WordPress: vai tā ir labākā CMS? – Atrodiet dziļu ieskatu

[ware_item id=33][/ware_item]

WordPress ir viena no populārākajām CMS programmatūrām, kas ātri uzlabo uzlabošanās tempu, ņemot vērā pagājušo laiku. WordPress bija tikai emuāru veidošanas sistēma, kad tā uzsāka savus pakalpojumus; tomēr tagad tā ir ārkārtīgi attīstījusies kā visa satura pārvaldības sistēma.


Kas ir WordPress?

WordPress ir atvērtā koda projekts, kuru izmanto daudzi cilvēki visā pasaulē. Labākais, ko WordPress jums piedāvā, ir tas, ka tā pakalpojumi ir absolūti bezmaksas, neatkarīgi no visiem noteikumiem un nosacījumiem.

WP dod jums brīvību izmantot, modificēt, veidot un atkārtoti izplatīt programmatūru sev vēlamā veidā. Izmantojot šo CMS programmatūru, varat izveidot bezmaksas kontu vietnē wordpress.com un ērti izveidot savu vietni.

Tā ir instalēta serverī un konfigurēta virkne iestatījumu, tomēr vajadzētu gaidīt vismaz divus vai trīs galvenos programmatūras atjauninājumus. Šie atjauninājumi ir nepieciešami izstrādātājam neatkarīgi no tā, vai tas ir WordPress vai spraudņi.

Ir četri galvenie pamatelementi, uz kuriem tiek uzturēta programmatūra WordPress; Motīvs, spraudņi, logrīki un satura faili.

Kāpēc WP (WordPress) ir labākā CMS?

WordPress ir visbiežāk izmantotā CMS programmatūra, jo tā piedāvā dažas no spēcīgajām funkcijām, kas nodrošina jums vieglu un saistošu vietnes izskatu. Saskaņā ar W3Tech aptauju, WordPress izmanto 59% no visām CMS visā pasaulē.

Šeit ir dažas priekšrocības, kuras, manuprāt, padara to par vislabāko CMS programmatūru.

Nepieciešama mazāka efektivitāte

WP ir lielākais tirgus, pateicoties tam, cik viegli tas interneta lietotājiem sniedz iespēju izveidot kontu. WordPress CMS palīdz regulēt vietni ar mazāk apmācītu personālu.

Viņu saskarne ir tikpat vienkārša kā mūsdienās izmantotā datorizdevniecības programmatūra, nepieprasot kodēšanas pieredzi vai iepriekšējas zināšanas.

Nodrošina lielākas pielāgošanas iespējas

Izmantojot šo CMS programmatūru, izstrādātājiem ir lielākas iespējas pielāgot savu sistēmu atbilstoši viņu vietnes raksturam un prasībām. Viņu modificētie izkārtojumi, motīvi un lietojumprogrammas paaugstina WordPress lietojamību augstākā līmenī.

Turklāt tas piedāvā jums lietotāja ģenerētus paplašinājumus, evakuējot nepieciešamību pēc uzņēmuma paplašinājumiem.

Atklātais avots ar tūkstošiem spraudņu

WordPress ir programmatūra, kuru var patstāvīgi mitināt, un tāpēc, lai lejupielādētu, instalētu vai jauninātu, nav nepieciešami maksājumi. WP spraudņu sarakstā ir milzīgs saraksts, kas pārsniedz 50 000, ieskaitot slaidrādes, kontaktu formas, SEO optimizāciju utt., Starp kuriem vairums ir absolūti bezmaksas.

Ikviens to varēja izmantot

Kā minēts iepriekš, WordPress iepriekš bija emuāru veidošanas sistēma tiem, kuriem nav tehnoloģiju ekspertīzes. Tas nodrošina rakstiskas un ierakstītas rokasgrāmatas iesācējam, lai viegli saprastu WP darbību.

Mazākas uzstādīšanas un uzturēšanas izmaksas

Salīdzinot ar citu CMS programmatūru, WordPress nodrošina efektīvāku funkcionalitāti ar zemākām iestatīšanas, uzturēšanas un pielāgošanas izmaksām. Tomēr turpmākās attīstības un pielāgošanas gadījumā jūs varētu vieglāk atrast WordPress dizainerus un izstrādātājus.

