētu saskarties, ja ISP konstatē nelikumīgu straumēšanu.

Arī ierasta taktika, lai aizkavētu torrent lejupielādētāju, ir slēptu izsekotāju ievietošana ar autortiesībām aizsargātās filmās un citos torrent failos.

Parasti sodi par pārkāpumiem ir sākot no interneta pakalpojumu sniegšanas apturēšanas, līdz 10 gadu cietumsoda un 250 000 USD naudas soda.

1 - Ļaunprātīgas programmatūras injekcijas un Datorurķēšana

Tāpat kā jebkurš cits fails, arī torrent failos varētu būt vīruss, kas var kropļot jūsu ierīci. Torrent lejupielādes draudi galvenokārt ir atkarīgi no avota, no kura jūs lejupielādējat failu.

Atverot neatpazītu ļaunprogrammatūru, tas tikai tāpēc, ka lejupielādētājam ir maldinoša drošības sajūta attiecībā uz P2P tīkliem. Šāda modeļa dēļ un nepieredzot drošības draudus, kas saistīti ar mocībām, ļaunprātīgas vienības lielākoties krāpnieciskas saites izvieto caur šiem līdzekļiem.

Turklāt no torrent lejupielādētājiem tiek spiegoti hakeri, lai varētu uzraudzīt visu vienaudžu IP adreses. Hakeri dažreiz iegūst būtisku informāciju, lai secīgi mērķētu uz lietotāju ierīcēm, un galu galā viņi uzbrūk personālajam datoram ar neaizsargātību.

Privātuma problēmas saistībā ar straumēšanu (skaidrojums & Piesardzības pasākumi)

Torrents izmanto īpašu metodi failu pārsūtīšanai, kuru pamatā ir BitTorrent tehnoloģija. Šajā metodē konkrēts trafika ports, t.i., 6881-6889 TCP ports - tas nozīmē, ka torrent trafiks ir unikāls un to var viegli identificēt interneta pakalpojumu sniedzēji vai jebkura cita uzmērīšanas vienība.

Ja lietotājs izmanto torrent pa parasto interneta savienojumu, tad pakalpojumu sniedzējiem ir lielas iespējas izpētīt un novērot, kāda veida faili tiek lejupielādēti, un, ja tiktu atrasti torrenting nelegāli faili, viņi rīkotos tiesiski..

Interneta pakalpojumu sniedzēji var viegli izsekot klientu IP adreses, izmantojot straumēm.

Tas notiek arī tāpēc, ka straumēm parasti ir kopīga IP adrese ar citiem lietotājiem, lai palīdzētu lejupielādes procesā. Kad interneta pakalpojumu sniedzējs identificē to, kas izmanto straumju trafiku, un ka IP adrese nelikumīgi koplieto konkrētu failu, cilvēki tiek notverti un pret viņiem tiek veiktas tiesiskas darbības. ir mokoši drošs

Kā redzat iepriekšējā ekrānuzņēmumā, visi lejupielādētāji un sējmašīnas ir pakļautas IP.

Nelegāla mocīšana - gadījumi un jautājumi

Tā kā jūs joprojām neesat aizsargāts ar paziņojumiem par autortiesībām, jūs domājat, ka tas notiek reti? Bet nav prātīgi rīkoties viegli.

Lielākā daļa cilvēku, kas lejupielādē straumēm, ir ziņojuši par incidentiem, kad ir saņēmuši paziņojumu no autortiesību troļļiem vai interneta pakalpojumu sniedzējiem. Šeit ir daži šāda pārsteigta un apjukuša torrenta lietotāja pieredze.

Komentārs no diskusijas Reddit cilvēki, kuri ir tiesāti par filmu nelikumīgu lejupielādi, notikušais?.

Daži cilvēki sūdzējās arī par juridiskajiem paziņojumiem, ko viņi saņēmuši par darbībām, kuras viņi nav veikuši.

Komentārs no diskusijas Reddit cilvēki, kuri ir tiesāti par filmu nelikumīgu lejupielādi, notikušais?.

Tomēr ir laimīgi torrentu lejupielādētāji, kuri tikko saņēma brīdinājumu pirms jebkāda soda uzlikšanas vai soda.

Komentārs no diskusijas Reddit cilvēki, kuri ir tiesāti par filmu nelikumīgu lejupielādi, notikušais?.

Kā privāti aizrauties (piesardzības pasākumi)

Ir ļoti svarīgi izmantot straumēm pilnīgu drošību. Ja lietotājs īpašu uzmanību pievērš izmantotajiem straumēm un tur, kur tiek atrasti torrent faili, torrenting būs izdevīgs veids, kā lejupielādēt liela izmēra failus..

Šeit ir norādīti daži veidi, kā, ja lietotājs seko, tas ir pilnībā drošs, vienlaikus mocot.

1. Izmantojiet legālos torrentus:

Lai novērstu jebkādas nepatikšanas vai juridiskas sekas, ir svarīgi no torrenta neielādēt ar autortiesībām aizsargātus failus vai materiālus. Pirātiskie faili, kas sākotnēji, iespējams, netiek koplietoti bez atļaujas vai dažām maksām, taču torenti tos joprojām rada. Tādējādi tiek ierosināts atturēties no šādu materiālu lejupielādes.

2. Izmantojiet VPN:

Vienkāršākais un vienkāršākais veids, kā netraucēt sevi, ir VPN izmantošana. VPN ir veids, kā straumju izmantošanas laikā aizsargāt lietotāja personisko informāciju un IP adresi.

