Kā pārbaudīt Torrent IP ar VPN savienojumu

[ware_item id=33][/ware_item]

Torrenting vienmēr pakļauj jūsu IP adresi citam torrent lejupielādētājam, kā arī interneta pakalpojumu sniedzējam vai valdības aģentūrām, kas varētu jūs izsekot. Tieši tāpēc lielākā daļa straujo lietotāju izmanto anonimitātes rīkus, lai maskētu savu identitāti.


Tomēr atbilstību pilnīgi anonīmiem straumēm varētu panākt tikai tad, ja kāds regulāri pārbauda torrenta IP, kamēr ir izveidots savienojums ar starpniekserveri vai VPN..

Torrent IP pārbaudei ir daudz rīku, kurus mēs šajā rakstā apspriedīsim.

Kā pārbaudīt Torrent IP adresi

Ir acīmredzams, ka, ja jūs izmantojat IP maskēšanas rīkus, piemēram, VPN vai starpniekserveri, tad tikai ir vērts pārbaudīt torrent IP adresi.

Šeit es jums pateiksšu vienkāršu veidu, kā pārbaudīt torrent IP, izmantojot speciāli šim nolūkam paredzētus rīkus. Pirmkārt, starp visiem šiem jāizvēlas jebkurš rīks;

  • IPMagnet
  • upcoil.com
  • torrentprivacy.com

Visi šie rīki darbojas vairāk vai mazāk vienādi, tāpēc nav nozīmes tam, kuru izvēlaties.

1. darbība: Dodieties uz izvēlēto bezmaksas rīka vietni (kā piemēru mēs izmantojam vietni checkmyip.torrentprivacy.com). Šeit jūs redzēsit savu īsto IP adresi. pārbaudiet torrent ip - 1. solis

2. darbība: Tagad pievienojiet savu VPN un atsvaidziniet lapu. Šajā solī jūsu VPN IP tiks parādīts sadaļā “anonīmais VPN”. (Atcerieties, ka šim IP vajadzētu atšķirties no jūsu reālā IP) pārbaudiet torrent ip - 2. solis

3. darbība: Noklikšķiniet uz “lejupielādēt torrenta failu”.. pārbaudiet torrent ip - 3. solis

4. darbība: Palaidiet lejupielādēto saiti caur savu torrenta klientu. pārbaudiet torrent ip - 4. solis

5. darbība: Pēc 4. darbības jūsu torrenta IP tiks ielādēts torrent IP testa rīka sadaļā “BitTorrent starpniekserveris”.. pārbaudiet torrent ip - 5. solis

6. darbība: Tagad pārbaudiet, vai laukā “BitTorrent starpniekserveris” tiek parādīta IP adrese. Ja tas ir jūsu VPN IP, tad jūsu torrent IP nav noplūdes. pārbaudiet torrent ip - 6. solis

Tas ir viss, kas jums jādara, ja vēlaties pārbaudīt savu torrenta IP, kā arī pārbaudīt, vai VPN novirza savu Torrent IP (incase)

Dalieties savās domās

Kas ir IP adrese?

Lai tikai iegūtu pareizu ideju par torrent IP noplūdi, ir jāzina, kas ir IP. IP adrese ir unikāls ciparu komplekts, kas katrai ierīcei ir atšķirīgs.

IP adrese rāda personas / ierīces atrašanās vietu, kas līdzīga nomas adresei. Citiem vārdiem sakot, tā ir katras jūsu izmantotās ierīces interneta adrese.

IP adrese ir redzama normālos apstākļos un jūsu darbībām, piemēram, vietnēm, kuras apmeklējat, kurā laikā jūs apmeklējat šīs vietnes un cik daudz laika jūs pavadāt tur; visi ir redzami jūsu ISP.

Jūs varat pārbaudīt savu IP adresi, izmantojot jebkuru IP pārbaudes rīku.

Kā nomainīt IP adresi

Bez jebkāda piesardzības jūsu torrenta lejupielāde varētu būt viegli izsekojama, jo straumējot publiski, lietotāja IP adrese tiek parādīta katram līdzcilvēkam, kurš atrodas faila barā..

