Kā paātrināt uTorrent vienkāršo ceļu

[ware_item id=33][/ware_item]

Pēc BitTorrent uTorrent ir visiecienītākā klienta programmatūra. Tās galvenais šarms slēpjas tās vieglajā būtībā, jo tas datoru lietotājiem ļauj to izmantot bez sākotnējās nodevas par sistēmas veiktspēju. Tomēr tā pieaugošā popularitāte ir nelabvēlīgi ietekmējusi konkurentus, kas arī ir loģiski un pamatoti.


Dažiem straujiem straumēm ir daži lēni. UTorrent lejupielādes ātrums, kas reizēm ļauj lejupielādēt un mainīt izmaiņas.

Daudzi uTorrent lietotāji ziņo par biežiem gadījumiem, ja, lejupielādējot failus, lēns lejupielādes ātrums. Bet par to nav ko uztraukties. Jūs varat viegli palielināt un uzlabot uTorrent ātrumu.

Ja vēlaties palielināt uTorrent ātrumu, pirmais un vissvarīgākais, kas jums jādara, ir pārbaudīt maksimālo augšupielādes un lejupielādes ātrumu.

Parasti augšupielādes un lejupielādes ātrums ir acīmredzami atšķirīgs. Lai gan ir acīmredzami, ka jūs nevarat lejupielādēt failus, kas pārsniedz pakalpojumu sniedzēja noteikto savienojuma augšējo robežu. Bet tomēr ir svarīgi, lai jūs zināt šo informāciju, lai varētu pareizi pārvaldīt programmatūru, kas ir vissvarīgākais, vienlaikus paātrinot uTorrent.

Uzlabo jūsu uTorrent, lai paātrinātu

Zemāk ir minēti daži veidi, kā jūs varat paātrināt uTorrent:

1 - veiciet ātruma testu:

Vienkāršākais un vieglākais veids, kā paātrināt uTorrent, ir ātruma testa veikšana. Lai to izdarītu, ir jāveic šādas darbības:

 1. Dodieties uz DSLReports vietni.
 2. Tiklīdz tiek ielādēta sākotnējā rīka lapa, noklikšķiniet uz ātruma testa opcijas.
 3. Jūs atradīsities ātruma testa lapā.
 4. Noklikšķiniet uz Flash Adobe augšupielādes / lejupielādes ātruma testa.
 5. Tajā pašā lapā atlasiet serveri, lai palaistu testu.

2 - pārbaudiet savu maršrutētāju:

Jūs varat paātrināt uTorrent, izmantojot savu maršrutētāju, lai pārbaudītu augšupielādes un lejupielādes ātrumu. Lai arī ne visi izmanto vienu un to pašu maršrutētāju, ja jūs izmantojat NETGEAR maršrutētāju, tomēr ātrumu varat pārbaudīt, veicot tālāk norādītās darbības.

 • Ielādējiet pārlūka logu un adreses joslā ierakstiet 192.168.0.1.
 • Tiks parādīts dialoglodziņš ar nepieciešamo autentifikāciju. Ievadiet savu lietotājvārdu, paroli un pēc tam noklikšķiniet uz '' Labi ''.
 • Tiks ielādēta NETGEAR maršrutētāja statusa lapa. Varat ritināt uz leju, lai atrastu augšupējā savienojuma ātrumu un pakārtotā savienojuma ātrumu.

3 - pārbaudiet ostas iestatījumu:

Lai paātrinātu uTorrent, ir svarīgi arī pārliecināties, vai visi porti tiek pareizi pārvaldīti. Ja ostas ir pareizi konfigurētas, tas parasti nozīmē maksimālu lejupielādes ātrumu. Lai pārbaudītu ostas iestatījumu, rīkojieties šādi:

 • Noklikšķiniet uz ikonas uTorrent, lai to ielādētu.
 • Noklikšķiniet uz opcijas un pēc tam uz Iestatīšanas ceļvedis.
 • Parādīsies uTorrent iestatīšanas rokasgrāmatas lapa. Pārliecinieties, vai ir atzīmēta rūtiņa blakus Tīkls, noklikšķiniet uz Palaist testus.

4 - pārbaudiet ugunsmūri:

Dažreiz ātruma maiņa notiek tāpēc, ka ugunsmūra programma bloķē ostas. Lai pārliecinātos, ka ugunsmūris darbojas pareizi, viss, kas jums nepieciešams, ir deaktivizēt programmu un pēc tam palaist ātruma testu. Bet, ja problēma joprojām pastāv, iespējams, tā ir saistīta ar maršrutētāja pārvaldības un konfigurācijas problēmām, bet, ja problēma beidzas, tas ir saistīts ar ugunsmūra konfigurācijas problēmu.

