Kā lejupielādēt Torrent anonīmi

[ware_item id=33][/ware_item]

Torrenting ir vienkārši failu apmaiņas process, kurā lejupielādes procesā ir iesaistītas vairākas personas. BitTorrent ir tehnoloģija, nevis programmas programmatūra, kas ļauj ātri un ātri lejupielādēt un failu apmaiņu starp vienaudžiem.


Kaut arī mocīšana ir tīri likumīga un droša lieta, dažas valstis to uzskata par nelikumīgu un nedrošu. Neatkarīgi no jebkādas politiskas ietekmes vai spiediena, straumēm ir visefektīvākais un kompetentais veids, kā lejupielādēt un koplietot dažādus materiālus no tīmekļa. Torrenta ātrums un spēja nodrošināt pieņemamu pakalpojumu līmeni tiek dalīti ar viņu popularitāti.

Visnopietnākās bažas par straumēm rada viņu privātums. Torrentiem ir nopietnas bažas par privātumu. Turklāt tie ir izstrādāti tā, lai autortiesību troļļi vai hakeri varētu tos viegli noķert, ja viņi neievēro drošības padomus.

Kopā ar pirātisma apkarošanas komandām un neskaidrajām tiesību organizācijām, kas kontrolē daudzus BitTorrent klientus, tiek meklēti veidi, kā paslēpt savu reālo identitāti no pasaules..

Liels skaits BitTorrent lietotāju, kas meklē veidus, kā aizsegt savu identitāti. Tas notiek tāpēc, ka tad, kad lietotājs anonīmi lejupielādē torrentu, izsekotājs nevarēs izsekot lietotāja IP adresei un arī failiem / materiāliem, kurus lietotāja lejupielādētie faili nevar piekļūt..

Kāpēc Torrenters vajadzētu rūpēties par anonimitāti?

Lietotājiem vajadzētu ļoti rūpēties par savu anonimitāti, jo viņi var nonākt tiesā vai pat cietumos. Kā norāda ASV Autortiesību birojs, autortiesību pārkāpumi var izraisīt kriminālsodus, kas ietver cietumsodu līdz 5 gadiem un sodu līdz 250 000 USD par pārkāpumu.

Kā anonīmi lejupielādēt '' Torrent ''?

Ja vēlaties lejupielādēt torrent anonīmi, neļaujot ārējai pasaulei uzzināt savu identitāti, tad zemāk minētas metodes, kuras varat izmantot, lai lejupielādētu torrent anonīmi:

  1. Izmantojiet VPN:

VPN izmantošana ir viens no efektīvākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā kļūt anonīmam. VPN ir labākais un vienkāršākais veids, kā paslēpt savu identitāti un IP adresi no citiem vienaudžiem. Lai arī labs pakalpojumu sniedzējs VPN iekasēs zināmu naudas summu, taču ar viņu efektīvajiem pakalpojumiem tiks novirzīti visi jūsu satiksmes dati. Lai gan ne visi VPN ir paredzēti anonīmi lejupielādei, taču pirms VPN lejupielādes vispirms pārbaudiet, vai tas ir paredzēts anonīmai lejupielādei..

Otrkārt, pirms izmantojat VPN torrent lejupielādēšanai anonīmi, pārliecinieties:

  • VPN ir paredzēts anonīmai lejupielādei.
  • VPN neveic žurnālus
  • Pārbaudiet papildu VPN funkcijas.
  1. Izmantojiet Torrent konfidencialitāti:

Torrent privātums ir vēl viena nesen parādījusies metode torrent lejupielādei anonīmi. Šis pakalpojums ir pieejams BitTorrent klientiem. Šis starpniekservera pakalpojums ir līdzīgs kā BT Guard. Torrent privātums nodrošina modificētus uTorrent klientus, kuriem ir visi iepriekš konfigurētie nepieciešamie iestatījumi. To nodrošina TorrentReactore.net komanda. Tas veido tuneli starp sistēmu un attālo serveri. Turklāt dati ir arī šifrēti, kas nozīmē, ka dati nav pieejami un dienesti tos uztur. Vienīgais šī pakalpojuma trūkums ir tas, ka tas ir paredzēts tikai lietotājiem tikai Windows platformās.

