Labākā Torrent lietotne Android 10 labākajām iespējām

[ware_item id=33][/ware_item]

Tiek uzskatīts, ka Torrent android lietotnēs ir daži faktori, kas var negatīvi ietekmēt ierīces funkcionalitāti, izmantojot ļaunprātīgu programmatūru vai cita veida vīrusus. Neskatoties uz šo slavenību, tendence lietot torrent lietotni Android ir ārkārtēja.


Tāpēc ir jāizmanto vislabākā torrent lietotne Android, lai samazinātu jebkādu iespējamo draudu iespējamību.

Torrent lejupielādētāji Android ierīcēm ir atšķirīgi labākajiem torrent klientiem, kas paredzēti darbvirsmai, jo vajadzības pēc android ir atšķirīgas. Tāpēc lielākajai daļai lietotņu, par kurām šajā rakstā tiks runāts, ir tādas, kurām ir tādas funkcijas kā joslas platuma kontrole, atļaujot lejupielādes tikai caur Wi-Fi.

10 labākās Torrent lietotnes Android

Šeit ir populārākās un labākās Torrent lietotnes, lai lejupielādētu torrentus Android ierīcēs.

1 - flud | Lejupielādējiet lietotni

torrent app androidFlud ir populārākā un slavētākā lietotne android lietotāju vidū. Izmantojot šo torrent android lietotni, jūs varat lejupielādēt jebkuru failu, kas ir mitināts protokolā, tieši savā android tālrunī vai planšetdatorā.

Tam ir vienkārša un skaidra saskarne, kas ir ļoti nepieciešama, kad izmantojat android. Turklāt šī funkcija palīdz labāk pārvaldīt un lejupielādēt lielus torrent failus.

Turklāt Flud atbalsta dažādus protokolus, magnētu saites, dažādas tēmas, RSS barotnes atbalstu un lielu failu atbalstu.

Flud ir bezmaksas, kā arī maksas versijas, kurām ir gandrīz tāda pati funkcionalitāte. Tomēr apmaksātajā versijā nav reklāmu, un bezmaksas versija Flud tiek atbalstīta.

2 - aTorrent | Lejupielādējiet lietotni

atorrent android lietotneaTorrent ir moderna lietojumprogramma ar modernu, bet vienkāršāku dizainu, kas noteikti ir pelnījusi būt viena no labākajām torrent lietotnes Android izvēlēm.

Tāpat kā citas pieminētās lietotnes, arī aTorrent ļauj lejupielādēt tikai Wi-Fi režīmā. Šī lietotne nav pārslogota ar funkcijām, bet tajā ir iekļautas būtiskas prasības, piemēram, ārējs SD kartes atbalsts, glabāšanas vietas, paralēla lejupielāde un daudz kas cits.

Turklāt aTorrent ir torrent meklēšanas dialogs, magnēta saites atbalsts, iespēja atvērt torrent tieši no pārlūka, dažādu protokolu atbalsts, DTH un Advanced DTH.

Tas ir bez reklāmām, bet, ja vēlaties versiju bez reklāmām, jums jāmaksā 1,99 USD.

3 - FrostWire | Lejupielādējiet lietotni APP

Labākā Torrent lietotne Android 10 labākajām iespējāmJa vēlaties modernu torrent android lietotni, FrostWire, iespējams, ir labākā izvēle jums. Kopā ar pamatfunkcijām šī lietotne piedāvā mūzikas atskaņotāju, multivides pārlūku un tiešsaistes tērzēšanu, lejupielādējot torrent failus.

Viena atšķirīga funkcija, kuru jūs, iespējams, nesaņemsit ar lielāko daļu torrent lietotņu, ir bez reklāmām. FrostWire ir atvērts avots, kas atbalsta .torrent failus un magnētu saites.

FrostWire lietotājiem ir iebūvēta meklētājprogramma, tiešsaistes radio klausīšanās un failu apmaiņas atbalsts.

4 - FuTorrent | Lejupielādēt

fu-torrent androidFuTorrent ir viena no jaunajām lietotnēm, taču tai joprojām izdodas būt vienai no labākajām torrent lietotnēm Android. Lietotne atbalsta dažus pamata protokolus, kā arī vairākus lejupielādes pielāgojumus.

Izmantojot šo torrent lietotni, jūs varat iestatīt maksimālo torrentu lejupielādes un augšupielādes ātrumu, maksimālo aktīvo straumju skaitu un lejupielādi tikai Wi-Fi režīmā, kā arī citas pamata funkcijas.

Notiek straume meklēšana, bet tā nav īsti efektīva. Bezmaksas versijā ir arī reklāmas, un tā nav pieejama Google Play veikalā. Tomēr no Google Play veikala jūs varat saņemt bez reklāmām paredzētu FuTorrent pro versiju.