Ja esat Windows ugunsmūra lietotājs, tas jāpārvalda, lai atļautu ienākošos un izejošos savienojumus no uTorrent, un tas jādara, ievērojot šādus soļus:

 • Noklikšķiniet uz Sākt un pēc tam uz Vadības panelis.
 • Vadības panelī veiciet dubultklikšķi uz ugunsmūra programmas.
 • Parādīsies lapa Ugunsmūra programma, noklikšķiniet uz cilnes Izņēmums un pārliecinieties, vai ir atzīmēta rūtiņa blakus uTorrent.
 • Cilnē Izņēmums noklikšķiniet uz opcijas Pievienot programmu.
 • Parādīsies dialoglodziņš Pievienot programmu, noklikšķiniet uz Pārlūkot.
 • Atrodiet failu uTorrent.exe, kas atradīsies uz darbvirsmas. Noklikšķiniet uz Atvērt..
 • Lai pievienotu programmu izņēmumu sarakstam, noklikšķiniet uz “Labi”.

5 - ierobežojiet augšupielādes līmeni:

P2P tīklu kodols ir koplietošana, bet, ja augšupielādes ātrums ir iestatīts uz neierobežotu, tas galu galā var ietekmēt failu lejupielādes ātrumu. Lai paātrinātu uTorrent optimālos iestatījumus, kas ir jāizmanto, ir lieliski iestatīt augšupielādes ātrumu 80% no UpStream savienojuma ātruma un to darīt, rīkojoties šādi:

 • Veiciet dubultklikšķi uz uTorrent, lai ielādētu lietojumprogrammu.
 • Parādīsies uTorrent dialoglodziņš, noklikšķiniet uz opcijām un pēc tam uz Preferences.
 • Lapā Preference noklikšķiniet uz Joslas platums.
 • Laukā Maksimālais augšupielādes ātrums ievadiet UpStream savienojuma ātrumu ne vairāk kā 80%.
 • Noklikšķiniet uz '' Lietot '' un pēc tam uz 'Labi'..

6 - Iespējot protokola šifrēšanu:

Ir daudzi interneta pakalpojumu sniedzēji, kuriem patīk segt lietotāja joslas platumu P2P trafikai. Protokola šifrēšanas iespējošana palīdz noņemt joslas platuma ietekmes, kas novietotas interneta savienojumā, un paātrināt uTorrent. Lai iespējotu protokola šifrēšanu, viss, kas jums jādara, ir:

 • Veiciet dubultklikšķi uz uTorrent.
 • Kad parādīsies uTorrent dialoglodziņš, noklikšķiniet uz opcijām un pēc tam uz Preferences.
 • Lapā Preference noklikšķiniet uz BitTorrent.
 • Pārliecinieties, vai ir atzīmēta izvēles rūtiņa blakus Atļaut ienākošos mantotos savienojumus.
 • Protokola šifrēšanas nolaižamajā izvēlnē atlasiet Piespiests.
 • Noklikšķiniet uz '' Lietot '' un pēc tam uz 'Labi'..

7 - dodieties pēc lielām sēklām un vienaudžiem:

Sākums ir kāds, kuram sistēmā ir visa faila kopija, un viņi to koplieto visā tīklā, turpretim vienaudži ir tie, kas pašlaik lejupielādē failu. Dēle ir tā, kas failu lejupielādē pirmo reizi.

Vienmēr ir labi doties kopā ar lielāko daļu sējēju un vienaudžu, kad jāizvēlas lejupielādējamais torrents. Jo lielāks sējēju skaits, jo ātrāka būs lejupielāde.

Joslas platums un savienojuma iestatījumi:

Ir vairākas iespējas uTorrent joslas platuma iestatījumiem, kas jāņem vērā, lai palielinātu uTorrent ātrumu. Iespējas ir šādas:

1 - kopējais maksimālais savienojumu skaits:

Šis iestatījums nosaka maksimālo savienojumu daudzumu, ko dators var izveidot lejupielādes laikā. Ja šis iestatījums ir iestatīts uz neierobežotu, tas nenozīmē, ka ātrums palielināsies. Ir zināms, ka tiek izmantots tik ļoti nepieciešamais joslas platums, tāpēc šim iestatījumam jābūt iestatītam uz 520 1Mbitu savienojumam..

2 - maksimālais savienoto vienaudžu skaits uz torrentu:

Šis iestatījums nosaka maksimālo pievienoto vienaudžu daudzumu, ko dators var izveidot savienojumu, lejupielādējot failu. Šī opcija jāeksperimentē, iestatot to uz vienaudžu skaitu, kuru pašlaik lejupielādē torrent fails. Apsveriet iespēju sākt ar 200, lai izveidotu 1Mbits savienojumu.

3 - cipars no Torrent augšupielādes slotu skaita:

Šis iestatījums nosaka, cik daudz augšupielādes laika nišas ir pieejamas lietotājiem, kuri vēlas lejupielādēt failu no citiem vienaudžiem. Ja šis iestatījums ir iestatīts pārāk augsts, tas var slikti ietekmēt lejupielādes ātrumu, tāpēc ieteicams apsvērt tā iestatīšanu uz ne vairāk kā 3 neatkarīgi no interneta savienojuma.

Es ceru, ka jums tas noderēs ��

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 4 =

map