Tas slēpj IP adresi un maina to uz citu IP adresi, ar kuru autortiesību troļļiem un pakalpojumu sniedzējiem kļūst sarežģīti izsekot lietotāju.

Turklāt VPN šifrē lietotāja interneta trafiku. Tādējādi ISP nespēj izsekot lietotāju. VPN veic visas darbības internetā un lietotājiem nodrošina drošu un drošu interneta pieredzi.

3. Izmantojiet privātos izsekotājus:

Izsekotāji ir vieta, kur atrodas autortiesību troļļi un hakeri, lai iejauktos un pārtrauktu lejupielādes procesu un iegūtu piekļuvi lietotāja informācijai / datiem.

Tāpēc ir svarīgi, no kurienes lejupielādēt torrentus. Ieteicams izmantot privātus izsekotājus, jo ir mazāk izmaiņu, ko izseko autortiesību troļļi un hakeri.

4. Atrodiet torrentus uzticamās vietnēs:

Lai izvairītos no vīrusu un ļaunprātīgas programmatūras iegūšanas iespējas, ieteicams lejupielādēt torrentus tikai no uzticamām un cienījamām vietnēm, nevis doties uz vietnēm, par kurām jums nav ne mazākās nojausmas un par kurām esat dzirdējis..

Ļaunprātīgas programmatūras injekcija ar straumēšanu (skaidrojums & Piesardzības pasākumi)

Datorvīrusi varēja izplatīties pa dažādiem kanāliem, ieskaitot nozīmīgu vidēju “torrent failu”.

Nezināmības, kā arī plašās ļaunprātīgas programmatūras izplatīšanas dēļ vīrusu ir grūti izdomāt. Ir divi veidi, kā vīrusi tiek pārnesti uz mocītājiem.

Virkne tiek ievadīta reklāmkarogu reklāmās un cita veida parādītajās reklāmās straumju lejupielādes laikā. Šādas reklāmas sauc nepareizas darbības. Šīs reklāmas tiek ziņotas pat no cienījamām programmām, piemēram, Google reklāmām.

Torrent vietnēs netiek pareizi noskenēta katra reklāma, tāpēc torrent vietnē varētu būt malvertisment. Tomēr, pareizi pārlasot informāciju par šādām reklāmām, jūs varētu izdomāt vīrusu.

Vēl viens vīrusa iegūšanas veids ir cauri lejupielādējot inficētu torrent failu. Lielākā daļa hakeru vīrusu izplatīšanai izmanto populāru programmatūru. Viņi injicē inficēto kodu programmatūras instalētājā, un, instalējot mainīto programmu, vīruss nokļūst jūsu sistēmā.

Piesardzības pasākumi

Lietotājiem ir svarīgi droši lejupielādēt jebkuru torrent saturu. Lai lejupielādētu pilnīgi drošu torrent saturu, lietotājs var ievērot šīs vadlīnijas;

Mainiet ierīces iestatījumus

Kā jau iepriekš tika runāts, jau ievainojamajiem datoriem ir lielākas iespējas uzbrukt. Tāpēc pārliecinieties, vai ierīcē ir šie iestatījumi.

Sistēmas rekvizītos izslēdziet “Remote Assistance” un “Remote Desktop”. Tāpat noņemiet atzīmi no ugunsmūra visu izņēmumu saraksta. Turklāt izslēdziet mapju koplietošanu un iestatiet paroles galvenajām ierīces mapēm.

Izvairieties no vīrusiem pakļautiem failiem

Ir daži torrent faili, kurus ir ļoti riskanti lejupielādēt, un jūs varat spriest par tiem ar paplašinājumu. Piemēram, visizplatītākais vīrusa izplatīšanas veids ir izpildāmie faili (EXE, BAT).

Uzlauztās programmas ir arī vissagraujošākie faili, kurus varat lejupielādēt caur straumēm.

Antivīruss

Antivīruss ir visefektīvākais veids, kā savās ierīcēs izvairīties no vīrusa, neatkarīgi no avota, no kurienes vīruss nāk.

Tāpat ar labu pretvīrusu programmatūru var izvairīties no straumēm pievienotajiem vīrusiem. Ir dažas populāras pretvīrusu programmas, piemēram, Avast vai BitDefender. Tomēr Windows lietotājs varētu iespējot iepriekš instalētu pretvīrusu Windows Defender, kas ir pietiekams vairumam vīrusu.

Atcerieties, ka ierīcē vienlaikus vajadzētu būt vienai pretvīrusu programmai.

Pārbaudiet vietnes, pārskatu un Sējēju autentiskumu

Piekļūstot vietnei, lai lejupielādētu torrent failu, jūs, iespējams, redzēsit to personu komentāru sarakstu, kuras ir lejupielādējušas šo failu.

Ir ļoti svarīgi, lai jūs meklētu pārskatus, kurus komentāros snieguši šie lejupielādētāji. Tas nav 100% darbspējīgs risinājums, bet sniedz plašāku priekšstatu par faila veiktspēju un vai ir kāds vīruss vai nav.

Torrent faila sējmašīnas attiecība varētu jums palīdzēt noteikt autentiskumu. Ja ir daudz sējēju, visticamāk, ka failā nav vīrusu, un tāpēc cilvēki to kopīgo. Atkal tas nav garantēts risinājums.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me