5 - tTorrent | Lejupielādēt

Labākā Torrent lietotne Android 10 labākajām iespējāmtTorrent ir vienkārša, kā arī aktīva torrent Android lietotne, kas ietver dažādas funkcijas. Vislabākā tTorrent īpašība ir šifrēšana kopā ar tīmekļa saskarni, kas atbalsta Transdrone un Transdroid.

Šī lietotne ļauj mainīt lejupielādes iestatījumus un atbalsta dažādus protokolus, ieskaitot atbalstu magnētu saitēm, torrent bez torrent (DHT), RSS, IP filtrēšanu, starpniekserveri (HTTP, SOCKS) utt..

tTorrent piedāvā arī pro versiju, kas ir salīdzinoši lētāka un maksā 1,99 USD.

6 - uTorrent | Lejupielādēt

utorrent - android lietotneuTorrent ir torrentu klients, kurš ir visvairāk pazīstams un izmantots starp visiem straumju lejupielādētājiem. Tas ir viens no vecākajiem torrentu klientiem, kas ir ļoti viegls. Sakarā ar šo funkciju tas darbojas patiešām labi, kad tiek lejupielādēts kā torrent klients Android.

Funkcijās ietilpst tikai Wi-Fi lejupielāde, dažādu protokolu atbalsts un iespēja izvēlēties uzglabāšanas vietu.

uTorrent ir vienkārša torrent lietotne, kas ļauj sākt, apturēt, apturēt, ierakstīt un pat pievienot un nomest torrent magnēta saiti caur pogām klienta augšpusē. Ir skaidri parādīta jūsu torrentu statistika, ieskaitot detalizētu informāciju par lejupielādes un augšupielādes ātrumu.

Atšķirībā no darbvirsmas versijas, Android lietotne uTorrent ļauj neierobežoti lejupielādēt. Tomēr bezmaksas uTorrent versija ir atbalstīta reklāmās, un pro versija paredzēta 3,99 USD.

7 - TorrDroid | Lejupielādēt

Labākā Torrent lietotne Android 10 labākajām iespējāmLietotne sevi norāda kā straujo klientu meklētājā. Tas ir tāpēc, ka TorrDroid nodrošina jums problēmu novēršanas veidu, kā meklēt un lejupielādēt torrentus.

Šajā torrent Android lietotnē ir iekļauts atbalsts atsevišķu failu lejupielādēšanai no torrenta, magnētu saišu kopīgošana, lejupielādes un augšupielādes ierobežojumu iestatīšana un dažādi protokoli.

Turklāt TorrDroid klients atbalsta secīgu lejupielādi, kuru var izmantot, lai atskaņotu video failus, pirms to lejupielāde ir pabeigta.

TorrDroid ir vienkāršs un ērti lietojams.

8 - Vuze | Lejupielādēt

Labākā Torrent lietotne Android 10 labākajām iespējāmVuze ir iecienīts torrent klients darbvirsmai, kā arī Android platformai. Tam ir iebūvēts meklēšanas modulis kopā ar daudziem failiem datu bāzē un spēja izveidot savienojumu ar P2P un citiem torrent tīkliem. Tas padara failu lejupielādes meklēšanu vieglu un lietotājiem ievērojami palielinātu.

Izmantojot Vuze, jūs varat kontrolēt torrentu lejupielādes un augšupielādes ātrumu, tomēr tas sniedz iespēju straumēt dzīvu video un audio bez lejupielādes.

Vuze ir efektīvas failu apmaiņas funkcijas un augstas kvalitātes video atskaņošanas multivides atskaņotājs.

9 - aDownloader | Lejupielādēt

Labākā Torrent lietotne Android 10 labākajām iespējāmaDownloader ļauj pārsūtīt torrent failus no datora uz Android tālruņa SD karti un atvērt tos ar aDownloader.

Turklāt Android pārlūkprogrammā varat lejupielādēt torrenta saiti, ilgi nospiežot un pēc tam atlasot “koplietot saiti”, un visbeidzot aDownloader..

Tā ir vienkārša torrent android lietotne, kas paziņo jums, kad lejupielāde ir pabeigta, kā arī ir paziņojumu apgabals, kas parāda notiekošās programmas. Šīs lietotnes bezmaksas versijā ir reklāmas.

10 - Torrnado | Lejupielādēt

Labākā Torrent lietotne Android 10 labākajām iespējāmTorrnado darbojas nedaudz savādāk nekā citi torrent android klienti. Tas ir, tas savieno jūs ar datoru, nevis lejupielādēt torrentu pats par sevi.

Galvenais iemesls, kāpēc strādāt šādā veidā, ir izdzēst datora slodzi, atbrīvojot vietu un enerģiju. Torrnado strādā ar iecienīto torrentu klientu Transmission.

Torrnado ļauj jums uzskaitīt, filtrēt, meklēt un kārtot straumēm. Bez tam, jūs varētu redzēt sesiju un mūža statistiku, kā arī spētu uzraudzīt un ierobežot globālo ātrumu. Tā bezmaksas versija ir izmēģinājuma versija. Tomēr pilnas versijas cena ir 2,90 USD.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me