Kādi ir drošības riski

Daudzos punktos pēc vietnes WordPress izveidošanas jūs varētu piedzīvot drošības ievainojamības. Ar nodomu veikt administratīvu kontroli hakeri piekļūst jūsu vietnei, izmantojot dažādus kanālus, piemēram, jūsu pieteikšanās lapu, vietnes PHP kodu, vecu vai neapturamu tīmekļa lietojumprogrammu utt..

Tomēr šāda ļaunprātīgas vienības iejaukšanās ir paredzēta tīmekļa vietņu datu zādzībām, spamvertēšanai, uzbrukumiem jebkurai citai vietnei, ļaunprātīga satura mitināšanai un izvairīšanās no filtriem, kā arī daudziem citiem.

Bet šeit es sniegšu jums ieskatu par dažām vispārīgām WordPress programmatūras drošības problēmām.

Brutālie spēka uzbrukumi

Tas ir vienkāršākais veids, kā hakeris varēja piekļūt jūsu WordPress kontam. Tas attiecas uz izmēģinājumu un kļūdu metodi, kurā tiek ievadīti dažādi lietotājvārda un paroles kombināciju mēģinājumi, līdz tiek atklāts pareizais.

Tas ir iespējams WP trūkuma dēļ, kas pēc noklusējuma nekavē dažādus pieteikšanās mēģinājumus. Ja hakerim neizdodas piekļūt jūsu kontam, tad arī šādi mēģinājumi var pārslogot jūsu sistēmu.

PHP kods izmanto

Drošības trūkums WordPress vietnes PHP kodā ir arī būtisks WP kontu īpašnieku risks. PHP kods ir funkcija, kas palaiž jūsu WordPress vietni kopā ar jūsu spraudņiem un motīvu.

Hakeris varēja izmantot neaizsargātu kodu, lai ielādētu attālos failus, kas galu galā viņam nodrošina vietnes kontroli. Izmantojot šo izplatīto uzbrūkošo paņēmienu, ļaunprātīga vienība varēja piekļūt jūsu WordPress wp-config.php failam, kas ir viens no vissvarīgākajiem failiem jūsu WordPress instalācijā.

SQL injekcijas

Šāda veida drošības problēma rodas, kad uzbrucējs iebrūk jūsu WordPress datu bāzē un visos jūsu vietnes datos, izmantojot MySQL datu bāzi, kuru WP izmanto.

Tas ļauj hakerim izveidot jaunu administratora līmeņa lietotāju kontu, kas nākotnē viņam nodrošina pieteikšanos un pilnīgu piekļuvi jūsu WordPress vietnei..

XSS (vietņu skriptu veidošana)

Šī ir visizplatītākā WordPress spraudņu ievainojamība. Vienkāršs šāda mehānisma apraksts ir tāds, ka hakeris sāk ceļu, caur kuru cietušajam tiek dota iespēja ielādēt tīmekļa lapas ar nedrošu javascript. Pēc tam šie skripti tiek izmantoti, lai nozagtu datus no upura pārlūka.

Ļaunprātīga programmatūra

Ļaunprātīga programmatūra ir izplatīta drošības ievainojamība, par kuru ir informēts gandrīz katrs interneta uzņēmums. Ļaunprātīga programmatūra ir kods, ko izmanto, lai iegūtu nelikumīgu piekļuvi vietnei, lai apkopotu sensitīvus datus. Starp dažādām ļaunprātīgas programmatūras infekcijām WordPress ir pakļauts četrām visizplatītākajām ļaundabīgajām programmām;

  • Ļaunprātīga novirzīšana
  • Aizmugures
  • Farmas hakeri
  • Veicamas lejupielādes

Kā uzlabot WordPress drošību

Iepriekš apspriestās WP drošības ievainojamības vairāk vai mazāk izriet no neuzmanīgas izturēšanās pret privātuma pasākumiem. Tomēr vairāku faktoru kontrole varētu novērst iespējamos draudus.

Ir spēcīga parole un 2FA (divu faktoru autentifikācija)

Vienkārša parole, kurā nav rakstzīmju kombinācijas, var viegli nonākt jūsu laupījumā hakeru uzbrukumā. Tāpēc vislabāk ir saglabāt paroli, kas ir vairāk nekā 8 rakstzīmes ar ciparu, alfabēta un simbolu kombināciju. Mēģiniet arī regulāri mainīt savu paroli un ilgstoši izvairieties no vienas un tās pašas paroles.