  1. Izmantojiet ANOMOS:

Anomos pamatā ir bezmaksas Windows programmas un šifrēts vairāku P2P failu izplatīšanas protokols. Šī programma ļauj BitTorrent lietotājiem slēpt savu identitāti un IP adresi. Vairāk nekā 1600 lietotāji ir lūguši Anomos protokolu iebūvēt topošajā uTorrent versijā, padarot to par otro slavenāko ieteikumu visā pasaulē.

Anomos mīnusi ir tādi, ka tie nav pilnīgi konsekventi un savietojami ar parastajiem torrent failiem. Tas ir tāpēc, ka tas izmanto savu torrenta formātu. Arī lejupielādes ātrums parasti ir zems nekā parastajiem BitTorrent pārsūtījumiem.

  1. Izmantojiet SeedBox:

Sēklu kastes ir optimizēti serveri, kas parasti paredzēti P2P failu torrentu pārsūtīšanai. Izmantojot Seedboxes, lietotāji saņem lielu lejupielādes ātrumu, un tas palīdz paslēpt savu IP adresi no ārpasaules.

Sēklu kastes ir ātrgaitas serveri, kas izmanto BitTorrent protokolu, lai anonīmi lejupielādētu un augšupielādētu torrentus. Ātrdarbīgā tīklā sēklu kastes dažu minūšu laikā var lejupielādēt lielus failus.

Pēc sēklu kastes lejupielādes lietotājs var lejupielādēt failus savā sistēmā, izmantojot ātru un ātru HTTP savienojumu.

  1. Izmantojiet BT Guard:

Tāpat kā torrent privātums, arī BT Guard ir starpniekserveris, kas efektīvi slēpj lietotāja IP adresi. Atšķirībā no torrent privātuma, tā pakalpojumi ir pieejami ar visām ierīcēm, piemēram, Mac, Windows un Linux. Lai nodrošinātu lielāku drošību, pakalpojumā ietilpst arī daži VPN, kuriem ir šifrēšanas tuneļa programmatūra.

BT Guard pakalpojumu ir viegli lejupielādēt un instalēt. Tas nereģistrē lietošanas datus un piedāvā neierobežotu lejupielādes ātrumu. Vienīgais trūkums ir tas, ka lietojums ir ierobežots tikai Āzijā, Kanādā un Eiropā.

  1. Izmantojot I2P:

Lai lejupielādētu torrent anonīmi, varat izmantot arī anonīmu pārklājuma tīklu, kas pazīstams kā I2P. Šī tīkla galvenais mērķis ir aizsargāt un nodrošināt sakarus no trešo personu, piemēram, interneta pakalpojumu sniedzēju, novērošanas un novērošanas.

Daudzi lietotāji, kuri nopietni uztraucas par viņu privātumu, izmanto šo pārklājuma tīklu. I2P tīkls ir pieejams iegultās sistēmās, galddatoros un Android tālruņos.

Izvēlieties anonīmo metodi:

Tas ir pilnībā atkarīgs no tā, vai lietotāji izvēlas savu iecienīto anonimizācijas metodi. Tomēr, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību, anonīmi lejupielādējot torrentu, jūs varat izvēlēties VPN metodi vai starpniekservera pakalpojuma metodi.

Apskatīsim plusus / mīnusus VPN izmantošanai atšķirībā no starpniekservera:

VPN

PROXY

Nodrošina spēcīgāku šifrēšanu. Tas nav šifrēts.
Efektīvi darbojas ar jebkuru torrent lietotni. Torrent klienta lietotnei ir jābūt starpniekservera atbalstam.
Darbojas lēnāk nekā starpniekserveris. Darbojas ātrāk nekā VPN.
Torrent un tīmekļa pārlūka IP ir vienāds. Gan torrent, gan tīmekļa pārlūka IP ir atšķirīgi.
Maršrutē visus datus caur VPN. Maršrutē torrent trafiku atsevišķi no citiem datiem.
Ja VPN atvienojas, var tikt atklāta torrenta IP adrese. Ja starpniekserveris atvienojas, torrenta IP adrese var netikt pakļauta.

Torrenting ir vienkārši failu kopēšana no vienas sistēmas uz otru, izmantojot BitTorrent. Ir svarīgi slēpt savu īsto identitāti, vienlaikus mocot, jo tas var izraisīt tiesvedību autortiesību pārkāpumu dēļ. Lai to izdarītu anonīmi, pastāv dažādas metodes, kuras lietotājs var izvēlēties, ņemot vērā gan plusus, gan mīnusus, un tās var būt drošas no trešo personu uzraudzības.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me