Kas notiek, ja jūs noķerat aizraujoši

[ware_item id=33][/ware_item]

Torrent pamatā attiecas uz jebkuru datora failu, kurā ir metadati ar dažādu informāciju. Cilvēku starpā notiek milzīgas debates, vai mocīšana ir likumīga vai droša. Torrenting nav nekas pretlikumīgs un nedrošs. Torrenting ir pilnīgi drošs un likumīgs, kamēr no tīmekļa lejupielādējat ar autortiesībām aizsargātu vai pirātisku failu.


Pastāv dažāda veida atvērtā koda programmatūra, kas, izmantojot straumēm, parasti kopīgoja failus un saturu. Dažas aparatūras firmas ar straumēm dara pieejamus savus draiverus un atbalsta programmatūru. BitTorrent ir visefektīvākais un ātrākais visu veidu lielu failu izplatīšanas veids.

Lai arī pirātiska un ar autortiesībām aizsargāta satura / failu koplietošana ir aizliegta un nelikumīga, izmantojot straumēm vai ar citiem līdzekļiem. Tā kā spīdzināšana dažās valstīs tiek uzskatīta par nelikumīgu, tāpēc lielāko daļu komerciāli ražotās programmatūras, filmas, mūzikas, dažādus TV šovus nodrošina ar autortiesību likumu, un par šādu failu koplietošanu bieži var novest pie sodiem un, ja tādi tiek noķerti, pat novest pie cietuma.

Kā kāds tiek pieķerts

Ar autortiesībām aizsargātie troļļi vai viņu pārstāvji var viegli tikt pieķerti cilvēkiem, kuri mocās. Ar autortiesībām aizsargātie troļļi vai viņu pārstāvji apmeklēs tās pašas koplietošanas vietnes, kuras izmantojāt, no turienes lejupielādēs dažus materiālus, pārbaudīs, no kurienes nāk IP adrese, meklē interneta pakalpojumu sniedzēju, kurš nodrošina šo IP adresi, un sazināsies ar viņiem, sakot dažās IP adresēs tiek koplietoti nelikumīgi materiāli, un mēs patiesībā vēlamies viņus brīdināt par šādu rīcību.

Pēc tam pakalpojumu sniedzējs meklēs IP un pārbaudīs kontus. Vispirms viņi kontu īpašniekiem nosūtīs brīdinājuma vēstules. Bet, ja šī koplietošanas darbība turpināsies, autortiesību troļļi lūgs tiesas rīkojumu, lai piespiestu jūsu pakalpojumu sniedzējus sniegt jūsu konta informāciju. Viņi arī ievēros savus advokātus, lai nosūtītu jums juridisku paziņojumu. Bet, ja tas tiek ignorēts, jūs aizvedīs uz juridisko tiesu, lai turpinātu tiesvedību un rīcību.

Lietas, kas var notikt, kad pieķeraties

Ja jūs satriecat, tad tas var jūs ļoti sāpīgi ietekmēt, nekā iegādājoties to par oriģinālo cenu. Zemāk ir minētas lietas, kas var notikt, ja varat pieķerties visām ar autortiesībām aizsargātām filmām, mūzikai, TV šoviem vai citām lietām:

Pilsoniskā nepaklausība:

1976. gada Autortiesību likums attiecas uz visa veida nelegālu ar autortiesībām aizsargātu materiālu lejupielādi un straumēšanu. Saskaņā ar šo likumu cilvēkiem ir aizliegts kopēt, pārpublicēt vai izmantot citus darbus bez autortiesību troļļu atļaujas. Autortiesību pārkāpumi parasti tiek īstenoti, izmantojot civilprasības, kurās īpašnieks veic tiesvedību par naudas zaudējumu atlīdzināšanu.

Tehnoloģiskais progress ir ļāvis viegli apmainīties ar informāciju un failiem internetā. Šajā situācijā autortiesību troļļi tagad antagonistiski mērķē uz tādām vietnēm kā BitTorrent. Autortiesību īpašnieki nevar izslēgt vietnes, kurās faili tiek koplietoti, bet viņi mērķa failus koplietotājus atsevišķi. Autortiesību īpašnieki ir vērsti ne tikai uz indivīdiem, bet arī pēc lieliem uzņēmumiem. Piemēram, vairāk nekā 30 cilvēkiem tika iekasēta maksa par '' Dalasas pircēju kluba '' mocīšanu, turklāt Lionsgate sodīja 10 cilvēkus par to, ka viņi dalījās ar '' Izejmateriāliem ''.

Pirātisms:

Nelegālas materiāla lejupielādes vai straumēšanas cena var būt nedaudz dārga. Federālais autortiesību likums vienojas par zaudējumiem, sākot no USD 750 līdz USD 30 000 par darbu. Piemēram, viens vīrietis, kuram piederēja, iesūdzēja tiesā 675 000 ASV dolāru par 30 dziesmu lejupielādi, bet vēl viena sieviete tika sodīta ar 1,9 miljoniem ASV dolāru naudas sodu par 24 dziesmu lejupielādi.