Divfaktoru autentifikācija ir papildu drošības līdzeklis, kas nodrošina kodu pēc paroles ievadīšanas no jaunas ierīces. Izmantojot šo funkciju, brutālu uzbrukumu risks gandrīz izzūd.

Saglabājiet dublējumu un nodrošiniet regulāru atjaunināšanu

Dublēšana ir nepieciešama profilakse, kas novērš zaudējumus, kas ir redzami pēc kiberuzbrukuma. Ja jūsu dati tiek zaudēti WordPress ievainojamības dēļ, jums ir to dublējums.

Tomēr programmatūras WordPress uzsāktie atjauninājumi nodrošina labāku drošību, kā tas bija agrāk. Šo atjauninājumu ignorēšana varētu būt vislielākā kļūda, tāpēc pārliecinieties, vai jums nav gaidošs atjauninājums.

Instalējiet WordPress drošības spraudni

WordPress ir daudz drošības spraudņu, piemēram, iThemes Security, kas ir paredzēts, lai uzlabotu aizsardzību. iThemes vienkāršos vissvarīgākos drošības iestatījumus, veicot tikai vienu klikšķi.

Pārliecinieties, vai jūsu serverī ir pareiza atļauja

Atcerieties, ka jums ir atbilstoša atļauja visiem jūsu servera direktorijiem, kas ļauj jums kontrolēt piekļuves atļauju indivīdiem lasīt, izveidot vai rediģēt failus.

Neaizmirstiet veikt ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu

Veiciet regulāru ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu, veicot mērķtiecīgu un plānotu plānošanu pret ļaunprātīgas programmatūras iebrukumiem. Spraudņi, piemēram, iThemes Security Pro, sniedz jums iespēju pārbaudīt vietnes ļaunprātīgas programmatūras statusu, kā arī dažādus melnā saraksta statusus.

WordPress drošības spraudņi  

WordPress spraudņi ir lieliski drošības paplašinājumi, kas uzlabo vietnes attīstību. Ar tūkstošiem spraudņu programmatūra sniedz jums plašāku iespēju projektam pievienot jaunas funkcijas un labākas funkcijas.

Šos spraudņus piedāvā WordPress, kā arī trešās puses, piemēram, Github.

Izplatīts jautājums, par kuru vairums cilvēku ir neizpratnē, ir, Ko var darīt WP spraudņi??

Iepriekš WP programmatūra bija paredzēta tikai emuāru izveidošanai, bet tagad viņiem ir īpaši palielināts funkciju klāsts, un tas notiek tikai šo spraudņu dēļ. Neatkarīgi no tā, vai tas ir SEO uzlabošana, veiktspējas uzlabošana, kontakta formas pievienošana, sociālo mediju pogas, galerijas izveidošana vai kāds cits uzdevums, WP spraudnis ir vienkāršs risinājums.

Šos spraudņus varat atrast WordPress.org spraudņu direktorijā vai arī varat tos vienkārši meklēt tieši no jūsu WordPress administratora apgabala.

Vislabākā WordPress mitināšana

WordPress mitināšana ir potenciāls komponents vietnes veiktspējas uzlabošanai, palielinot SEO un palīdzot palielināt pārdošanas apjomus. Jums ir virkne iespēju izvēlēties starp mitināšanu, piemēram, bezmaksas, īpašu, koplietotu, VPS un pārvaldītu WordPress mitināšanu.

Jūsu iespējamībai es vēlētos pieminēt dažas nepieciešamās prasības, kas jums jāpatur prātā, izvēloties vietnes mitināšanu. WP ir viegla programmatūra, kurai ir vienkāršas prasības;

  • PHP versija 7 vai jaunāka
  • MySQL versija 5.6 vai jaunāka

Tomēr prasību diapazons un intensitāte atšķiras jums un jebkurai citai personai piederošajā vietnē.

Nobeiguma vārdi

Ja domājat izveidot vietni ar visām uzlabotajām funkcijām, vispiemērotākā ir WordPress. Sākot no vienkāršākās funkcionalitātes līdz sarežģītai izstrādei, programmatūrai ir iespējas ar efektīvu satura pārvaldības sistēmu.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me