Labāko Torrent izsekotāju saraksts: uTorrent un BitTorrent

[ware_item id=33][/ware_item]

Torrent tracker ir veids, kas palīdz vienaudžiem atrast viens otru. Līdzcilvēks / lietotājs nosūta izsekotājam pieprasījuma ziņojumu, lai reģistrētu tā interesi par torrentu. Izsekotājs vēlāk atbild ar citu lietotāju / vienaudžu sarakstu, kuri ir izrādījuši vienādu interesi par šo torrentu. Pēc tam peer tiek tieši savienots ar katru no vienaudžiem, ko tas saņēmis no izsekotāja.


Kas ir Torrent izsekotājs?

Torrent izsekotājs ir kā serveris, kas sazinās starp diviem vienaudžiem / lietotājiem. Torrent izsekotājs ļauj torrent lietotājiem pārsūtīt savus failus, izmantojot BitTorrent protokolu. Jebkuras torrenta vietnes lejupielādētais torrent fails ir iekļauts torrent klienta programmatūrā.

Šajā gadījumā torrent klienta programmatūras loma kļūst būtiska un būtiska. Torrent klienta programmatūra pieprasīs lejupielādēto failu citās sistēmās. Daudzi uzskata, ka šīs citas sistēmas ir vienaudži. Tādēļ lietotājs var viegli lejupielādēt faila daļu no vienaudžiem bez problēmām.

Torrent izsekotāju veidi:

Būtībā ir divu veidu torrentu izsekotāji, t.i., publiskie izsekotāji un privātie izsekotāji. Jebkurš torrent lietotājs var izmantot šīs izsekotāja adreses, lai palielinātu lejupielādes ātrumu, lai izstrādātu jaunus torrent failus. Turklāt, izmantojot to pašu taktiku, torrent lietotājs var palielināt esošo torrent failu lejupielādes ātrumu.

Torrent publiskais izsekotājs:

Publiskais torrentu izsekotājs ir viegli pieejams ikvienam lietotājam bez traucējumiem vai jebkāda reģistrācijas procesa. Tā kā publiskais torrentu izsekotājs ir viegli pieejams visiem lietotājiem, lejupielādējot, lietotāji var saskarties ar lēna ātruma problēmām.

Izmantojot šos torrentu izsekotājus, ikreiz, kad lietotājs lejupielādē vēlamos failus, citi lietotāji var viegli uzraudzīt lejupielādes darbības, tādējādi šie izsekotāji nesniedza savam lietotājam vēlamo un vēlamo privātuma līmeni. Torrent lietotājam ieteicams izmantot VPN torrent, jo tas lietotājiem nodrošina pilnīgu aizsardzību.

Privātais Torrent izsekotājs:

Tāpat kā publiskais torrentu izsekotājs, ne visi var piekļūt privātajam torrentu izsekotājam. Lai izmantotu privāto torrentu izsekotāju, lietotājam vispirms jāreģistrējas, pirms tiek iegūtas izsekotāja adreses. Turklāt šie izsekotāji nemudina potenciālos lietotājus savās vietnēs. Tāpēc pašreizējiem lietotājiem ir jāiesniedz pieprasījums jauniem lietotājiem, lai viņi kļūtu par viņu biedriem.

Privātais torrentu izsekotājs piedāvā daudz labāku lejupielādes ātrumu nekā publiskie izsekotāji. Šiem izsekotājiem ir īpaši ātruma pārsniegšanas noteikumi, un ir svarīgi, lai torrent lietotājs ievērotu šos noteikumus un vadlīniju principus vēlamo failu lejupielādēšanai..

Privātie straumi piedāvā lietotājiem lielāku anonimitāti un privātumu. Tāpēc tas ir labāks risinājums nekā publiskie torrentu izsekotāji.

Kā izmantot Torrent izsekotāju?

Vienkāršiem vārdiem sakot, torrentu izsekotāju var izmantot tāpat kā torrentu vietnes. Tomēr ir īpaši noteikumi torrenta izsekotāja izmantošanai, un lietotājs var ievērot šos noteikumus, lai izmantotu torrenta izsekotāju, kuru viņš / viņa gribēja.

uTorrent izsekotājs:

UTorrent izsekotājs ir servera tips, kas saņem pieprasījumus no uTorrent klientiem. Šie lietotāju pieprasījumi atspoguļo metriku un ļauj torrentu izsekotājam reģistrēt pilnīgu torrenta statistiku. Lietotājs var apsvērt uTorrent izsekotāju, lai palielinātu torrent failu lejupielādes ātrumu.

Torrent lietotājs var izpildīt zemāk minētās darbības, lai pievienotu izsekotājus uTorrent, lai palielinātu lejupielādes ātrumu un ērti koplietotu lejupielādētos failus ar citiem vienaudžiem..

 • Atveriet torrent blakus uTorrent un sāciet lejupielādes procesu.
 • Izmantojot cilni Ātrums, varat pārbaudīt lejupielādes ātrumu.
 • Kad ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lejupielādes nosaukuma, atlasiet rekvizītus.
 • Tagad jūs varat ielīmēt nepieciešamos izsekotājus, lai pievienotu uTorrent.
 • Noklikšķiniet uz pogas “Labi”.

BitTorrent izsekotājs:

BitTorrent izsekotājs ir tāds pats kā uTorrent izsekotājs. Vienīgā atšķirība ir tā, ka BitTorrent izsekotājs ir tīmekļa pakalpojums, kas saņem pieprasījumus no BitTorrent klientiem. Tāpat kā uTorrent izsekotāji, BitTorrent izsekotājs tiek izmantots, lai paātrinātu lejupielādes procesu.

Labāko Torrent izsekotāju saraksts:

Torrent izsekotāji palīdz labākajiem torrent klientiem, piemēram, uTorrent vai BitTorrent, viegli sazināties, izmantojot vienaudžus. Izmantojot šos torrentu izsekotājus, lietotājs var palielināt vēlamā torrenta faila lejupielādes ātrumu. Šeit ir saraksts ar dažiem labākajiem torrentu izsekotājiem.

 1. udp: // open.stealth.si:80/ paziņot
 2. udp: // tracker.kicks-ass.net:80/ paziņot
 3. udp: // tracker.yoshi201.com:6969/announce
 4. udp: // tracker.internetwarriors.net: 1337 / paziņo
 5. udp: // tracker.aletorrenty.pl:2710/ paziņot
 6. udp: // tracker.filetracker.pl:8089/announce
 7. udp: // tracker.ex.ua:80/announce
 8. udp: // izsekotājs. grepler.com:6969/ paziņo

Secinājums: Torrentu izsekotājiem ir dažādas priekšrocības, tāpēc tie ir ieteicami lietotājiem. Tie darbojas kā serveris un arī palīdz lietotājam palielināt torrent faila lejupielādes ātrumu. Šie izsekotāji atvieglo lietotāja dzīvi, un tos veiksmīgi izmanto lietotāji visā pasaulē.

Jūs varat sekot šai saitei, lai uzzinātu vairāk par labākajiem torrentu izsekotājiem.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me