Ja ar apsūdzībām nepietiek ar brīdinājumu, tad arī jurisdikcijās ir paredzēts kriminālsods par tiešsaistes pirātismu. Bieži tiek ierosināts konsultēties ar pieredzējušu intelektuālā īpašuma advokātu, ja kādam tiek prasīta maksa par autortiesību pārkāpumiem.

Piemēri gadījumiem, kad cilvēki tiek pieķerti

Autortiesību troļļi pievilina vairākus cilvēkus. Viņi saņem IP adreses informāciju no pakalpojumu sniedzējiem un pret viņiem sāk tiesiskas darbības. Upuri ir dalījušies pieredzē un stāstos par Reddit, kad viņi tika noķerti mocīšanas laikā. Ir cietušie, kas tikko ir saņēmuši juridisku paziņojumu konsultēties ar juristu, bet turpmākā tiesvedība tiek atbalstīta. Tomēr ir arī upuri, kurus iesūdz tiesā par mocībām.

Upuris dalījās ar savu stāstu, ka viņa brālēnam ir iesūdzēts 80 USD par dziesmu par 12 dziesmu albuma lejupielādi. Tāpat kādai citai sievietei no Minesotas tika iekasēti 80 000 dolāru par dziesmu par 24 dziesmu lejupielādi.

Apvienotajā Karalistē naudas sods par autortiesību pārkāpumiem ir atkarīgs no lietas nopietnības. Īpaši nopietnos gadījumos tas bieži var novest pie ierašanās maģistrātā, kur sods ir līdz 5000 sterliņu mārciņu vai sešu mēnešu ieslodzījumā. Tomēr visjaukākajos gadījumos vainīgo var nosūtīt uz Karalisko tiesu, kura var piemērot neierobežotu naudas sodu un brīvības atņemšanu līdz 10 gadiem.

Padomi par '' Torrent '', nepieķeroties:

Šeit ir daži padomi, kas, protams, palīdzēs jums straumēt, nepieķeroties:

Izvairieties no atvērtām kopienām:

Torrenting IP adrese tiek koplietota ar citiem lietotājiem, kuri palīdz jums pabeigt failu, nosūtot jums jau lejupielādētā faila gabalus. Jūs arī nosūtāt viņiem iegūtos gabalus, un visiem beidzas ar pilnīgu failu. Autortiesību īpašnieki meklē nelikumīgu lejupielādi. Viņi, iespējams, arī meklēs jūsu IP adresi, ja tiks aizturēti, un vajadzības gadījumā sazināsies ar jums.

Publiskās izsekošanas vietnes ir atvērtas ikvienam, un tās arī nepārbauda lietotāja identitāti. Turklāt materiāla lejupielādēšanai nav nekādu ierobežojumu, kas uzņēmumam ļauj ērti pāriet un satvert dažus IP.

Tomēr privātie izsekotāji piedāvā papildu aizsardzību, vispirms iesaistot lietotājus. Tāpēc tiek ierosināts izvairīties no atvērtām kopienām un izvēlēties sabiedriskos izsekotājus.

Lasīt komentārus:

Katrā uzticamā un uzticamā torrenta vietnē ir atsevišķa sadaļa lietotāju komentāriem lejupielādes lapā. Pirms jebkura materiāla lejupielādes ieteicams rūpīgi izlasīt un skenēt šos komentārus. Ja atrodat kaut ko šaubīgu vai ja torrentam nav komentāru, tad ir labi no tā vienkārši izvairīties.

Bloķēt sliktos IP:

Tā kā dažādi uzņēmumi pievienojas torrent vietnēm lejupielādēs, lai iegūtu IP, šādā veidā tur kļūst pieejama arī viņu pašu IP adrese. Tomēr, lejupielādējot un instalējot bezmaksas programmu, kas pazīstama kā PeerGuardian2, jūs varat palikt tām priekšā, bloķējot sliktu IP adrešu savienošanu ar jums..

Ierobežo jūsu augšupielādes:

Ja nevēlaties aizķerties mocīšanas laikā, labāk nav augšupielādēt augšupielādēto saturu un ierobežot to. Tas ir tāpēc, ka, pārtraucot klienta sēšanas joslas platumu, jūs varat efektīvi atbrīvoties no vairāku autortiesību īpašnieku radara..

Secinājums:

Ļoti svarīgi ir izvairīties no atvērtām kopienām, bloķēt sliktu IP, lasīt komentārus un izvairīties no sēšanas mocīšanas laikā, jo tādā veidā jūs būsit drošs, ka netiksit pieķerts, bet, ja neienāk, jums nāksies stāties pretī juridiskām darbībām un sodiem..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me