Turklāt daudzo privātuma un drošības risku dēļ interneta lietotāji IP adreses maiņai izmanto IP maskēšanas rīkus. Tomēr tas, ka straumēšana ir viena no visvairāk apsekotajām un apdraudētākajām interneta darbībām, vairums straumju lejupielādētāju izmanto anonīmus izejas veidus, lai mainītu savu IP adresi uz viltotu..

IP maskēšanas rīki, piemēram, starpniekserveris vai VPN programmatūra, starp jūsu ierīci un interneta vietnēm ievieto anonīmu serveri, caur kuru jums tiek dota viltota IP adrese. Kad šādi rīki ir savienoti, tiek nodrošināts, ka URL pieprasījums neiziet caur ISP serveri vai citādi viss tiks atklāts.

Kāpēc jums jāpārbauda Torrent IP?

Iepriekš cilvēki nezina par anonimitātes prasību vai to, ka viņi varētu būt pakļauti riskam pat pēc konfidencialitātes rīka lietošanas.

Ja mēs īpaši runājam par mocībām, tas ir nedaudz sarežģīts process, kas visā pasaulē savieno torrenteru. Turklāt torrent failu apmaiņā vienlaikus notiek vairāki uzdevumi.

Tāpēc, ja jūs izmantojat kādu IP maskēšanas rīku, pārliecinieties, ka jūs pastāvīgi pārbaudāt, vai jūsu rīks darbojas labi.

Ir divi vispopulārākie veidi, kā torrent lietotāji varētu izmantot anonīmu torrenting;

  1. Starpniekserveris
  2. VPN
  3. Pārlūka paplašinājums

Starpniekserveris

Ja izmantojat starpniekserveri, torrenta IP adrese paliek anonīma, bet pārlūka IP adrese ir tāda pati kā jūsu reālā IP adrese. Citiem vārdiem sakot, šī iestatīšana tikai anonimizēs jūsu torrenta IP un neslēps IP adresi citās pārlūkošanas darbībās (jums torrent klientā jāielādē starpniekserveris).

VPN (virtuālā privātā universitāte)

VPN savienojumā viss interneta savienojums tiek šifrēts, un tāpēc torrenta laikā ar VPN jūsu torrenta IP adrese tiks maskēta. Arī pārlūka IP vai IP, pārlūkojot citas vietnes, paliek anonīms VPN.

Pārlūka paplašinājumi 

Ja jūs izmantojat pārlūka paplašinājumu, tad tikai jūsu pārlūkprogrammas IP paliks anonīms, nevis torrenta IP adrese. Tas ir tāpēc, ka pārlūka paplašinājums anonimizē tikai darbības, kuras veicat konkrētajā pārlūkprogrammā, tomēr torrent klients darbojas jūsu ierīcē.

Ceru, ka esat sapratis visas šīs situācijas. Bet pagaidiet minūti!

Joprojām varētu būt stāvoklis, kad ir torrent IP noplūde, izmantojot VPN vai starpniekserveri. Tā ir DNS noplūde.

DNS noplūde var noplūst jūsu Torrent IP

DNS ir domēna vārdu sistēma, kas nodrošina saziņu starp jūsu ierīci un interneta sistēmu.

DNS serveris maina formulēto URL skaitliskā formā, lai pārlūks to saprastu un parādītu vēlamo rezultātu pieprasījumam, kas nosūtīts no ierīces. Lai iegūtu sīkāku DNS skaidrojumu, apmeklējiet šo lapu par DNS noplūdes testu.

Pārsvarā DNS serveris ir iestatīts uz ISP DNS serveri; tāpēc viņi varēja redzēt arī tās ierīces IP adresi, no kuras nāk DNS pieprasījums. Bet, kad jūs izmantojat VPN vai starpniekserveri, tas novieto anonīmu DNS serveri, tāpēc katrs pieprasījums tiek cauri tam un IP paliek maskēts. Tomēr dažreiz DNS pieprasījumi noplūst ISP serverī un tiek atklāts lietotāja reālais IP.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me